News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

imbalance

Started by JaguaR, April 10, 2011, 06:15:03 PM

Previous topic - Next topic

JaguaR

Evo htio bi predstaviti svoj clan imbalance,neki culi za nas,neki ne,al treba se malo reklamirat  :)

Clan broji 10 igraca,i regrutacije su trenutno otvorene..Igrali smo prije cb,i planiramo opet,,, jer smo rebornani (since 2k6 inace).
I sta da jos kazem hmm..uvijek smo raspolozeni za neki prijateljski sd/ctf war  :)  Ne haxamo,kulturni smo..nema bas djecurlije u clanu..Svi su razlicite nacionalnosti.. ima i Bosanaca,Hrvata,Srba,Amerikanaca,Poljaka.. jos nam samo fale cigani  :rofl :rofl Druzimo se preko ts-a itd.

Mozete nas posjetiti na nasem webu kojeg smo bas danas dobili www.imbalance-team.tk  ... Pa kad ga malo sredimo i uredimo bit ce to to,,server nam treba uskoro doci i to je to o nama..

I da nezaboravim reci TRAZIMO SPONZORA , pa ako ima neko zainteresiran neka se javi  :yes 

Lijep pozdrav i uzivajte  8)

Filozof

@JaguaR
Svi su razlicite nacionalnosti.. ima i Bosanaca,Hrvata,Srba,Amerikanaca,Poljaka.. jos nam samo fale cigani  :rofl :rofl Druzimo se preko ts-a itd

nije cigani ...vec romi... :) i nemoj se smejat ..nisu svi romi toliko smesni...ako imas postovanje prema ostalim nacijama imaj i prema njima...od krvi i mesa su kao ti  :bye2


JaguaR

nisam na to gledao kao na uvredu,nego je bila sala,po svemu sudeci neslana...za mene su cigani oni koji kradu,varaju i svakakve jos vukojebine, znaci nisam ekstrikno mislio na Rome.. Zivio  :ziveli

ps: ako sam nekog uvrijedio,od srce se izvinjavam  :love

domohomo

Kako nema zar Feha nije cigan  :tease :tease  poljubi mi ga kad ga vidis  :innocent