News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

u napaaaaaaad

Started by olo-sh, June 20, 2011, 01:10:14 PM

Previous topic - Next topic

olo-sh

ekipa svi pucamo i grindamo i nevidim razlog zasto nebi jednom dnevno odigrali klanski pa dobili ili izgubili,bili u punom sastavu ili ne
a ruku na srce vec mozemo sastaviti finu grupu tenkova
a i sam angazman ce odmah privuci i nove clanove
nastaranu sve price o savezima i propustima u beti UC aj igramo

ugly.fender

Mislis   na  CW (clan war)  ili  TC (tank  company)  ? ;D

komara


S-V Nemanja77

ja sam za.ali nemam vremena,  znate sto
po malo grindam   uskoro   t44 u fullu    i  jos malo kupujem is 4
pa kada nabudzim zadnji tier javlajm se za pomoc klanu

dotle stalno vam saljem nove clanove za prijavu

olo-sh

ako ste vas dva za onda pocnite da saljete cipove po mapi
imate dovoljno da posaljete 3 napada
i tako cipove na mapu obavjestenje na forum i bitanga kanal i idemo vise u..... psovanje cu ostaviti zamjeniku komandera za vulgarizme :tease2

Lun

Ja sam krenuo da postavljam čipove svaki dan pa je onda sledilo ovo:

Quote from: IronC on May 29, 2011, 10:27:24 AM
Nema smisla prijaviti ekupu a da nastupa nas 6-7.
Znaci prijavljujte u zadnjam turn-u i to samo ako vidite na klanskom chat-u min 15 igraca !
to znaci da od 19h do 20h se svako ko je na chatu javi i da je sposoban da igra !
U suprotom nemojte prijavljivati landing.
:drinks2

Prema tome, što se mene tiče u koliko se vas 15 ne javi do 19h da je spremno da igra ja ne stavljam ni jedan čip više.  :drinks2

olo-sh

to bas i nema smisla jer stanje je obrnuto odnosno kad posaljete napad ekipa ce se skupiti
i pored toga slanje napada nista nekosta cipove imamo i samo nam propadaju a niko nas netjera da udjemo u bitku ako smo poslali napad
a sto se tice broja igraca ako nikog nebude ja cu sam uci u bitku

Mykel


komara

Aj samo da se najavi dan ranije,i da picimo.Ja sam uvek za!

olo-sh

Quote from: komara on June 22, 2011, 05:35:06 PM
Aj samo da se najavi dan ranije,i da picimo.Ja sam uvek za!
komara druze posto si ti depjuti sto ti neposaljes napad evo cim procitas ovaj post
npr. provincija Troms u norveskoj (tu se gadno kuva izmedju 2 klana pa mozemo i mi da se ukljucimo) ili / i Duba (pa da se dogovorimo sa SLF klanom o nekom savezu) a moze i hrvatska ili po izboru
imas 50 cipova pa salji 3 napada

dexnsk

Quote from: olo-sh on June 23, 2011, 10:11:13 AM
Quote from: komara on June 22, 2011, 05:35:06 PM
Aj samo da se najavi dan ranije,i da picimo.Ja sam uvek za!
komara druze posto si ti depjuti sto ti neposaljes napad evo cim procitas ovaj post
npr. provincija Troms u norveskoj (tu se gadno kuva izmedju 2 klana pa mozemo i mi da se ukljucimo) ili / i Duba (pa da se dogovorimo sa SLF klanom o nekom savezu) a moze i hrvatska ili po izboru
imas 50 cipova pa salji 3 napada

Ako mislite da se iskrcate na Duba teritoriju morate se spremiti na  :icon_bad: Pirati i njigovi saveznici OM, KIA i PMHC su pritisli nas i OVD klan. Takodje ako ste spremni da vas top tier arti bije sa zlatnom municijom (koja kad pukne pravi stetu u precniku od 15 metara) koja redovno ubija po 7-8 tenkova ko da su od papira. Mi bogami popustamo jer imamo samo 2 tier 8 artuja sto je malo za pescanu reko, tako da ili cemo nabaciti jos artya ili cemo se seliti gore u evropu da bijemo CS klan i njihove saveznike.

Mephisto

Kakva bozja 3 napada si ti normalan?
Da i napadnes u 3 razlicite vremenske zone sta onda, i da prođemo u neko cetvrtfinale il neki kurac i onda nam se podese dve bitke u isto vreme... mi se onda moramo odlucit za jednu teritoriju i ostale dve se nemozemo pojavit jer nas nema 30 il 45 online i to sa dobrim tenkovima.
I sta ce onda drugi klanovi "Hahahaha vidi ovih krepila nece se ni borit."
Nas nema ni 15 sa dobrim tenkovima... pun kurac objecata704 izgrindanih koji su beskorisni, par mediuma tier9, jedan maus, jedan t30, par is7 oko kojih svi placu da su od papira i arti vecinom neki gw pantheri s-51 samo nas par ima tier7 arti i to vecinom ljudi koji imaju tier10 il nest.
Ne racunajte tier9 heavy tanks vise pogotovo oni koji misle nest igrat sa is4. Dobar je to tenk i sve to al dok ga ne prebace u tier 10 i dodaju jos nekih 500-700 HP-a ne vredi ti jer jednostavno nemoze podnjet arti batina oko cega se cijeli CW vrti.

Nema se ogranizacije, nit se zna ko sta vozi ni kad je ko online kad se ne dolazi na ts.
Ja et mogu jamcit za sigurno da bi igrali ja, amrod, fender, lomach, ironc, gumar i ne znam ko jos jer ljudi ne dolaze na ts.

Kad se ljudi okupe ja cu drage volje odma stavit chipove bilo gde pa vi sad vidite posto kad se i pita u chatu "ocemo neku invaziju" nitko ne jebe ni 5%.

olo-sh

to da smo krempilski klan to stoji a za to sta ce reci protivnici za to mi se jebe
a i jebes klan u kojem se ti nesto pitas i krojis politiku i od ovog trenutka sam zavrsio sa klanom pa se ti i ta tvoja ekipa sa ts fino igrajte grindanja

olo-sh

Quote from: dexnsk on June 23, 2011, 12:07:46 PM
Quote from: olo-sh on June 23, 2011, 10:11:13 AM
Quote from: komara on June 22, 2011, 05:35:06 PM
Aj samo da se najavi dan ranije,i da picimo.Ja sam uvek za!
komara druze posto si ti depjuti sto ti neposaljes napad evo cim procitas ovaj post
npr. provincija Troms u norveskoj (tu se gadno kuva izmedju 2 klana pa mozemo i mi da se ukljucimo) ili / i Duba (pa da se dogovorimo sa SLF klanom o nekom savezu) a moze i hrvatska ili po izboru
imas 50 cipova pa salji 3 napada

Ako mislite da se iskrcate na Duba teritoriju morate se spremiti na  :icon_bad: Pirati i njigovi saveznici OM, KIA i PMHC su pritisli nas i OVD klan. Takodje ako ste spremni da vas top tier arti bije sa zlatnom municijom (koja kad pukne pravi stetu u precniku od 15 metara) koja redovno ubija po 7-8 tenkova ko da su od papira. Mi bogami popustamo jer imamo samo 2 tier 8 artuja sto je malo za pescanu reko, tako da ili cemo nabaciti jos artya ili cemo se seliti gore u evropu da bijemo CS klan i njihove saveznike.
eto ako vam treba 10tka americka u klanu mozete me pozvati

STEK

Quote from: olo-sh on June 24, 2011, 09:13:30 AM
to da smo krempilski klan to stoji a za to sta ce reci protivnici za to mi se jebe
a i jebes klan u kojem se ti nesto pitas i krojis politiku i od ovog trenutka sam zavrsio sa klanom pa se ti i ta tvoja ekipa sa ts fino igrajte grindanja
ako si mu reko...

Mephisto

Ja sam ti samo napisao kako stvari stoje tulac jedan...
I ti stek idi kvragu...