News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

`kerr

Started by vd|cube(im), March 17, 2013, 06:57:23 PM

Previous topic - Next topic

domohomo


Jacⱪ Sparroⱳ™

@dzukac/kerr; dzabe ti i da odes u inostranstvo, promenis ip adresu, znacemo uvek da si to ti.



Tema je zakljucana. Nema vishe sta da se ovde pishe.

don_gagi

Quote from: Jack Sparrowâ,,¢ on March 25, 2013, 03:52:32 PM
@dzukac/kerr; dzabe ti i da odes u inostranstvo, promenis ip adresu, znacemo uvek da si to ti.

Tema je zakljucana. Nema vishe sta da se ovde pishe.

Jack uz duzno postovanje, i tvoju dobru volju i nameru...tema ce do daljeg biti otkljucana.

GEN black

Zbog cega otkljucana? Ovo je spanska serija... Krajnje je vrijeme da ovaj cirkus zavrsi.Otislo je predaleko. Nedolicno ponasanje pojedinih.

3thw.

Tema je ok , odnosno deo teme posvecen kerr-ovom PBSS-u(haxanju) , kojoj je ista i posvecena i napravljena, a sad sto su pojedinci iskoristili priliku da rasciste neke medjusobne nesuglasice i ko zna sta vec , to je vec izvan svakog okvira !
Da mozda premestite temu na neki drugi deo sa nazivom SPLETKE i INTRIGE u nasem community-iju :D


Spinx

ima da zgrenemo milione samo neka nastave da iznose prljav ves

ToTo

Jos jednom molba da se ne zakljucava ni ova, ni ostale teme na forumu, jer......................cemu forum, ako su mu teme zakljucane. Mi smo otvorena zajednica, pisite do mile volje, a to kako pisete govori o vama, a ne o bitangama. Naravno one najruznije psovke i pretnje bice obrisane, a korisnici upozoreni ili udaljeni.

Kerr najlepse te molim potrazi neki drugi server za igru, na nas vise nisi dobrodosao. Uostalom, i da pocnes igrati bez haxa , sta bi sad dokazao bas nista, jednom citer - uvek citer, milon puta dokazana cinjenica. Mozes pokusavati da igras, ali samo dok te neko od admina ne provali i ne izbaci.

don_gagi

Quote from: ToTo on March 25, 2013, 08:23:25 PM
Jos jednom molba da se ne zakljucava ni ova, ni ostale teme na forumu, jer......................cemu forum, ako su mu teme zakljucane. Mi smo otvorena zajednica, pisite do mile volje, a to kako pisete govori o vama, a ne o bitangama. Naravno one najruznije psovke i pretnje bice obrisane, a korisnici upozoreni ili udaljeni.
:rock3
Quote from: ToTo on March 25, 2013, 08:23:25 PM
Kerr najlepse te molim potrazi neki drugi server za igru, na nas vise nisi dobrodosao. Uostalom, i da pocnes igrati bez haxa , sta bi sad dokazao bas nista, jednom citer - uvek citer, milon puta dokazana cinjenica. Mozes pokusavati da igras, ali samo dok te neko od admina ne provali i ne izbaci.
Dovoljno je jadno sto ce morati da menja dugogodisnji nik ako vec bude hteo da se igra na ovim serverima...a izmedju ostalog, gde ce citer da se odseli nego kod svojih u MadZarsku!  :tease

P!ck 'n roll

Quote from: ToTo on March 25, 2013, 08:23:25 PM
cemu forum, ako su mu teme zakljucane. Mi smo otvorena zajednica, pisite do mile volje, a to kako pisete govori o vama, a ne o bitangama.

Kako ne govori o bitangama kad su bas oni glavni glumci... ova se tema odavno trebala preneti na private i tamo zavrsiti pricu... Najveca sramota na forumu od kako ga citam (2007.god), toliko...  :stoner:

VaiiiVaiii

never ending story
drugi deo

vd|cube(im)

Quote from: Batman on March 25, 2013, 09:34:27 PM


ova se tema odavno trebala preneti na private i tamo zavrsiti pricu

Pa da,  Pivate je Private  :hmm

don_gagi

Quote from: vd|cube(im) on March 25, 2013, 10:26:14 PM
Quote from: Batman on March 25, 2013, 09:34:27 PM


ova se tema odavno trebala preneti na private i tamo zavrsiti pricu

Pa da,  Pivate je Private  :hmm

Hahahhaahahah!  :mahanje

P!ck 'n roll

ma super ste vi meni :) evo vam jedan  :-* to sto je ovaj izneo sa fb, ja jesam naravno to napisao, ali isto tako ga molim da iznese i to ako sam mu nesto dao sa private posto vidim da decko ima slicice.... sto se tice svega ovoga, ove teme, ja imam takvo misljenje, ko se ne slaze jebe mi se, u prevodu ko ga jebe... ako neko nesto ima licno protiv mene neka mi lepo kaze a ne da se proserava ovde na forumu, ako nema nek vam je dalek put u tom cinizmu... slatki ste  :clapping2 :clapping2 :clapping2

P!ck 'n roll


domohomo

Ne sviđa mi se tvoj podbradak!

P!ck 'n roll

Quote from: domohomo on March 26, 2013, 12:30:06 AM
Ne sviđa mi se tvoj podbradak!
hehheheh e jbg onda....  :peace:

domohomo

Ne sviđa mi se Toto jer liči na smeagola.....

ToTo

Quote from: domohomo on March 26, 2013, 12:48:07 AM
Ne sviđa mi se Toto jer liči na smeagola.....

Ajde priznaj da si taj slatkis ukrao nekom detetu na nekoj festi  :rofl

Bane priznaj i to javno, sviras na playback i postavljas klipove  :violin:

:rofl :rofl

P!ck 'n roll

Quote from: ToTo on March 26, 2013, 08:58:39 PM
Quote from: domohomo on March 26, 2013, 12:48:07 AM
Ne sviđa mi se Toto jer liči na smeagola.....

Ajde priznaj da si taj slatkis ukrao nekom detetu na nekoj festi  :rofl

Bane priznaj i to javno, sviras na playback i postavljas klipove  :violin:

:rofl :rofl

hahahaaha jbt konacno neko da je provalio  :violin: :violin: :peace: :rofl :rofl :rofl

domohomo

Ovo je onaj slatkiš šta si ga naručia da vabiš male dečkiće u svoju kolibu od kolača...

tomi11

jbt Bane nema chitera koji nije bar na jedan dan bio u tvom klanu

P!ck 'n roll


MakiMDSS.rs

A gde je 13ta strana ?

VaiiiVaiii

pa ...tu je
---->

micko

hehehe igor kralj :wink:

filadendron


filadendron


filadendron


filadendron

pu bem ti corbe krompirove

F.E.A.R.!.

Quote from: Batman on March 20, 2013, 11:41:04 PM
toto, vi u futogu ni ne znate ni sta je gitara....
Ti gradski sismisu odbi od futoga!!!!!!!!!
Doso vrijeme da si ni citerati ne zna....
Kada Tata Cube kaze onda je rekao....Zato finu das mu guze i mozes raditi sta hoces po serverima.. :))

MakiMDSS.rs

Nece ta famozna 13ta aaaaaaa baksuzna ajde mislim da cu ja biti te srece posto fila nije bio :)

VaiiiVaiii


ludi livnicar

Daj da pisem nesto nije dobro da ostanemo na trinaestoj strani maler je

vd|cube(im)

Da je obrisati postove koji nemaju veze sa ovom temom ostala bi jedna stranica  :stoner:

3thw.

Quote from: vd|cube(im) on March 28, 2013, 09:49:30 PM
Da je obrisati postove koji nemaju veze sa ovom temom ostala bi jedna stranica  :stoner:

Apsolutno ... slazem se ... ali neki imaju nerasciscena posla i racune , bezveze im se dopisivati mail-om,sms-om ili nazvati jedno drugo, nego se sad pljuju i vredjaju javno ... veoma pikantno

micko

vait siso stara,javi se na SD da znam kada te guzim heheh... nisam te cuo dugo,navrati malo na ts! :drinks2

3thw.

Ma jbga stari , ne stizem ni da igram nekad , radim dosta ,odem malo na main kad vidim da ima nekoga, igram 15-20 minuta , i par puta me neki iz EMC-a kikao , al' stvarno nemam zivaca ni da pisem ni da se objasnjavam sa svakim jbga , ima stvarno ovde pojedinaca koji ne bi trebalo da imaju prava SUBADMIN-a(licno misljenje) jer jednostavno nisu dovoljno ''iskusni'' ili kako god to da nazovem ... Al' neljutim se dobro je to sve , ljudi rade svoj posao jer misle da je to tako i sve 5 ... :D
Kako si ti stari moj ? Navraticu jednom da se ispricamo kad uhvatim vremena ...svako dobro Micko

gr1m


F.E.A.R.!.

Prodaje se usisivac, dva tepiha usisaio u polu novom stanju.....Ko je zainteresovan nega se javi na adimunu.....

oxigen


gr1m

ajde bar do 14te stranice :) :offtopic :tease

F.E.A.R.!.

Dok ja kazem da se ne loca ne smije se locati!!!! :D Dobro te oxiii!

Tasmara

Srkii je looD!  :o

filadendron

ladno pivo je mnogo dobro   :clapping2

domohomo


sd-Ganz

Ima njih dosta koji su poznati a sigurno imaju wh, ali vi branite te vase igrace koji su godinama na bitangama, ali oni mogu svakoga dana skinuti nesto... tako da....  :doc

VaiiiVaiii

jeeeeeeeeeee.
oziveo topic

F.E.A.R.!.

Srkii je LooD.ak.... JHahahahhahahahahah :DD niko se ne svadjaaa bzv....

VaiiiVaiii


Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: F.E.A.R.!. on April 16, 2013, 09:05:40 PM
Srkii je LooD.ak.... JHahahahhahahahahah :DD niko se ne svadjaaa bzv....

Tishe tamo imenjace...

ludi livnicar

jupiii 200 jubilarni post u ovoj temi  :hooray: :king: