Kick Za Kickom!??Zasto?

Started by The DoctoR, September 15, 2012, 07:42:59 PM

Previous topic - Next topic

The DoctoR

Samo bih volio znati zasto dobijam kick na serveru bez razloga?Niti pisem sta na team say niti ikog diram...Najvaznije je da su djeca od 15godina dobila rcon pa da mogu kickat kako im se kurac digne...Svaka cast ljudi! :clapping2 :clapping2 :clapping2

dokini


c0C0

#2
Quote from: The DoctoR on September 15, 2012, 07:42:59 PM
Samo bih volio znati zasto dobijam kick na serveru bez razloga?Niti pisem sta na team say niti ikog diram...Najvaznije je da su djeca od 15godina dobila rcon pa da mogu kickat kako im se kurac digne...Svaka cast ljudi! :clapping2 :clapping2 :clapping2


I ti si jos jedan medu mogima koje cu pitatii . KAKO DA JA ZNAM KOJI TI NICK U IGRICI IMAS ???  hoces li da ja gatam iz kave , gledam u grašak ? bacam vilice ? Da ti saznam NICK s kojim ulazis.

KAo prvo kada vec trazis razlog napises vrijeme, nick i tko je onda bio sve na serveru. TE koji je server u pitanju . Ja bi trebao da znam koji si ti sada nakon sto sam danas podijelio 500 kickova ? Te ostali admini.

kao drugo djeca nemaju rconove i nema vamo nitko 15 godina :P

I kao trece : ovako se ne obraca na forumu tipa kako se kome kurac digne. Eto meni je stalno digunut pa te budem i dalje kickao radi reda. -.- o boze :OOO

The DoctoR

Quote from: †c0C0† on September 15, 2012, 07:57:05 PM
Quote from: The DoctoR on September 15, 2012, 07:42:59 PM
Samo bih volio znati zasto dobijam kick na serveru bez razloga?Niti pisem sta na team say niti ikog diram...Najvaznije je da su djeca od 15godina dobila rcon pa da mogu kickat kako im se kurac digne...Svaka cast ljudi! :clapping2 :clapping2 :clapping2


I ti si jos jedan medu mogima koje cu pitatii . KAKO DA JA ZNAM KOJI TI NICK U IGRICI IMAS ???  hoces li da ja gatam iz kave , gledam u grašak ? bacam vilice ? Da ti saznam NICK s kojim ulazis.

KAo prvo kada vec trazis razlog napises vrijeme, nick i tko je onda bio sve na serveru. TE koji je server u pitanju . Ja bi trebao da znam koji si ti sada nakon sto sam danas podijelio 500 kickova ? Te ostali admini.

kao drugo djeca nemaju rconove i nema vamo nitko 15 godina :P

I kao trece : ovako se ne obraca na forumu tipa kako se kome kurac digne. Eto meni je stalno digunut pa te budem pa te budem i dalje kickao radi reda. -.- o boze :OOO
Ja ulazim samo sa jednim nikom a to je  pussy'The DoctoR''...probleme je sto svaki put kad udjem na SD ja dobijam kick...ja onda udjem opet  u igri u pitam ko je admin i zasto je razlog kikovanja i onda se niko ne javlja....Vidi se da je neko usta na lijevu nogu pa onda MU SE DIGAO i boli ga uvo...a tebe ako se redovno dize onda ga redovno koristi ;)