News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Š tekare - Kamperi

Started by Sauron, October 28, 2007, 03:50:08 AM

Previous topic - Next topic

[WC]=CyClops=

Quote from: //LoneWolfs//kamiX on June 13, 2008, 12:46:18 AM
Ljudi ...
iako se na ovom topicu vec poduze vrijeme nista ne pise ... ali meni je vec previse!!
Vise nije sam humani u pitanju ...
Tu je i recimo ZFleeman koji zna takodjer cijelu mapu provest na 1 mjestu!
MeeLanChe - DA NE SPOMINJEM!!!!!
Milan je takodjer postao nenadjeb...a stekara ...
Previse je previse!!!
Makarije se uhvati steka tu i tamo ... ali kada ga se uhvati ... nemice se dok ga neko ne ubije ... znaci 10 min.
Mr.Hyde ima isto seansi kada se sa pumpericom cucne u kut ... kao humani ...
razjebe cijelu igru ... ekipa nema dima  i automatski je tesko za igrati ...
Ja sam tu naveo vecinu iz Bitangi ... jer vi kao vlasnici servera bi trebali pokazivati uzor kako se igra ... A to ne radite ..
Meni je jasno da su neki ljudi u Bitangama ne zbog svoje dobre igre vec zbog prijateljstva ...
Sve to stoji ...
Ali dajte bar se malo VI potrudite da ne stekate toliko!!


Zanimljivo je kako ti (a i mnogi drugi) mislite da se treba vama prilagoditi stil igre svih na serveru. Tako bi i štekarice mogle osnovati sindikat i vikat protiv ovih što skaču i trče dok pucaju, jer nije to realno u ratu, tamo neki skok-O-Tup, aj ti to izvedi u stvarnosti Plonky - ti roza pič....kravo! Past će jedan paintball pa da vidimo mi te skokove :)

A da ne govorim o tome da su svi koji igraju ovu igru sigurno ponekad zaštekili iz ovog ili onog razloga, samo onda se ne vide naravno. Onda oni samo 'brane zastavu'.

Sve su to gluposti, CTF je taktička igra koliko i pucačka. Osvaja se teren, i brane se pozicije. Kome se to ne sviđa ima DM ili igre ala UT.

Kad već pričamo o tome, evo kako to ja vidim. Ovi što stoje na jednom mijestu meni smetaju samo kad su na mojoj strani jer ne misle na to što rade sa spawnom nama koji pokušavamo osvojiti povoljniju poziciju za pokušaj na flag. Ali opet to je između nas u danoj partiji da ga uvjerimo da se makne i pomogne nam.

A vi što kukate na štekare jer vas ubiju ste smiješni, pa njegov cilj i je da protivnici ne trčkaraju po mapi nesmetano s osmjehom na licu.

I onome ko zna igrati štekare nisu nepremostiv problem iz 2 razloga:

Prvo, tim koji ima više štekara gotovo uvijek gubi jer ti ništa pametno ne mogu kad zastava ode, a prije ili kasnije ode.

A drugo, ako te netko roknuo 2 puta s iste pozicije, i ti znaš da je tamo, a nisi ga u stanju ubiti onda VEZE TI NEMAŠ ! Predaj se :)

Š tek je samo prvi put kad nisi upoznat s njegovom pozicijom i ubije te nespremnog, sve poslije toga je fight, koji ako i izgubiš onda mu moŠ¾eš samo čestati.

Zver

Stekanje je stil igre koji neko voli da igra.

KIKI

a ali kad se neko usteka i igra veoma dobro sa karabinom onda mozes jedno ako te bas usere bombom da ga pogodis.

primer jogi d medved lik ima kao KS 32 mislim stvarno sta reci.

Labello

a ti CyC za svako pitanje imas odgovor.... :-\

jogi d medvjed

Quote from: [WC]=CyClops= on June 13, 2008, 10:11:42 AM
Zanimljivo je kako ti (a i mnogi drugi) mislite da se treba vama prilagoditi stil igre svih na serveru. Tako bi i štekarice mogle osnovati sindikat i vikat protiv ovih što skaču i trče dok pucaju, jer nije to realno u ratu, tamo neki skok-O-Tup, aj ti to izvedi u stvarnosti Plonky - ti roza pič....kravo! Past će jedan paintball pa da vidimo mi te skokove :)

A da ne govorim o tome da su svi koji igraju ovu igru sigurno ponekad zaštekili iz ovog ili onog razloga, samo onda se ne vide naravno. Onda oni samo 'brane zastavu'.

Sve su to gluposti, CTF je taktička igra koliko i pucačka. Osvaja se teren, i brane se pozicije. Kome se to ne sviđa ima DM ili igre ala UT.

Kad već pričamo o tome, evo kako to ja vidim. Ovi što stoje na jednom mijestu meni smetaju samo kad su na mojoj strani jer ne misle na to što rade sa spawnom nama koji pokušavamo osvojiti povoljniju poziciju za pokušaj na flag. Ali opet to je između nas u danoj partiji da ga uvjerimo da se makne i pomogne nam.

A vi što kukate na štekare jer vas ubiju ste smiješni, pa njegov cilj i je da protivnici ne trčkaraju po mapi nesmetano s osmjehom na licu.

I onome ko zna igrati štekare nisu nepremostiv problem iz 2 razloga:

Prvo, tim koji ima više štekara gotovo uvijek gubi jer ti ništa pametno ne mogu kad zastava ode, a prije ili kasnije ode.

A drugo, ako te netko roknuo 2 puta s iste pozicije, i ti znaš da je tamo, a nisi ga u stanju ubiti onda VEZE TI NEMAŠ ! Predaj se :)

Š tek je samo prvi put kad nisi upoznat s njegovom pozicijom i ubije te nespremnog, sve poslije toga je fight, koji ako i izgubiš onda mu moŠ¾eš samo čestati.

Potpisujem.

Quote from: KIKI
a ali kad se neko usteka i igra veoma dobro sa karabinom onda mozes jedno ako te bas usere bombom da ga pogodis.

primer jogi d medved lik ima kao KS 32 mislim stvarno sta reci.

Nije kao, nego stvarno je 32. ;D

[WC]=CyClops=

Quote from: Labello on June 13, 2008, 02:09:11 PM
a ti CyC za svako pitanje imas odgovor.... :-\


Jel te to smeta? Nemoj se ti osjećati ugroŠ¾enim zato što ti nemaš, znaš kako kaŠ¾u, ne postoje glupa pitanja, samo glupi odgovori.

Dakle pametni pitaju, a mi glupani odgovaramo.  :dummy

Osim ako si i sam u taboru koji se ravna po čuvenim Mirinim silogizmima kad prozivaju ljude kamperima, a onda ispadne da 'štekare' imaju veći CTF učinak od njih i pobjeđuju rundu za rundom, jer eto flagovi sami dolaze - što više sira, manje sira.  :hmm

Al da utvrdimo gradivo, evo jedan silogizam koji ocrtava razmišljanje spomenutih individua :)

"Zamislite komad švicarskog sira, onog sa dosta rupa.
Š to više sira, više rupa.
Svaka rupa zauzima mesto gde bi trebao biti sir.
Stoga, što vise rupa, manje sira.
Š to vise sira, više rupa, i što više rupa, manje sira.
Dakle, što više sira, manje sira."

Paradox

Quote"Zamislite komad švicarskog sira, onog sa dosta rupa.
Š to više sira, više rupa.
Svaka rupa zauzima mesto gde bi trebao biti sir.
Stoga, što vise rupa, manje sira.
Š to vise sira, više rupa, i što više rupa, manje sira.
Dakle, što više sira, manje sira."

ne slusajte kravu, samo hoce da izreklamira svoj sir  ;D

//LoneWolfs//kamiX

 Ne nego se Cyc pravi pametan ... a veze nema ...
Slusaj ...
CTF JE TAKTICKA IGRA!!! A za taktiku treba imati ljude koji rade!
Ja iskreno ne znam sto vise mrzim ... kada imam stekara u svojoj ekipi ili kada imam stekara u tudjoj!
BTW -> OPCA GLUPOST sto si napisao da ako znas di je netko u kojem steku i ako ga nemozes ubiti da veze netko nema ...
Kako ces ga ubiti ako je on iza kutijica i viri mu vrh glave a cilja mjesto odakle ces doci!
BTW ne igras zato da se osvecujes nekome vec zato da uzmes zastavu i da tvoj tim pobjedi!
Sto se tice CTF takticke igre ... ja ne vidim svrhu i korist (osim nabijanja vlastitog killa na statsima) ako recimo leeman cuci u kuci i viri kroz prozor na sredini mape!!!
Di je tu JEBENA korist?!!!
NEMA JE!! A vecina koju sam naveo tako igra ...
Nitko ne gleda di ide zastava, nitko ne pomaze .... a znas zasto?! -> DA NEBI POGINUO?!! JAO PAST CE MU KS U STATSIMA!!!
zato Cyc ubuduce kada ces nesto pisati ... i praviti se pametan ... pogledaj navedeno prije!
SAM SI REKO da je to CTF ... ako je CTF onda neka se igra CTF a ne run for stats!!!!!

KIKI

o jea
sad cu ja da kazem da je cyclop upravu i da me pojedete svi  ;D ;D ;D



S P A R M  P A R T Y!!!!!
;D


[WC]=CyClops=

Kamix vidim da nisi skuŠ¾io što sam rekao. Kako će netko igrati je na njemu, a ne na tebi. Ti mu moŠ¾eš reći da ne n00b, ali kukanje na forumu ništa ne mjenja jer on ima pravo igrati kako i za što Š¾eli dok god ne vara ili vrijeđa nekog. Isto tako hoću li ja pametovati i zajebavati se, ili reći nešto ozbiljno i konkretno je opet stvar izbora. Mog, a ne tvog.

Tvoj kolega Paradox je puno bolje skuŠ¾io poantu, ja sam zapravo došao reklamirati sir :) (jer da si pročitao ili zapamtio moj post od prije neki dan, vidio bi da sam i ja lajao u vjetar kao i ti govoreći kako nitko neće igra CTF, te svaki put kad ja uzmem flag imam nula podrške, moj tim uglavnom šteka, ali u protivničkoj bazi gdje flaga više nema jer ga ja nosim i ciljaju u prazan flag stand, a svi protivnici me čekaju u mojoj bazi veselo cupkajući nogicama).

I ja sam skuŠ¾io da nema ništa od kukanja na forumu pa se sad zajebavam. I čim sam se pomirio s tim, nitko me više ne smeta, igraj kako igraš. Ako Š¾eliša igrati za statse, pa igraj ako te to veseli. Kad se pomiriš s tim, vidjet ćeš kako se više zabaljaš, nema nervoze.


I dalje stojim pri tome da su od par štekara puno veći problem ovog servera ovakve primitivčine poput Staljina koje ne kuŠ¾e čemu forum sluŠ¾i, a kako i bi kad ima više crnog ispod nokta nego kulture i naobrazbe zajedno. Taj ne kuŠ¾i da je forum tu da ljudi raspravljaju i odgovaraju jedni drugima, pogotovo kad imaju oprečna mišljenja, a da to nije alat za nasilno preuzimanje tuđeg servera.

Ali nema veze, dok god Vatreni deru po Euru, ništa mi ne moŠ¾e raspoloŠ¾enje pokvariti, pa ni takvi poput njega, aleeee aleeee  :rnr





//LoneWolfs//kamiX

Quote from: [WC]=CyClops= on June 13, 2008, 07:08:15 PM


Ali nema veze, dok god Vatreni deru po Euru, ništa mi ne moŠ¾e raspoloŠ¾enje pokvariti





heheheheh hehehehehe :)
Mislim gle sorry sto sam ja onako reagirao ... ali stvarno sam bio lud ...
Na kraju krajeva ljudi imaju pravo igrati kako zele ... mada je to jako jako zalosno ....
CTF se ne igra .... igraju ga rijetki - cast iznimkama, vecina sjedi i poslje svake mape idu na statistiku gledati gdje su ...
Zalosno ... ali istinito ...

[WC]=CyClops=

Quote from: //LoneWolfs//kamiX on June 14, 2008, 01:56:47 PM

heheheheh hehehehehe :)
Mislim gle sorry sto sam ja onako reagirao ... ali stvarno sam bio lud ...
Na kraju krajeva ljudi imaju pravo igrati kako zele ... mada je to jako jako zalosno ....
CTF se ne igra .... igraju ga rijetki - cast iznimkama, vecina sjedi i poslje svake mape idu na statistiku gledati gdje su ...
Zalosno ... ali istinito ...



Pa to je baš svima jasno, ali ja ti Š¾elim reći da zapravo oni imaju pravo igrati tako ako ih to veseli. Nemamo svi iste ciljeve i ne uŠ¾ivamo svi u istim stvarima.

Siguran sam da je to što ti govoriš nekima jedini razlog zašto uopće dolaze na bitange i to je meni i tebi glup razlog, ali njima nije i imaju pravo na to ako ih veseli.

Ja bi se lagano riještio takvih igrača tako što bi fino maknuo statse u potpunosti. Da nema statsa, jedino što ostaje je zadovoljstvo pobjede runde, a to je ono pravo. Onda ti ostanu oni koji su došli odigrati rundu na pobjedu, i digne se kvaliteta igre. Bar u teoriji, ko zna kako bi bilo u praksi :)

Alekre

Moj drugar Kamix i Cyclop su kao one picke iz spanskih serija. Kao nesto se svadjaju, ovo - ono pa se ne kraju pomire i kresnu  :)

Laf

Cyclops,luda kravo ja mislim da vi iz tog klana imate najmanje prava da ishta pricate o stekanju.Bez uvrede ali mislim da si ti 100's stekara.Puhsti sir i ostala sranja,gledaj realno stvari.Vi na koji god server udjete userete igru sa stekanjem(naravano userete i protivnicki tim jer igrate zajedno).Imam tvojih SS i ljudi iz tvojeg klana 1000 u slucaju da tvrdish da niste stekare rado cu ti poslati slike  ili ih postaviti odje da narod vidi kako vi "niste stekare" !Toliko od mene.

Sve vas voli Laf goli !

~LoneWolfs~Extreme

prva bitanga sa "mudima" 8) 8) 8) svaka cast lafe :ziveli

ToTo

Dugo nisam pisao na forumu, jer je nemoguce napisati nesto a ne posvadjati se sa pojedincima ovde. Ja jednostavno ne volim svadje i rasprave, ali eto rizikovacu i opet cu postati ponesto. Imam nekoliko ss novih shtekara i postavicu ih ovih dana. Takodje stalno cu snimati nove i stavljati ih ovde u nadi da ce neke od njih bar malo biti sramota sto su prozvani, mozda neki i pocnu igrati lepo. Lafe i nije ti neki podvig snimiti tele u shteku. Imao sam ih i ja nekoliko, ali sam izbrisao sve jer sam reinstalirao cod.U jednoj stvari se potpuno slazem sa cyclopom, ako znas gde je shteker, idi i ubi ga. Licno volim da im napisem "ej ti ..... evo dolazim s leva i ubicu te " , a ljude koji u timu cuvaju flag nemojte brojati u kampere, oni to definitivno nisu. Svako igra kako to najbolje zna i ume , jbg nismo svi Master pa da zivimo za zastave(inace svaka cast matori:) .

[WC]=CyClops=

Quote from: Laf on June 14, 2008, 09:16:59 PM
Cyclops,luda kravo ja mislim da vi iz tog klana imate najmanje prava da ishta pricate o stekanju.Bez uvrede ali mislim da si ti 100's stekara.


E moj Lafe, pljuješ po ljudima koji ne sudjeluju na forumu pa ti neće odgovoriti, stoga ću ja i to drage volje.
Jedva sam dočekao jednu istinsku štekaru u ovom topicu da se javi, kakva sreća i zadovoljstvo s moje strane što imamo ovakvog gosta u emisiji sa nama. :)
Pa dame i gospodo, bez daljnjeg otezanja, predstavljam vam Lafa golog ko od majke rođenog!

Ima par bitangi s kojima bi se rado druŠ¾io da smo bliŠ¾e i njihovo mi je mišljenje još i bitno. Ali kad već krećeš s tim bez uvrede, onda bez uvrede ti nisi jedan od tih, tvoje mi je mišljnje, posebno u ovoj temi bitno ko onaj snijeg u Zadru od prije 4-5 godina, s obzirom da ja jako dobro znam kako ti igraš bez SS-ova.

PokaŠ¾i mi jedan segment ove igre gdje si ti bolji ili barem jedan CTF stats bilo kojeg mjeseca u kojem nema bar 3-4 krave (dakle ljudi koje si tako nadobudno popljuvao), ako ne i sve, ispred tebe u tom segmentu igre i onda moŠ¾emo pričati. Ajde da se javio netko tko igra CTF, nego od svih sa servera ti, 10 zastava u 110 partija, to majstore   :||

A ima bi i puno manje od tih 10 da si protiv mene igrao, jer ja i štekam :awm bolje od tebe između ostalog.

clumsy

da vam cika clumsy kaze... :) idite bre na pam server!!!! zajebite i main i garage... tu dolaze noobchine koje nemaju veze sa codom... to sto je neko dobar na mainu ili garage na pamu pada licem u blato. ima i na pamu statistike, ali NE na pamu je teze ubijati :)

string je rekao da ce sve staviti na pamd mod, ali decko nema vremena za zajebancije oko severa

zato ljudi savet... zaboravite na main i garage... naucite da igrate na pamu (bez uvrede). a kada sam na ts-u cujem od mnogih: zajebi pam, necu da se nerviram, ne znam itd, a onda se zalite na stekare koje cuce na kraju mape sa karabinom i pogode uvek iz prve... e prc na pamu nece moci tako. naravno uvek ce biti budala zeljne mrtvih uglova.

evo IP adressa: 80.74.160.88:28964
ima tamo i dima, ima cak i snajpeeer tako da thumbs up... zaboravite main i garage ;)

Zver

Meni je PAM server ubedljivo najbolji ali ima jedan problem, a to je lag koji po pravilu krene posto se nakupi 16 igraca. Ali pam mod za cod2 je ubedljivo najrealniji, dovoljno je reci da se koristi na svim takmicenjima.

Over and Out

[WC]=CyClops=

Pa što onda ne stavite PAM na main i garaŠ¾u? Jer na ovom kako je sad stalno je lag, ima ga i na ova dva, ali puno puno rijeđe.

clumsy

Quote from: [WC]=CyClops= on June 15, 2008, 12:17:09 AM
Pa što onda ne stavite PAM na main i garaŠ¾u? Jer na ovom kako je sad stalno je lag, ima ga i na ova dva, ali puno puno rijeđe.

pa cyc procitaj moj post malo bolje ;)  nema string vremena toliko. radi, zena, deca... treba sve to namiriti :)

Laf

cyclops ja vidim da je tebi dosadno u zivotu pa si poceo sa proizvoljnim nebulozama da me blatish...Ja tvoje bekrije nisam spominjao u negativnom kontekstu samo da se stekate previshe i da kvarite igru.Sto se tice uzimanja zastavica ja ih zaobilazim koliko mogu,mrzim da ih nosim.A evo i sam si priznao da vi igrate da vam budu bolje statistike .Da necesh da ti dam i br licne  karte da saznash josh nesto osim toga koliko sam zastava uzeo.Zabolje mene kurac za skor i za jebene statistike,ja da se pitam makao bi ih,to nije nikakvo mjerilo ko je kakav igrac.Naravno suvishne su rijeci za takve kao ti koji prate statistiku ,ne znam sta time dobijate (a svakako vrijeme gubite) ?

[WC]=CyClops=

Normalno da ću pogledati statse, tamo je zapisan tvoj učinak naspram ljudi koje blatiš sa nekim bajkama bez pokrića.

Da se posluŠ¾im sluŠ¾bom i humanim (zajedno su jači), ma beeeeeŠ¾i bre, veze ti nemaš!

[WC]=CyClops=

Quote from: clumsy on June 15, 2008, 12:24:08 AM
Quote from: [WC]=CyClops= on June 15, 2008, 12:17:09 AM
Pa što onda ne stavite PAM na main i garaŠ¾u? Jer na ovom kako je sad stalno je lag, ima ga i na ova dva, ali puno puno rijeđe.

pa cyc procitaj moj post malo bolje ;)  nema string vremena toliko. radi, zena, deca... treba sve to namiriti :)

Isprike zaista sam previdio tu rečenicu gdje spominješ Stringov master plan :)

VIP.er

Quote from: cR4zY-n^ on May 25, 2008, 07:46:29 PM
Svejedno bi ga ja bana, a razlog tome je i vise nego dobar: nezna a isprid mene je na statsima.  :R
Hmpf, toliko o tome da krave uopste nisu zainteresovane za statistiku... svejedno, i da nisu, i dalje mislim da su stekare i otvoreno podrzavam lafa u ovome. I Cyclops je u pravu da svako ma pravo da igra kako hoce, ali vidite crazyev stav prema,tome... crazy bi ga banao jer je bolji na statsima od njega - sta jos ima da se kaze...

$tring

Vidim da se ova tema zahuhtala... pa evo i ja nesto da dodam....... :)

prvo... vise me zanima lag na PAM-u nego svo ovo stekanje.... :) ... Par puta sam vec spomenuo da je u pitanju net a ne masina ili mod koji je startovan na serveru. Doduse, nisam jos video to sto pricate... hm..... ali verujem da vam vise laguje, mada nema nikakve logike. Ali to je druga tema...........

Drugo je ovo oko 'stekanja' .... Ljudi moji, public serveri.... da prevedemo : javni server. Znaci, dodje ko god hoce i igra kako hoce. Ponasa se po pravilima (da nema vredjanja, provociranja, psovanja) - i to je to. Na public servere dolaze deca od 7-8 godina pa sve do ljudi od 40-50 godina. Pola njih nema veze sa  igrom, niti im je jasno o kakvim vi zastavicama pricate. Taktika? Nema taktike. Timski rad? Nema ga. Javni server je za razbribrigu i ubijanje vremena. Ko zeli da ozbiljno igra ctf i dodje na public server - na pogresnom je mestu. CTF se igra klanski 5v5 (ili drugacije ako se dogovorite) sa puno planiranja, taktike i podelom zadataka. Team speak je naravno obavezan, i onda to ima nekog smisla. Pricati o CTF na public serveru gde dodju deca, i razmisljati o taktici je potpuno van pameti. :) To je isto kao kada bi sakupili 24 slucajna prolaznika i pokusali da napravite dobru zurku. Naravno da je nemoguce. Oko public servera i nacina igre pojedinaca se jednostavno ne treba nervirati i praviti od toga neko veliko pitanje. Pravi igraci ce otici na war server i igrati lepo ctf kako se stvarno i igra.

Sto se tice igre na public-u i 'stekera' koji ocigledno mnogima smetaju ... Na njih ne treba obracati paznju, jer su takvi likovi beskorisni za tim i jednostavno ih treba ignorisati. Eventualno ako vam nesto znaci, mogu potraziti neki mod pa to instalirati.

Kao sto (ne)znate, main i garage server su pokrenuti na Power server modu. Nista posebno tu nije uradjeno, osim sto su ogranicena oruzja, ofarban dim, stavljen vote,beleze se zastavice u logu, 1sec spawn protection itd....... Razmisljam se vec duze vreme sta da radim sa main i garage serverom. Jedna od ideja je da se stavi PAM svuda. Iskreno, najradije bi garage server ostavio takav kakav jeste. Ostaje pitanje main server. Jedna solucija je da stavim na njega extreme mod, i da ga podesim da sve bude dosta slicno kao i sto je sada sa nekoliko novih stvari. Extreme mod je jedan od najkonfigurabilnijih modova. Ima onih padobrana, novih oruzja, bla,bla... naravno sve se to moze iskljuciti i namstiti da bude kao sto je sada, samo sto bi postojala anti-camp podesavanja... i tako.. gomila interesantnih stvari koje bi mogli staviti. Druga solucija je da main server pretvorimo u custom-map server gde bi se igrale samo nove mape. Jedno 8-10 mapa koje idu u krug. Ovim potezom bi deo igraca koji su za classic-cod2 presao na PAM server, posto realno ima oko 40-60 ljudi koji se istovremeno igraju na nasim serverima.

Definitivno cu nesto uraditi od ovog sto sam naveo, posto mi je malo bez veze da PAM server 90% bude prazan a realno je najbolji. Garage i Main su noob serveri i samo pucanje je dosta lakse nego na PAM-u. Zato se tamo retko i igram. Svaki los igrac koji uzme karabin moze da te ubije. Na PAM-u je to malo drugacije.... :) Ako ste iole ozbiljan igrac, igracete se na PAM serveru.

Eto... napisao sam jedan dugacak post koji i nema veze sa stekarama, ali ima veze sa tim sta dalje ciniti.......  :hmm



Podpredsednik

O VELIKA GLAVO, oborio si i Cyclopsov rekord po broju karaktera u jednom postu! :)
Pametno zboris i ideje su ti na mestu!

Alekre

Pokenjavam se na statistiku. Da sedim svaki dan i igram COD2 i izucavam ga bio bih BOSS na serveru.
Cyc, sta radis ovako u zivotu?

Evo ispricacu vam pricu jednog lika iz igraonice. Zovu ga ''Krpa''. Taj ceo zivot provede u igraonici igrajuci Warcraf3 i WoW. Znaci otvori se igraonica, on udje i tako ne ide kuci do 3 ujutru. Onda ga vidim kada krenem na trening (9 ujutro) natuko kapuljacu, faca neka zombie, sav se osusio i ide OPET DA IGRA Warcraft i WoW! Zna svaku arenu, svaki scenario, svaki item za kog heroja, svaku sliku... Ma jebeni pokretan guid za te igre. Ode u pekaru i kupi tri bureka i to mu je za ceo dan. Nema cura, nema zezanja, samo igraonica. To je njegov jeben zivot. Jedanput smo igrali protiv njih i on bezao sa 30 helta pa ga prestrnem i koknem i njegova reakcija licno, pazite bas ovako iz njegovih usta: ''OMG ROFL Noob me koknuo, ne razumem.''
Moj savet vam je, nadjite nesto korisno da radite.

domohomo

morat cu da se nadovezem posto sebe smatram Bogom losih zena i dobrih piva... nemojte se zabrinjavati oko cyclopsa, vec sam reko to su pub heroes, sta se mene tice mozete uzeti super bonda pa zalijepiti se za pod... samo punite forum bezveze, onda ja mislim evo nesto bitno pa citam i nakraj me uvati muka i proljev kad vidim oko cega se oni prepiru. bolje da prosirite malo vidike, bacite koji match na sd serveru u hrvatskoj da vidite sta su igraci (citeri) ili probajte nesto novo osim trckaranja od kempa do kempa besmisleno je pisat o tome koliko takvih ''paraolimpijaca'' igra na bitangama. mene osobno to zivcira, ali ja napisem sta imam i izadjem ako mi se ne svidja... btw mislim da su zlemajke zasluzile i prvo i drugo mjesto na turniru... :ziveli :ziveli

clumsy

lag kao lag... juce je oko 14h tako lagovalo da nisam mogao vola da ubodem.... a npr sinoc oko 00:30 uopste nije lagovalo... tu ne mozemo nista. sve zavisi kako je provajder opterece... ili string skida pornice. ko ce ga znati :)

a sto se tice extreme moda, svidja mi se ideja... svakave gluposti mogu tamo da se ubace
ja bi npr ubacio:

http://callofduty.filefront.com/file/Aeneas2020s_SS_Black_Dress_Skins;60622

http://callofduty.filefront.com/file/Aeneas2020s_US_Airborne_Skins;57071

i tako te gluposti :)

KIKI

Quote from: string on June 15, 2008, 03:55:57 AM

Extreme mod je jedan od najkonfigurabilnijih modova. Ima onih padobrana, novih oruzja, bla,bla... naravno sve se to moze iskljuciti i namstiti da bude kao sto je sada, samo sto bi postojala anti-camp podesavanja... i tako.. gomila interesantnih stvari koje bi mogli staviti. Druga solucija je da main server pretvorimo u custom-map server gde bi se igrale samo nove mape. Jedno 8-10 mapa koje idu u krug. Ovim potezom bi deo igraca koji su za classic-cod2 presao na PAM server, posto realno ima oko 40-60 ljudi koji se istovremeno igraju na nasim serverima.

Definitivno cu nesto uraditi od ovog sto sam naveo, posto mi je malo bez veze da PAM server 90% bude prazan a realno je najbolji. Garage i Main su noob serveri i samo pucanje je dosta lakse nego na PAM-u. Zato se tamo retko i igram. Svaki los igrac koji uzme karabin moze da te ubije. Na PAM-u je to malo drugacije.... :) Ako ste iole ozbiljan igrac, igracete se na PAM serveru.

Eto... napisao sam jedan dugacak post koji i nema veze sa stekarama, ali ima veze sa tim sta dalje ciniti.......  :hmm




pametno zborite :)

no video sam na nekome serveru slicnu stvar kao imaju cinovi i po cinovima su odredjena kolicina municije i bombi.

takodje sa vecim cinom moze da se baca i artiljerija itd.
spawn je u nebu :d

a sto svi govore da je pam prazan jeste
ali napini se tek onda kad recimo dodju bitange da igraju na pam-u i to na pam dodju ljudi koji su zeljni kvalitetnije igre
meni je pam mnogo bolji od main i garaze jer treba bas da ga pogodis da bi ga ubio, bolja grafika i imam vise FPS-a :)

Zver

Quote from: string on June 15, 2008, 03:55:57 AM
To je isto kao kada bi sakupili 24 slucajna prolaznika i pokusali da napravite dobru zurku. Naravno da je nemoguce.

Ako svoj 24-tvorici ubacis LSD u pivo imaces NEZABORAVNU zurku.  :)

KIKI


$tring

Quote from: dominik on June 15, 2008, 08:59:14 AM
morat cu da se nadovezem posto sebe smatram Bogom losih zena i dobrih piva... nemojte se zabrinjavati oko cyclopsa, vec sam reko to su pub heroes, sta se mene tice mozete uzeti super bonda pa zalijepiti se za pod... samo punite forum bezveze, onda ja mislim evo nesto bitno pa citam i nakraj me uvati muka i proljev kad vidim oko cega se oni prepiru. bolje da prosirite malo vidike, bacite koji match na sd serveru u hrvatskoj da vidite sta su igraci (citeri)

Da... takvi me najvise i brinu... sto kupuju cheat-ove od Cika Kureta.... c,c,c,c,c,.... sjajni igraci, nema sta.

[WC]=CyClops=

Da vidim da ste svi na kraju došli na ono što sam ja rekao prije 15 postova (dobro očito pomaŠ¾e i to što je i String rekao isto, a njegov glas ipak ima neku teŠ¾inu tu), da na publicu svi imaju pravo igrati kako Š¾ele i/ili znaju.
Ali je za to slaganje sa mnom trebalo prvo malo kenjati u WC. :) Ajde neka, ko zna, moŠ¾da bi i ja tako da me netko tako sustavno uništava u igri.

A ovo što Viper priča o Craziju je tek tragikomedija, ili zaista je glup i ne kuŠ¾i razliku između ozbiljne izjave i sarkazma, ili se samo pravi glup pa pokušava izvrnuti šalu u ozbiljno, kao što Laf pokušava dokazati da sam ja statističar jer mu na statisma pokazujem koliko je loš. Pa na čemu da mu pokaŠ¾em? Na SS-ovima?

Craziju ne trebaju statsi da bi znao kako igra, pa to bar svi vide. Upali COD jednom tjedno i pomete pod sa svima nama, mogu samo zamisliti što bi bilo da Š¾eli igrati ovu igru svaki dan kao što UT igra. Da on zna mape ko mi ostali, to bi tek bio horror, mada ga iovako mnogi vidim sanjaju.  :D

$tring

Quote from: dominik on June 15, 2008, 03:53:07 PM
glasam za lock!!!

A sto? Zato sto kruze glasine da vasi igraci kupuju od Cika Kureta citove? Zato lock?  .... Voleo bih da vas vidim u finalu, i voleo bih da ono sto sam cuo nije tacno.... a dominik? Reci mi da nije..... reci javno da niste kupili cheat-ove od Cika Kureta....

[WC]=CyClops=

Quote from: Mire on June 15, 2008, 06:39:35 PM
ja bih voleo da vidim jedan server na bitange serverima bez crvenih tackica na kompasu a mozda cak i zelenih strelica, bez indikatora bombi, bez indikatora iznad glava saigracha, da health random ispada iz lesheva a ne da se sam puni, da MORA da se nanisani da bi mogao da opalis a ne da se trci i sipa bez nisana, i kao u merciless modu kada te neko pogodi da ti se zacrveni ekran i sve zamuti, da oba tima mogu da biraju oruzija koja i drugi tim ima u ponudi.

ako cemo vec da glumimo "profesionalce" - rech koje se gadim


Zapravo ima jedan vrlo dobar mod koji sam igrao prije bitangi na nekim HQ serverima. Mislim da se zvao german realisam mod ili tako nekako, gotovo sam siguran da je imao švabe u imenu.

U svakom slučaju taj je mod baš dodavao dozu realizna u COD, recimo pri skokovima sa zgrade na toujani bi se ozlijedio manje ili više ovisno odakle skačeš i jesi li pri tome još dodatno skočio u vis ili si se samo zatrčao preko ruba zgrade. OruŠ¾ja su naravno puno više rasipala metke, pogotovo ako se nije nišanilo nego se onako sipalo iz gibanja.

Meni je to bio super mod jer ja volim realno naspram arkadicama, međutim monogi COD igrači nisu u stanju prilagoditi se tome, nekima je i PAM gadan, a ovo je bitno teŠ¾e od PAM-a (mada je meni PAM isti ko i igra bez moda uopće, dakle ništa tu nije teško ako nema laga, i dalje arkadno). Već sama činjenica da ćeš poginuti ako strafe jumpaš sa zgrade na zgradu i fališ je dovoljna da opiše kako mod kaŠ¾njava greške.

Podpredsednik

Quote from: IronC on June 15, 2008, 09:42:43 PM
Kakav Cika Kure? Kakvi citevi String?  :-\
Jel to nesto ozbiljno ili posalica ?  :-\
E Irone, pa ti nista ne vidis kad stavis karabin ispred ociju, pa CIKA KURE ima tezgu na svakoj mapi, uskoro planira i HIPER MARKET da otvori! :)

VIP.er

Quote from: cR4zY-n^ on June 15, 2008, 09:25:20 PM
Quote from: VIP.er on June 15, 2008, 03:50:26 AM
Quote from: cR4zY-n^ on May 25, 2008, 07:46:29 PM
Svejedno bi ga ja bana, a razlog tome je i vise nego dobar: nezna a isprid mene je na statsima.  :R
Hmpf, toliko o tome da krave uopste nisu zainteresovane za statistiku... svejedno, i da nisu, i dalje mislim da su stekare i otvoreno podrzavam lafa u ovome. I Cyclops je u pravu da svako ma pravo da igra kako hoce, ali vidite crazyev stav prema,tome... crazy bi ga banao jer je bolji na statsima od njega - sta jos ima da se kaze...

Viperu posjeti svoga najboljeg i ujedno jedinog prijatelja Google-a i proguglaj rijec "sarkazam" pa se vrati.

Jedinog  ?  Najboljeg ?  Da li hoces to da kazes da ja nemam zivot sem COD-a ?    Btw, evo vratio sam se i opet drzim svoj stav iako sam proguglao rec sarkazam, on nije upotrebljen

domohomo

nisam ja kupio u cika kure kupio sam na www.netcoders.com ako bas oces da znas, platio sam 18 funti za wh i aimbot... eto vam priznanje... kad sam toliko jadan da moram kupovat wh....

$tring

Quote from: dominik on June 16, 2008, 03:20:10 AM
nisam ja kupio u cika kure kupio sam na www.netcoders.com ako bas oces da znas, platio sam 18 funti za wh i aimbot... eto vam priznanje... kad sam toliko jadan da moram kupovat wh....

pa bar si posten pa javno kazes... ok, to me je i zanimalo.

$tring

Quote from: dominik on June 16, 2008, 05:59:42 AM
sad smo nacisto?

Pa ako ste već kaŠ¾eš da jeste, što ne bi bili načisto? Bar ste fer pa ste priznali da ne moramo da se maltretiramo uzalud sa vama.

$tring

Quote from: IronC on June 15, 2008, 09:42:43 PM
Kakav Cika Kure? Kakvi citevi String?  :-\
Jel to nesto ozbiljno ili posalica ?  :-\

Nije posalica. Tako sam cuo, posto su i sami rekli da je to tako sta vise da pricamo.

~LoneWolfs~Extreme

ja ne vjerujem da domo ima citeve...

Al_Capone

Quote from: dominik on June 16, 2008, 03:20:10 AM
nisam ja kupio u cika kure kupio sam na www.netcoders.com ako bas oces da znas, platio sam 18 funti za wh i aimbot... eto vam priznanje... kad sam toliko jadan da moram kupovat wh....

Zali boze 18 funti :S

A ovi netcoders.com fakat su jadni, koriste moju faviconu koju sam napravio u paintu ^^  :R  :||

$tring

Quote from: ~LoneWolfs~Extreme on June 16, 2008, 01:17:05 PM
ja ne vjerujem da domo ima citeve...

pa kad covek kaze da ima, sta je dilema?

clumsy

mislim viperu vidis da te lozi, a ti se primas kao budala... zanimljivo mi je da vas citam :)

~LoneWolfs~Extreme

jest da je covjek prizno...ali pokusavam shvatit to ko zajebanciju....stvarno cijenim zlemajke i nije mi bilo na kraj pameti da citaju...

clumsy

to je sve rekla-kazala... jebeni trachevi.. da sam ja cuo ovaj trach, ne bih uopste stavljao na forumu, nego lepo na xfire i molim lepo. nikada niko sa 100% sigurnoscu nece biti siguran da li neko vara ili ne bez nekih dokaza. mada kupljeni chit se tesko provaljuje, ali sta je tu je.

glasam da se svi ovi postovi obrisu da je domo ili neko iz zlih majki chiter.

VIP.er

Quote from: clumsy on June 16, 2008, 04:47:31 PM
mislim viperu vidis da te lozi, a ti se primas kao budala... zanimljivo mi je da vas citam :)

VIP.eru ? pa ja nisam zapoceo temu uopste da zlemajke koriste hakove ? sto mene mesas ?

$tring

Quote from: ~LoneWolfs~Extreme on June 16, 2008, 08:45:54 PM
jest da je covjek prizno...ali pokusavam shvatit to ko zajebanciju....stvarno cijenim zlemajke i nije mi bilo na kraj pameti da citaju...

Ni meni. Zato sam lepo i pitao.

Alekre

Sto da se obrisu? Pa nek' vide ljudi ko tu ima komplekse i ponasa se kao balavi klinac  :wink2

kazanova

#202
Bravo alekre nije COD najvazniji u zuvotu ima i drugih stvari ! Nemam nikom nista da zameram dodjem na server da se druzim i ubijem vreme,ali mi jedna stvar nije jasna kako bre ovog cyclopa ne mrzi da sere po ovom forumu na svaku ima odgovor i sve on zna jebo te COD  opusti se i uzivaj zabavljaj se i druzi sa drugima!(NORMALNO AKO MOZES)! Nemoj me shvatiti pogresno nemam nista protiv krava ali pomalo nervirate sa onom timskom igrom!Zakazite war pa igrajte svi zajedno nikakav problem! Ovako samo napred i svoju igru. :ziveli :aug

[WC]=CyClops=

Quote from: kazanova on June 18, 2008, 03:17:25 AM
Nemoj me shvatiti pogresno nemam nista protiv krava ali pomalo nervirate sa onom timskom igrom!

MoŠ¾eš li ti pojmiti koliko je ova rečenica promašena, čak i ako je probaš čitati naopako.

Ma cijeli sam se ozario od sreće što ti nemaš ništa protiv krava, ti ovo zapravo vic pričaš jel tako?

Mislim mora biti vic jer ovo je svakako provala godine - 'nervirate s timskom igrom', WTF!?

Moje duboke isprike zbog timske igre, otvorio si mi oči i vidim sada kako se COD zaista treba igrati:
netimski, ginuti ko bezglava kokoš i namjerno gurati svoj tim u krivom smijeru, obavezno nesti jaja u nekom kutu neprijateljske baze i pri tome pustiti svog flag carriera da gine pokušavajući vratiti flag sam. Dakle pravi igrač ne radi asistencije, ni pod razno sačuvati naš flag i područje base da ovaj moŠ¾e capati u miru (to je štek i to timski štek molim lijepo!).

Jebote kakvi likovi i kakva razmišljanja, poradi ti malo na svojoj igri pa ti neće smetati tuđa, to je jedino što ti mogu reći u ozbiljnom tonu.

Alekre

Pa sta ga znam, Cyc u vecini slucajeva pravo zbori. Jeste da i meni nekada idu na reproduktivni organ zato sto mi ne skacu na ''Smeisser'' kao ostali :)

[WC]=CyClops=

Quote from: Alekre on June 18, 2008, 11:23:29 AM
Pa sta ga znam, Cyc u vecini slucajeva pravo zbori. Jeste da i meni nekada idu na reproduktivni organ zato sto mi ne skacu na ''Smeisser'' kao ostali :)


Evo, najiskrenija izjava u dugo vremena, moj naklon do poda (ali jako kratak ti ti ne padne štogod na pamet s tim reproduktivnim organom :))

Slagao se ili ne s mojim stavovima, čovjek barem ima dovoljno onog ispod reproduktivnog mišića za reči iskreno što ga zaista smeta umjesto nekih lame prozivanja bez pokrića. Za nagradu, izdan radni nalog kravama za 10 namjernih iskakanja pred strojnice :aug

Alekre

Dzabe Cyc nema me vec mesec dana na serveru. Cini mi se da bi mi trebao ''AimBot'' da vas poskidam i kada mi skocite na ''Smeisser''  8|

X_ice_X

Quote from: [WC]=CyClops= on June 18, 2008, 09:57:29 AM
Quote from: kazanova on June 18, 2008, 03:17:25 AM
Nemoj me shvatiti pogresno nemam nista protiv krava ali pomalo nervirate sa onom timskom igrom!

Mislim mora biti vic jer ovo je svakako provala godine - 'nervirate s timskom igrom', WTF!?

Moje duboke isprike zbog timske igre, otvorio si mi oči i vidim sada kako se COD zaista treba igrati:
netimski, ginuti ko bezglava kokoš i namjerno gurati svoj tim u krivom smijeru, obavezno nesti jaja u nekom kutu neprijateljske baze i pri tome pustiti svog flag carriera da gine pokušavajući vratiti flag sam. Dakle pravi igrač ne radi asistencije, ni pod razno sačuvati naš flag i područje base da ovaj moŠ¾e capati u miru (to je štek i to timski štek molim lijepo!).

Jebote kakvi likovi i kakva razmišljanja, poradi ti malo na svojoj igri pa ti neće smetati tuđa, to je jedino što ti mogu reći u ozbiljnom tonu.


Cyclope, on je trenutno DJELOMICNO u PRAVU. Jer vi (KRAVE) svaki puta kada dodete na server i izlazite i ulazite u timove kako bi igrali zajedno. zA IGRU ZAJEDNO UGOVORITE warove pa tamo pokazujte timsku igru, a ne ovdje igrati I SKUPLJATI TIMSKOM IGROM BODOVE ZA STATISTIKE. JER PRIMJETIO SAM TI PO ZASTAVICU JADNU, MALU IDES SAMO KADA IMAS JOS NEKOGA IZ KRAVA KRAJ SEBE. A KADA SI SAM NA SERVERU, NEDAJ BOZE DA BI SE MAKNUO IZ DEFFA!!!!!!!!!!

[WC]=CyClops=

Quote from: X_ice_X on June 20, 2008, 02:35:43 AM
JER PRIMJETIO SAM TI PO ZASTAVICU JADNU, MALU IDES SAMO KADA IMAS JOS NEKOGA IZ KRAVA KRAJ SEBE. A KADA SI SAM NA SERVERU, NEDAJ BOZE DA BI SE MAKNUO IZ DEFFA!!!!!!!!!!

Nema više smisla objašnjavati ljudima nešto što ne Š¾ele ni vidjeti ni čuti. Sve ti znaš, bravo.
Jadne male zastavice čuvajte se, stiŠ¾e čika DEFFA po vas.

Sreća moja da ovdje ima toliko eksperata za to kako krave igraju. Tako da ako se odlučimo legalizirati i igrati na CB-u, imamo more kandidata za izbornika kravlje reprezentacije.

Teško je u ovom trenutku doučiti ima li u ponudi više genijalnih izbornika za nogomet (misle da su bolji od Bilića barem duplo) ili za krave.




ToTo

#209
Evo najnovijih radova!

clumsy


ToTo

PONOVO RADI BIOSKOP, PONOVO RADI BIOSKOP!!!! HAHA, ima ih jos polako samo .

ToTo

Rekao sam vec jednom, ali evo za manje pametne ponavljam: Samo kad ti pucas sa skriptom, onda cu je i ja upaliti. Vidim da je prozivka dala rezultate, jer je od onda ne koristis, bar ja nisam primetio. Samo tako nastavi i bice od tebe pravi igrac. :wink:

[WC]=CyClops=

Quote from: ToTo on June 30, 2008, 06:37:28 PM
Rekao sam vec jednom, ali evo za manje pametne ponavljam: Samo kad ti pucas sa skriptom, onda cu je i ja upaliti. Vidim da je prozivka dala rezultate, jer je od onda ne koristis, bar ja nisam primetio. Samo tako nastavi i bice od tebe pravi igrac. :wink:

Još jedan šupčić koji pravda svoj cheat izmišljotinama i skretanjem paŠ¾nje na drugog. Vidim da misliš da je prozivka dala rezultate, te da smo zaboravili činjenicu da si ti jadan čiterčić, uhvačen odavno na dijelu i zapamčen kao takav. Samo tamo tako nastavi, od tebe iovako nikad neće biti pravi igrač. :wink:

ToTo

Evo novog, uzas, lezi sa sacmom!!!

ToTo

Evo i naseg starog znanca sa jos jednim prijateljem

Baker

#216
Hmm pazi stavljas me tu kao da se ja stekam po celoj mapi.Ako sam te i jednom iskampao pored flaga ko ti daje za pravo da nekog odmah prozivas da kemp-a.Druga stvar pa necu valjda da ti ustanem i cekam te a znam da dolazis.Sada po tebi ispada cim je neko cuo ili video da dolazis i lepo te saceka onda je stekara.Sledeci put za tebe crven tepih i cekam te sa pistoljem samo.Nemoj da prozivas vise jer stvarno mi nije bitan ni stats ni nista imam suvise godina da bi se palio ali nemoj da prozivas bezveze.

Ehh da ovo sam zaboravio stvarno kako ti ko neko ko je javno priznao da koristi skripte(znaci naglasavam JAVNO i bez imalo stida,pokrice si nasao u tome da ih navodni koristi i WC clan) dajes sebi za pravo da prozivas druge igrace ovde.Pa ako si tako podvodljiv onda mogu da ocekujem da ces i da kempas ko ovi ljudi sto ih stavljas ovde.Pogledaj malo bolje tu partiju nadji u statsima cele partije ja sam tu doneo 2 flag-a za moj tim.Znas za takve kao sto si ti ima jedna dobra stara narodna izreka::Sto je tikva praznije to je bezobraznija".

eX1T

Covek ima pravo da se kempa ako cuva zastavu  :wink2

ToTo

#218
Covek nema prava da lezi, NIKAD! Za sve vas sam definitivno profesor, ali imate srece, smorio me vec cod, pa cete se naigrati do mile volje. Ko sto rekoh jednom indijancu, kad vidis mene da lezim i ubijam, slikaj brate slobodno i kaci na forum, ja cu se tome nasmejati. Dalje , da imate malo mozga svi vi , znali biste da je skripta o kojoj govorimo za garand, a ja uglavnom igram sa sacmom ili karabinom, tako da..., smesni ste, dosadilo mi vec da budem stalno prvi, iako ne lezim nikad. I da, necu vise nikome odgovarati na postove, nemam ja vremena za to, a i vecina vasih odgovora me ne zanima. I ja imam suvise godina i obaveza da bih se sa balavurdijom raspravljao po forumima. Slika ce biti jos , jer ako neko pretci pola mape da bi uzeo zastavu, a ubije ga debil koji zalegne jos na spownu, onda to zasluzuje da bude stavljeno na zid srama,tj. u ovu temu, haha...

TaZa

He he kako je smijesan ovaj toto he he ... nema pravo da lezi he he ...

VIP.er

Bas je smesan vala, nema prava da lezi lol, najbolje da iscupamo svi CTRL dugme ako su default komande pa da on bude srecan, covek lezi i kampa na svom spawnu, to je skroz ok, on cuva zastavu, igra za tim isto koliko i onaj koji trci po tudju

Baker

#221
Decko ti stvarno imas nekih problema zescih...Prvo tvoj odgovor samo potvrdjuje onu izreku jer sada me optuzujes da sam kriv zato sto sam zalegao kada sam te video da prilazis po zastavu,lepo ti je Viper odgovorio pa sta ocekujes od svih nas da ne koristimo CTRL jer je to po tebi kamp.Drugo stavljas me na 'zid srama" sto sam legao hmmm a kako se naziva zid na kome stavljaju ljude kao sto si ti,u svakom slucaju na zidu srama za tebi bi postojao specijalan odeljeljak nazvan samo po tebi.Btw to sto si koristio skriptu je totalno irelevantno po meni nisi ni prvi a ni poslednji pa kladim se da ju je koristilo 90% ljudi ovde.Ono sto je totalno smesno i debilno je opravdanje koje si nasao,pa decko ako WC i koristi skripte pa zar te nisu naucili da ne treba da uzimas lose primere za uzor ili za idole. :wink2
U vezi tvog igranja i skill-a svaka cast super si u odnosu na mene i vecinu igraca ali ti to nikako ne daje za pravo da postavljas ovde neke norme i da bulaznis da je svako lezanje kamp.Ovde stvarno stavljam tacku na nasu pricu i odlazis na ignore forever. ;D



kazanova

Quote from: Mire on June 30, 2008, 07:01:26 PM
ponavljas za manje pametne? zasto koristiti mnozinu i time dovoditi u pitanje i inteligenciju ostalih ljudi. Tvoj um je superioran.

A kada se vec ponavljas evo i jednog pitanja, zasto me lepo nisi snimio ili dao bilo kakav dokaz? Ne vidim nikakav problem u tome.

Zasto me vredjas bez ikakvih dokaza, oslanjajuci se na tvoju mizernu moc rasudjivanja i zakljucivanja. Takozvano lupetanje.

Koristis skriptu i jos imas toliko hrabrosti i drskosti da prozivas ljude po forumu da su stekare ili sta vec, kao da se nista nije desilo.

Mogli bi ti sirogojno da osnujete neki klan, da li si razmisljao o tome? Bio bi to klan sa jos nevidjenim sposobnostima procenjivanja, te koriscenja skripte.
i popusio bi nam kurac jel tako majmuncino mentolska. mire duvaj ga
Djenku su u filmu nazvali i "gologuzan" ja bih te tako oslovljavao ako mi dozvolis?

meta steta


husky

Ovaj .pex je postao neizdrziv. Mnogi se zale. Samo cuci, nikud ne ide. Ubije ljudima volju za igrom. I onda se ja imenujem ,shtex pa mene kikaju.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Jebes CoD2 ako je to normalno.

CerciL

haha moje stekare i svi ostali,cvarak ti si stek nevidjeni,drago mi je sto si priznao,a toto me je razocarao sto je koristio cheat,to sam sad saznao.... ali bas,ja se izricito protivim varanju u igrici,jer samim tim varaju sami sebe,to je tako glupo da nemam reci....a ovaj kiklop brate mili kenja za medalju jedino i ti vredis u tom klanu ovo ostalo boranija!!! zato kiklope imas sansu da udjes u moj klan. haha (sala naravno) zna se ko su stekare i njubovi!! ali bitange server je do jaja jer ipak od ovog hobija se ne moze ziveti i smatram da  ovaj cod2 sluzi za ubijanje dosade!! tako da se opustite i zabavljajte  u slobodno vreme uz cod2 kao do sada. aj se sad treznim i odoh na spavanje pa vas pozdravljam sve i zabavljajte se uz ovu igru i ne smatrajte je toliko ozbiljnom!!!  :spiteful

ToTo

Odvoji malo vremena pa procitaj kompletne postove, redom. Toto je koristio skriptu za garand jednom , na dve table, vise iz radoznalosti nego sto mu je potrebna, jer i sam znas kako ja igram. Ali je Toto jedini od bar tridesetak ljudi na serveru koji je to SAM i javno rekao. Znaci niko nije primetio, otkrio, uhvatio me, ...itd, ne ja sam sam rekao "tad i tad sam koristio skriptu za garand , zbog toga i toga" , a sve ostale pickice koje je i sad povremeno pale , neka stisnu muda i neka javno kazu da li je koriste ili ne, jer ona i nije neki cheat zapravo. Meni licno ne odgovara , jer se mnogo krecem i kupim druga oruzja, a sa njom ne mozes koristiti automatska oruzja, ne vredi ti ako koristis sacmu ili karabin, a ja sa njima igram najvise.

zf|easy

#229






Mykel

#230
Bravo Easy, ufatio si me, ali zaboravljas da sam tu iznad tvoje zastave, znachi gde?, znachi u napadu. Mapa je tobruk.  Moji nose zastave kroz tunel a ja vas tuchem na sponu. To ni u kom sluchaju nije stekanje.  :D  :awm

zf|easy

@ Mykel   :hmm

Pogledaj na kompasu nema nikoga od tvojih. Nasa zastava je tu ali je ne pokusavas uzeti. Tacnije sa kompasa se vidi da je vasa ugrozena. A ti cekas nas na sponu gore u cosku. Cudna neka taktika.  :wink2

Mada, ok si igrac pa ti ne zamerim. Ne stekas se jako ko humani guz.  :spiteful

*SPARTANAC*

Daj ljudi ova tema jos moze da bude aktivna. :scenic
Nisam ni provalio ovu temu do sad.
Daj saljite slike naj kempova - odakle su vas ubili ili odakle ste ubijali.

m.shadows

Quote from: string on November 19, 2007, 12:55:03 PM
Quote from: mean:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: kako da se ne smejem :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: sorry :wink:

ja sam jednom prilikom imao madjarski meni... nista zivo ne razumem... :)

Ja jos imam, ne znam kako da ga se otarasim :(
A za Humania, PRAVA SHTEKARA!!