Kikaje me kad udem na server

Started by ludonja, March 19, 2012, 03:23:57 AM

Previous topic - Next topic

ludonja

 Veceras sam vise puta kikan sa garaze, pa sam htio da pitam koji je razlog za to. Do sada nisam imao problema, ali me je neko kikao 3-4 puta kad sam usao u igru. Nakon 1. puta udem u igru i kika me.. Poslje udem opet u spect pitam razlog kika niko ne odgovara , udem igrat opet kik.. I usa opet kikalo me vise nisam ni ulazio pa me zanima zasto me se kikaje?

djed

Jack objasni covjeku sto si ga kicko...:D

Grave

Quote from: ludonja on March 19, 2012, 03:23:57 AM
Veceras sam vise puta kikan sa garaze, pa sam htio da pitam koji je razlog za to. Do sada nisam imao problema, ali me je neko kikao 3-4 puta kad sam usao u igru. Nakon 1. puta udem u igru i kika me.. Poslje udem opet u spect pitam razlog kika niko ne odgovara , udem igrat opet kik.. I usa opet kikalo me vise nisam ni ulazio pa me zanima zasto me se kikaje?
Nije Jack Sparrow, vec sam ja kikao.

domohomo

Quote from: Grave on March 19, 2012, 01:44:54 PM
Quote from: ludonja on March 19, 2012, 03:23:57 AM
Veceras sam vise puta kikan sa garaze, pa sam htio da pitam koji je razlog za to. Do sada nisam imao problema, ali me je neko kikao 3-4 puta kad sam usao u igru. Nakon 1. puta udem u igru i kika me.. Poslje udem opet u spect pitam razlog kika niko ne odgovara , udem igrat opet kik.. I usa opet kikalo me vise nisam ni ulazio pa me zanima zasto me se kikaje?
Nije Jack Sparrow, vec sam ja kikao.
I sad ti je bilo teško reć čovjeku zašto?

ludonja

Mene zanima zasto je razlog da se ja kikajem..

Grave

Quote from: domohomo on March 19, 2012, 02:03:37 PM
Quote from: Grave on March 19, 2012, 01:44:54 PM
Quote from: ludonja on March 19, 2012, 03:23:57 AM
Veceras sam vise puta kikan sa garaze, pa sam htio da pitam koji je razlog za to. Do sada nisam imao problema, ali me je neko kikao 3-4 puta kad sam usao u igru. Nakon 1. puta udem u igru i kika me.. Poslje udem opet u spect pitam razlog kika niko ne odgovara , udem igrat opet kik.. I usa opet kikalo me vise nisam ni ulazio pa me zanima zasto me se kikaje?
Nije Jack Sparrow, vec sam ja kikao.
I sad ti je bilo teško reć čovjeku zašto?
Da. Jos nesto te zanima?

ludonja

lollllllll pliz mogu ja dobit odgovor hvala  :hat

ludonja

Ja ne znam sta je s ovim forumom, admin kikaje bez razloga pa nemos dobit ni odgovor zasto te kikaje.. zalosno...

DexonDee

Molio bi subadmina/admina da objasni ludonji zasto je dobio kick posto vidim da decko nema zivaca da ceka odgovor

domohomo

Quote from: Grave on March 19, 2012, 06:00:45 PM
Quote from: domohomo on March 19, 2012, 02:03:37 PM
Quote from: Grave on March 19, 2012, 01:44:54 PM
Quote from: ludonja on March 19, 2012, 03:23:57 AM
Veceras sam vise puta kikan sa garaze, pa sam htio da pitam koji je razlog za to. Do sada nisam imao problema, ali me je neko kikao 3-4 puta kad sam usao u igru. Nakon 1. puta udem u igru i kika me.. Poslje udem opet u spect pitam razlog kika niko ne odgovara , udem igrat opet kik.. I usa opet kikalo me vise nisam ni ulazio pa me zanima zasto me se kikaje?
Nije Jack Sparrow, vec sam ja kikao.
I sad ti je bilo teško reć čovjeku zašto?
Da. Jos nesto te zanima?
Postao si stvarno dasa otkad si subadmin... Sigurno si najjači u ulici.
@Dexon
Vidiš da tvoj subadmin ima drugog posla, momak čeka 2 dana da mu napiše čiter skriptaš bug i to...

Njub

znam ja sta je po sredi
psovao je na "WAR-u"
pa ga sad kaznjava
:facepalm:
po uzoru  na http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,7036.0.html

ludonja

njub to nisam ja... al ok sredeno je sve preko x firea..

Eskimko

Pa tako vam je to kad pacenik koji je uhvacen pre neku godinu sa skriptom dobije rcon.

Grave

Quote from: Eskimko on March 28, 2012, 12:04:15 PM
Pa tako vam je to kad pacenik koji je uhvacen pre neku godinu sa skriptom dobije rcon.
Tako mozes kuci da se ponasas, ovde ne. Niti sam vredjao nekoga, niti imam nameru. Ne kapiram zasto ti vredjas mene?

Grave

Quote
Postao si stvarno dasa otkad si subadmin... Sigurno si najjači u ulici.
Dasa sam bio uvek. Nisam najjaci samo u ulici nego u celoj Sumadiji, mozda celoj Srbiji. Jos nesto te zanima?


Quote
@Dexon
Vidiš da tvoj subadmin ima drugog posla, momak čeka 2 dana da mu napiše čiter skriptaš bug i to...
Njegov subadmin radi na vreme svoje zadatke. Mozda taj subadmin ne zna zbog cega je doticni kikan i ceka da mu neki drugi subadmin ili admin javi razlog kako bi napisao?


BTW, slika ti je extra.  :snap

domohomo

MoŠ¾emo i šaha odigrat, onako potez svako 2 3 dana... UŠ¾ivaj :peace:

Njub

Quote from: Eskimko on March 28, 2012, 12:04:15 PM
Pa tako vam je to kad pacenik koji je uhvacen pre neku godinu sa skriptom dobije rcon.
+1

DexonDee

#17
Evo da se ubacim i ja sada...

Quote
@Dexon
Vidiš da tvoj subadmin ima drugog posla, momak čeka 2 dana da mu napiše čiter skriptaš bug i to...

1. Moji subadmini nisu jer im nisam ja ni tata ni sef nista...
2. Covek verovatno ima posla kao vecina nas pa nije bio online par dana kao ja sada sto nisam ovde svaki dan...





ToTo


domohomo

Š½alim se na Tota i pozivam se na zabranu rasnih vrijeđanja i etničkih vjerskih blabla, traŠ¾im ban

ToTo

Uf ala bih ti odgovorio, ali mislice ovi novi narastaji da se svadjamo  :rofl :rofl :rofl :rofl

Aj reci da nisi gej, aj zakuni se  :rofl :rofl :rofl :rofl


ludonja

Evo van malo svima da oladite kao sto sam napisao rijesen problem.... uzivajte extra za vas... mislim da je ok s obzirom na vase ponasanje i prepucavanje  :super
http://www.youtube.com/watch?v=p9XDrIKsI7M

domohomo

Quote from: ToTo on March 30, 2012, 12:36:23 AM
Uf ala bih ti odgovorio, ali mislice ovi novi narastaji da se svadjamo  :rofl :rofl :rofl :rofl

Aj reci da nisi gej, aj zakuni se  :rofl :rofl :rofl :rofl


Š ta ti znaš prdo  :diablo

ToTo

#23
Quote from: domohomo on March 30, 2012, 11:22:26 AM
Quote from: ToTo on March 30, 2012, 12:36:23 AM
Uf ala bih ti odgovorio, ali mislice ovi novi narastaji da se svadjamo  :rofl :rofl :rofl :rofl

Aj reci da nisi gej, aj zakuni se  :rofl :rofl :rofl :rofl


Š ta ti znaš prdo  :diablo

Aj opet stavi onu pesmu o muzeju, nema veze sto je off topic, jbg, malo da se nasmejemo  :rofl :rofl

domohomo