News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Da li ste za nove mape na SD serveru????

Started by Tony Narednik SRB, May 13, 2009, 11:51:55 PM

Previous topic - Next topic

Tony Narednik SRB

Meni su pomalo vec dosadile standardne mape, pa bi mi prijalo da se ubace neke nove. String pitanje za tebe jer je moguce da se ubave nove mape? Ako moze ja imam predlog: Marketgarden, Bridge, Borisovka, lolv2 (velika je i treba dosta snipera)... ima ih dosta. Ako nije moguce na ovaj server postaviti te mape, da li bi mogao podici jos jedan public gde bi bile te mape i oruzija bez ogranicenja (beskonacno snajpera i trenca). TOC server  91.121.64.218:28960  je meni extra server ali je ping velik jer je hostovan u Francuskoj.  Hvala unapred ako bude nesto.

jape

Imas custom map server pa igraj tamo, SD ne diraj.

dexnsk

Da da da da da da da da da... Hitno bi trebale da se menjaju neke mape pogotivo toujane.

$tring

Gde ces toujane da izbacimo, da li si lud.....   :mafia ... Ovaj francuski server je koliko vidim extreme server. A ne znam sto vam se svidja... Sve je custom. Zvukovi, skinovi,cooking nades,trcanje ... ima jos takvih eXtreme servera... Nije lose.. Meni je je recimo bolje napraviti onaj tactical HQ ili nesto slicno. Ne znam da li ste probali to nekada... Fora je sto ne mozes da trcis. Moras non-stop da cucis ili lezis... Zvuci glupavo, ali kad krenes da igras skapiras da je to nekako realno kretanje, kao u ratu. Sme se trcati, ali na kratke distance. Ako trcis duze, imas ono zamucenje kao bomba da te je pogodila....... Imali smo ranije extreme server, ali se ekipa nije primila na to. A ovo je cist COD2 sto sad igramo... PAM i udri........  :this ...

Mozda bi bilo dobro pokrenuti neki extreme... ali kao sto sam rekao, mislim da to niko ne bi igrao.. ili ste se predomislili? Meni je bila dobra zajebancija taj extreme...

dexnsk

Meni je licno taj server bio OK, ali lose mapa bagovane samo su dve bile stvarno dobre.

Funkerman

mp_port ubaciti na SD ,a izbaciti Vallente   :doc

dexnsk

Ruska za rusku, britanska za britansku, americka za americku, ako se vec ubaci ta mapa onda neka ide umesto neke britanske.

Tony Narednik SRB

Ja iskreno mislim da bi fora bila napraviti takav server kod nas TOC je meni zakon server ali me ping tamo jebe pa nemogu da igram. Kao zamena za njega je vas SD ali su me mape vec smorile......  Videcemo sta ljudi kazu pa ako ih bude dovoljno koji bi igrali bilo bi lepo da napravis jedan poput TOC servera.

*SPARTANAC*

Ne dirajte SD server, tako vam boga! ;D
Sad ozbiljno, dodavanje mape je ok, ali onda mora da se izbace neke mape iz route. Jer realno kad dodje vallente izadje pola servera (uglavnom se desava ujutru)...
Sto se tice TOC-a, nek oni nastave sa svojim custom mapama, ako se ljudima svidja to, nek idu tamo, kad ih i to smori mogu da dodju na SD server.
Sto se tice teme - port umesto vallente....hmm recimo da sam delimicno ZA, i mislim da jedna mapa treba da se menja jednom mesecno.
Znaci jedan mesec vallente, sledeci mesec port, sledeci mesec se izglasava na homepage-u, itd. Moj predlog a vi kako hocete.

dexnsk

Treba izbaciti breakout umesto nje nek dodje port, i trebalo bi zibaciti raliyard umesto nje neka custom ili kako vec ocete.
Slazem se sa Spartancem da se svaki mesec ubacuje po koja nova mapa...

Tony Narednik SRB

Quote from: *SPARTANAC* on May 14, 2009, 08:52:22 PM
Ne dirajte SD server, tako vam boga! ;D
Sad ozbiljno, dodavanje mape je ok, ali onda mora da se izbace neke mape iz route. Jer realno kad dodje vallente izadje pola servera (uglavnom se desava ujutru)...
Sto se tice TOC-a, nek oni nastave sa svojim custom mapama, ako se ljudima svidja to, nek idu tamo, kad ih i to smori mogu da dodju na SD server.
Sto se tice teme - port umesto vallente....hmm recimo da sam delimicno ZA, i mislim da jedna mapa treba da se menja jednom mesecno.
Znaci jedan mesec vallente, sledeci mesec port, sledeci mesec se izglasava na homepage-u, itd. Moj predlog a vi kako hocete.

Na TOC-u je ping malo velik i kikuje me stalno zbog toga. Ti bi isao da igras , a da te server izbacuje svaki 2 min?
Ovaj predlog da se izbaci jedna doda druga mapa je OK svidja mi se to.
Ali sam ja i dalje za Srpski TOC, ako ga vi ne napravita ja cu  :diablo samo da nabavism sponzora da mi pomogne oko servera.

Tony Narednik SRB

#11
Quote from: dex^NSK***SRB on May 14, 2009, 09:38:35 PM
Treba izbaciti breakout umesto nje nek dodje port, i trebalo bi zibaciti raliyard umesto nje neka custom ili kako vec ocete.
Slazem se sa Spartancem da se svaki mesec ubacuje po koja nova mapa...


Ja sam za Borisovku, ali railyard bar meni, nije tako losa mapa.
Mozda samo treba redosled da se promeni, stalno se igraju: Carentan, Toujane, Dawnville, Burgundy, Matmata. U taj redosled se ponekad dodaju ostale mape.
Ako ce se dodavati costum mapa za ovaj mod nije lose  mp_Depot.

dexnsk

E da borisovka je do j...a kad se igra SD.

*SPARTANAC*

Quote from: Tony Narednik SRB on May 15, 2009, 09:39:04 AM
Quote from: *SPARTANAC* on May 14, 2009, 08:52:22 PM
Ne dirajte SD server, tako vam boga! ;D
Sad ozbiljno, dodavanje mape je ok, ali onda mora da se izbace neke mape iz route. Jer realno kad dodje vallente izadje pola servera (uglavnom se desava ujutru)...
Sto se tice TOC-a, nek oni nastave sa svojim custom mapama, ako se ljudima svidja to, nek idu tamo, kad ih i to smori mogu da dodju na SD server.
Sto se tice teme - port umesto vallente....hmm recimo da sam delimicno ZA, i mislim da jedna mapa treba da se menja jednom mesecno.
Znaci jedan mesec vallente, sledeci mesec port, sledeci mesec se izglasava na homepage-u, itd. Moj predlog a vi kako hocete.

Na TOC-u je ping malo velik i kikuje me stalno zbog toga. Ti bi isao da igras , a da te server izbacuje svaki 2 min?
Ovaj predlog da se izbaci jedna doda druga mapa je OK svidja mi se to.
Ali sam ja i dalje za Srpski TOC, ako ga vi ne napravita ja cu  :diablo samo da nabavism sponzora da mi pomogne oko servera.
Ajdeeeeee :super :super :icon_lol:

$tring

Jao sta ste navalili na taj TOC... :) To je ljudi obican extreme mod i ima ga milion servera.... Mozemo ponovo podici extreme ako ce biti ljudi, ali mislim da je to uzaludna stvar i da ce kostati vise truda nego sto ce na krjau ista biti od toga...

Ja u stvari negde jos imam config za extreme server (koji vi zovete TOC) a mape su najmanji problem.

VIP.er

Ja sam protiv menjanja mapa na SD serveru, on je najposeceniji server bitangi, osim toga to je i pravi 'official' server gde je sve namesteno upravo onako kako se igra na PAM-u i CB-u, tako da sam ja za da ostane onakav kakav jeste.

$tring

Quote from: VIP.er on May 18, 2009, 12:40:05 PM
Ja sam protiv menjanja mapa na SD serveru, on je najposeceniji server bitangi, osim toga to je i pravi 'official' server gde je sve namesteno upravo onako kako se igra na PAM-u i CB-u, tako da sam ja za da ostane onakav kakav jeste.

Eventualno dodati mp_port ...... i malo srediti map rotate.

PsiHoman

Posto sam kaznmjen preneli su mi da ocete da dirate SD pa sam morao da zamolim moje da me  puste da napisem nesto :)........ NE DIRAJTE SD ! :(

*SPARTANAC*

Quote from: PsiHoman on May 21, 2009, 03:48:06 PM
Posto sam kaznmjen preneli su mi da ocete da dirate SD pa sam morao da zamolim moje da me  puste da napisem nesto :)........ NE DIRAJTE SD ! :(
Hehehe ova ti je dobra... :rofl
Ma rotacija nece puno da se promeni (do duse u pocetku ce ici cesce burg, tj, care, .... ali kad se ser malo stabilizuje orginal bice ubacena jedna custom mapa umesto vallente (TOBRUK JE STANDARDNA ^^).
Ne brini psihoman mocices i dalje lepo da se igras, kad ti prodje kazna. ;D

SOLID


Leeman3

zato sto ljudi ne umeju da ga igraju, pa izlaze sa servera kad mapa dodje na red

Lider


ugly.fender


STEK

posto vec dugo vreme SD server(crack) pun.....vratite one stare mape...sve sto su bile...PLSSS!!! :drinks2

*SPARTANAC*

Quote from: STEK on October 22, 2009, 07:30:20 PM
posto vec dugo vreme SD server(crack) pun.....vratite one stare mape...sve sto su bile...PLSSS!!! :drinks2
ae sredicemo nesto...
I ja se slazem da se ubace vallente i tobruk...

Coyot

Daaa!! te dve su mape zakon .. i ja sam za ubacivanje tih mapa  :hat :hat

SOLID

Mozda da razmislimo takodje i o MP_Port cuo sam svasta dobro o toj mapi , ali je nikad nisam igrao.....

domohomo

ja bi da se igra jedna mapa cijeli dan pa drugi dan druga i tako....... :icon_bad: :icon_bad:

Funkerman

Port je super mapa za SD,a moglo bi se od starih vratit decoy npr

*SPARTANAC*

Ajde ubacicemo jednu novu custom mapu, pa onda sledece nedelje jos jednu... da ne bude mnogo odjednom... :wink:

// bitange // Wulle

Ja bih volio neku malu promenu na SD serveru bar kosto rece Spartanac da ubacite tako neku custom mapu i da se ona menja svake sedmice to nebi bilo lose...  ;D