News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

NOVA MAPA - Eindhoven

Started by $tring, November 10, 2007, 09:37:15 PM

Previous topic - Next topic

$tring

:) Kao sto (ne)znate postavili smo novu mapu na server koja se nalazi 3x u velikom map rotate-u...

EINDHOVEN // HOLANDIJA

http://callofduty.filefront.com/screenshots/File/74778/1



inace, map rotate na MAIN SERVERU izgleda ovako:

rhine (nemacka)
tobruk (libija)
burgundy
carentan
decoy (egipat)
eindhoven (holandija - NOVA MAPA)
downtown (moskva)
tobruk
farmhouse (Beltot)
leningrad
matmata
eindhoven
railyard (staljingrad)
toujane
trainstation (caen, ili sto bi bitange rekle - piljarnica)

--- sledi drugi, kraci krug map rotate-a ---

rhine
tobruk
burgundy
carentan
decoy
harbor (Rostov)
tobruk
eindhoven
matmata
toujane
trainstation

... i tako u krug..... :)

Nije tesko zakljuciti je omiljena mapa bitangi LIBIJA, posto se igra najvise (4x) u map rotate-u....

GARAGE SERVER prakticno i nema map rotate, posto sami birate sledecu mapu. U krugu se nalaze sve ove mape i jos 3 standardne mape koje se ne igraju na MAIN serveru.

Isprobavam jos nekoliko mapa pa cim ih proverim postavicu ih. Problem sa mnogim mapama (iako su lepe na prvi pogled) jeste to sto se autori nisu potrudili oko spawn-a. Tako nesto smo imali prilike da vidimo na mapi CARENTAN 2. Interesantna mapa, ali je spawn UVEK kod zastavica. :( Uzasno je dosadno  igrati takve mape, jer se sve svodi na dvoboj i juris... i skoro da je nemoguce uzeti zastavicu.

KIKI

Quote from: "string":)
Nije tesko zakljuciti je omiljena mapa bitangi LIBIJA, posto se igra najvise (4x) u map rotate-u....


pogotovo kad je ironC  tu onda mozda i 2x za redom  :lol:

clumsy

znam tu mapu. ima je i ma cod1 online. dobra je. malo holandije. mozda vrnemo u ulicu crvenih fenjera :D

Citadel of Pain

Quote from: "clumsy"znam tu mapu. ima je i ma cod1 online. dobra je. malo holandije. mozda vrnemo u ulicu crvenih fenjera :D

ili u ulicu "zelenih" fenjera da se malo "proveselimo"  :P  :P

Sluzhba Vneshney Razvedki

bas mi se svidja ova mapa i obavezno je igram :lol:

Podpredsednik

Da, SUPER je mapa i meni se svidja!!!

ristic

koja to mapa ???

mene Caen najvise smara....a i ona jedna u francuskoj, neka glupa, sva u rusevinama..

libija je najjaca mapa...tu sve rokam :p

KIKI