News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

= Druga Oklopna " // bitange // " Divizija = [-IBI-]

Started by potpredsednik Rambo, February 16, 2012, 04:46:42 PM

Previous topic - Next topic

potpredsednik Rambo

Nisam vjerovao da cu ovo docekati ali eto..prevario sam se.
Pored slavne 1.Oklopne stize nam i druga.

U narednih nekoliko dana, odredjeni igraci bice prebaceni u drugu diviziju.
Pored par iskusnih tigrova iliti lavova u novi klan idu igraci koji imaju nize tireve tenkova i koji do sada nisu mogli da se iskazu u klanskim bitkama.
U praksi to znaci da ce drugi tim biti maksimalno angazovan u CW-u. Ukoliko ste do sada imali problema da se docepate pozicije za igru u 1 diviziji evo sanse da se to rijesi.

ovim putem takodje pozivam one koji zele da predju u 2.Oklopnu da se dodaju ispod mog posta.
Ja se prvi prijavljujem za dvojku!
Naprijed drugovi... bitke cekaju, gole tete, pivo u hektolitrima i njezna kancona na fenderovoj gitari  :drinks2
Molba za novopristigle bitange...
registrujte se...ostavite post ovde, da znam da ste bili(to mu ga dodje k'o da se javite na raport :)
prosetajte malo forumom, skinite ts3, overtarhet markers i advanced tactical center.
to bi bilo dovoljno za pocetak.

penzula


Stunt_Man


dENiM1337


Zver


komara


Zajcev

Javio sam se Fenderu na ts-u pa ako sve bude kako treba mozda zapucam i ja sa vama  :mahanje


stripy

sada sam tek vidio da drug rambo vodi 2. oklopnu a da je i onaj glafonja zfer tamo ha ha  :rofl pa eto i mene, sinoć sam poslao na drugi dio prijavu a fender me uputio na link ;) madam moram reći da me je i apinestars18 zvao prije  :yes

:offtopic a zfer sigurno ima neki glafati tenk a malo tijelo pa ga zanosi u stranu  :rofl

ukoliko vas zanima, pogotovo druga grubera pardon ramba, koje tenaka sam nakupio do sad ima tamo pod drugom temom ;)

eto, toliko od mene za sad ;)

Kramarius


Jo_Munja

tvoja Š¾elja biti će ispunjena čim netko od leadera baci oko na postove  :tease

potpredsednik Rambo

aman stripy, kramarius.... pa prijavljujte se, sta cekate?


Kramarius

aaaaa pa ja mislio da se to radi unutar ovoga klana neka nova divizija..kao neki drugi vod..eee ma ostat cu onda ja jos ovdje,legosi su mi tu..necu da ih napustam,a mozda dodemo i svi..

Jo_Munja



tommy2706

Pozdrav,

Harpija (iz IIBII klana) mi je preporucio da se javim i prijavim za klan. Buduci jos nisam dobar za I diviziju prikljucio bi se drugoj diviziji jer nemam volje bas igrati randome sa svakakvim idiotima. Imam TS i htio bi igrati s ekipom plt..

Pokusavao sam se javiti preko WoT foruma odnosno Clans opcije al nisam dobio nikakav odgovor.

BTW nick u igri mi je isti kao i ovdje na forumu...

pozdrav

Tommy

ugly.fender

Pozdrav Tommy,

Za pocetak dodji na TS  da se upoznamo,druzimo a moze i neki platoon da se odigra nije problem...pa cemo za dalje videti,  sta cemo i kako cemo  :)



TeamSpeak3 u najskorije vreme postaje obavezan. Moze se skinuti sa:
http://www.chip.de/downloads/TeamSpeak-3-64-Bit_39501601.html (za 64 sistem)
http://www.chip.de/downloads/TeamSpeak-3_22362339.html(za 32 sistem)

kada instalirate logujete se na server:
217.26.212.20

username je ono sto hocete da vim izlazi kao nick na TS(preporuka nick iz igre)
pass: bitange
kanal: // bitange // [IIBII] - World OF Tanks
pass kanala: tenkici

MiroB

Pozdrav!

Zanim me da li postoji mogućnost prelaska u vaš klan zbog drastičnog osipanja postojećeg (-BPO-). Dosta kolega iz klana je već prešlo u Prbu Oklopnu, ali ja još nemam dovoljno jakih tenkova za to, pa bi prešao u Drugu oklopnu.

Moj profil je na:
http://worldoftanks.eu/community/accounts/502980641-MiroB/

Od tenkova imam:
1. AMX 13 90 - elite status
2. Lorraine 40t - nedavno kupljen i služi kao točka prema Bat-Chat-u
3. King Tigar - elite status
4. T26E4 Super Pershing - za gringanje para
5. M46 Patton - elite status
6. M53/M55 - za povremeno igranje arty-em
7. KV-5 - za grindanje para
8. IS-7 - za klanske bitke
9. Obj.-704 - elite status

LP,
Miroslav

Danijell

Pozdrav Ljudi,

Evo i mene kod vas.Vas kolega Zrenjaninca me pozvao u klan,zahavaljujem mu ovom prilikom.
User name kao i na Forumu *Danijell* Iz Novog Sada, 31.god.

Vidimo u WoT-u i cujemo se na TS.

Pozdrav

Danijel


OTPOB

Pozdrav

Heto sam da vidim da li mog da se prijavim u vas klan.
Moja statistika: http://worldoftanks.eu/community/accounts/501057880-acaubica/

Atm od tenkova imam:
T92, T-54 (sace uskoro i T-62), i to je to sto se tice  boljih tenkova :)
jos imam i par njih za farmanje para  i za TC a to su T34-85, KV1, ElC,

svi su elitovani i imaju ramere, skilove i sve sto treba

ako zadovoljavam uslove posaljite mi poziv pa se vidimo u igri... ingame name mi je acaubica

Pozdrav  :)

olo-sh


macak


Dragoon994

Vrlo sam zainteresovan da se uključim u klan, pa me zanima da li i dalje regrutujete? Ako da, bio bih počastvovan da se pridružim. Iako trenutno imam malih hardverskih problema, pa zbog mikrofona ne mogu da trenutno koristim TS, to ću vrlo brzo rešiti... U svakom slučaju, nick u igri mi je isti kao i ovde, preferiram artiljeriju...

WOT profil: http://worldoftanks.eu/community/accounts/500741059-Dragoon994/