News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

TIK!!

Started by vulle, December 17, 2011, 08:17:36 PM

Previous topic - Next topic

vulle

Molim sve doticne admine i ostale ljude koji imaju rcon,igram pod nikom "TIK!!" i stalno me kikuju za takozvani wh i ostale citove....
Stari nik mi je kloc~cr3w#vulle i poznajem 90% bitangi tako da molim sve koji me znaju da me malo podrze zato sto igram jednom nedeljno na serveru i ne mogu da se izigram ko covek zbog stalnih kikovanja.....  :super

Lang

Ziveo vulle .... mislim TIK .
Nisi bio brate na cod-u 100 godina .
pozz by Lang  :king:

vulle

#2
Hvala na podrsci :D Pa jbg pocinje ozbiljan zivot pa nisam znao gde mi dupe a gde glava protekle 2 godine  :tongue2  :tongue2



ALi ocigledno ne vredi i dalje me doticni admini kikuju  :facepalm:  :facepalm:

HyDroxzZz

ce da sredimo to :D
znamo ko si tako da nije frkadin D:

ToTo

NemoJte kikati Wuleta. Stari i ozbiljan igrac, koji odlicno igra.

Molim onog ko ga kika, da u nasoj temi(subadmini) napise razloge.

vulle

Hvala vam momci :D  :hat  :hat

Srba

Razlog pronadjen - bio je u pitanju kik zbog pinga od 160 (ljudi dostavili SS). Znaci adminima skrenuta duzna paznja da prethodno upozore pre kika a ti prijatelju ako mozes da vidis oko pinga sta se to desava :) Znaci niko nije nista namerno radio vec su admini sproveli ono sto im je receno - da visok ping kikaju bez upozorenja. Ovaj put si ti bio time "potkacen" ali bez ikakve zle namere.

vd|cube(im)

Quote from: Srba on December 19, 2011, 03:47:06 PM
Razlog pronadjen - bio je u pitanju kik zbog pinga od 160 (ljudi dostavili SS). Znaci adminima skrenuta duzna paznja da prethodno upozore pre kika a ti prijatelju ako mozes da vidis oko pinga sta se to desava :) Znaci niko nije nista namerno radio vec su admini sproveli ono sto im je receno - da visok ping kikaju bez upozorenja. Ovaj put si ti bio time "potkacen" ali bez ikakve zle namere.

http://screenshot.xfire.com/s/120206373-3.jpg
evo SS

ToTo

Sve reseno, admini su u pravu. Wule jbg, sredi ping, znas bolje nego ja koliko to ometa igru.

:hat

vulle

Nema frke to za ping,to postujem ali taj kik sam dobio mozda jednom ili dva puta najvise...  :hmm
Ali sto se ostalih itce... Dobijem poruku samo od nekog igraca "TIK gasi to!!!",i sledeceg trenutka me kikuju i tako vise puta  :down :down

komara

Ja bih vam preporučio da igrača koji ima ping 150....... itd, pratite i ako nema lag nemojte ga kikati ( bez obzira na ping moŠ¾da ima stabilnu konekciju).Često se dešava da onaj koji ima ping 20-60 laguje.

Srba

Quote from: komara on December 20, 2011, 09:54:25 AM
Ja bih vam preporučio da igrača koji ima ping 150....... itd, pratite i ako nema lag nemojte ga kikati ( bez obzira na ping moŠ¾da ima stabilnu konekciju).Često se dešava da onaj koji ima ping 20-60 laguje.

Savrseno tacno... Sinoc smo cepali medjusobni war i iako smo svi bili na 30 pingu lagovalo je najstrasnije...

Quote from: vulle on December 20, 2011, 02:28:48 AM
Nema frke to za ping,to postujem ali taj kik sam dobio mozda jednom ili dva puta najvise...  :hmm
Ali sto se ostalih itce... Dobijem poruku samo od nekog igraca "TIK gasi to!!!",i sledeceg trenutka me kikuju i tako vise puta  :down :down

E, dakle, naci ovoga pod hitno... Ili neka se prepozna ovde i prestane u momentu. Vulle - da nemas SS ko je tada bio na serveru?

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Srba on December 20, 2011, 10:34:35 AM
Quote from: komara on December 20, 2011, 09:54:25 AM
Ja bih vam preporučio da igrača koji ima ping 150....... itd, pratite i ako nema lag nemojte ga kikati ( bez obzira na ping moŠ¾da ima stabilnu konekciju).Često se dešava da onaj koji ima ping 20-60 laguje.

Savrseno tacno... Sinoc smo cepali medjusobni war i iako smo svi bili na 30 pingu lagovalo je najstrasnije...


tacno tako,....sve zavisi koliko igraca ima na serveru,...koliki im je ping,...desava se da ako server nije pun da ne laga cak sa pingom do 200,....sve zavisi,...treba biti u igri da bi se videlo....ali opet ako je ping preko 200,....tu nema sta da se prica,...

vulle

Quote from: komara on December 20, 2011, 09:54:25 AM
E, dakle, naci ovoga pod hitno... Ili neka se prepozna ovde i prestane u momentu. Vulle - da nemas SS ko je tada bio na serveru?

Mislim da se sam prepoznao :D Ali u svakom slucaju je reseno... hvala momci  :hat :hat  :yahoo

Srba

Ko te je prijatelju kikovao i zasto? Da mi sad njega malo nakikujemo, hahahahahaha