ko me kicka?

Started by LCN, March 06, 2013, 11:13:53 PM

Previous topic - Next topic

LCN

ne znam stvarno koji je sad problem,zasto dobijam kick?  :ne_razumem

nickovi: CAPONE i La Cosa Nostra

vd|cube(im)

Quote from: LCN on March 06, 2013, 11:13:53 PM
ne znam stvarno koji je sad problem,zasto dobijam kick?  :ne_razumem

nickovi: CAPONE i La Cosa Nostra

Na kom si serveru dobio kick ???

spy18

Na garage je dobijao kick ja sam bio prisutan ali ne znam od koga. Mada su ga mnogi prozivali za wh, a ja nisam imao vremena za spec i snimak zbog posla tako da drugi put.

tubifeks

Ne znam ko te je ali nemoj da se čudiš. Rekao sam ti da trebaš da uradiš nešto Capone=ESO.

KaŠ¾eš da ne koristiš, e pa to trebaš da pojasniš malo i verujem da ćeš dobiti priliku da igraš normalno na serverima.

LCN

Quote from: spy18 on March 06, 2013, 11:30:48 PM
Na garage je dobijao kick ja sam bio prisutan ali ne znam od koga. Mada su ga mnogi prozivali za wh, a ja nisam imao vremena za spec i snimak zbog posla tako da drugi put.

mozes molim te navest jedan nick koji je rekao da imam wh?

@tubi

ok,np  :)

Black Hawk

CAPONE,imas wh nekolko puta sam te pratio,providan si  :|| :|| :||

LCN

Quote from: Black Hawk on March 07, 2013, 01:54:47 AM
CAPONE,imas wh nekolko puta sam te pratio,providan si  :|| :|| :||

ja imam wh?,naravno da imam,zasto ne bih imao.

i dok smo kod njega,daj mi snimak taj sto si me pratio,ili bilo sta sto moze dokazat da imam wh? :facepalm:



Black Hawk

Hahaha,ja sam to vidio na kc-u i nije mi palo na pamet da te snimam i da nesto dokazujem.

Imas wh i to ti govori cio srv ali ti ne prestajes,sto se mene tice mozes haxat po cio dan zaboli me :)

Srecno ti bilo  :violin:

LCN

Quote from: Black Hawk on March 07, 2013, 06:22:30 PM
Hahaha,ja sam to vidio na kc-u i nije mi palo na pamet da te snimam i da nesto dokazujem.

Imas wh i to ti govori cio srv ali ti ne prestajes,sto se mene tice mozes haxat po cio dan zaboli me :)

Srecno ti bilo  :violin:

U igri bude 10 admina,ja igram bez problema,valjda bi me neko kickao ako imam wh kao sto si vec gore rekao.

slobodno me snimi,i okaci ovdje i mene zanima bas,do tada pst!  :acute

Black Hawk

Koliko mene pamcenje i vid sluze ti igras na Garage serveru,dakle tamo jedva da bude jedan admin a ne 10,nekoliko puta sam se naso u situaciji kad dodje lik sa aimbotom i odigra cijelu partiju nema ko da ga izbaci a isto tako i tebe kad se zali pola servera.


Kao sto rekoh necu te snimati niti mi pada na pamet,samo prestani da mlatis praznu slamu  :hat :hat :hat

LCN

Quote from: Black Hawk on March 08, 2013, 12:30:48 PM
Koliko mene pamcenje i vid sluze ti igras na Garage serveru,dakle tamo jedva da bude jedan admin a ne 10,nekoliko puta sam se naso u situaciji kad dodje lik sa aimbotom i odigra cijelu partiju nema ko da ga izbaci a isto tako i tebe kad se zali pola servera.


Kao sto rekoh necu te snimati niti mi pada na pamet,samo prestani da mlatis praznu slamu  :hat :hat :hat

Bez dokaza si .!. ,s toga odjebi iz teme,nisi admin niti bilo tko vazan!


juhuhihi

Cek malo, citam ovako bezveze kako se prepirete i padne mi na pamet onaj njub inside...sto je ban dobio sa foruma, mnoooogo me podseca na ovog LCN, cak imaju iste slike Bob Marleya... aj :drinks2

http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,9762.0.html

LCN

#12
Quote from: juhuhihi on March 08, 2013, 07:41:36 PM
Cek malo, citam ovako bezveze kako se prepirete i padne mi na pamet onaj njub inside...sto je ban dobio sa foruma, mnoooogo me podseca na ovog LCN, cak imaju iste slike Bob Marleya... aj :drinks2

http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,9762.0.html
To sa slikama je cista slucajnost,ja samo imam svoj NICK CAPONE,vise nema.

ne znam otkud sad to,al ajde  :hmm

Black Hawk

Quote from: LCN on March 08, 2013, 02:34:08 PM
Quote from: Black Hawk on March 08, 2013, 12:30:48 PM
Koliko mene pamcenje i vid sluze ti igras na Garage serveru,dakle tamo jedva da bude jedan admin a ne 10,nekoliko puta sam se naso u situaciji kad dodje lik sa aimbotom i odigra cijelu partiju nema ko da ga izbaci a isto tako i tebe kad se zali pola servera.


Kao sto rekoh necu te snimati niti mi pada na pamet,samo prestani da mlatis praznu slamu  :hat :hat :hat

Bez dokaza si .!. ,s toga odjebi iz teme,nisi admin niti bilo tko vazan!





Ajs sto haxas nego i psujes ko kocijas  :thumbdown

tubifeks

Nije Inside Eso, barem po načinu pisanja i ponašanja.

Eso, ne vidim da si uradio bilo šta što sam ti rekao, očekuj i dalje to što ti se dešava.

LCN

Quote from: tubifeks on March 09, 2013, 12:18:59 AM
Nije Inside Eso, barem po načinu pisanja i ponašanja.

Eso, ne vidim da si uradio bilo šta što sam ti rekao, očekuj i dalje to što ti se dešava.

Tubi,nije to problem,nego ne znam gdje to da napisem..

a ja sam kick dobio samo onu noc,kad sam i posto ovo,vise nikako.

tubifeks

Ti ne shvataš, ti si na listi za kick, to što te niko ne izbacuje to je zato što je procenio da trenutno nemaš.
Uradi to što trebaš gde god hoćeš samo uradi.
Ljudski je da priznaš šta si radio ako si rešio da igraš pošteno. Ako nisi nemoj ni priznavati krivicu i izvinjavati se jer ćeš navući još veći gnev na sebe.

tajo_

Capone wh! Ima ih još par :(

LCN

Quote from: tajo_ on March 12, 2013, 01:45:36 AM
Capone wh! Ima ih još par :(

e bolji se nije mogao javit :)

ajde tajo cisti sebe,kad pocistis svoje smece onda dodji nekom nesto pricaj!

Grave

To je ta cuvena ekipa from Kacuni. Sve haxor do haxora. :facepalm:

LCN

Quote from: Grave on March 14, 2013, 03:25:40 AM
To je ta cuvena ekipa from Kacuni. Sve haxor do haxora. :facepalm:

pardon,jesi mozda mene stavio medju"from kacuni"?

ako jesi,pogresio si,nisam ja from kacuni...