News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

interplanetary fuckers - WINNERS

Started by Spinx!!, February 20, 2011, 12:39:26 PM

Previous topic - Next topic

Spinx!!

Po nezvanicnim informacijama pobednici BITANGE PARTY-ja su Interplanetary FUCKERS (Jape, Qtor, Paddy, Zver i Jack)

Cestitke MOMCI :D

MakiMDSS.rs

pobednici su 4+1 jer inter otiso posle i nije odigro 1 ili 2 meca isto tako i svialco ostali su do kraja na svim mecevima bitange i bitange , string ce ostaviti sve rezultate inace finale bilo 4+1 = 5 vs bitange :P

Belick

ma pobednici smo fantom, ja i kitkat  :hat :hat :hat :))))

k1t k4t

Quote from: belick!:) on February 20, 2011, 02:10:34 PM
ma pobednici smo fantom, ja i kitkat  :hat :hat :hat :))))
:hooray: da vam nije mene izgubili bi ste :)

MakiMDSS.rs

ali ovi iz WC boysi znaci ja ne verujem a mislim i ostali ono kad sam ih video onako sicusne i malene au deca prava deca :P koliko ko ima od vas 14+ svi? al lepo ih je videti i upoznati :D

Belick


Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: M.MaKi.C on February 20, 2011, 02:07:38 PM
pobednici su 4+1 jer inter otiso posle i nije odigro 1 ili 2 meca isto tako i svialco ostali su do kraja na svim mecevima bitange i bitange , string ce ostaviti sve rezultate inace finale bilo 4+1 = 5 vs bitange :P
Da su smele budaletine i svialco igrati, igrali bi mi  8), a oni nisu nista narocito bili, a pobedili smo bili tri jace ekipe  :hat

MakiMDSS.rs

ne znam ja po bodovima vi ste 3ci a mi  :hooray:

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: M.MaKi.C on February 20, 2011, 02:49:44 PM
ne znam ja po bodovima vi ste 3ci a mi  :hooray:
Cut bre, Spinx je rekao svoje  :doc, Paddy ba je bio najbolji  :hooray:
Dobro ste igrali, ali niste bili bolji od nas  :tease

MakiMDSS.rs

sta je reko  :baby procitaj gore NEZVANICNI tako da ...

ToTo

Quote from: belick!:) on February 20, 2011, 02:10:34 PM
ma pobednici smo fantom, ja i kitkat  :hat :hat :hat :))))

Za mene drugari vi ste definitivno pobednici, uvek ste dobrodosli na zurke       :hat

jape


MakiMDSS.rs

Quote from: jape on February 20, 2011, 03:31:52 PM
Maki  :facepalm:

drkam ga jape koji ti je , napisao sam totu na xfire da ga zezam :P al decko se upalio definitivno ... aj mi kazi zar je vazno ko je pobedio da znam onda ? :P ajde ajde opsuteno zezanje

jape


MakiMDSS.rs



DexonDee

Ma svi su pobednici koji su ucestvovali na lanu  :hooray:

stewzoR

Dexon je na njegovu zalost,ostao bez autograma :D

MakiMDSS.rs


Jacⱪ Sparroⱳ™

Maki, a sta mislis da ja tebe ne trpam  :icon_bad:
Super je bilo  :hat

Paddy

Quote from: Jack Sparrow on February 20, 2011, 02:54:55 PM
Quote from: M.MaKi.C on February 20, 2011, 02:49:44 PM
ne znam ja po bodovima vi ste 3ci a mi  :hooray:
Cut bre, Spinx je rekao svoje  :doc, Paddy ba je bio najbolji  :hooray:
Dobro ste igrali, ali niste bili bolji od nas  :tease

Paddy ba nije bio najbolji, nego su najbolji InterplanetaryFuckers  :hooray: (ja zajebana imena ccc). Bravo moja ekipa posebno za Zvera (probudio se na trecem waru, kad je bilo najpotrebnije), qtor bravo majstore, novi ctf potencijal, Jack standardno uvijek dobar, Jape, sta reci, to je ipak JAPE mali gad.

Ostali bravo, samo da su se jos budaletine uozbiljile.

P.S.  Stekara daj te slike vise da vidim Fendera  :tease2

ugly.fender


Tasmara

Vidim da ti ja vise nisam zanimljiva Pdy   :cray  ;D

Paddy


MakiMDSS.rs

kad ce slikice sa lana ? jel ima slika ? da vidimo ko je fotogenican :P

komara

Čestitke pobednicima i učesnicima  :clapping2

ugly.fender

Deda  nisi  dosao  da flenkujemo  :fighting:

komara

Quote from: ugly.fender on February 21, 2011, 03:19:17 PM
Deda  nisi  dosao  da flenkujemo  :fighting:
Nisam jbg,radio sam jer pripremamo sajam,a uvece sam bio mrtav.Da sam znao da ti dolazis bio bi tamo  :drinks2

kordoba

Pa ni meni nije vazno ko ce pobediti samo da je posteno.
Od sada pa nadalje Jape kada budes igrao (tu se podrazumevaju i svi gosti koje ti dovedes) , zelim da se igra bez ikakvih pomagala...
NE VERUJEM da je bilo tako !
Jer drugu mapu nekako naprasno ste poceli da promasujete, da vam ne prolazi metak kroz tenk i zidove, da vam se cuju koraci i dr.
Na prvoj vam je to sve nekako polazilo za rukom, valjda "igra laze" kao i obicno...
Tako da se uopste ne osecam porazen u igri sa Vama, naprotiv... I nemojte Makijeve postove da komentarisete sa  :facepalm:
jer vam je Maki dao obojici (Jape - Jack) po malenoj guzi...

Maki svaka cast za igru i za to sto si se bolestan pojavio  :thankyou

A ti Jack pre nego sto sledeci put budes odobrio da se dodje od 14h na proslavu pa jos i da se moze kasniti pola sata, konsultuj se sa nekim

Paddy

Kordoba brate jel se zezas ili stvarno mislis da su momci imali neka pomagala u igri? Mislim LAN je, nidze veze, pa svi su bili tu i gledali, o kakvim pomagalima govoris, ne kontam???

PICAj3La

i menjali su ljudi kompove.. jednako dobro su igrali sa svih mesta.. a to posle ako je i bilo pada u igri.. pa mozda su se vise i smorili u igraoni, ionako se igralo for fun :)

Paddy

#31
Prva mapa Burgundy 11-1 za "IPF", drugu Matmatu 4-3 za "4+1", niko nije ozbiljno igrao poslije (po meni) iznenadjujuceg rezultata na Burgu. Mislim ne znam cemu sve ova prica. :down

Jacⱪ Sparroⱳ™

#32
Kordoba, ja sam se sa Makijem zezao  :D, a i on je mene  ;D
Da pregledas Kordoba sve stranice, mozes videti da je neko spomenuo 14h i tu sam se ja zbunio tj pogresio sam, mozda zbog dragona  :rock3.  String i ostale bitange/ice, izvinite zbog toga  :sorry. Bilo pa proslo, u svakom slucaju dobra zurka  8) (moj prvi bitange party  :o).
Qtor nema nista od nedozvoljenih sredstava niti ih je imao ikada. Poznajem ga iz igre, mada sam ga na zurci prvi put video u rl. Covek, prvi put igra CTF lan/war, cak smo mu Jape i ja nesto obasnjavali oko sponova,...
Dobio sam i ja koji metak kroz smoke, desi se nekada da ga ti ne vidis kroz smoke a on tebe sa druge strane vidi (npr kada lezis pre ces videti protivnika u dimu nego kada stojis).

don_gagi

Niste valda stvarno pomislili da je Kordoba mislio da su poneli neki cheat na usb i tako nesto ubacili?! :rofl  Za stariju gardu, gde i sebe mogu da ubrojim, koja ni ime posteno ne zna da promeni, svako kucanje /kojekakve komande, ne spada u najravnopravniju borbu sa drugim, na to je covek mislio, naravno u zaru borbe i provokacija, mora malo da se zakuva i zeza...znate kako kazu, kad ne mozes da ga pobedis, optuzi ga!!!  Jel tako Maki?  :D

MakiMDSS.rs

ahahahahahahaha ja nisam nista reko nemoj tako sada ja sam popizdeo na matmati samo gde sam pogadjao kao ne zdrav ... ali sam ocekivao iskreno vise i od japeta i od qtora narocito od paddya posto je on ipak TOP2 CTF igrac na Svetu ... ma bice prilika opet pa ce mo igrati do mile volje ... AJMO LJUDINE SLIKE DA VIDIM bre ocu da se oglednem malo i da se POHVALIM MAMI :P inace onako bolestan ko zna kako izgledam mozda kao strasilo :D MRSAVO pre svega meni je zaista bilo extra sa Mykelom i Makrijem , MAKARIJE ti si bre CAR majkemi , krivo mi sto te pre nisam upoznao ... Mykel presisao te buraz u LUDOSTI HAHAHAHAH :D

Lag

jape ima neshto 1/1.
svaki put kad mu pridjem on gasi konzolu i kao neshto alt tabuje se na xfire :ne_razumem

Paddy

#36
Quote from: M.MaKi.C on February 22, 2011, 12:30:58 AM
...ali sam ocekivao iskreno vise i od japeta i od qtora narocito od paddya posto je on ipak TOP2 CTF igrac na Svetu ...

Ne znam brate stvarno sta si ti ocekivao, rezultat protiv vas (koji meni licno ne znaci i nije bitan i da sam se ja pitao LAN se ne bi uopste ni igrao, nego bi se pravio samo party), 11-1 na Burgu, meni sve govori. Pobijedili smo i Dragone, koji su odlicna ekipa i vi to znate, jos smo igrali prvi war vs njih, a ni upoznali se nismo kako treba. Na kraju smo pobijedili i super uigrane Stringa i ekipu.

Uoostalom nidze veze uopste vise raspravljat o igri i LAN-u. Ja sam odusvljen prijemom u NS, kako kod Tota u kuci, tako od igraone, raje i druzenja u Gerili i kod Zoke.  :clapping2 :peace:

kordoba

#37
Sve to ne umanjuje vasu pobedu pa - cestitam! :handshake:
Meni licno je najlepsi deo bio kod Zoke kuci, kada smo se svi ispricali bez vike i buke, te hvala na gostoprimstvu u sitnim satima

kordoba

Quote from: komara on February 22, 2011, 10:57:32 AM
Quote from: Lag on February 22, 2011, 01:56:10 AM
jape ima neshto 1/1.
svaki put kad mu pridjem on gasi konzolu i kao neshto alt tabuje se na xfire :ne_razumem
Ni ja ne razumem,ako čovek podešava nešto u konzoli,jel to zabranjeno?
A mozda i jeste ?!?! Sta mislis o tome a?

kordoba

Quote from: komara on February 22, 2011, 11:29:11 AM
Izvini ali neko voli da podešava i koristi svoj cfg,jeste velika je razlika u sta sam se i sam uverio kada sam dobio cfg za MP 44(meni omiljeno oruŠ¾je) od Maxxora.Ovo je friendly war znači ništa bitno,ja sam war-ove igrao bez TS kada se skupimo na frku kao mix ekipa pa nas to nije sprečavalo da pobedjujemo.Tako da sitna podešavanja u konzoli ništa ne znače ako ti ekipa igra kako treba,ako ne izgubiće i bez TS a ne podešavanja u konzoli.Mislim 250 ili 333 fps ne moŠ¾e da bude prigovor to je smešno.
Dobro, izvini to je zaista smesno   :rofl   :rofl   :rofl   :rofl

kordoba

Ne razumes poentu ? Treba da ti objasnim ?

kordoba

Ajde da popijemo kafu negde pa da mi objsanis poentu posto ocito ne razumem... Moze ?

MakiMDSS.rs

paddy procitaj izmedju posta sa LEPSE strane moze? pa ako razumes onda napisi dok ne razumes moj post ne odgovaraj :D kad citate moje postove citajte sa ISKULIRANE strane i sa strane ZEZANJA , a ne kao i uvek kako citate sve postove sa dozom nekom nepoverenja i ljutitosti :D

i nemoj da se osvrces na tih 11:1 prvo nisi bio sa nama gore da vidis koji je sastav i sta se sve desavalo ( dreka , buka , vika , smejanje , drmanje stolova , itd itd stvari koje su zaista ometale igru , dok smo sa vama igrali cooper i stekara su dosli da se pozdrave sa nama pa smo i tu izgubili deo igre , znaci paddy ne znas sta se desavalo - al opet to nije opravdanje za 11:1 ... i ne znas kako je sedeti pored osoba koje i puse cigare a ti bolestan i gusis se svakih 5 min i pocinjes da kasljes , toto je dobro video to nadam se ... ajde svi lepo iskulirajte sada i u zivot malo ...

znaci ja sam 100001 % zajebant i saljivdzija zato gledajte moje postove na osnovu zezanja i sale uzivajte sada ... mislim da sam resio sve dileme ...

Paddy

Quote from: kordoba on February 22, 2011, 11:20:23 AM
Sve to ne umanjuje vasu pobedu pa - cestitam! :handshake:
Meni licno je najlepsi deo bio kod Zoke kuci, kada smo se svi ispricali bez vike i buke, te hvala na gostoprimstvu u sitnim satima

Posto ja ove godine, abd, punim 30 god, razmisljao sam da mi ti i Slani pjevate za rodjendan u duetu, samo ne znam sta znate od repertoara Bore Drljace i Ere Ojdanica  ;D. Salim se naravno, ekipa i raja za 10.

MakiMDSS.rs

Quote from: kordoba on February 22, 2011, 11:40:07 AM
Ajde da popijemo kafu negde pa da mi objsanis poentu posto ocito ne razumem... Moze ?

mogu ja sa vama posto oko cfg znam mnogo , ocu da slusam mozda nesto i ne znam :D

kordoba

Quote from: Paddy on February 22, 2011, 11:48:34 AM
Quote from: kordoba on February 22, 2011, 11:20:23 AM
Sve to ne umanjuje vasu pobedu pa - cestitam! :handshake:
Meni licno je najlepsi deo bio kod Zoke kuci, kada smo se svi ispricali bez vike i buke, te hvala na gostoprimstvu u sitnim satima

Posto ja ove godine, abd, punim 30 god, razmisljao sam da mi ti i Slani pjevate za rodjendan u duetu, samo ne znam sta znate od repertoara Bore Drljace i Ere Ojdanica  ;D. Salim se naravno, ekipa i raja za 10.

Hehe jedino ako ce on pevati Erin deo

kordoba

Quote from: komara on February 22, 2011, 11:50:49 AM
Ma ok je,ne znam ni što se mešam,jer sam upravo zbog ovakvih i sličnih stvari vezanih za Cod i prestao da igram.Jedino još koju oprŠ¾im sa LW ekipom kad moram za neki war-ić i to je to.Ne znam ni sto se ti nerviraš moŠ¾eš misliti izgubili ste(friendly war),i šta sad.Opušteno  :drinks2
Eto napisao si nesto pametno, nemoj da se mesas... A opusticu se kad me zakopaju

kordoba

A Maki, daj broj zovem te od juce na neki koji sam dobio, da dogovorimo za cetvrtak LAN u onoj istoj postavi 4+1 protiv Nikole, Dusana itd

MakiMDSS.rs


kordoba


Lag

for the record: zezam se za japeta. chovek igra svaka mu chast, a chitovanje pomenem chim ga vidim i zna chovek da se najiskrenije shalim. nemoj sluchajno da se neko ljuti ili svadja oko mog komentara! :)

komara

Evo obrisao sam moje glupe postove,ti si u pravu.

kordoba

Vidim... Ne mislim da sam ja u pravu, niti mislim da su tvoji postovi glupi, bas zelim da popijemo kafu pa da mi to razjasnis o razlici 250 i 333 fps... Zelim da naucim i nesto o taktici... Mislim, nije me sramota sto ne znam, pokusacu da ukapiram... Ljudi uce dok su zivi

komara

Nema potrebe za ironijom,lepo sam obrisao moje postove.

kordoba

Zao mi je sto tako mislis, ja zaista zelim da naucim sto ne znam... Idem na casove kod Mykela, Maki mi podesavao konfig, Gagi me ucio sponove. Lepo kazem bez ironije, verovatno bolje znas... Bez obaveze, kad stignes zelim da naucim nesto ako mogu

Zver

Ja sam sedeo pored japeta i qtora, kada me ubiju (a to se desava cesto) gledam sta momci rade i ne verujem, mozda je to zato sto sam ja noob....

Grande S

E momci i Zoko i Tamara...
Bilo je super sve vas upoznati i druzhiti se i pucati s vama,veoma neizvesno (bar u nashim warovima)... :super 
Nadam se da ce biti ovakvih druzhenja cheshce,a ne samo jednom,eventualno dva puta godishnje,za nekih desetak dana ce biti gotova i igraonica ovde kod nas u Indjiji,pa se nadamo da cete biti nekad i nashi gosti... :drinks2
Sve u svemu dajem 10-ku celom dogadjaju,a i nadam se da je Paddy uspeo na kraju neshto i da smuva,sem onog carinika... :P
A shto se Bitangi tiche,vidimo se sledece nedelje... :stoner:
A mozhda bi i Mykel mogao da organizuje 4+1,pa da pripucamo,poshto je bilo kasno da pochinjemo sa njima,a i vec smo se raspali od sedenja...

Paddy

Quote from: Grande S on February 22, 2011, 02:26:13 PM
E momci i Zoko i Tamara...
Bilo je super sve vas upoznati i druzhiti se i pucati s vama,veoma neizvesno (bar u nashim warovima)... :super  
Nadam se da ce biti ovakvih druzhenja cheshce,a ne samo jednom,eventualno dva puta godishnje,za nekih desetak dana ce biti gotova i igraonica ovde kod nas u Indjiji,pa se nadamo da cete biti nekad i nashi gosti... :drinks2
Sve u svemu dajem 10-ku celom dogadjaju,a i nadam se da je Paddy uspeo na kraju neshto i da smuva,sem onog carinika... :P
A shto se Bitangi tiche,vidimo se sledece nedelje... :stoner:
A mozhda bi i Mykel mogao da organizuje 4+1,pa da pripucamo,poshto je bilo kasno da pochinjemo sa njima,a i vec smo se raspali od sedenja...

Da, na kraju sam smuvao Coperinja  :icon_bad:, mislim, bolje išta nego ništa, razumite me.  :rofl

Paddy

Quote from: M.MaKi.C on February 22, 2011, 11:46:36 AM
paddy procitaj izmedju posta sa LEPSE strane moze? pa ako razumes onda napisi dok ne razumes moj post ne odgovaraj :D kad citate moje postove citajte sa ISKULIRANE strane i sa strane ZEZANJA , a ne kao i uvek kako citate sve postove sa dozom nekom nepoverenja i ljutitosti :D

i nemoj da se osvrces na tih 11:1 prvo nisi bio sa nama gore da vidis koji je sastav i sta se sve desavalo ( dreka , buka , vika , smejanje , drmanje stolova , itd itd stvari koje su zaista ometale igru , dok smo sa vama igrali cooper i stekara su dosli da se pozdrave sa nama pa smo i tu izgubili deo igre , znaci paddy ne znas sta se desavalo - al opet to nije opravdanje za 11:1 ... i ne znas kako je sedeti pored osoba koje i puse cigare a ti bolestan i gusis se svakih 5 min i pocinjes da kasljes , toto je dobro video to nadam se ... ajde svi lepo iskulirajte sada i u zivot malo ...

znaci ja sam 100001 % zajebant i saljivdzija zato gledajte moje postove na osnovu zezanja i sale uzivajte sada ... mislim da sam resio sve dileme ...

MA SVE OK  :happy

komara

Nema tu sta da se uci i prica o fps,cfg........nego neki igraci ce se zaliti na te stvari a neki ne,i prihvatiti poraz dostojanstveno.

kordoba

Da... Vidimo se mi svakako na kafi...

Leeman3


SALTSTONE


MakiMDSS.rs

kad ce statistike sa lana i slidze ?

Tasmara

Quote from: Paddy on February 22, 2011, 03:51:57 PM
Quote from: Grande S on February 22, 2011, 02:26:13 PM
E momci i Zoko i Tamara...
Bilo je super sve vas upoznati i druzhiti se i pucati s vama,veoma neizvesno (bar u nashim warovima)... :super  
Nadam se da ce biti ovakvih druzhenja cheshce,a ne samo jednom,eventualno dva puta godishnje,za nekih desetak dana ce biti gotova i igraonica ovde kod nas u Indjiji,pa se nadamo da cete biti nekad i nashi gosti... :drinks2
Sve u svemu dajem 10-ku celom dogadjaju,a i nadam se da je Paddy uspeo na kraju neshto i da smuva,sem onog carinika... :P
A shto se Bitangi tiche,vidimo se sledece nedelje... :stoner:
A mozhda bi i Mykel mogao da organizuje 4+1,pa da pripucamo,poshto je bilo kasno da pochinjemo sa njima,a i vec smo se raspali od sedenja...

Da, na kraju sam smuvao Coperinja  :icon_bad:, mislim, bolje išta nego ništa, razumite me.  :rofl

Znaci istina je!  :cray

coper

uh od cega da pocnem  :hmm  organizacija svaka cast, igraci svaka cast igra je bila na vrhunskom nivou, hvala klanu svialku sto su dosli i omogucili nam da pobedimo nekog  :spiteful, hvala zoki na cedeviti u 3 ujutru  ;D, hvala stekari na kroasanu sa kremom ( u pravo vreme prava stvar ), hvala fenderu sto sam izucio nove ratnicke psovke, tamari sto nam ulepsala ekipu i stewzoru sto je *zasrao* na kraju pa smo se morali razici  :tease... Gorane i Gorane bravo za organizaciju, ipak je posao zadovoljiti 50tak ljudi, jedina zamerka sto nema slika i statistika ( mada verujem da je u pitanju teorija zavere jer je slani odigrao lose  :tease ) ... i na kraju posebna zahvalnost Totinju za mekan krevet i sto se potrudio da ulovi fazana sbog nas ( ili je pak zena ipak isla u lov  :happy ) ... pdy, pdy, dobri moj pdy.. dobro znas cija je guzica bila prikovana uza zid tako da ako je neko  :icon_bad: to si mogao biti samo ti, sve u svemu lajes na pogresno drvo  :tease ... cestitke pobednicima i da dodam da je mini turnir u fudbalu ( budaletine vs bitange ) pripao budaletinama  :hooray:  :king:  ps: zao mi je sto zurku nisu uvelicali cube, fila, redsell, tvoric i talijance.. ali vidimo se na leto  :hat  :hat

ToTo

Kakva crna zena, jes ti normalan   :shok

Pre neki dan kupio sam novu beretu cal.12, bice divljači, samo vi nama dodjite opet  :super

MakiMDSS.rs

Quote from: ToTo on February 26, 2011, 08:03:40 PM
Kakva crna zena, jes ti normalan   :shok

Pre neki dan kupio sam novu beretu cal.12, bice divljači, samo vi nama dodjite opet  :super

ja vise ne idem na LAN sa toto-m :P ko zna ako se iznervira dal ta bereta ima kocnicu ? :D

ToTo

Ne brinite, puska je zakocena,....................... :rofl

Leeman3

ja cenim da ce toto za 30 godina izgledati original Tasko Nacic...

coper

koliko ce tada da ima... 107 god???  :shok  :spiteful

ToTo


fanTom!