ja sam ! wh?

Started by mrvica_******|2shooorty|, September 07, 2011, 11:27:47 PM

Previous topic - Next topic

dokini

 :thumbdown znaci cist decko je nema reci

komara

E ljudi jako je teško na osnovu ovakvih snimaka zaključiti da li neko ima WH,to je najlakše primetiti u samoj igri kad igraš protiv likova koji ga koriste.Jer ovakvi snimci ništa ne dokazuju,ne znamo npr. šta se u datoj situaciji dešavalo 5 sekundi pre toga...........

||NooOooZ||CAKI

pai ovo na osnovu videa izgleda kao neki cit, ali kao sto komara kazem, ne znamo sta je bilo pre, da li je pucao, da li ga je mozda cuo, a naravno ne kazem da nije cit!!!

Srba


mrvica_******|2shooorty|

Quote from: ||NooOooZ||CAKI on September 08, 2011, 11:21:25 AM
pai ovo na osnovu videa izgleda kao neki cit, ali kao sto komara kazem, ne znamo sta je bilo pre, da li je pucao, da li ga je mozda cuo, a naravno ne kazem da nije cit!!!


da je cuo tesko,  mlati sa pola mape,....zato su postavljena 3 snimka, sa zvukom....ok kad je utepanje izbliza,..pa mozda ima slusni aparat na patosu,....to je ok......

ja sam

ovo je cisto znanje igranja

ja sam

 :girl_cray stavite pravi dokaz da sam citer i pruzam ruku :handshake:

vd|cube(im)

Quote from: ja sam on September 09, 2011, 02:05:55 AM
ovo je cisto znanje igranja

E neka si im rekao ....samo plaču po forumu  :stoner:

ja sam

znalci mlate sa pola mape a citeri od kraja do kraja mape  :suicide


Stekara_1

Ovako da rezimiramo, prvi snimak PROVEREN WH, drugi snimak PROVEREN WH, treći snimak ČISTA ČITERČINA !!! ne da ga treba kikati treba ga dobro ono što je reko mrvici, i još se čoek preti sa telekomom !!!!
ali naravno ima nešto i dobro u svemu čoek RADI !!! to je za svaku pohvalu, ima ovde puno njih koji ne rade pa nemaju da kupe sve što ti imaš, a WH sigurno imaš i ne diraj nas po jajcima moŠ¾e nešto i da se digne !

ja sam

 :omg: pa ja jedini ispado citer a vise od pola vas igra sa citovima sad ce i ja sam da snima i da postavlja na forum .

DexonDee

Quote from: ja sam on September 09, 2011, 10:51:57 AM
:doc kad ste tolko pametni i razumete se u citove,objasnite mi kako da udjem preko xfire sa njima?

Kako mislis sa njima?

ja sam

#13
 :ziveli dexsone ja igram preko x faira a preko xfaire nemozes da udjes sa bilo kakvim citom na bilo koji server

DexonDee

Quote from: ja sam on September 09, 2011, 11:01:03 AM
:ziveli dexsone ja igram preko x faira a preko xfaire nemozes da udjes sa bilo kakvim citom na bilo koji server

Aha e jbg ja ti se u to ne razumem...to je visa matematika za mene  :peace:

vd|cube(im)

Quote from: ja sam on September 09, 2011, 11:01:03 AM
:ziveli dexsone ja igram preko x faira a preko xfaire nemozes da udjes sa bilo kakvim citom na bilo koji server

Ja igram preko mobitela i mogu ući na server sa bilo kojim haxom    :||  :facepalm: .....

Daj ne prolijevaj se po forumu i još nekom zaprijeti telekomom dobit ceš momentalni ban na forumu i sredit cu da dobiješ otkaz majmune glupi ...jel ti jasno  :whip3:

||NooOooZ||CAKI

nemoj da pretis, ako si radnik telekoma, pa sta onda, i moj cale je elektricar pa sto sad treba da ti iskljuci struju?? kao sto si se zaposlio tako mozes i da dobijes otkaz vrzo lako, a pogotovo ako to uradis i on te prijavi i smiri strasti!!!!!

||NooOooZ||CAKI


||NooOooZ||CAKI

cube bar priznaje za razliku od tebe :tease :tease :tease :tease :tease

vd|cube(im)

Quote from: ja sam on September 09, 2011, 12:17:11 PM
:yahoo evo forumasi/vb/ cube (im) je javno priznao na koje sve nacine koristi citove :rofl a mene svi prozivaju na forumu a vd/cube(im) je najveci citer na bitange serverima.  :|| bravo za priznanje citercino jedna :girl_cray

kad nemam i ne znam odakle da skinem taj x fair preko kojeg se ne moŠ¾e ući na server sa haxom kako ti kaŠ¾eš, pa igram preko mobitela na kojem ima instaliran wh  :||

DexonDee

Pa ja palim hax preko televizora pa preko lan kabal za komp i radi mi hax...aj sada i ti priznaj da imas hax i to je to...

vd|cube(im)

Quote from: DexonDee on September 09, 2011, 12:33:20 PM
Pa ja palim hax preko televizora pa preko lan kabal za komp i radi mi hax...aj sada i ti priznaj da imas hax i to je to...

Znači tebi je štekara prodao foru sa televizorom, a meni neće pa se moram drkati sa mobitelom oči mi ispadoše na ovom malom ekranu  :shok..

Aj mi samo reci jel mora biti LCD, plazma ili moŠ¾e na starom tv-u jer ja imam neki portabl crno-bijeli :stoner:

DexonDee

Quote from: vd|cube(im) on September 09, 2011, 12:37:43 PM
Quote from: DexonDee on September 09, 2011, 12:33:20 PM
Pa ja palim hax preko televizora pa preko lan kabal za komp i radi mi hax...aj sada i ti priznaj da imas hax i to je to...

Znači tebi je štekara prodao foru sa televizorom, a meni neće pa se moram drkati sa mobitelom oči mi ispadoše na ovom malom ekranu  :shok..

Aj mi samo reci jel mora biti LCD, plazma ili moŠ¾e na starom tv-u jer ja imam neki portabl crno-bijeli :stoner:

Pazi Stekara koristi dva televizora LCD i jedan stravi...ovo ti je sada najvaznije bolje koristi LCD jer ako uzmes stari tv tamo nije uracen upload punkbuster-a...zadnji put je uradjen 1973 godine...a na ovom LCD je uradjen 2008 zato ti je bolje LCD ali ima da uhvatimo caku i za stare televizore a do tada ti koristi mobilni

ja sam

 ma meni ide cit preko  radio prijemnika jedino tako moze preko x fire  :hat a igracemo veceras pa me snimite i dokazite da koristim wh  :yahoo a vas cim neko ubije zato sto ste se umislili da ste profi odma vam citer :flag_of_truce

Stekara_1

Ovako moram ponovo da se javim, jadniče Telekoma, za ulazak preko xfaire sa čitom : Upališ čit, sad ne znam koji imaš pošto ih ima puno, različitih dobavljača (Trojan, Crown, Durex, Lifestyles ...) nakon toga moraš dobavljaču da pošalješ e-mail sadrŠ¾aja "xfaire", kad ti dobavljač odgovori (to traje par sekundi) onda upališ xfaire i ukucaš šifru koju ti je dobavljač poslao, pa se onda spojiš na bilo koji server, eto to ti je to.

Tebi Dexone sam rekao da ne pričaš nikome to za televizor, ali sad je gotovo, moram da objasnim kako radi.
za hackovanje preko televizora B/W bez xfaire: Potreban vam je jedan crno beli televizor po mogućnosti Grunding ali ona verzija sive boje (ima i crveni ali sivi bolje radi) i jedan BNC kabl ali sa jedne strane BNC konektor a sa druge obični LAN konektor tako da ga moŠ¾ete uštekati u ruter. Kad spojite televizor u struju i ruter na ekranu vam se upali meni za specijalne servisere televizora i u tom glavnom meniu imate opciju "cheat sa xfaire" i opciju "cheat bez xfaire", vi naravno birate ovu drugu pošto je ovo uputa bez xfaire-a, nakon toga se spojite na server (naravno i obavezno kompjuter mora biti spojen na isti ruter kao i televizor !!!) i igrate sa cheatom bez da vas neko vidi
za hackovanje preko televizora B/W sa xfaire: sve isto ko i gore samo na meniu upalite opciju "cheat sa xfaire".
Dexone napravio sam update na starom televizoru pa ću da ti pošaljem kako da to odradiš.

za hackovanje preko televizora LCD sa i bez xfaire: bitno je da posedujete HDMI izlaz na televizoru i kabl na jednoj strani HDMI a na drugoj običan LAN ovo ostalo vam je sve isto kao i sa B/W

Eto Cube sad ćeš i ti da haxaš preko LCD, mogu misliti kako ti je bilo svo ovo vreme preko mobitela ...

ja sam

postavite pravi snimak gde se vidi uocljivo da koristim cit , a ne ovako da prozivate a dokaz vam je kako nekog iz dva puta pogadjam snajperom ,ubijam lika na koga saigrac puca pola minuta , i treca snimljena scena pogadjam mrvicu profi igraca po treci put na kapiji  a decko je uobrazeni takozvani profi igrac pa ne prihvata da ima boljih igraca od njega.Pa kad je losiji drugi su mu odmah citeri

Spinx!!

#26
JA SAM - radis u telekomu

cudi me da primaju balavce tamo nikako mi nije jasno

PS: Sta ima u TELEKOMU !!!! mislim u BG!!
Kad ce da mi puste za firmu net sa 16 mb na 100 MB proveri pa mi javi

ja sam

postavite prave upecljative dokaze da sam citer pa me onda prozivajte.Po ovvim snimcima koje je postavio mrvica mozee zakljuciti da je onda svaki igrac na bitange serverima citer

ja sam

HyDroxzZz (:  kad se sa 1.5mb prebacis na 16mb  pustice ti 16 mb a za 100mb ces morati da sacekas  bar 15god kad dobiju mogucnost

DexonDee

Quote from: Stekara_1 on September 09, 2011, 01:10:39 PM
Ovako moram ponovo da se javim, jadniče Telekoma, za ulazak preko xfaire sa čitom : Upališ čit, sad ne znam koji imaš pošto ih ima puno, različitih dobavljača (Trojan, Crown, Durex, Lifestyles ...) nakon toga moraš dobavljaču da pošalješ e-mail sadrŠ¾aja "xfaire", kad ti dobavljač odgovori (to traje par sekundi) onda upališ xfaire i ukucaš šifru koju ti je dobavljač poslao, pa se onda spojiš na bilo koji server, eto to ti je to.

Tebi Dexone sam rekao da ne pričaš nikome to za televizor, ali sad je gotovo, moram da objasnim kako radi.
za hackovanje preko televizora B/W bez xfaire: Potreban vam je jedan crno beli televizor po mogućnosti Grunding ali ona verzija sive boje (ima i crveni ali sivi bolje radi) i jedan BNC kabl ali sa jedne strane BNC konektor a sa druge obični LAN konektor tako da ga moŠ¾ete uštekati u ruter. Kad spojite televizor u struju i ruter na ekranu vam se upali meni za specijalne servisere televizora i u tom glavnom meniu imate opciju "cheat sa xfaire" i opciju "cheat bez xfaire", vi naravno birate ovu drugu pošto je ovo uputa bez xfaire-a, nakon toga se spojite na server (naravno i obavezno kompjuter mora biti spojen na isti ruter kao i televizor !!!) i igrate sa cheatom bez da vas neko vidi
za hackovanje preko televizora B/W sa xfaire: sve isto ko i gore samo na meniu upalite opciju "cheat sa xfaire".
Dexone napravio sam update na starom televizoru pa ću da ti pošaljem kako da to odradiš.

za hackovanje preko televizora LCD sa i bez xfaire: bitno je da posedujete HDMI izlaz na televizoru i kabl na jednoj strani HDMI a na drugoj običan LAN ovo ostalo vam je sve isto kao i sa B/W

Eto Cube sad ćeš i ti da haxaš preko LCD, mogu misliti kako ti je bilo svo ovo vreme preko mobitela ...

A jbg morao sam sta je tu je nema veze nek narod zna

ja sam

#30
Trojan, Crown, Durex, Lifestyles  a tebe stekaro izgleda   :icon_bad:  sa ovim non stop cim si tolko upucen za x fire ali bas su ti brzi kad te odrade sa Trojan, Crown, Durex, Lifestyles  za par sekundi dal im se isplati pogotovo za durex cit   :icon_dick:

odgovor za post dexondee zato sto si  postavio moram opet da odgovorm na stekrin post od malopre

Spinx!!

Quote from: ja sam on September 09, 2011, 01:34:08 PM
HyDroxzZz (:  kad se sa 1.5mb prebacis na 16mb  pustice ti 16 mb a za 100mb ces morati da sacekas  bar 15god kad dobiju mogucnost

da radis u telekomu ovo ne bi napisao !!!!
16 MB imam vec 3 godine u firmi a 100 MB je pusteno pre 4 dana :D za tvoju informaciju 

STEK

Quote from: ja sam on September 09, 2011, 11:01:03 AM
:ziveli dexsone ja igram preko x faira a preko xfaire nemozes da udjes sa bilo kakvim citom na bilo koji server
Kakvi ljudi rade u telekomu,dobar nam i net...

dokini

Ljudi u telekomu radnici kopaju i kanale ne rade svi sa tehnologijom verovatno je njegova tehnologija pijuk i lopata  :yahoo :super

MakiMDSS.rs

#34
ajde malo prozivajte decka da jos izlupa gluposti divim se njegovom IQ (konficientu inteligentnosti) ... dajte jos da se smejem . jedno pitanje odakle si ? sa koje planine i sela ? zar i u selima ima net sada ? jujuju naopako

kgigor

#35
Quote from: M.MaKi.C on September 09, 2011, 03:18:40 PM
ajde malo prozivajte decka da jos izlupa gluposti divim se njegovom IQ (konficientu inteligentnosti) ... dajte jos da se smejem . jedno pitanje odakle si ? sa koje planine i sela ? zar i u selima ima net sada ? jujuju naopako
:shok
:yikes:
Selo/grad
Planina/dolina
Ima net i na tibetu i na antartiku...i  u zambiji i u zairu...i u angoli i afganistanu..
What  is the difference???
IQ je diskutabilan
.
No hard feelings

ja sam

jujuju naopako ako to nije seljacki pojam stvarno ne znam sta je. IQ mi je sigurno veci nego tvoj.


dokini



vd|cube(im)

Quote from: kgigor on September 09, 2011, 04:01:01 PM
Quote from: dokini on September 09, 2011, 03:56:07 PM
:offtopic LOCK
+1

Evo vam  :icon_dick: , sad nema stajanja idemo dalje  :whistling
Quote from: DexonDee on September 09, 2011, 01:41:56 PM
Quote from: Stekara_1 on September 09, 2011, 01:10:39 PM
Ovako moram ponovo da se javim, jadniče Telekoma, za ulazak preko xfaire sa čitom : Upališ čit, sad ne znam koji imaš pošto ih ima puno, različitih dobavljača (Trojan, Crown, Durex, Lifestyles ...) nakon toga moraš dobavljaču da pošalješ e-mail sadrŠ¾aja "xfaire", kad ti dobavljač odgovori (to traje par sekundi) onda upališ xfaire i ukucaš šifru koju ti je dobavljač poslao, pa se onda spojiš na bilo koji server, eto to ti je to.

Tebi Dexone sam rekao da ne pričaš nikome to za televizor, ali sad je gotovo, moram da objasnim kako radi.
za hackovanje preko televizora B/W bez xfaire: Potreban vam je jedan crno beli televizor po mogućnosti Grunding ali ona verzija sive boje (ima i crveni ali sivi bolje radi) i jedan BNC kabl ali sa jedne strane BNC konektor a sa druge obični LAN konektor tako da ga moŠ¾ete uštekati u ruter. Kad spojite televizor u struju i ruter na ekranu vam se upali meni za specijalne servisere televizora i u tom glavnom meniu imate opciju "cheat sa xfaire" i opciju "cheat bez xfaire", vi naravno birate ovu drugu pošto je ovo uputa bez xfaire-a, nakon toga se spojite na server (naravno i obavezno kompjuter mora biti spojen na isti ruter kao i televizor !!!) i igrate sa cheatom bez da vas neko vidi
za hackovanje preko televizora B/W sa xfaire: sve isto ko i gore samo na meniu upalite opciju "cheat sa xfaire".
Dexone napravio sam update na starom televizoru pa ću da ti pošaljem kako da to odradiš.

za hackovanje preko televizora LCD sa i bez xfaire: bitno je da posedujete HDMI izlaz na televizoru i kabl na jednoj strani HDMI a na drugoj običan LAN ovo ostalo vam je sve isto kao i sa B/W

Eto Cube sad ćeš i ti da haxaš preko LCD, mogu misliti kako ti je bilo svo ovo vreme preko mobitela ...

A jbg morao sam sta je tu je nema veze nek narod zna

Ma Š tekara ja ti na tom portablu imam samo jedan izlaz i to za antenu , pa me zanima dali mogu spojiti kućnu antenu i preko nje da se spojim beŠ¾ično na ruter....spasi gade ispadoše mi oči igrajući na mobitelu    :smoke:


filadendron

jadan mišić mali  :clapping, zalutalo detence treba ga u budaletine na reglaŠ¾u i doštimavanje 

Stekara_1

Vidi vd/cube/ (im) (e)l(e)m tu mogućnost imaš samo ako se spajaš preko Telekoma, znači ako nemaš net na Telekomu, trebat će ti neka veza tamo, pa ti ako misliš da ima neko u ovoj temi sa vezom u Telekomu ti se uštekaj na njega ili ga metni u rupu, kabl u utičnicu, jedino tako, čuo sam da su ti radnici vrlo (svršim im u grlo) susretljivi u svezi glede primanja. eto

ToTo

 :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Kakvi ste kerovi  :whip3:
Prvo JA SAM , dobrodosao na nas forum, svi pisu, a niko coveku dobrodoslicu da pozeli.

Sve  :offtopic sam ja pobrisao, ili bar vecinu. Moze zajebancija, ok......ali me zanima zasto cekate da ja uvece dodjem sa posla i obrisem one postove sa uvredama i pretnjama, koji ce vam onda prava na forumu, ako cu ja svaki dan ovo da radim? Moze i  :offtopic, ali uvrede i prostacenja ne!!

mrvica_******|2shooorty|

#44
Quote from: ja sam on September 09, 2011, 01:11:58 PM
postavite pravi snimak gde se vidi uocljivo da koristim cit , a ne ovako da prozivate a dokaz vam je kako nekog iz dva puta pogadjam snajperom ,ubijam lika na koga saigrac puca pola minuta , i treca snimljena scena pogadjam mrvicu profi igraca po treci put na kapiji  a decko je uobrazeni takozvani profi igrac pa ne prihvata da ima boljih igraca od njega.Pa kad je losiji drugi su mu odmah citeri


1. ja nisam pro kao ti  i tek sam pocetnik,a ovo igram iz uzivanja ,....a ne "profesionalno"

2. po meni je to cit ali nisam te ni vredjao ni prozivao, a komoli pretio kao Ti! ....ja pitam da li je to cit? da neko Ko Zna da igra,...da        kaze   svoje, ali kao sto vidis i jesu,......
a sta je po tebi pravi dokaz da te pratimo po kuci dok igras  :fighting: mozda  

:bye2 :bye2 :hat :hat :icon_grrr:  :dummy

djed

stekara nisam cito sta si piso al +1

mrvica_******|2shooorty|

#46
mozda ja "opet" gresim,...ali presudite sami,......






:rant2: :rant2: :rant2: :rant2: :rant2:

sifra/sifrica/

Da treba reci  vidjao sam ja mnogo uverljivijih video klipova. Na primer vas klanista  Radaca nista nije bolji od ovog Ja sam

dokini

Za snimatelja si vrlo los ne znam koga smo trebali da gledamo Radacu ili Bobo Vijerija ????? :||

MakiMDSS.rs

#49
Quote from: ja sam on September 09, 2011, 03:48:46 PM
jujuju naopako ako to nije seljacki pojam stvarno ne znam sta je. IQ mi je sigurno veci nego tvoj.



jel ti citas gore napisano ... Naopako je rec za nesto Izvrnuto ili Uvrnuto . Akutabilno za stabilnu recenicu u Srpskom jeziku koja potice iz davnina pa je izvadjena i koristena u svrhe kad se ne bih nesto trebalo uvrediti ili umanjiti razliku te proste reci ... toliko od mene za tebe sam SELJACINO skolovana osoba sa 168 IQ procentom sto je iznad 120 IQ i koji je se zove NAD PROSECNIM ...

inace rec je izvadjena iz FILMA MONTE VIDEO BOG TE VIDEO ( u paradoxnom znacenju ovog naslova stoji i DIREKTNA SELJACKA BOG TE VIDEO ... sto dokazuje da pola nase nacije ne zna da procita izmedju redova i shvati znacenje svoje recenice u pozitivi ili negativi )

ako nisi skontao moj prosli post koji je bio u znacenju ZEZANJA ili te DRKANJA ili te SALE ili te saljivog humornog smisla onda si stvarno DEGENERIK iz KAMENOLITNOG DOBA POBUNE STA JE TO KAMEN ...

i onako je na onom snimku sve jasno da je decko OCITO koristio ne dozvoljenje programe na CRACK serveru .

toliko o mom IQ mozemo da merimo i KOPOLACIONI ORGAN ako znas sta je pa da vidimo ko ima i to vece ...

EDIT

ne znam se pise odvojeno gramatiko moja , pojam je sta ? posto je rec dubletvornog znacenja i ima vise konteksta u kojima moze da se stavi ili da se koristi a to nije taj na kojem si ti napisao . prosto prosirenu recenicu ne znas napisati bez intergralnih reci svog maloumnog ne kapacitetnog mozga . te vijuge koje imas u glavi ako znas sta su VIJUGE inace to nije LATINSKA rec vec SRPSKA rec koja je prevedena iz LATINSKE reci za sam sastav unutar MOZGA , mogo bih da ih koristis za nesto SUPTILNIJE i ELEGANTNIJE u svom poslu dok DRZIS ASOV ILI LOPATU za kopanje KANALA tj DOVODA za internet kanale i razdvojnike .

domohomo


domohomo

Quote from: M.MaKi.C on September 10, 2011, 12:11:45 AM
Quote from: ja sam on September 09, 2011, 03:48:46 PM
jujuju naopako ako to nije seljacki pojam stvarno ne znam sta je. IQ mi je sigurno veci nego tvoj.



jel ti citas gore napisano ... Naopako je rec za nesto Izvrnuto ili Uvrnuto . Akutabilno za stabilnu recenicu u Srpskom jeziku koja potice iz davnina pa je izvadjena i koristena u svrhe kad se ne bih nesto trebalo uvrediti ili umanjiti razliku te proste reci ... toliko od mene za tebe sam SELJACINO skolovana osoba sa 168 IQ procentom sto je iznad 120 IQ i koji je se zove NAD PROSECNIM ...

inace rec je izvadjena iz FILMA MONTE VIDEO BOG TE VIDEO ( u paradoxnom znacenju ovog naslova stoji i DIREKTNA SELJACKA BOG TE VIDEO ... sto dokazuje da pola nase nacije ne zna da procita izmedju redova i shvati znacenje svoje recenice u pozitivi ili negativi )

ako nisi skontao moj prosli post koji je bio u znacenju ZEZANJA ili te DRKANJA ili te SALE ili te saljivog humornog smisla onda si stvarno DEGENERIK iz KAMENOLITNOG DOBA POBUNE STA JE TO KAMEN ...

i onako je na onom snimku sve jasno da je decko OCITO koristio ne dozvoljenje programe na CRACK serveru .

toliko o mom IQ mozemo da merimo i KOPOLACIONI ORGAN ako znas sta je pa da vidimo ko ima i to vece ...


MakiMDSS.rs

domo nije ti fazon hteo sam da vidim da li ce LJAKSE da skonta sta sam mu napisao a ocigledno da on samo zna kako izgledaju KOPOLACIONI ORGANI kod OVACA i KOZA

cak sam i EDIT dodao molim da se to unese u zapisnik

ja sam

Quote from: M.MaKi.C on September 10, 2011, 12:11:45 AM
Quote from: ja sam on September 09, 2011, 03:48:46 PM
jujuju naopako ako to nije seljacki pojam stvarno ne znam sta je. IQ mi je sigurno veci nego tvoj.



jel ti citas gore napisano ... Naopako je rec za nesto Izvrnuto ili Uvrnuto . Akutabilno za stabilnu recenicu u Srpskom jeziku koja potice iz davnina pa je izvadjena i koristena u svrhe kad se ne bih nesto trebalo uvrediti ili umanjiti razliku te proste reci ... toliko od mene za tebe sam SELJACINO skolovana osoba sa 168 IQ procentom sto je iznad 120 IQ i koji je se zove NAD PROSECNIM ...

inace rec je izvadjena iz FILMA MONTE VIDEO BOG TE VIDEO ( u paradoxnom znacenju ovog naslova stoji i DIREKTNA SELJACKA BOG TE VIDEO ... sto dokazuje da pola nase nacije ne zna da procita izmedju redova i shvati znacenje svoje recenice u pozitivi ili negativi )

ako nisi skontao moj prosli post koji je bio u znacenju ZEZANJA ili te DRKANJA ili te SALE ili te saljivog humornog smisla onda si stvarno DEGENERIK iz KAMENOLITNOG DOBA POBUNE STA JE TO KAMEN ...

i onako je na onom snimku sve jasno da je decko OCITO koristio ne dozvoljenje programe na CRACK serveru .

toliko o mom IQ mozemo da merimo i KOPOLACIONI ORGAN ako znas sta je pa da vidimo ko ima i to vece ...

EDIT

ne znam se pise odvojeno gramatiko moja , pojam je sta ? posto je rec dubletvornog znacenja i ima vise konteksta u kojima moze da se stavi ili da se koristi a to nije taj na kojem si ti napisao . prosto prosirenu recenicu ne znas napisati bez intergralnih reci svog maloumnog ne kapacitetnog mozga . te vijuge koje imas u glavi ako znas sta su VIJUGE inace to nije LATINSKA rec vec SRPSKA rec koja je prevedena iz LATINSKE reci za sam sastav unutar MOZGA , mogo bih da ih koristis za nesto SUPTILNIJE i ELEGANTNIJE u svom poslu dok DRZIS ASOV ILI LOPATU za kopanje KANALA tj DOVODA za internet kanale i razdvojnike .

Kao prvo, u sintagmi Srpskom jeziku napravio si pravopisnu gresku - srpski se pise malim pocetnim slovom jer je to pridev. Dalje, Montevideo se pise spojeno  i , ako nisi znao, to je glavni grad Urugvaja. Ovo su samo neke od tvojih gresaka, tako da tvrdnja da ti je IQ 168 pada u vodu. I najvaznije, pisanje VELIKIM slovima se smatra deranjem na ovom forumu - prvo procitaj pravila i obnovi pravopis srpskog jezika pa onda  pisi po forumu. Pozdrav za skolovanu osobu.

MakiMDSS.rs

#54
Decko to sto si napisao nema nikakve veze sa MONTEVIDEOM niti sa PRIDEVOM , i nemoj da ti tu neki DRUGAR koji sedi sa tobom na kompu ili koji koristi tvoj LOG IN na FORUMU da pise umesto tebe posto razdvajam 2 IP adrese ...

Diabola ima svrhu a ti nemas tako da je Diabola korisnija od tebe uzmi lepo i pokrij se usima i ODFAKOFIRAJ sa foruma CHITERCINO .

P.S. rec Srpski ili Srbski se pise Velikim pocetnim slovom zbog naglasavanja i uvazavanja da je to NACIA ili te DRZAVA . gramatiko moja ... jer taj PRIDEV kako si ti reko stoji iz IMENICE koja se uvek pise VELIKIM POCETNIM SLOVOM .

moje VELIKO PISANE RECI naglasavaju NAGLASAK DERANJA ILI TE DRANJA tj pojasnjivanje RECI koje mogu da budu DUPLOG ZNACENJA I KORISCENJA .

I najveca greska je u SRPSKOM tj SRBSKOM pisanju sto smo mi SRBI a ne SRPI i nismo mi SRPIJA nego SRBIJA , zato treba da se pise Srbski jezik a ne Srpski jezik .

tacka zarez zakljucak LOCK tema - uostalom da dodje string dobices ono sto si zasluzio a to je BAN na svim destinacijama koje pokrivaju bitange ( forum , server i ts )

ToTo

Sutra otvaram topic na forumu, zvace se gramatika, pa tamo opusteno raspravljajte o malim i velikim slovima  :-\

MakiMDSS.rs

 :king: toto molim lock +1 za tebe

ja sam

Quote from: ToTo on September 10, 2011, 12:46:25 AM
Sutra otvaram topic na forumu, zvace se gramatika, pa tamo opusteno raspravljajte o malim i velikim slovima  :-\

Bravo Toto za topic,a sutra JA SAM daje casove gramatike i pravopisa.

ToTo

Cemu lock, neka pisu ljudi, samo bez uvreda i o temi  :punk

sifra/sifrica/

#59
Quote from: sifra/sifrica/ on September 10, 2011, 12:08:45 AM
Da treba reci  vidjao sam ja mnogo uverljivijih video klipova. Na primer vas klanista  Radaca nista nije bolji od ovog Ja sam



Jos mi niko ne odgovori ko je veci citer Radaca ili ovaj Ja sam.

sifra/sifrica/

Quote from: HyDroxzZz (: on September 09, 2011, 02:04:03 PM
Quote from: ja sam on September 09, 2011, 01:34:08 PM
HyDroxzZz (:  kad se sa 1.5mb prebacis na 16mb  pustice ti 16 mb a za 100mb ces morati da sacekas  bar 15god kad dobiju mogucnost

da radis u telekomu ovo ne bi napisao !!!!
16 MB imam vec 3 godine u firmi a 100 MB je pusteno pre 4 dana :D za tvoju informaciju  



Daj objasni mi kome da se obratim za ovaj internet 100mb ,juce su mu u telekomu rekli da im je najbrzi internet koji imaju u ponudi  od 16mb a u SBB-u sam pitao oni imaju od cak 60mb.Treba mi zbog uploada klipova bas taj od 100mb.Hvala unapred za odgovor.

DexonDee


mrvica_******|2shooorty|

Quote from: DexonDee on September 10, 2011, 03:05:17 AM
Niste zanimljivi...

a ma bas su  :omg: :offtopic :offtopic :offtopic :offtopic

nego ti meni reci da li je to,......losa igra ili igra preko mobitela.....

DexonDee

kad dodjem kuci pa cu ti reci :)

||NooOooZ||CAKI

ala ste ga razvukliiiiiiiiii :suicide :suicide :suicide :suicide

Dijabola

mada se slazem za "ja sam"...to sam i ja primetio...UAAAA  :tease2