NooOooZ IsNoGooD psuje na serveru

Started by remy, November 17, 2011, 02:36:22 PM

Previous topic - Next topic

remy

Pitao sam IsNoGooD da li ima wh on odgovara ovo na slici

http://i43.tinypic.com/21bnk78.jpg

Kasnije  pocne da psuje igracu N17

http://i41.tinypic.com/11guj6e.jpg

onda mu admin govori tisina a on odgovara

http://i42.tinypic.com/o9oehd.jpg

http://i43.tinypic.com/xposnd.jpg

Lang


remy

Pa imate u conzolu IP adresu pa provjerite
A ne znam po cemu si zakljucio da nije ???

cheda

Slazem se sa Langom,nisi ti dugo na serveru pa nepoznajes igrace.Isnogod je jedan od boljih osoba koji igraju na garage..... :diablo

remy

Ma cheda neznas ti to kako ide u conzolu imaju IP svakog igraca koji udje na server samo treba potrazit ime igraca i sve rijeseno
sto se mene tice ja sam svoje zavrsio iznio sam dokaze sta jos trebam i da mu IP adresu nadjem i broj kuce gdje zivi i mozda broj mob.

remy

#5
Arko necu ti vise odgovarati na tvoja provokaciska i djecije komentare pozzzzz :bye2

Dijabola

remy sto mi krades fore bre, stvarno nije u redu..  :clapping  :rofl

remy

Ma dzabe sve nista nepije vode...
Dzabe dokazi dzabe sve...

Dijabola

remy, ako nastavis tako mislim da ces stici moj rekord karme od -178... :hat


IsNoGooD

#10
 :omg:
Muka mi je vise od vasih prozivki za wh i slicno , bas ste me iznervirali   :icon_grrr: :rant2: :suicide :diablo :thumbdown :girl_cray :||.  Lang , ja sam psovao , nemoj da me branis . A vi deco , ako vam se igra sa WH igrajte se !
Remy mogao si da objasnis ako umes i znas , ko je taj koga sam psovao i zasto sam ga psovao ! (WH)
RCON masteru ,  hvala za kik , bolje da si pratio lika sa wh ,ah da , bio je u tvojoj ekipi :) )))

P.S. Chedo omiljeni citeru , hvala na podrsci , prijatelju vidis i mene su uspeli da iznerviraju ...

anyway MINUS KARMA !

P.S. ko bre deli RCON kako mu se svidi , mozda je off topic , ali halo ljudi !!!


sithlord

Sinoc su ti iz Munja isto psovali i prozivali ljude po Garazi,treba  svi njih po kratkom postupku  :whip3:

c0C0

@IsNoGooD - sto se tice ovoga sto ga nema na forumu,cuo sam da je banat pa ne moze vise nista komentirati itd..
                  - premda da jos uredno dolazi na garage server pod drugim nickom

@sithlord    - a sto se tice ovoga , to su se zakacili  prvo //MunjA//ALONE je prozvao da je ^PEDJa citer
                  - ^PEDJa je rekao da nema nista no onda ga je napao //MunjA//Patent i rekao da gasi
                  -  Te su se onda svi umjesali i porzvali //MunjA//Patent - da je masala (sto i je )
                  - on se naravno pravdao , i onda je padalo teskih rijeci xD
                  - te je nakon svega //MunjA//Patent (masala ) pokupio i otisao sa servera
                  - te je kasnije opet bio mir xD


vd|cube(im)

Quote from: sithlord on November 25, 2011, 01:25:34 PM
Sinoc su ti iz Munja isto psovali i prozivali ljude po Garazi,treba  svi njih po kratkom postupku  :whip3:

Treba traŠ¾iti od admina ( Tota ) da dopusti subadminima da ih se malo maltretira kikanjem sa servera ...svaki put kad ih se vidi sa tim tagom kick dok se ne uhvate pameti....... :whip3:

....kad takvim pojedincima dođeš do pravog imena i prezimena pa im nađeš sliku na FB-u tek onda vidiš koji su to virtualni huligani, koji mislim da u realnom Š¾ivotu ne smiju nikog od straha pogledati u oči , a kamoli mu jebati mamu  :stoner:

stranac

Quote from: An0nym0us 3v0uti0n - Vk_Coco † on November 25, 2011, 01:41:39 PM
@IsNoGooD - sto se tice ovoga sto ga nema na forumu,cuo sam da je banat pa ne moze vise nista komentirati itd..
                  - premda da jos uredno dolazi na garage server pod drugim nickom

@sithlord    - a sto se tice ovoga , to su se zakacili  prvo //MunjA//ALONE je prozvao da je ^PEDJa citer
                  - ^PEDJa je rekao da nema nista no onda ga je napao //MunjA//Patent i rekao da gasi
                  -  Te su se onda svi umjesali i porzvali //MunjA//Patent - da je masala (sto i je )
                  - on se naravno pravdao , i onda je padalo teskih rijeci xD
                  - te je nakon svega //MunjA//Patent (masala ) pokupio i otisao sa servera
                  - te je kasnije opet bio mir xD



Stvarno radi ovoga sam morao da se registrujem jer nije bas vako bilo kao sto ovaj (coco) kaze
Jeste tacno da je //MunjA//ALONE rekao da je ^PEDJa citer ali onda kasnije mu je ^PEDJa govorio proste rijeci (to coco nije naveo ne znam zbog cega) kao sto je popusi mi k.... i dosta drugih jos rijeci.
Patent je samo podrzavao //MunjA//ALONE i nije nista psovao ili slicno I sam je otisao na kraju jer je bilo kasno oko 1 sat.
A (coco) zeli reci da se je sve smirilo kada je on otisao kao da on ispadne krivac (namazano stvarno)
I kada su se prepirali patent i ^PEDJa nije bilo prostih rijeci nego samo nako prepirka
Coco izvini ali pazi sta pricas drugar...

c0C0

i onda je padalo teskih rijeci xD pod ovim sam islio da je padalo teskih rijeci obostrani!!

I pun mi je k.. vise kada god dodem na server.. uvijek prepirke oko njega..
i kod ostalih igraca spojis se i odmah jebanje majke..

e pa koji vam je kurac ????
a za citere .. vec kada vam jebu majku svi i vi dalje ne shvacate ?? je li vam treba netko zbilja jebat mater da shvatite ???


stranac

Pa do duse jest da ga najvise naspominju igraci iz kacuna
ali za druge kako ja znam rijetko ponekad...
A sto se tice (j......a ma..i)  nezz... ja kada udjem rijetko bude toga i nekih teskih psovki...

Zajcev

A Munje...nije to klan,samo stavis tag i picis..Taj klan je osnovao sile iz zezanja,a sad svako iskoriscava i blati nick...samo maltletiranje kickovima i da vidis kako ce da se smire ko bubice...