izbaciti mapu mp_toujane........!!!!!

Started by mrvica_******|2shooorty|, July 19, 2011, 09:06:55 PM

Previous topic - Next topic

mrvica_******|2shooorty|

ovu mapu treba izbaciti i zabraniti, toliko se koristi da je izlizala servere sirom sveta.....kad kod vidim ovu mapu  :omg: :omg: dobijem alergiju,.....sve mi po iskace neka mrznja :rant2: :rant2: :rant2: :rant2: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr:..pretvaram se u mrguda pravog..... :doc :doc....... :diablo :diablo :diablo :diablo :diablo :scenic :scenic :scenic

Kreowski

inace  volim  male mape  ali TOUJANE  je bezveze mapa   vjerovatno  je razlog  to sto smo je igrali najjvise od svih... inace  otkako sam na MIX EXTREME  nikada je nismo zvali da se igra....          sve Tunis  mape nevaljaju..... :wink2 :wink2

mrvica_******|2shooorty|

#2
Quote from: Kreowski on July 20, 2011, 05:41:31 PM
inace  volim  male mape  ali TOUJANE  je bezveze mapa   vjerovatno  je razlog  to sto smo je igrali najjvise od svih... inace  otkako sam na MIX EXTREME  nikada je nismo zvali da se igra....          sve Tunis  mape nevaljaju..... :wink2 :wink2

sta igrali najvise od svih gde god se okrenes samo  :fighting: :fighting: mp_toujane traze,.....nije vazno koja je mapa......samo da nije TOUJANE,,,,,,   :suicide :suicide =mp_toujane= :suicide :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :rant2: :rant2: :rant2: :rant2: :rant2: :rant2: :rant2: :rant2: :rant2: :rant2: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :rant2: :rant2: :rant2: :rant2: :rant2: :rant2: :rant2: :rant2: