Ban bez razloga !

Started by xQZY, October 22, 2011, 06:48:39 PM

Previous topic - Next topic

xQZY

Prije svega pozdrav!
Dobio sam na IP adresu ban bez razloga  :icon_grrr: Sve se to desilo prije jednu mjesec dana .. Bio sam na serveru normalno igrao i odjednom je pukla kao konekcija mislio sam da je do mog' neta .. Bilo mi je 999 ... Pogledao sam na modem, normalno je radio sve su lampice bile ukljucene, pricekao sam koji sekund mislio sam da je neki lag ali stojalo je onako.. Izasao sam sa server i otisao na xfire , od tada mi je pokazivalo da su svi serveri BITANGINI '' pali '' . Nisam nista tada ni bas gledao, mislio sam da proci .. Ali svaki dan isto je bilo. Skontao sam kasnije posto kod nas pola grada ima net od kompanije ELTA-KABEL. Pola igraca cod2 iz prijedora su na ELTA-KABEL, prema tome neko je od novih igraca vjerovatno opsovao nesto ili sta vec i onda su odma dali ban na tu IP adresu. Na toj IP adresi je skoro cijeli prijedor klan.. Nisam imao psovki nikakvih, niti bilo ko iz klana.. Sve sto sam govorio odma sam i dokazao da sam kroz salu pricao  :tease2  :) Ovo je ta IP adresa : 188.124.223.152 .. Ako mozete to da rijesite sto prije, mjesec dana vec rijesavam ovaj problem ..  Bezveze zbog drugih manglupa dobijamo ban na IP adresu  :|| Aj ziv'li  :drinks2
 

Konig Bree

Ma prijedor je posten,niti neko psuje niti neko haxa,pomozite decku...

||NooOooZ||CAKI

xmmmm zanimljivo o ovome odlucice samo vrh bitangi!!

xQZY

Ja se nadam da ce uspjeti rijesiti ovo ..  :down

ToTo

xQzy, dobrodosao na forum bitange klana. Molim te da u buducnosti povedes racuna gde otvaras teme, jer vec dva dana pomeram tvoje teme po forumu. Proceni sam pa postavi.
Sto se tice tvog problema, onaj ko je stavio ban, taj ce ga i skinuti, ako tako odluci, i kad odluci. Slazem se sa tobom da nije posteno banovati opseg zbog nekoliko citera ili prostaka, ali ta nepopularna mera je jedini nacin da se zastiti crack server od takvih ljudi.

Zele

Zna se dersit da nije niko licno tebe ban-ovo nego , da  imas isti ip  ko neko drugi sta je vrlo moguce, jer vas ima  vise koji igrate cod na bitanga  od iste kompanije, tako da to se  desava i na hrvatskim providerima, barem ja imam takva iskustva dok sam bijo  godinama admin zone !!!


xQZY

Quote from: ToTo on October 23, 2011, 04:09:51 PM
xQzy, dobrodosao na forum bitange klana. Molim te da u buducnosti povedes racuna gde otvaras teme, jer vec dva dana pomeram tvoje teme po forumu. Proceni sam pa postavi.
Sto se tice tvog problema, onaj ko je stavio ban, taj ce ga i skinuti, ako tako odluci, i kad odluci. Slazem se sa tobom da nije posteno banovati opseg zbog nekoliko citera ili prostaka, ali ta nepopularna mera je jedini nacin da se zastiti crack server od takvih ljudi.

Hvala bolje vas nasao  :handshake: Izvini stvarno, kasnije sam skontao gdje sam trebao da postavim temu ali uredu je. U buduce cu povesti racuna gdje stavljam ;) Sto kaze zele nije licno na mene ban uraditi ali jeste zbog nekog idiota koji je psovao ili sta vec radio, a taj ko god da je je na kompaniji ELTA KABEL .. Sto znaci da imamo isti IP ne samo ja i on nego jos mnogo korisnika :) Znam na vama je da to rijesavata sa banom i tako to, a hvala bogu tu je forum da se dogovorimo  :) Hvala vam na finom i dostojanstvenom odazivu na moj problem , posebnu za ToTo a i za vas sve ! Ziv'li svi  :drinks2

ToTo

Eto, kad se normalan covek pojavi, sa normalnim recnikom, i normalnom molbom, siguran sam da ce BigBoss kad ovo vidi skinuti ban.

:handshake:

xQZY


xQZY

Mozda sam naporan, ali moram da pitam  :) Hoce li moja molba uskoro biti uzeta u korist, da se moj ban skine sa liste. :) Posto sada ide kup na kojem sam prijavljen, necu moci onda igrati  :wink: Pozdravljam  :bye2

F.E.A.R.!.

Quote from: Konig Bree on October 23, 2011, 12:07:37 AM
Ma prijedor je posten,niti neko psuje niti neko haxa,pomozite decku...
Cemu ovi nepotrebne izjave i komentari  :hmm

COperinjO


F.E.A.R.!.

Quote from: COperinjO on November 06, 2011, 06:24:44 PM
cuti fear citeru jedan  :tease
e pa nacu :PPPPP
Ne volim kada neko oce da ispadne pametan ili tako nesto a ne uspe mu  :ne_razumem  :facepalm:

DiESEL. and smrT

Ako mozete da odbanujete xqzy-a veceras igramo cup.....Odbanujte ga do 9.

F.E.A.R.!.


$tring

Odbanovan je opseg. Proveri........  :whistling