News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Pomoc oko igranja CoD 2

Started by Djerma, January 20, 2010, 11:47:33 PM

Previous topic - Next topic

Djerma

Hteo bih da pocnem da igram CoD 2

1)interesuje me da li mi treba original igra jer imam piratsku

2)da li je postupak unosenja servera slican kao kod cs 1.6 ?(ako jeste molio bih nekog da postavi ip servera)

3) da li postoji neki patch koji treba da se skine da bih mogao da igram na serveru.(ne znam koja je verzija moja igrica, ako postoji potreban mi je link odakle da skinem)

4) da li 1024 kb/s odgovara za igranje CoD 2 ?

5)pri ucitavanju igre da li ce se mapa sama automatski skidati ako je nemam ili moram da je trazim po netu?

hvala unapred

FilipV

Quote from: Djerma on January 20, 2010, 11:47:33 PM
Hteo bih da pocnem da igram CoD 2

1)interesuje me da li mi treba original igra jer imam piratsku

2)da li je postupak unosenja servera slican kao kod cs 1.6 ?(ako jeste molio bih nekog da postavi ip servera)

3) da li postoji neki patch koji treba da se skine da bih mogao da igram na serveru.(ne znam koja je verzija moja igrica, ako postoji potreban mi je link odakle da skinem)

4) da li 1024 kb/s odgovara za igranje CoD 2 ?

5)pri ucitavanju igre da li ce se mapa sama automatski skidati ako je nemam ili moram da je trazim po netu?

hvala unapred

1)Moze piratska.
2)NE, ako nemas original treba ti xfire.
3)1.3 (http://www.filefront.com/5125790/Call-of-Duty-2-PC-Patch-v-1.3/) ili (http://www.xfire.com/downloads/1855/)
4)Dovoljno je ..
5)Sama ce se ucitati.
:stoner: :stoner: :wah :hat :happy

Mephisto

I samo mali dodatak obavezno nek ti punk buster i allow download bude upaljen u multiplayer options da ne bude "neki me server sam od sebe kicka" jer neki serveri zahtevaju da skines neki mod tipa pam ili rifle i tak te stvari...

FilipV

Quote from: Mephisto on January 21, 2010, 12:34:08 PM
I samo mali dodatak obavezno nek ti punk buster i allow download bude upaljen u multiplayer options da ne bude "neki me server sam od sebe kicka" jer neki serveri zahtevaju da skines neki mod tipa pam ili rifle i tak te stvari...
A da, jeste, to sam zaboravio. Hvala brate. :stoner: :drinks2 :peace: :wah :ok2