Korisnik WALLHACK-a !

Started by |drug|password, February 01, 2012, 07:38:15 PM

Previous topic - Next topic

|drug|password

Malopre na HQ serveru su se pojavila 2 igraca  slicnih obelezja sa wallhackom. Imena ^0Kobra i ^0 O
http://beta.xfire.com/videos/53c8e1/
Dok sam cekao da mi se uploaduje video, izasao sam sa HQ na sekund da bi se registrovao na forum, i nakon povratka na HQ vidim da je ^0Kobra promenio ime u ^0Cassanova))) takoreci  Kassanovafromkacuni ili 1mmorTaLs#Cassanovagde mi jos kaze:"e moj password to sam ja"    :facepalm:
http://screenshot.xfire.com/s/121339324-4.jpg
PS: A za onog drugog mogu samo da predpostavim ko je, ali necu da gresim dusu.

DexonDee

aha dobro samo molim te nemoj da farbas slova :) pisi redovno  :stoner:

Kreowski

Vrlo zanimljivo  DRUG Password  hvala na informaciji  pripazit cemo na njega  i meni je   malo sumljiv  no nikada  nisam imao  dokaz  a molim te sljedeci  put kada  ga kick-a slikaj  i  zamolio bi ADMINe  da ako postoji nacin da izvade iz LOG baze  taj podatak,   meni za zadovoljstinu...  HVALA

|drug|password

#3
Pravdao mi se Cassanova  preko xfira da to nije on bio da je neko stavio CASSANOVA velikim slovima a to on nikad ne radi. Sto je donekle i tacno. Ali nisam mu poverovao pa sad i preti da ce mi nesto smestiti i da cu se smejati. Ajd i to da vidim   :ok2

Norm@ndy

Ta citercina, mi je oduvek bila sumnjiva. Znao sam da ima nesto, uvek se kurcio po HQ kao nesto neki sati preko 1000h, i te gluposti.
Imam pravo da komentarisem dalje, ali ostale reci su suvisne.

Junior

ja sam od uvek mislio da je smrad! treba to malo  :whip3: da te  :worth

radaca

Quote from: Junior on February 02, 2012, 12:52:18 PM
ja sam od uvek mislio da je smrad! treba to malo  :whip3: da te  :worth

bas to +1

Zajcev

Taj Casanova je uvek dobar na waru protiv nas,a na serverima ga nema nigde...A onaj Mokke iz njihovog klana na waru sa nama ga izbaci multihack(jos smo i vodili),vraca se kaze nisam ja brat je igrao...ti izgovori ne prolaze..casanova spremi se  :icon_grrr:

mokke

e ovako da koju zajcevu debilu kazem  prvo nije mene nego smakku hax izbacio mislim da kreowski moze to potvrdit ako je pravedan :D,a pasworda il je faks u glavu udario il sta nezz ,casanova je sa njim 300 warova odigrao i nije nikad ni sumnjao da haxa al mislim da je ovo sve zbog toga sto je casanova izasao iz drug clana :D a i pogledajte screensotove casanove a i forum bitangi jel kad kikan pa nesto recite :D ovo je skroz bezveze mislim udje lik sa tagom kobra na jednoj slici i haxa a na drugoj slici i mapi i tag CASANOVAAA otkud znamo da je to taj lik isti :D

Norm@ndy

Ma sta serete, ajde prestani da kenjas mokke, poznajem passworda, i znam da pasword nikada nebih to uradio iz razloga samo zato sto je casanova napustio klan. Casanova citer!  :vava

Kreowski

Prije 4 dana  MICKO, pick n roll, kondom za saucesce, CIWIL i ja   igrali smo SD war  sa MOKKE i nekim njegovim frendovima te ni u jednom trenutku nije bilo sumljivih situacija  te igra je bila  fer  bez  vrjedjanja i bez haxanja  jer sam par puta i napravio PBSS....

MOKKE je cist igrac kao i  brat mu ZEE tj kada god su igrali protiv EMC  bili su  cisti i kada god sam igro za njih neki  war bili su isto tako cisti   a  SMAKKA je imao  taj MULTIHACK ili WALLHACK ili  kako vec...

Sto se tice CASANOVE potreban je ip od KOBRE    8)

filadendron

Quote from: Norm@ndy on February 02, 2012, 11:42:04 PM
Ma sta serete, ajde prestani da kenjas mokke, poznajem passworda, i znam da pasword nikada nebih to uradio iz razloga samo zato sto je casanova napustio klan. Casanova citer!  :vava
normandy ti si uhvacen sa skriptama i nemoj da raspravljas o drugima kad si i sam do pre 2 nedelje sve nas VARAO sa odredjenim "pomagalima" I BIO DOBRO POZNATA CITERCINA ! ! !
I NEMOJ DA PSUJES PO FORUMU!!!!!!!!!!!!!!!!!

|drug|password

Quote from: mokke on February 02, 2012, 11:25:44 PM
e ovako da koju zajcevu debilu kazem  prvo nije mene nego smakku hax izbacio mislim da kreowski moze to potvrdit ako je pravedan :D,a pasworda il je faks u glavu udario il sta nezz ,casanova je sa njim 300 warova odigrao i nije nikad ni sumnjao da haxa al mislim da je ovo sve zbog toga sto je casanova izasao iz drug clana :D a i pogledajte screensotove casanove a i forum bitangi jel kad kikan pa nesto recite :D ovo je skroz bezveze mislim udje lik sa tagom kobra na jednoj slici i haxa a na drugoj slici i mapi i tag CASANOVAAA otkud znamo da je to taj lik isti :D
Mokke ja sam izasao na pola minute .. tu je bio kobra na carentan-u isti je igrac. Ja sam hteo da prijavim tog kobru jer je nervirao sve na HQ i vredjao mene. A po povratku sam se iznervirao kad sam video da je to "lazni" CASSANOVA. I ja verujem da to mozda nije bio Cassanova.  :sorry Snimao sam ovo jer nisam mogao doci ni do jednog admina da ga kicka. Voleo bi da ima admina koji obracaju paznju na HQ. Jer u poslednje vrene na HQ ima sve vise prevaranata i niko in nista ne moze.  
ps:  A fax mi nikad nije problem :P

mokke

Quote from: |drug|password on February 03, 2012, 03:01:56 PM
Quote from: mokke on February 02, 2012, 11:25:44 PM
e ovako da koju zajcevu debilu kazem  prvo nije mene nego smakku hax izbacio mislim da kreowski moze to potvrdit ako je pravedan :D,a pasworda il je faks u glavu udario il sta nezz ,casanova je sa njim 300 warova odigrao i nije nikad ni sumnjao da haxa al mislim da je ovo sve zbog toga sto je casanova izasao iz drug clana :D a i pogledajte screensotove casanove a i forum bitangi jel kad kikan pa nesto recite :D ovo je skroz bezveze mislim udje lik sa tagom kobra na jednoj slici i haxa a na drugoj slici i mapi i tag CASANOVAAA otkud znamo da je to taj lik isti :D
Mokke ja sam izasao na pola minute .. tu je bio kobra na carentan-u isti je igrac. Ja sam hteo da prijavim tog kobru jer je nervirao sve na HQ i vredjao mene. A po povratku sam se iznervirao kad sam video da je to "lazni" CASSANOVA. I ja verujem da to mozda nije bio Cassanova.  :sorry Snimao sam ovo jer nisam mogao doci ni do jednog admina da ga kicka. Voleo bi da ima admina koji obracaju paznju na HQ. Jer u poslednje vrene na HQ ima sve vise prevaranata i niko in nista ne moze.  
ps:  A fax mi nikad nije problem :P
ma i sam znas koliko smo ja ti casanova i jos neki warova odigrali zajedno nikad niko nije haxao iskljucujuci pojedine iz mixersa(znas ih da ti ne govorim ) a volio bi da povuces to da casanova haxa barem radi mene jer vidis ovakvi kao zajcev to olako preokrene  :D a valjda ce admini uspjet ustanovit da kobra nije casanova   :handshake:

Norm@ndy

Ajde filandendron molim te, objasni mi kada sam JA to citovo? Jeste koristio sam skripte, i ne na bitange serverima.
Molim te da prestanes da se gubis.

dokini

#15
Normandy kako mozes da lazes objasni mi mislio sam da si bolji momak cak si se izvinjavao da bi mogo da igras na Bitange serverima jer JESI na Bitange serverima imao skriptu zato skrati jezika inace ces da letis i sa foruma   :facepalm:

vd|cube(im)

Quote from: dokini on February 03, 2012, 08:49:13 PM
Normandy kako mozes da lazes objasni mi mislio sam da si bolji momak cak si se izvinjavao da bi mogo da igras na Bitange serverima jer JESI na Bitange serverima imao skriptu zato skrati jezika inace ces da letis i sa foruma   :facepalm:

Ajde Dokini ti i Fila ste u zabludi, ja i Dexon ne vadimo server log na Bitange serverima, već na nekim drugim ...tako da on nije koristio scriptu na Bitange serverima  :stoner:

filadendron

Quote from: Norm@ndy on February 03, 2012, 08:05:21 PM
Ajde filandendron molim te, objasni mi kada sam JA to citovo? Jeste koristio sam skripte, i ne na bitange serverima.
Molim te da prestanes da se gubis.
skrati jezik dečko

CasanovaFromKacuni

Prije svega pozdav raji na forumu, mislim da je bilo vrijeme da se i ja uclanim u ovo selo. Iskreno ne bih da me niste prozvali. Kao prvo, malo je reci da se ne radi o meni, a ni o mom nick-u. Drugo, pravi CasanovaFromKacuni ne igra na Bitange serverima vec 3 mj, jer sam zaglavljen u Njemackoj, i nece me biti jos neko vrijeme. Trece, ja fakat ne znam sta sam ja vama toliko skrivio da me tako blatite. Iskreno vi ste za mene svi sasvim OK momci, nemam  sta da vam kazem jer vas licno ne poznajem.
Istina je da moj mladji brat igra od kuce, vjerovatno ponekad udje na te servere, ali on nema pravo da koristi bilo sta sto nije dozvoljeno. Ne kazem da nikad nije pokusao da udje sa nekim nedozvoljenim haksom ili skriptom, ali on je jos mali.
S druge strane svega ovog meni takodjer nista ne znaci sto mi ovo pisete na forumu, ja za to ne mogu nista kupit. Odgovaravam vam na post samo da bih vam postavio pitanje:"Sta ovim zelite postici?" Udjem kad mi je dosadno, zezam se sa vama, igram, psujete mi redovno, neki me cak i pohvale. Ja nisam tu da se natjecem sa vama, niti da vam zelim neko zlo. Vjerujte da sam nakon 900 sati igranja saznao da postoji i statistika koja se vodi da Bitanege web sajtu, pojma nisam imao za to.
Nisam zaludjenik ove igre, samo ponekad volim da odmorim glavu od pametnijih stvari koje radim tokom dana od pisanja po forumu i igranje igrice od koje nemam apsolutno nikakve koristi, osim svojstvenog zadovoljstva.

Jos jednom pozdrav ekipi sa foruma. Zelim vam i dalje lijepo druzenje i uz igru i chat. Vidimo se kad se vratim majci u Bosno. PEACE

Lang


CasanovaFromKacuni

PS: Sad sam pricao sa burazom, kaze da nema smisla to sto osudjujete nick CasanovaFromKacuni. Dodao mi je jos da je danas 1 VS 1 pobjedio neke od igraca Bitange clan-a. Zaboravio sam dodati da mali igra profesionalno, stid me priznati ali postao je bolji od mene :P I nick koji u posljednje vrijeme koristi ide "1morTaLsCasanova". Pozzz

Norm@ndy

#21
Ljudi izvinjavam se svima, ako sam uvredio filandendrona onim postom.
Slusajte me dobro, ja uopste koristio nisam tu skriptu kod vas, PONAVLJAM da mi je skripta ostala bindovana, otisao sam na drugi server, nesecam se koji je tacno bio, i tamo sam SAMO isprobao, i ZABORAVIO sam da je unbindujem.
Casanova  :handshake:

P.S Izvinite me, nezelim vise da se vracam na staru temu, i odlazimo jos vise u  :offtopic .

Zajcev

Sad da ne otvaram novi topic okacicu ovde ako nije problem.
Receno je da kad neko psuje ide kickanje i tako to,i da trebaju dokazi...Casanova psuje kad igramo war stalno,ali to nema veze sa vama..a Sad psuje i na SD-u,i to mater pominje...I to kako  :diablo

http://www.xfire.com/profile/zaicev92/screenshots/?view#121406573

http://www.xfire.com/profile/zaicev92/screenshots/?view#121406561

http://www.xfire.com/profile/zaicev92/screenshots/?view#121406556

http://www.xfire.com/profile/zaicev92/screenshots/?view#121406544

Imace jos screenshotova,samo dok nadjem..toliko od mene ocekujem pravednu reakciju admina. :stoner:

djed

ma sad da se izvlaci na brata...hmmmm...
sta reci?

Belick

Quote from: djed on February 04, 2012, 06:29:16 PM
ma sad da se izvlaci na brata...hmmmm...
sta reci?
Koju posluku porati ?

spy18

#25
Quote from: CasanovaFromKacuni on February 04, 2012, 09:42:32 PM
Vi fakat niste normalni. Ne mozeste naci nista, pa na kraju mali psuje. Istina da ja igram samo na TDM i Garage, istina da moj brat igra te war-ove ili kako to vec zovete. To objasnjava kad Zajcev kaze da ga Casanova gazi na waru, a na serveru ga i nema toliko. To je zato jer moj mladji brat igra puno bolje od mene, a pored toga ni meni, veteranu, ponekad ne mozete nista. Istina da je on malo brzi na jeziku, jos je dijete. Sta ste vi znali u njegovim godinama, predpostavljam da nije igrica ni postojala.
Djede, ja ne znam vrijedjati, ali cu ti zato reci na kulturan nacin. Koji si ti moron, pa mozes i pomisliti da bi se razumna osoba vadila na svog rodjenog brata. Ne znam sta hocete od mene. Samo recite. Bicu neka vrsta zlatne ribice i pokusati da vam udovoljim. Servera milion, vas ili ko god da je vlasnik, nije jedini.

Sve mi vise padate ocima...

Ja ću samo kratko... Kao što rekoh na private delu subadmina... izgleda da smo mi neka vrsta MAJMUNA ovde i ako se ovome nebude stalo u kraj menjajte rcon i mene ovo više ne interesuje... ovo je već prevršilo svaku meru... ja od 30 i kusur godina treba da slušam "slovo" od nekog deteta koji meni moŠ¾e biti dete !!!!!!!!!!! IDEM SAD DA SE  :suicide :suicide :suicide sliku ću uploadovazi za 5 minuta!!!!!

Predomislio sam se, Dexone briši me sa spiska subadmina i menjaj rcon DA NEBUDE SPY18 ME KICKAO, a što se tiče slike biće za koji minut  :bad2 :bad2 :bad2   ja sam mislio da su ovde malo ozbiljniji ljudi kad ono  :|| :|| :||

spy18

Quote from: spy18 on February 04, 2012, 11:38:42 PM
Quote from: CasanovaFromKacuni on February 04, 2012, 09:42:32 PM
Vi fakat niste normalni. Ne mozeste naci nista, pa na kraju mali psuje. Istina da ja igram samo na TDM i Garage, istina da moj brat igra te war-ove ili kako to vec zovete. To objasnjava kad Zajcev kaze da ga Casanova gazi na waru, a na serveru ga i nema toliko. To je zato jer moj mladji brat igra puno bolje od mene, a pored toga ni meni, veteranu, ponekad ne mozete nista. Istina da je on malo brzi na jeziku, jos je dijete. Sta ste vi znali u njegovim godinama, predpostavljam da nije igrica ni postojala.
Djede, ja ne znam vrijedjati, ali cu ti zato reci na kulturan nacin. Koji si ti moron, pa mozes i pomisliti da bi se razumna osoba vadila na svog rodjenog brata. Ne znam sta hocete od mene. Samo recite. Bicu neka vrsta zlatne ribice i pokusati da vam udovoljim. Servera milion, vas ili ko god da je vlasnik, nije jedini.

Sve mi vise padate ocima...

Ja ću samo kratko... Kao što rekoh na private delu subadmina... izgleda da smo mi neka vrsta MAJMUNA ovde i ako se ovome nebude stalo u kraj menjajte rcon i mene ovo više ne interesuje... ovo je već prevršilo svaku meru... ja od 30 i kusur godina treba da slušam "slovo" od nekog deteta koji meni moŠ¾e biti dete !!!!!!!!!!! IDEM SAD DA SE  :suicide :suicide :suicide sliku ću uploadovati za 5 minuta!!!!!

Predomislio sam se, Dexone briši me sa spiska subadmina i menjaj rcon DA NEBUDE SPY18 ME KICKAO, a što se tiče slike biće za koji minut  :bad2 :bad2 :bad2   ja sam mislio da su ovde malo ozbiljniji ljudi kad ono  :|| :|| :||

Toliko sam BESAN da nemogu sve da sastavim u jedan topic :( zaboravio da dodam, kad bude sledeće druŠ¾enje bitangi (prošli put nisam došao jer se mi kikinđani nismo na vreme organizovali) doći ću ako treba sam neće mi biti Š¾ao samo ako dođu svi "PRO igrači" i oni koji su JAKI na jeziku tj. ti što J**U mame i ostalo DA IM JA IŠ ČUPAM UŠ I BALAVU!!!!!!!!!  ETO Š TA BALAVCI NAPRAVE KAD IZNERVIRAJU ČOVEKA , BOLJE DA ODEM ODMAH DA OŠ  NEŠ TO NEKAŠ½EM POZZ  :diablo :icon_grrr: :rant2:

Lang

Posto si ti i tvoj brat  pro igraci i toliko pametni i ima toliko servera gde mozete biti i igrati  , igrajte tamo  i ostavite nas na miru vi pametnjakovici jedni kulturni .Ma... :bad2
Ovakav ljakse skoro nije bio ... :bad2

djed

sta opet reci?...:D
ajde casanova neki dan bio sam na ts sa tobom i mokke il kako se vec zove...i on te naravno zvao po imenu i sve to...:D
naravno...ko bi vjerovo da ti je sad kao brat kriv?
hahaha...koju posluku porati..:D

Zajcev

Ajde kao brat haxa...ali i brat psuje???? NAJLAKSE je svaliti krivicu na balavog klinca (posto su svi oni u sustini takvi) i ne znam koliko godina imas,ali kao sto SPY kaze dokle vise da mi ispadamo slepi i glupi????

Sve je tu crno na belo :doc

Brat,imam i ja brata i sta sad opsujem iz besa i napisem Konig je nisam ja stavio je moj nick  :omg: :omg: :omg:

Strasno si NAMAZAN!

filadendron

Quote from: CasanovaFromKacuni on February 04, 2012, 09:42:32 PM
Vi fakat niste normalni. Ne mozeste naci nista, pa na kraju mali psuje. Istina da ja igram samo na TDM i Garage, istina da moj brat igra te war-ove ili kako to vec zovete. To objasnjava kad Zajcev kaze da ga Casanova gazi na waru, a na serveru ga i nema toliko. To je zato jer moj mladji brat igra puno bolje od mene, a pored toga ni meni, veteranu, ponekad ne mozete nista. Istina da je on malo brzi na jeziku, jos je dijete. Sta ste vi znali u njegovim godinama, predpostavljam da nije igrica ni postojala.
Djede, ja ne znam vrijedjati, ali cu ti zato reci na kulturan nacin. Koji si ti moron, pa mozes i pomisliti da bi se razumna osoba vadila na svog rodjenog brata. Ne znam sta hocete od mene. Samo recite. Bicu neka vrsta zlatne ribice i pokusati da vam udovoljim. Servera milion, vas ili ko god da je vlasnik, nije jedini.

Sve mi vise padate ocima...
kao sto i sam rece ima i drugih servera, ovde vise nisi pozeljan, prema tome kulturno odstupi pa na drugim serverima pricaj nekom da je moron i da nije normalan   :smoke:

CasanovaFromKacuni

Jebeno je kad je maloumnik zarobljen u tijelu punoljetne osobe. Iskreno ni ja nekad ne vidim ono sto mi je pred nosom. Mozete vi meni zadavati neke lekcije preko "foruma", ali ja sam kriv sto sam se uopste pokusao odbraniti. Pojeo sam govno, nema sta, priznajem.
Malo mi je tesko da pratim sve sto ste mi rekli, jer ima termina koje ne razumijem. Vjerovatno da vjesim ovdje cesto, znao bih o cemu se radi. Jos jednom, kako mozete biti tako maloumnog razmisljanja da pomislite da svaljivam na brata. Mali igra profesionalno, to sto se vi ne mozete nositi sa time nije moj, a kamoli njegov problem.
Mozete vi degradirati moje vrijednosti, ali ovo sad sto pisem nije pravdanje, nego lekcija. Svaku vasu rijec sam fino procitao, shvatio sta hocete i s kakvim hirom to govorite. Ali mi i dalje nije jasno sta vi time zelite postici. Hvalla dragom Bogu pa mi ne mozete zabraniti da korisrim vase javne servere, a sta i da ne budem tu. Opet bi vi nasli nekog da zajebajete ko ne igra kako vi svirate. Svi ste vi za mene OK, svi imate svoje stavove i ja to postujem. Sumnjam da postoji bilo ko od vas ovdje da nekad nije napisao neku nedolicnu rijec. Ali ako vas uspijeva iznervirati jedan post, koji je napisao momak koje ne poznajete, ili ako vas uspije iznervirati igrica koju samovoljno igrate, onda niste sasvim mentalno zdravi.
Vjerovatno ce sad neki od vas tu napisati, mene ne iritira to, nego tvoja glupost ili sta ja znam vec kojom se terminologijom koristite, ali ako malo razmislite o svemu tome, zati cete da sam upravu. Ali gdje cete vi preko svog ega i reci da je upravu onaj protiv kojeg su svi ostali. Svejedno, ja nemam nista od toga, ali kad ne mozes protiv budale onta joj se pridruzi. Tako cu i ja uraditi ovaj put. Sve vas podrzavam :D

djed

ajde nek i meni neko posalje taj wh imam mladjeg brata od 5 godina...samo vidite kako da ne budem ja kriv ako to bude on koristio i ako bude pro,ne mojom krivicom....i to plus sa mojim nickom...

Norm@ndy

 :yikes:
Casanova idi leci komplekse ... !

ToTo

Idiotske postove pobrisao...........................ja.

Banove cu deliti sutra, veceras sam mnogo umoran.

Norm@ndy


darkbgd

Quote from: Norm@ndy on February 03, 2012, 08:05:21 PM
Ajde filandendron molim te, objasni mi kada sam JA to citovo? Jeste koristio sam skripte, i ne na bitange serverima.
Molim te da prestanes da se gubis.

hahahhahah ovo je meni smesno do bola. hahaha jeste koristio sam skripte,jeste ubio sam kajem se i necu vise hahahahahha. i kao ne na bitanga serverima hahhahahha.Kad si jednom koristio koristices uvek,nemam protiv tebe nista licno i ne poznajem te i slabo sam i igrao s tobom ali ja da se pitam svi koji su koristili nesto ne bi mi niikad zaigrali na serverima. A mi se trudimo da u nasem klanu odmah kikamo ljude koji su imali skripte

Norm@ndy

I to sto kazes da me nepoznajes. Hah, videces da nece vise nista da vade iz LOG baze ;) .  :offtopic

|drug|password

evo ga ponovo ^^00^1Kobra ip = 31.176.170.123.28960  (sad moze da se vidi da li je to cassanova ili ne)

a sada i furtek xfire cocorivo  93.138.172.46:28960

:mahanje

Grave

#39
kobra IP


Furtek IP

CasanovaFromKacuni

Ne opravdavam svoj nick, ali znam ko je ^^00^1Kobra. Mislim Password da to znas i ti. Igrao si sa njim milion puta. Do neki dan si igrao sam mojim bratom zajedno u ekipi, sad se nesto dizes protiv njega i nick-a Casanova...
Vama nema smisla nista pojasnjavati jer moje rijeci citate kao lektiru iz osnove, bez ikakvog razumijevanja. Radite sta hocete, jebe mi se... Pozzz  :stoner:

filadendron

Quote from: CasanovaFromKacuni on February 08, 2012, 03:02:53 AM
Ne opravdavam svoj nick, ali znam ko je ^^00^1Kobra. Mislim Password da to znas i ti. Igrao si sa njim milion puta. Do neki dan si igrao sam mojim bratom zajedno u ekipi, sad se nesto dizes protiv njega i nick-a Casanova...
Vama nema smisla nista pojasnjavati jer moje rijeci citate kao lektiru iz osnove, bez ikakvog razumijevanja. Radite sta hocete, jebe mi se... Pozzz  :stoner:
e pa ako ti se jos i j... i to mozes da radis negde drugde a ne ovde
a posto nisi odstupio kulturno evo jedan ban dok se ne naucis kulturi

|drug|password

Ne znam sto se pravdas kad pokusavam da dokazem da Kobra nije Cassanova  :omg:
Stvarno. Ovakvim komentarima samo sebe podkopavas.  :unsure Eto uhvacen je njegov IP. Jos samo da bitange uporede IP