News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Lan4Fun #37 Bitange vs Vozd (25:17)

Started by Kordoba, March 18, 2012, 12:54:45 PM

Previous topic - Next topic

Kordoba

Danas u nedelju 18.03.2012. godine, u 19h nakon sto godina, odrzava se veliki  LAN duel:

    //bitange// - grupa VOZD (citaj: i mi smo bitange)

Radujem se druzenju, sastav grupe VOZD necu odati, jer je to takticka varka mene kao kapitena, ali predvidjam sutra gomilu Vasih komentara tipa: bilo je lepo druzenje, al smetao mi ventilator u Matrixu  :tease

Takodje bih voleo da cujem predvidjanja, prognoze, pa ko pogodi - nagrada pivo u Gerili (moze i dva)

Bitange, volim Vas, al posao je posao  :mafia

Citadel of Pain

Prognoziram da ce u vecerasnjem El klasiku bitange rasturiti bitange! :P

Kordoba

posto si vec pogodio, nagradu mozes odmah nakon igre da dobijes  :drinks2

Kordoba

Ah da, nemojte mi se samo izvlaciti tipa: Mykel predvodi ruske tenkove na kurskoj bitci, Zoka ovaj vikend nije u NS,  Jape sprema ispit, Djuri shotka kod oruzara na popravci, Slani gleda Djokovica a Vama predvodnicima (String i Citadel) dobavljac uvalio falsh robu...

i evo otkricu Vam, mi igramo u formaciji 3-2-1, (ovde racunamo i na jednog Vaseg igraca koji ce biti kooperativan i ubijati Vas vise nego nas)...
a moto nam je: ako ni jednu zastavu niste predali - niste ni pobedili

DexonDee

Cekam vas u matrixu :) ja se vec pomalo zagrejavam tj vec 4 sata hahahahaha

Kordoba

pauziraj malo, pregoreces  :fighting:

Kordoba

znaci, ova takozvana "slabija" ekipa bitangi nas je pojela veceras (mislim na vozd)...
a kao sto sa obecao, javno saopstavam da ako Leeman ponovi jos jednom ovakvu partiju, gospodo snajperisti iz redova bitangi trazite drugo oruzje...
ovo je po misljenju citave nase ekipe a ne samo mene, najbolje odigrana snajperska rola ikada. doduse kako je covek video kroz sve dimove i kako su propustali zidovi na nekim mapama verovatno zbog starosti, to je vec nas problem...
Dakle, Jape, Maki i ostali koji se smatrate snajperistima dobili ste ozbiljnu konkurenciju...

Cestitam bitangama

Citadel of Pain

 :handshake: hvala, hvala svaka cast i vama za veceras....Vozd nas je dobio 4 od 6 mapa, nismo mogli da mrdnemo  :ok2

Dexon i Gagi su dva igraca koje me valjda najvise izludjuju kada su zajedno u timu  :||


5 min matmate kao nemci smo iskoristili i to je prelomilo...



I da...dex je dobio par ovacija za igru i kreativno stekanje veceras, bukvalno smo prijavljivali PAO DEXON PAO DEXON  :mahanje  :yes

i Gagi u rusevinama na crkvici  :worth


ali, vece je obelezio Devara!!!! i nase face dok su nam pricali sta im je radio  :o :o

$tring

SS:



STATISTIKE:

http://217.26.212.20/stats/pub/themes/bismarck/index.php?config=lan4fun37.php

Dakle dobili smo vas 25:17, i sto se mene tice bilo je jako gusto do samog kraja. Mogla je poslednja partija da se prelomi i da dobijemo batine kakve smo generalno dobijali celo vece. Rezultat kaze da smo pobedili, ali realno vi ste pobedili 4 MAPE a mi samo 2. Problem je realno ta Matmata gde smo vas dobili 10:1. Tu je ceo vas poraz. U jednoj mapi...

Igramo i sledece nedelje....  8)

DexonDee

Bio je odlican lan nadam se da se vidimo i sledeci put :)

PAO DEXON hahahaha dobri ste bili hahaha

Jacⱪ Sparroⱳ™

Dobar lan po izgledu statistika  :super
Deksone, bome lepa ti je ona stekerska statistika u Karentanu kao nemac, 41:8.
Sigurno si bio na ormarima na spratu u onoj zgradi   :rofl

Jel' pod imenom "bitange devojke" je igrao Lag?  :D

SALTSTONE

           Bravo Bitange   :clapping2 , ali bravo i Vozdovci, vidi se da je bio sjajan LAN  :)     

DexonDee

Quote from: Jack Sparrow on March 19, 2012, 02:52:45 AM
Dobar lan po izgledu statistika  :super
Deksone, bome lepa ti je ona stekerska statistika u Karentanu kao nemac, 41:8.
Sigurno si bio na ormarima na spratu u onoj zgradi   :rofl

Jel' pod imenom "bitange devojke" je igrao Lag?  :D

Au znas kako stekanje ajoj samo kad mi Kordoba rekao tu i tu tako i tako ma nema cile mile :) kad mi kum objasnio neke stvari onda ide sve laganini hehehe

Da da to je Lag hahaha :)

Quote from: SALTSTONE on March 19, 2012, 10:55:16 AM
          Bravo Bitange   :clapping2 , ali bravo i Vozdovci, vidi se da je bio sjajan LAN  :)    

Slani a di si ti :D dodzi dodzi da te iz zbunja roknem par puta za dobra stara vremena :D

Ako ove nedelje bude lan molim vas javite mi  :peace:

Leeman3

odlican lan, ako izuzmemo matmatu, rezultat je nersen

svaka zasava se teskom mukom nosila i branila

bas su me interesovale statistike zbog onih izjava posle meca, nisam ni nes posebno na statsima...

cekamo sledeci vikend, za to vreme ce Nidza zameniti kompove, one od dole dici gore  :D :D :D

don_gagi

Bez obzira i na statistiku, i na zastave, i na pobede/poraze u partijama, ja sam imao osecaj da sam dobio najvece batine ikada, ali bukvalno...i svakako cestitam vam svima na tome sto ste uspeli da stvorite taj osecaj kod mene/nas.
Leeman3 ->  :handshake:

Kordoba

Quote from: don_gagi on March 19, 2012, 09:12:17 PM
Bez obzira i na statistiku, i na zastave, i na pobede/poraze u partijama, ja sam imao osecaj da sam dobio najvece batine ikada, ali bukvalno...i svakako cestitam vam svima na tome sto ste uspeli da stvorite taj osecaj kod mene/nas.
Leeman3 ->  :handshake:
Mi nismo bezveze pukovnici u penziji... dovoljno je dda se jedan izjasni, onaj drugi se samo slozi...
A sledeci put kad nas String pozove na LAN, Citadel ce lepo da nam skuva rucak a Leeman je dobar covek i on ce da nam oprosti sto nas je juce tukao...

COperinjO

ljubomoran sam i tuzan u isto vreme  :down  da ste bar malo blize, bar 100km... uz posao ne stizem ni na servere da odem, a mislim da bi me lan "sredio" samo tako... ps. jedan od sledecih vikenda idem kod ortaka u Pancevo kolima, pa ako bude lana eto i mene... taman da neutralisem Djuricu koji, kako vidim, muke vam pravi... pa da ponovimo batine sa proslog lana  8)

Paddy

Quote from: COperinjO on March 20, 2012, 10:07:28 PM
ljubomoran sam i tuzan u isto vreme  :down  da ste bar malo blize, bar 100km... uz posao ne stizem ni na servere da odem, a mislim da bi me lan "sredio" samo tako... ps. jedan od sledecih vikenda idem kod ortaka u Pancevo kolima, pa ako bude lana eto i mene... taman da neutralisem Djuricu koji, kako vidim, muke vam pravi... pa da ponovimo batine sa proslog lana  8)

Ne mozes ti neutralisat ni mrtvu lezecu kravu s Brecourt mape  ;D

Lag

spasla vas partija gde je chovek, ne znajuci da se sabira rezultat a ne partije, digao sve chetiri uvis te smo igrali svo vreme sa chovekom manje.
takodje, one mashine dole su bolje.