News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

2 GODINE 'BITANGE' KLANA - Gerila bar!

Started by $tring, January 07, 2008, 07:10:08 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Pozivamo SVE ljude sa BITANGE servera na naš drugi rodjendan! Dve godine Bitange klana proslavljamo u Gerila Bar-u (Novi Sad, Dunavska 17, pasaŠ¾).  Svi koji ste voljni da dodjete da se lično upoznamo - pozvani ste! ... :) Domaćin Dušan Silni...

Bitange su OBAVEZNE da se pojave u punom sastavu! :) Nema opravdanja.......

1.Februar - Gerila bar ... vidimo se.........  :ziveli:

|EUnet|V@S!L!


ristic

steta sto niste u BG-u...pa da dodjemo i mi smrtnici da se odvalimo


VIP.er

Exxxxxx...ja bix doso ali nisam tad vise na raspustu  :( ...Inace bas bix voleo da se upoznamo  :)

Alekre

Viper, ti iz Smedereva bese? Ako jesi, mozemo ja i ti da se dogovorimo oko nekog odlazka za Novi Sad.

Zver

Ajde ja cu se potruditi da dodjem, u koliko sati?

Nina

I ja cu pokusati...mada zivim u "pizdincima" i jako mi je tesko da resim prevoz...ako smilsim nesto efikasno eto i mene!

IronC

Opravdanja za bitange nema...znaci bio sam jasan.

Alekre

Mogao bi neko da bude ''Dzek'' i da ode kolima po Ninu, i po mene  :lol:

clumsy

evo ja cu. cekaj samo da ukljucim maštu i evo mene kod nine :)

mean

Quote from: "clumsy"evo ja cu. cekaj samo da ukljucim maštu i evo mene kod nine :)

:lol: .....sta vozis? :lol:

Alekre

Ako cemo da mastamo, ja dolazim Shelby Cobrom 427 i donosim oruzja iz WW2 da gadjate konzerve :)

clumsy

Quote from: "mean"
Quote from: "clumsy"evo ja cu. cekaj samo da ukljucim maštu i evo mene kod nine :)

:lol: .....sta vozis? :lol:

ma trabanta. pih... jebem ti mesavinu. trnnnnnnntrntrntrntrnnnnn :)


VIP.er

Quote from: "Alekre"Viper, ti iz Smedereva bese? Ako jesi, mozemo ja i ti da se dogovorimo oko nekog odlazka za Novi Sad.

Da Alekre jesam iz Smedereva ali rekox...nisam na raspustu moram u FAKIN' skolu  :( ...rado bix ja is'o

Alekre

Dobro, bar znamo da nas ima iz Smedereva.

VIP.er

Da :) ...a vidim taj Mustang ti je ortak-znaci i on je iz Smedereva el da :?:  :?:  :?:

Podpredsednik

Ja, uhhhhh, pokusacu, imam veliku zelju da dodjem!!!
Da je barem tada Novosadski Poljoprivredni Sajam, pa da nagovorim komsiju da krenemo zajedno da kupi traktor......traktor, traktor, traktoooooorce, vozi Mile motorce, vozi Mile kola fina.....

Alekre

Quote from: "VIP.er"Da :) ...a vidim taj Mustang ti je ortak-znaci i on je iz Smedereva el da :?:  :?:  :?:

Da, jeste. Ti, Mustang, Visnja i ja smo iz Smederava.

r-coma

bicemo i mi tamo najverovatnije!Krasic,vulle,r-coma,VIP,er,Sh()my.

r-coma

a jer imate neku veliku igraonicu tamo u ns-u da svi zajedno  odigramo jednu partiju?


El Muerte

Quote from: "r-coma"a jer imate neku veliku igraonicu tamo u ns-u da svi zajedno  odigramo jednu partiju?
Prijatelju...ako odemo u igraonicu...mislim da 90% bitangi nece izaci iz iste na nogama !!! :)
Veruj mi PRAKSA je to pokazala vishe puta kod mene, meana i Dushana Silnog :)))

KIKI

hehe
kad je dule dosao na TS pripit  :lol:

Alarsien

a od kog vremena se dolazi tamo da ne dodem ja u deset ujutro i ne zateknem nikoga hehehe, i gec isteraj iz garaze za ovu priliku juga da se provozamo ko ljudi

clumsy

Quote from: "Alarsien"a od kog vremena se dolazi tamo da ne dodem ja u deset ujutro i ne zateknem nikoga hehehe, i gec isteraj iz garaze za ovu priliku juga da se provozamo ko ljudi

ajde mozda si video juga(koji nije moj, a ni nemam vozacku) u mom dvoristu ali majke ti gde si video garazu?! neces vise dobiti pivo kod mene jer ti se prividjaju stvari. :)

KIKI

e ljudi jel mogu ja nekako da se ubacim u tu akciju

sa prevozom rado bi dosao

Laf

eh bitange moje dobre i postene! Pjesme bez Lafa nema (zna to clumsy) hehe.Bitange moze se desit da i ja dodjem iz Crne Gore ali me prevoz jebe.Vrh bitangi ce biti blagovremeno obavijeshten dal cu doci da bi me cekali i sproveli kroz Novi Sad jer sam bio samo jednom!

Citadel of Pain

Na put Lafe.

Izgovora nema!

Ko ne dodje postaje // bitange //

odnosno pink fegetska bitanga.

A sutradan svi zajedno mamurni u catacomb...

|EUnet|V@S!L!

Quote from: "Citadel of Pain"Na put Lafe.

Izgovora nema!

Ko ne dodje postaje // bitange //

odnosno pink fegetska bitanga.

A sutradan svi zajedno mamurni u catacomb...
hhhhahahaahhaha :D  :D  :D  :D

VIP.er

A ja ne dolazim  :( ...Nadam se da necu postato pink fegetska bitanga :) ...Javio sam se na kraju krajeva valjda se  i to racuna u nesto  :)  :oops:  :oops:

Sluzhba Vneshney Razvedki


El Muerte

Quote from: "Sluzhba Vneshney Razvedki"ne racuna se !
najebo si :lol:
KO ZUTI MRAV ! :D

|EUnet|V@S!L!


El Muerte

Quote from: "|EUnet|V@S!L!"El (devojcice)   jel ti dolazis
Naravno da dolazim VASILISA lutko mala rumena :)

|EUnet|V@S!L!

Quote from: "El Muerte"
Quote from: "|EUnet|V@S!L!"El (devojcice)   jel ti dolazis
Naravno da dolazim VASILISA lutko mala rumena :)

to devojcice

korisnik2007a

Uh....Uh.....Okruzen fegetima....Hocu li se spasti ili postati jedan od "njih"...Na samo xxx km od mene je Pivara u Novom Sad-u....Hocu li uspeti....Ne znam....Nosim gewhr na ledjima,sunjam se i puzim po livadama....nailazim na Dula Silnog...Kaze mi : ,,Prati me do kafane,tamo smo bezbedni..."Oh,nije trebalo damu verujem....Cim smo usli on je rekao raskomoti se i zakljucao vrata a kljuc stavio u gace....Prisao mi je podigao me,spustio me na noge lagane i reako : ,,Skidaj gace!!!!Skidaj gace odma' "...Odjednom dolaze clumsy,muerte,mean,saltstone,string,predsednik pa i nina a u rukama nose neke cudne pakete koji lice na "falus-e"....
Okruzuju me....Onda pomislih : Jebes pivaru!!! : Skidam gewhr sa ledja,pucam u bravu,razvaljujem vrata i pocinjem da bezim...Odjednom svi "oni" vade kar98k i pucaju mi u noge...Nina je uspela da me pogodi i ja padam....Oni trce ka meni,priblizavaju se ali ja vadim Luger i pucam sebi medj noge pa u glavu....Spasen sam,bilo je zadnje sto sam rekao....

btw Ako se ova budaletina smisli i dobije "day off" na poslu dolazi!!!
Mada ipak ne verujem....

LudiCane


VIP.er

Quote from: "korisnik2007a"Uh....Uh.....Okruzen fegetima....Hocu li se spasti ili postati jedan od "njih"...Na samo xxx km od mene je Pivara u Novom Sad-u....Hocu li uspeti....Ne znam....Nosim gewhr na ledjima,sunjam se i puzim po livadama....nailazim na Dula Silnog...Kaze mi : ,,Prati me do kafane,tamo smo bezbedni..."Oh,nije trebalo damu verujem....Cim smo usli on je rekao raskomoti se i zakljucao vrata a kljuc stavio u gace....Prisao mi je podigao me,spustio me na noge lagane i reako : ,,Skidaj gace!!!!Skidaj gace odma' "...Odjednom dolaze clumsy,muerte,mean,saltstone,string,predsednik pa i nina a u rukama nose neke cudne pakete koji lice na "falus-e"....
Okruzuju me....Onda pomislih : Jebes pivaru!!! : Skidam gewhr sa ledja,pucam u bravu,razvaljujem vrata i pocinjem da bezim...Odjednom svi "oni" vade kar98k i pucaju mi u noge...Nina je uspela da me pogodi i ja padam....Oni trce ka meni,priblizavaju se ali ja vadim Luger i pucam sebi medj noge pa u glavu....Spasen sam,bilo je zadnje sto sam rekao....

btw Ako se ova budaletina smisli i dobije "day off" na poslu dolazi!!!
Mada ipak ne verujem....


Kuku meni, jao meni...s kim sam se ja udruzio da "ZAJEDNO  :oops: " ratujemo  :?  :?  :oops:

mean

Quote from: "korisnik2007a"Uh....Uh.....Okruzen fegetima....Hocu li se spasti ili postati jedan od "njih"...Na samo xxx km od mene je Pivara u Novom Sad-u....Hocu li uspeti....Ne znam....Nosim gewhr na ledjima,sunjam se i puzim po livadama....nailazim na Dula Silnog...Kaze mi : ,,Prati me do kafane,tamo smo bezbedni..."Oh,nije trebalo damu verujem....Cim smo usli on je rekao raskomoti se i zakljucao vrata a kljuc stavio u gace....Prisao mi je podigao me,spustio me na noge lagane i reako : ,,Skidaj gace!!!!Skidaj gace odma' "...Odjednom dolaze clumsy,muerte,mean,saltstone,string,predsednik pa i nina a u rukama nose neke cudne pakete koji lice na "falus-e"....
Okruzuju me....Onda pomislih : Jebes pivaru!!! : Skidam gewhr sa ledja,pucam u bravu,razvaljujem vrata i pocinjem da bezim...Odjednom svi "oni" vade kar98k i pucaju mi u noge...Nina je uspela da me pogodi i ja padam....Oni trce ka meni,priblizavaju se ali ja vadim Luger i pucam sebi medj noge pa u glavu....Spasen sam,bilo je zadnje sto sam rekao....

btw Ako se ova budaletina smisli i dobije "day off" na poslu dolazi!!!
Mada ipak ne verujem....


:a: .....ovaj je ludji od dva ludaka u buretu


svr da li dolazis :?:

clumsy


|EUnet|V@S!L!

Quote from: "korisnik2007a"Uh....Uh.....Okruzen fegetima....Hocu li se spasti ili postati jedan od "njih"...Na samo xxx km od mene je Pivara u Novom Sad-u....Hocu li uspeti....Ne znam....Nosim gewhr na ledjima,sunjam se i puzim po livadama....nailazim na Dula Silnog...Kaze mi : ,,Prati me do kafane,tamo smo bezbedni..."Oh,nije trebalo damu verujem....Cim smo usli on je rekao raskomoti se i zakljucao vrata a kljuc stavio u gace....Prisao mi je podigao me,spustio me na noge lagane i reako : ,,Skidaj gace!!!!Skidaj gace odma' "...Odjednom dolaze clumsy,muerte,mean,saltstone,string,predsednik pa i nina a u rukama nose neke cudne pakete koji lice na "falus-e"....
Okruzuju me....Onda pomislih : Jebes pivaru!!! : Skidam gewhr sa ledja,pucam u bravu,razvaljujem vrata i pocinjem da bezim...Odjednom svi "oni" vade kar98k i pucaju mi u noge...Nina je uspela da me pogodi i ja padam....Oni trce ka meni,priblizavaju se ali ja vadim Luger i pucam sebi medj noge pa u glavu....Spasen sam,bilo je zadnje sto sam rekao....

btw Ako se ova budaletina smisli i dobije "day off" na poslu dolazi!!!
Mada ipak ne verujem....

jel radio lepak za parket  :D

El Muerte

Quotepriblizavaju se ali ja vadim Luger i pucam sebi medj noge pa u glavu....Spasen sam,bilo je zadnje sto sam rekao....
To sto si pucao sebi medju noge, pih to nam nije ni trebalo(mada mislim da je vasili tu ostao razocaran)....otici ces u pakao bez budze.
Ali zar zaista mislish da bi nas tvoje mlako mrtvo telo sprecilo u namerama?????
Zurka se ipak odrzala, a njegovo dupe smo do kraja koristili kao metu za pikado u Duhanovom lokalu......a ponekad i mesto gde gosti odlazu kishobrane po kishnom danu.....ali i kad je sunchano......da zabijemo suncobran dok sedimo u basti i pijuckamo pivo.

mean

hahahahahahaaaaa,moze i ispred igraonice kao drzac za biciklo :lol:

korisnik2007a

Pa znao sam da ste fegeti....Bolje sto i nisam bitanga....Kod vas je crvena bitanga feget,a plave jos uvek preobrazavate...  :lol:


btw budete li mi dirali dupe fegeti tuzicu vas Svetom Peri... :)

KIKI

nemoj se brines napunice ti bulju kundacima

El Muerte

...tako da ces tehnicki ostati jos uvek nevin svakako.
A i cipelice treba da mi se ispoliraju....ti anonimni buljashu.

Podpredsednik

Quote from: "El Muerte"...tako da ces tehnicki ostati jos uvek nevin svakako.
A i cipelice treba da mi se ispoliraju....ti anonimni buljashu.
Nije anoniman, to je *budaletine*Cpt.Price!!!

korisnik2007a

Quote from: "Podpredsednik"
Quote from: "El Muerte"...tako da ces tehnicki ostati jos uvek nevin svakako.
A i cipelice treba da mi se ispoliraju....ti anonimni buljashu.
Nije anoniman, to je *budaletine*Cpt.Price!!!


Pa BUDALO jedna.....Kako sada da se infiltriram u njihove redove,pa oni pojma nisu imali ko sam ja. sada sam propao!!! a hteo sam da ih pobijem...... :lol:

btw za sve one koji misle da duvam reci cu vam ovo....Ja se nikada u zivotu naduvao nisam....dobro mozda ono pre desetak godina,al to se ne rachuna... :lol:  I da...kako da se drugacije izrazim dugackom porukom a da vi shvatite da ste FEGETI....pu jebote....roze bitange.....Ocete i skunjice da nosite.....Tangasi jedni...  :lol:

Nina

Izgleda da sam resila prevoz...dolazim!!!

KIKI

Quote from: "Podpredsednik"
Quote from: "El Muerte"...tako da ces tehnicki ostati jos uvek nevin svakako.
A i cipelice treba da mi se ispoliraju....ti anonimni buljashu.
Nije anoniman, to je *budaletine*Cpt.Price!!!



jel se to meni cini ili predsednik podrzava razguzivanje svojih suboraca?

Podpredsednik

Quote from: "KIKI"
Quote from: "Podpredsednik"
Quote from: "El Muerte"...tako da ces tehnicki ostati jos uvek nevin svakako.
A i cipelice treba da mi se ispoliraju....ti anonimni buljashu.
Nije anoniman, to je *budaletine*Cpt.Price!!!



jel se to meni cini ili predsednik podrzava razguzivanje svojih suboraca?
To mi je posao, hahahahahahahahuhuhuhuhuhuhuhhihihihihihihihiheheheheheeheheeheheheheeheheeheheeheheheheeheh...............

KIKI

pa em si predsednik em makro pihh majku mu koju li budalu imamo za predsednika.

E LJUDI JEL IMA NEKO IZ BG DA IDE NA OKUP DA SE UBACIM ZA PREVOZ?

Podpredsednik

Quote from: "KIKI"pa em si predsednik em makro pihh majku mu koju li budalu imamo za predsednika.

E LJUDI JEL IMA NEKO IZ BG DA IDE NA OKUP DA SE UBACIM ZA PREVOZ?
E KIKI, mozes samnom, ali ima jedan problem.............ja vozim pogrebna kola i imam samo jedno mesto pozadi pored chichice sto ga je RAMBO odradio nozem!!! :)

KIKI


Podpredsednik

Ma ne znam ni ja za prevoz, molim Boga da mi padne neka ideja na pamet! Vreme mi savrseno odgovara!!!

KIKI


|EUnet|V@S!L!

oce biti sokova za mene da ne dolazim dŠ¾abe

KIKI

ehh ja sam u tvojim godinama sedeo na gajbi u parku i cirko sok od hmelja

korisnik2007a

koji crni sok od hmelja.....ako je sa hmelj-om bilo i vode da te razumem.... :)

Sauron

Jaoj ala ste vi bitange mlade :D
Mi Zli FutoŠ¾ani slavimo ove godine 5 godina :D

Podpredsednik

Postoji neka sansica da se i ja pojavim, do tad bolje da cutim!!!

|EUnet|V@S!L!

Quote from: "Sauron"Jaoj ala ste vi bitange mlade :D
Mi Zli FutoŠ¾ani slavimo ove godine 5 godina :D
ja sam najmadja

mean

Quote from: "|EUnet|V@S!L!"ja sam najmadja

Da li  si sigurna :?:

|EUnet|V@S!L!

Quote from: "mean"
Quote from: "|EUnet|V@S!L!"ja sam najmadja

Da li  si sigurna :?:

najmladji 100%

El Muerte

Quote from: "|EUnet|V@S!L!"
Quote from: "mean"
Quote from: "|EUnet|V@S!L!"ja sam najmadja

Da li  si sigurna :?:

najmladji 100%
Hoces reci : NAJMLADJA 100% !

Alarsien

pa ta kafana je u dusanovom posedu ili sta? Pa reko da ovih dana dodem da ispitam teren i tacno vidim gde je to pa da i clumsiju tacno objasnim a mozda ga i dovucem do gerila bara. i da li je neko iz bitangi zaposlen u toj kafani

KIKI

e ljudi stvarno jel mogu da se ukombinujem sa nekim za prevoz

clumsy

Quote from: "Alarsien"pa ta kafana je u dusanovom posedu ili sta? Pa reko da ovih dana dodem da ispitam teren i tacno vidim gde je to pa da i clumsiju tacno objasnim a mozda ga i dovucem do gerila bara. i da li je neko iz bitangi zaposlen u toj kafani

hahahah. covece ja veoma dobro znam gde je taj bar. :P

KIKI

i svi ste u fazonu idete a necete mene vodite
e sise jedne
:cry:

clumsy

Quote from: "KIKI"i svi ste u fazonu idete a necete mene vodite
e sise jedne
:cry:

pa brate sednes na bus i dodjes. ti mislis da cu ja drugacije? a ne.  :wink:

Podpredsednik


vasili

Quote from: "El Muerte"
Quote from: "|EUnet|V@S!L!"
Quote from: "mean"
Quote from: "|EUnet|V@S!L!"ja sam najmadja

Da li  si sigurna :?:

najmladji 100%
Hoces reci : NAJMLADJA 100% !

ti si devojcica ...znamo muerte :D

Alarsien

kiki uvatis bus za suboticu, kanjizu ili tako nesto sto ide za novi sad starim putem i posle petrovaradina kad predes most sides  kod dunavskog parka(ali moras reci vozacu da stane) i neka te neko od bitangi saceka tamo i ok. Ili dodes do Stare Pazove i clumsi ili ja te pokupimo i jedan od nas te vodi do tamo

El Muerte

Quote from: "Alarsien"kiki uvatis bus za suboticu, kanjizu ili tako nesto sto ide za novi sad starim putem i posle petrovaradina kad predes most sides  kod dunavskog parka(ali moras reci vozacu da stane) i neka te neko od bitangi saceka tamo i ok. Ili dodes do Stare Pazove i clumsi ili ja te pokupimo i jedan od nas te vodi do tamo
Ma zajebi tu komplikaciju....
Garand preko ramena, odes na auto-put i uperish prangiju u prvog shofera koji naidje i naterash ga da te odveze do Novog Sada, a kada dodjes do Gerile na ulazu zabodesh Garand u Priceov-u bulju koju smo u prethodnom postu izlozili kao trofej, jer je unoshenje oruzija zabranjeno  ;)

MeeLanChe


KIKI

Quote from: "El Muerte"
Quote from: "Alarsien"kiki uvatis bus za suboticu, kanjizu ili tako nesto sto ide za novi sad starim putem i posle petrovaradina kad predes most sides  kod dunavskog parka(ali moras reci vozacu da stane) i neka te neko od bitangi saceka tamo i ok. Ili dodes do Stare Pazove i clumsi ili ja te pokupimo i jedan od nas te vodi do tamo
Ma zajebi tu komplikaciju....
Garand preko ramena, odes na auto-put i uperish prangiju u prvog shofera koji naidje i naterash ga da te odveze do Novog Sada, a kada dodjes do Gerile na ulazu zabodesh Garand u Priceov-u bulju koju smo u prethodnom postu izlozili kao trofej, jer je unoshenje oruzija zabranjeno  ;)


hahahaha
moglo bi se nesto organizovati

Podpredsednik

Gerila Bar se nalazi u Dunavskoj ulici broj 17 (pasaz), evo vam i mapa, da nebismo smarali BITANGE da nas cekaju negde po gradu kad budemo dolazili!


I jedno pitanje, u koje vreme je najbolje doci, kad uopste pocinje taj zur?

5i5a


taki

Pa drage moje bitange slatko sam se ismejala dok procitah sve ovo. :D
Sto se mene tice ja bih rado dosla,ali ne pitam se ja naravno nego Tihi! :oops:
Pa s obzirom da je tek poceo opet da radi i nije primio jos platu.Cisto sumnjam da cu uspeti da ga dovucem :lol:
Jedino ako predsednik dodje njegovim pogrebnim kolima i strpa ga nazad :lol:
Tako da ako ga vidite ovih dana u igri slobodno ga stavite u paljbu dok ne kaze da dolazimo! :D

mean


El Muerte

Ja veceras necu na zalost moci da dodjem zbog jednog uvlakachkog babana kod nas u shkolici gde sluzim civilno jer je poceo da izvodi,kuka zbog cega smo svi najebali do koske pa nam napravio duple smene i zbog njega uveli stroziju kontrolu kontrolu !  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

Podpredsednik

Quote from: "El Muerte"Ja veceras necu na zalost moci da dodjem zbog jednog uvlakachkog babana kod nas u shkolici gde sluzim civilno jer je poceo da izvodi,kuka zbog cega smo svi najebali do koske pa nam napravio duple smene i zbog njega uveli stroziju kontrolu kontrolu !  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
Daj da ga ubijemo, da bude dan zalosti, pa neces morati ni ti da radis!

mean

Quote from: "Citadel of Pain"Izgovora nema!

Ko ne dodje postaje // bitange //

odnosno pink fegetska bitanga.


E pa muerte........

clumsy

i ja isto
menajm od sledeceg ulaska na server

*MTBOX*

ti obavezno inace bilo je super steta sto nisi doso kaci slike kasnije mean bitanga jos se trezni malo vise je povuko

Zver

Cekaju se slike sa nestrpljenjem, gigiman i mean :D

Citadel of Pain

dajte fotke da se setim sta smo radili  :oops:

Podpredsednik

FOTKEEE< FOTKEEE, HOCEMO FOOOTKEEE.....  :band:  :ziveli:

mean

E pa drugari,fotografije govore vise od 1000 reci :wink:












Sa leve strane MTBOX




U zutom duksu predsednik i njegov telohranitelj




Crveni duks bitanga gigiman i masta




Zver














od mene za sada toliko,a nastavak sledi...........ubi me imageshack :twisted:



........

Podpredsednik


VIP.er

Jos Mean da si napiso ko je ko od ovix cija slika nema na forumu...

mean

........nastavak :wink:





Sister






Gerila crew








Predsednik okruzen bitangama





u beloj kosulji Mr.Hyde










Toliko od mene,sada je na bitangi gigimanu da upotpuni kolekciju.
Nadam se da ste uzivali :wink:

ristic


SALTSTONE

Fotke su strava....Ipak se oseti atmosfera koja se provlaci kroz ove fotografije....bravo za Keksa  :ziveli:

SISTER:)

fotografije su super....a i zurka je bila bas originalna... :D  
pa da i ja progovorim   :)

El Muerte

Bilo je zaista super!Zezanje gde god se okrenesh i skoro svi drugari koji igraju COD su se odazvali.
Hvala bogu malo ko je otishao kuci trezan. Mene je bilo veoma lako pepoznati--->:hug:
Travolta out!

Podpredsednik


5i5a

izgleda da ste se zabavili,ako bog da docu na sledeci rodjendan da popijem bure pive.Ipak Banjaluka je daleko ali ne toliko,evo obecao sam sebi da cu doci. 8)

potpredsednik Rambo

Vidim fino ste pazili predsjednika sto je najbitnije.
Ovo je , bar koliko vidim na slikama bilo organizovano na nivo(sto bi rek'o herr Zika Pavlovic).
Pa sretna Vam druga godina postojanja i da nam pozivite bar jos toliko(u ratu se godine mnoze sa 4) i da docekamo srebrno okupljanje.
Sretan rodjendan bitange.

P.S. Predsjednice, oci moje, zasto mi ovol'ko kuburimo sa clanstvom? Jel to zasto sto smo elita?

Podpredsednik

Quote from: "potpredsednik Rambo"Vidim fino ste pazili predsjednika sto je najbitnije.
Ovo je , bar koliko vidim na slikama bilo organizovano na nivo(sto bi rek'o herr Zika Pavlovic).
Pa sretna Vam druga godina postojanja i da nam pozivite bar jos toliko(u ratu se godine mnoze sa 4) i da docekamo srebrno okupljanje.
Sretan rodjendan bitange.

P.S. Predsjednice, oci moje, zasto mi ovol'ko kuburimo sa clanstvom? Jel to zasto sto smo elita?
Tesko je prikupiti tako dobre vojnike kao sto ste ti i 5i5a, a neke stare vojnike sam poslao na pozajmicu u Irak! Vratice se oni ubrzo, do tad, pozdrav za njih: ZAMENIK, MINISTAR, PORTIR, TELOHRANITELJ, GENERAL, Cpt. Price!!!

P.S. Ti i 5i5a detaljno procitajte post u kom sam govorio o svom putovanju na rodjendan, moramo da odgovorimo BITANGAMA na njihov poziv da budemo deo njihovog tima. Napravicu danas novi topik, gde cemo moci da glasamo!

potpredsednik Rambo

Uz svo duzno postovanje sefe, ali sta ce onda biti sa casnim imenom Budaletina?
Mi smo ipak institucija (cak i ja koji sam se prikljucio kasnije), slabija od bitangi ali ipak institucija sa imenom.
Ja sam za to da Budaletine ostanu u nepromijenjenom sastavu (osim toga ne smatram se jos spremnim za Bitange).

Tajna depesa***SAMO ZA PREDSJEDNIKOVE OCI***
Sefe, ovo gore napisano je za javnost. Licno mislim da su oni tamo tebe udrogirali alkoholom kako bismo mi presli kod njih. Ne smijes zaboraviti , komandante, da su oni ipak oni a mi smo mi.
Stoga, predlazem da mi ostanemo mi. Nekako bi mi bilo cudno da pored mog imena nosim oznaku da sam bitanga kad sam u dusi budaletina.
Elem, ima jos nesto...to mi je nekako najbitnije.
Tice se funkcija u klanu budaletina. Jel mogu ja da budem taj ministar Loseg Pinga? Bar dok ne uvedem ADSL, onda bih mogao preuzeti ministarstvo Poljoprivrede(to bi bilo idealno da vidim imaju li tamo kakav pesticid da skembam onoga Grasshopera).
Ne vjerujem da bih kod bitangi dobio bilo kakvu funkciju a priznaces sefe, covjek se mjeri po jacini ministarstva koje vodi.
Eto, ja rekoh, a mislim da ce se i CPT. Sisa sloziti sa mnom.

U zdravlju i veselju,
Rambo
Ministar Loseg Pinga
21000 Novi Sad

taki

Sretna vam rodjendan bitange ni jedne!!!!!!! :D
Obecavamo da cim krene lepo vreme i prolece eto i nas do vas :D
Dotle ce valjda i Tihi da nabije bolju platu i da kupi jos jedan pc da mogu i ja da naucim da igram :P
Svaka cast za fotke !!!!!!
Vidi se da je bila fenomenalna atmosfera! :twisted:

MeeLanChe

Mnogo DOBAR Party,


         -USPELO nam je -                   :band:



                       BRAVO Ekipa!!!    


            -// bitange //-    RULES     :twisted:


                              :ziveli:

MAKARIJE

MOGLO BI OVO I CESCE MISLIM JEDARED DVARED MESECNO.

El Muerte

Quote from: "MAKARIJE"MOGLO BI OVO I CESCE MISLIM JEDARED DVARED MESECNO.
Sada sam zatechen......MAKARIJE NA FORUMU?!?!?!? :D

Nego...sto se slavlja tice....mi tako svakako radimo jedared nedeljno kod Saje :)
Ne pamtim vikend u zadnja 4 meseca a da nisam navratio tamo i ljudski se otrovao!

MAKARIJE

cisto da vidim kakva mi je slika

MAKARIJE

jako sam zadovoljn realno a orginalno, ko lutka

KIKI

e kurac
ja nisam mogao da dodjem imao sam roditeljski problem jebem li im lebac

Podpredsednik

Hahaha, MAKARIJE, super ti je avatar!!!


El Muerte

jos samo da namontimramo u photoshopu tom tvom hrcku slemic i pushkicu :)


Podpredsednik

Quote from: "El Muerte"jos samo da namontimramo u photoshopu tom tvom hrcku slemic i pushkicu :)

El Muerte


Sluzhba Vneshney Razvedki


MeeLanChe

-BRAVO Predsedniche-  
 

                       :ziveli:

SALTSTONE

Quote from: "Podpredsednik"
Quote from: "El Muerte"jos samo da namontimramo u photoshopu tom tvom hrcku slemic i pushkicu :)


 hahahahahahaha :P  :rnr:

taki


Podpredsednik

Pronadjite pet razlicitosti, na ove dve na oko indenticne slike:
:?:

Za resenje morate okrenuti monitor naopako!!!




Hahahaha....:)

clumsy



MAKARIJE


Podpredsednik

Jooooj!!!  :shock:  :roll:  :shock:  :roll:

Alekre

Nego, kada ces da prepravis natpis na spomeniku? Te je ziv, te je, mrtav, ma garant mutis zbog izbora.

mean


El Muerte

Ne lazi ljude....to je kada je u mladjim danima igrao CS a ne COD !