citer i to uporan

Started by brankoXM, April 13, 2012, 09:24:10 PM

Previous topic - Next topic

brankoXM

navratite malo na garage vi koji imate kick.namnozilo se opet bolesnika po imanu mr.knock.sibirski plavac i ova budala koju sam snimio  http://imageshack.us/photo/my-images/217/citer1.jpg/

ludi livnicar

Rog retarda danima kickam cim ga vidim na serveru. Neki balavac iz zeinice. Jadno dete nema pametnija posla. Non stop ulazi sa Aimom i pravi sranja. Koristi i tudje nickove. Iskreno ja bi do sada 100x opalio ban opsega pa nek tamo kod sebe pravi server na kome ce taki debili da igraju i stvarno me nebi bilo briga sto pola bosne nebi igralo uosalom imaju svoje servere,

brankoXM

podrzavam apsolutno.ogromna vecina citera koji prave problem na garage su upravo odande...al mi smo srbi,nama uvek drugi preci nego mi,svima lizemo dupe samo da ih slucajno ne uvredimo,a u znak zahvalnosti za to nas jebu.i to u nasoj kuci.i treba,kad ne vredimo nista...

ToTo

Quote from: brankoXM on April 14, 2012, 01:35:54 PM
podrzavam apsolutno.ogromna vecina citera koji prave problem na garage su upravo odande...al mi smo srbi,nama uvek drugi preci nego mi,svima lizemo dupe samo da ih slucajno ne uvredimo,a u znak zahvalnosti za to nas jebu.i to u nasoj kuci.i treba,kad ne vredimo nista...
Lista subadmina za Garage je od juce bogatija za jos jednog clana COCO VK, XF od svih subadmina imate u temi o njima, dodajte ih i cimajte cim se neki kreten pojavi. Dobro je sto postavljate i teme na forumu, ali tada je vec kasno da se uzme ip i reaguje momentalno.


Branko...............na ovom forumu i nasim serverima nema takvih podela, vec samo na dobre i lose ljude. To sto je neko retardiran pa provocira, a verovatno mu jos ni stidne dlake nisu porasle najstrozije je zabranjeno, i moze da prodje samo ako u tom momentu nema nikog od admina na serveru da kika govedo.

c0C0

xfire : vkcoco

Online sam dosta  , pogotovo navecer i u kasnim vecernjim te jutarnjim satim :)
sada samo cekam da mi dodjele ovlasti :)

eto vidimo se preko nišana :D

brankoXM

znam,toto da to tako funkcionise...ipak,mislim da jedan ban tog opsega moze da doprinese mnogo a da se ne izgubi nista jer igraca i ovako ima puno,a sto rece livnicar,nek prave svoje servere i nek igraju..nece izgubiti bas nista,a mi mozemo dobiti...e sad sto se kosi sa utopijom da smo svi jednaki i da treba svi da se volimo i sirimo ljubav...sta da radim...uzdravlje i procesljajte malo po garage,pojedose nam zivce citeri :) odo da igram  :super

vd|cube(im)

Quote from: brankoXM on April 14, 2012, 07:08:18 PM
znam,toto da to tako funkcionise...ipak,mislim da jedan ban tog opsega moze da doprinese mnogo a da se ne izgubi nista jer igraca i ovako ima puno,a sto rece livnicar,nek prave svoje servere i nek igraju..nece izgubiti bas nista,a mi mozemo dobiti...e sad sto se kosi sa utopijom da smo svi jednaki i da treba svi da se volimo i sirimo ljubav...sta da radim...uzdravlje i procesljajte malo po garage,pojedose nam zivce citeri :) odo da igram  :super

O čemu ti pričaš ?? Koji naši, vaši serveri ?? Š ta si dao i napravio za ove servere osim sta igraš na njima i ponekad napišeš nešto na forumu da ih prisvajaš samo zato šta si iz Srbije .... Š ta misliš da su više tvoji od nas koji nismo iz Srbije, a pomaŠ¾emo na sve moguće načine da ova zajednica opstane skupa sa ovim forumom i serverima ..... Zajebi malo tu priču  :doc

brankoXM

sve sam jasno napisao i jednostavno za shvatanje... livnicar to lepo otvoreno rece,ja podrzah i dodadoh jos ponesto,a inace ja da se pitam,a ne pitam se nista,stavio bih na glasanje,nek se izjasne ljudi koji tamo igraju svaki dan,pa bi te mozda rezultat malo iznenadio.mada,i ja se zanosim,ovo sto ovde pricam je uzalud...igrajmo se lepo svi zajedno,cutimo,trpimo..tako to mora.a to sto je vecina za ovo sto tvrdimo livnicar i ja-sta ima veze....

vd|cube(im)

Quote from: brankoXM on April 14, 2012, 09:00:53 PM
sve sam jasno napisao i jednostavno za shvatanje... livnicar to lepo otvoreno rece,ja podrzah i dodadoh jos ponesto,a inace ja da se pitam,a ne pitam se nista,stavio bih na glasanje,nek se izjasne ljudi koji tamo igraju svaki dan,pa bi te mozda rezultat malo iznenadio.mada,i ja se zanosim,ovo sto ovde pricam je uzalud...igrajmo se lepo svi zajedno,cutimo,trpimo..tako to mora.a to sto je vecina za ovo sto tvrdimo livnicar i ja-sta ima veze....

Ti bi stavio nešto na glasanje šta nije tvoje, nešto šta "MI" ( bitange i prijatelji sa ove strane i one strane granice ) financiramo i sponzoriramo ....
Teško to tako ide, jedino da "VI" podignete vlastite servere i tamo postavite svoja pravila tko moŠ¾e, a tko ne moŠ¾e da igra ...... Ovdje su svi dobro došli koji će se ponašati sukladno pravilima servera i ovog foruma. To da ima ispada na serverima na nacionalnoj osnovi to je istina, ima ih sa svih strana, i njih ne moŠ¾emo spriječiti, ali moŠ¾emo kazniti ako ima admina ili subadmina na serveru.

Ban opsega u Bosni ili Hrvatskoj, kao i u Srbiji teško dolazi u obzir jer radi jednog kretena da ne mogu igrati drugi normalni ljudi nije pošteno. Svi koji učestalo rade sranja ( psovanje, vrijeđanje,haxanje ) na serverima postavljeni su na listi koja je na private dijelu foruma za subadmine i oni takve igrače kikaju čim vide na serveru.  :stoner:

Srba

Quote from: brankoXM on April 14, 2012, 01:35:54 PM
podrzavam apsolutno.ogromna vecina citera koji prave problem na garage su upravo odande...al mi smo srbi,nama uvek drugi preci nego mi,svima lizemo dupe samo da ih slucajno ne uvredimo,a u znak zahvalnosti za to nas jebu.i to u nasoj kuci.i treba,kad ne vredimo nista...

E sad si se nalupetao onako bas...

Nemoj ovakvim izjavama da bez preke potrebe trujes ovu lepu zajednicu ljudi sa mnogo strana. U nasam klanu je cela bivsa Yuga i funkcionisemo kao svajcarski sat, i kamo puste srece da sve tako funkcionise. Ista stvar je i sa (sub)adminima. A ista je i sa vlasnicima/finansijerima ove skupe zabave.

I zato se nemoj, jos jednom te lepo molim, javljati ovako bezumnim postovima koji su potpuno netacni i nekorektni.

ludi livnicar

Nije da branim Branka ali neverujem da je covek mislio nesto lose. Ok da mu je izjava ostrija jeste, ali Branko je poznat po svom temperamentnom ponasanju na garage. To bananje opsega sam pmenuo kao opciju i mislim i da sam napiso "da se ja pitam" isto tako sam i na garage vise puta pomenuo da zbog takvih debila ako dodje do bana opsega trpe ljudi koji nisu ni krivi ni duzni. Ali kao sto se zna ima ko odlucuje o tome i ko je vlasnik servera pa nek odluci. Ja cu se truditi kad god sam tu da ta govna ne budu na serveru a to cija zastavica stoji ispred njihovog imena HLSW bar meni nista neznaci. Ovde dolazi dosta dobrih igraca i momaka iz cela bivse Yu i super je da se tako druzimo. Nazalost pojavi se tako neka balavurdija kojoj kao sto toto rece ni dlake jos nisu narasle i pravi sranja. Zato  :stoner: ljudi i hajde da se zabavimo na ovim serverima umesto da se raspravljamo. A sibirski i kakve sve nickove ima i njemu slicni pacijenti  :fighting:
:whip

brankoXM

ma naravno.i ne raspravljam se nego diskutujemo,a sto su misljenja razlicita to je normalno.ne napusavam nikog ne pominjem rodbinu i to.kapiram ja da nekome nije pravo kad napisem ovo sto gore napisah,al i meni nije pravo ovo sto mi odgovore,pa nikom nista.inace nisam za neke svadje preko foruma ,to je za decu.a temperament :) e,umem da prsnem i da onako popusti rucna i krene set psovki,i to onaj full pack,al to samo protiv citera kad nas zajasu jedno 4 sata u cugu a niko sa kickom da navrne ,a meni se bas tad igra :) inace sam pitomo i blagorodno stvorenje od jedno 38 godina,tu i tamo ponesto i videlo od zivota.al sto mislim-kazem,onako u izvornom obliku,ne uvijam i ne titram nikom,i tako nameravam i ubuduce.zivi bili i srecni vam predstojeci praznici  :hat

Srba

@ Livnicar
@ Branko

Sve ok - sve se razumemo. Sredice se sve....

Lang

Svi trebaju sa majke zemlje da igraju cod a citere  :whip3:
Usput igrac pod nikom Laki dok se ne izvini na forumu kik ,zbog prostakluka itd.....
p.s. Š¤_c0C01† dobro dosao  :king:

c0C0


ICHTOT

#15
 :hmm branko oladi malo,jer tvoj prvi post je vise na nacionalnoj bazi nego neki zbog kojih su ljudi kik dobili.Nema veze od kud je tko,ako je citer i smece treba "da ga se regulise"kako je jedan covijek kojeg ja postujem rekao. :hmm

domohomo

Ajde napravite Bitange srb i Bitange cro servere da čovik more u miru igrat sa svojom rajom....... :suicide

ToTo

I bitange gej server, a admini cete biti ti i Š tekara  :rofl :rofl :rofl :rofl


domohomo

A Bitange gerijatrija server???? :hat

Srba

Banuj ga Totooooooooooooooo

dokini

Od gerijatrije dobije genitalije  :party2

domohomo


ToTo

String vracaj onaj smajli sa srednjim prstom da mogu gadu da odgovorim  :icon_grrr:

DexonDee


vd|cube(im)

 :icon_bad:

:icon_dick:

plati pošaljem ti oba smajlića  :stoner:

domohomo

ljubomorne duše mogu da ga puše  :tease

Srba