News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Problem

Started by MaddoxX_SRB, May 10, 2009, 04:59:35 PM

Previous topic - Next topic

MaddoxX_SRB

Mozete li mi pomoci ocu da udjem na vasem serveru igram 2 minuta i onda me kick i pise RESTRICTION : Corrupted File/Memory [81179]  ???

domohomo

www.evenbalance.com i skinit pbsetup pa novi pb napravi :doc

MaddoxX_SRB

Ne umijem ja da radim s time ,ako moze neko da mi pomogne . Jer jedva cekam da igram na serveru ja igram 5 minuta i izbaci me ne znam sta da radim pomoc ????????

komara

Quote from: dominik on May 10, 2009, 08:26:34 PM
www.evenbalance.com i skinit pbsetup pa novi pb napravi :doc
Pored tog fajla mu treba i Punkbuster FiX

- Reaper -

to se pre i meni desavalo,skini pbscv tako se zove fajl i reinstaliraj pb

komara

#5
Imam jedno pitanje,danas sam 5 puta probao da igram COD medjutim svaki put posle 2-3 minuta mi zapuca ili ti blokira i ne mogu nista da uradim osim da restartujem komp?

IronC

http://www.filefront.com/8857531/KILL-COD2-by-Capone/

Short description:
Kills the cod2 process. If you have a problem with a map freezing/hanging up and can't close the application, use this file to quit CoD2 mapload hangs, instead of rebooting.
Read the full description
If you have a problem with map freeze/hangs and cant close the application. Use this file to quit cod2 mapload hangs, instead of rebooting. Only use this fix if your cod2 hangs in mapload from time to time

komara

Hvala za programcic ali sta da uradim da mi se to ne desava jer od juce ne mogu jednu partiju da odigram a da mi ne blokira

Coyot

Quote from: komara on December 20, 2009, 12:30:15 PM
Hvala za programcic ali sta da uradim da mi se to ne desava jer od juce ne mogu jednu partiju da odigram a da mi ne blokira
Reinstal  :whistling :whistling

komara

#9
Stavio sam nove drivere za graficku i opet mi se komp skroz blokira,a nije do neta jer sam sad probao COD4 single player i odigrao 5 mapa i opet mi blokirao.GPU temperatura je oko 60 kad igram

Zver

Probaj da uninstaliras dx9c, pa da ga ponovo instaliras, ali nemoj ga samo instalirati, moras ga prvo uninstalirati.

komara

Quote from: Zver on December 21, 2009, 12:45:45 PM
Probaj da uninstaliras dx9c, pa da ga ponovo instaliras, ali nemoj ga samo instalirati, moras ga prvo uninstalirati.
Ajde probacu,jer sam instalirao far cry 2 mozda je on nesto pojebao.

SALTSTONE

Quote from: komara on December 21, 2009, 01:12:55 PM
Quote from: Zver on December 21, 2009, 12:45:45 PM
Probaj da uninstaliras dx9c, pa da ga ponovo instaliras, ali nemoj ga samo instalirati, moras ga prvo uninstalirati.
Ajde probacu,jer sam instalirao far cry 2 mozda je on nesto pojebao.
jel imas novu masinu ili si vec igrao Cod2 i ranije bez problema na istoj ?

komara

#13
Quote from: SALTSTONE on December 21, 2009, 01:52:13 PM
Quote from: komara on December 21, 2009, 01:12:55 PM
Quote from: Zver on December 21, 2009, 12:45:45 PM
Probaj da uninstaliras dx9c, pa da ga ponovo instaliras, ali nemoj ga samo instalirati, moras ga prvo uninstalirati.
Ajde probacu,jer sam instalirao far cry 2 mozda je on nesto pojebao.
jel imas novu masinu ili si vec igrao Cod2 i ranije bez problema na istoj ?
Ista masina i do pre dva dana sve bilo ok grafa je GF 9600, 2 gig memorije, p43 ploca MSI

komara

Quote from: Zver on December 21, 2009, 12:45:45 PM
Probaj da uninstaliras dx9c, pa da ga ponovo instaliras, ali nemoj ga samo instalirati, moras ga prvo uninstalirati.
A kako da uninstaliram dx9,nisam znao da to moze.

Zver

moze, ima uputstvo za to negde.

komara

#16
Izgleda da sam slucajno instalirao dx 10 i sad sam vratio dx 9 za sad radi ok.Hvala svima a ti Zverko imas pivu u februaru  ;D  :drinks2