Subadmini

Started by DexonDee, December 04, 2011, 07:22:12 PM

Previous topic - Next topic

DexonDee

Postovani igraci sa bitange servera, u ovoj temi imacete podatke(xf) od igraca, koji su svojim ponasanjem zasluzili da od nas dobiju rcon passworde i regulisu igru i ponasanje na serverima. Imamo mnogo servera sto je super, ali ne mozemo sve odjednom pokriti sa prisustvom admina, pa zato dodajte ove ljude xf i cimajte ih ako se pojavi problem. Subadmini, molim vas da prihvatate sve friend invite narednih dana, kao i da kad god mozete uzmete ss sa razlogom za kikanje.

Subadmini mogu da kikaju igrace:
1.Koji psuju i na druge nacine vredjaju ostale igrace
2.Koji koriste aim
3.Koji koriste nedozvoljen nick name u igri(politika najstroze zabranjena)
4.Koji koriste wh, ali...mnogo puta se desi da vas neko ubije kroz dim i sl, to ne znaci automatski da ima wh, znamo vec o tome sve i ne treba se vise ponavljati. Samo ako je wh toliko ocigledan, i vise igraca se zali na jednog u toku igre, moze se kikati taj igrac, u suprotnom, uzmite demo ili nesto slicno pa cemo resavati kasnije. Licno ne volim da kikam nikoga za koga ne mogu da dokazem da je koristio nedozvoljena sredstva.
5.Koji koristi sve vrste scripti
6.Koji jumpa

Naravno, pre svakog kikanja treba doticnog igraca opomenuti, a ako se situacija ne promeni, uzeti SS i kick!!

I naravno sve bitange, koje mozete sami pronaci i dodati na xf. Ako sam nekoga zaboravio, bez ljutnje, dopisite se sami. Ovo nije konacna lista, i vremenom ce se siriti, kada se za to ukaze potreba.

Subadmini imaju od svih servera rcon

Subadmini na bitange serverima su:

1.  *budaletine* VaiiiVaiii ( tymeless1der )     kgigor  -garage, main, tdm i dm                 

2. ||NooOooZ||  Lo.Od4k                     darkokuzma - SD, main                         
               
3. Drunk P3opl3 bucky                       balint3458 - main, garage
                           
4. Lang                                          lang1914 - garage

5. Subzero ( Fallen Angel )             subzerou - SD, garage, main

6. *budaletine*filadendron*             djokical- sve

7. ||NooOooZ|| kuntaninte             dsarac83 - sd, main, garage

8. ||NooOooZ||viljushka                viljushka1- sd

9. Tubifeks                                    tubifeks - sve

10. lFamiglia Crazy                           crazykg - sd

11. Stek                                           bakitos - SD

12. ||NooOooZ||ROCK'N'ROllA            montellinjo   - SD

13. [dragoni]Shomy                          dragonishomy - garage, main 

14. gagi                                         gagi82 - SVE

15. Password                                  animationnow - SVE


ludi livnicar

Jel tolerisemo velike pingove i do koliko mozemo da pustamo ljude da igraju

ToTo

Ping do 100 po meni ne smeta u igri.

Mislim da ne treba ovde sad direktno odredjivati limt i kikati sve preko toga. Postoje razni slucajevi, pa sami procenjujte kada treba da se kika, a kada ne. Ima onaj igrac iz Egipta i jedan iz Portugalije, imaju ping preko 200, ali.............ako jedan igrac na serveru ima velik ping to ne moze uticati na kvalitet igre, niti moze da vam pokvari uzitak. Budite nekada i ljudi, imajte malo razumevanja. Zamislite klinca, kom su roditelji dozvolili da igra dva sata dnevno, a bas tada mu ping ne valja jer provider mozda ima neke radove i sl, i onda jos mi dodjemo pa ga kikamo i zajebavamo.

Zadatak subadmina je da deluju preventivno, i da svojim ponasanjem pokazu ostalima kako se igra i ponasa, kako na serverima, tako i na forumu.

ludi livnicar

Quote from: ToTo on December 04, 2011, 08:19:34 PM
Ping do 100 po meni ne smeta u igri.

Mislim da ne treba ovde sad direktno odredjivati limt i kikati sve preko toga. Postoje razni slucajevi, pa sami procenjujte kada treba da se kika, a kada ne. Ima onaj igrac iz Egipta i jedan iz Portugalije, imaju ping preko 200, ali.............ako jedan igrac na serveru ima velik ping to ne moze uticati na kvalitet igre, niti moze da vam pokvari uzitak. Budite nekada i ljudi, imajte malo razumevanja. Zamislite klinca, kom su roditelji dozvolili da igra dva sata dnevno, a bas tada mu ping ne valja jer provider mozda ima neke radove i sl, i onda jos mi dodjemo pa ga kikamo i zajebavamo.

Zadatak subadmina je da deluju preventivno, i da svojim ponasanjem pokazu ostalima kako se igra i ponasa, kako na serverima, tako i na forumu.
+1 Ima onaj lik kuyi ili kako vec. Decko igra iz turske ili tako nesto. ali nisam primetio da laga i fer je igrac tako da je ok da igra pa iako ima veci ping

mrvica_******|2shooorty|

sto se ping-a tice,...sve zavisi,...recimo ako je malo ljudi na serveru a ping moze da skace i do 250 a da ne koci,...ali cim je pun server kad skoci preko 100-120 pocne da koci,........ :stoner:.....opet opomenes,....slikas i ako ne da slusa,.....dovidjenja,....

ima igraca koji kad dobiju opomenu sami izadju dodju malko kasnije  i sve je ok,...ali nisu svi kulturica,.... :nervous:

ToTo

Quote from: mrvica_******|2shooorty| on December 04, 2011, 08:38:10 PM
sto se ping-a tice,...sve zavisi,...recimo ako je malo ljudi na serveru a ping moze da skace i do 250 a da ne koci,...ali cim je pun server kad skoci preko 100-120 pocne da koci,........ :stoner:.....opet opomenes,....slikas i ako ne da slusa,.....dovidjenja,....

ima igraca koji kad dobiju opomenu sami izadju dodju malko kasnije  i sve je ok,...ali nisu svi kulturica,.... :nervous:
Upravo tako...sam procenis da li neciji ping smeta ostalima ili ne i u skladu sa tim reagujes.

COperinjO

srecno subadmini, imacete mnogo posla... zao mi je sto ja nemam slobodnog vremena da se ja prihvatim posla, ocistio bih ja to za nedelju dana sve  :diablo ... mada da se ja pitam, dao bih makiju mesecnu platu i smenu od 8h na serverima... ala bi tu letele glave  :worth

ToTo

Quote from: COperinjO on December 05, 2011, 09:45:04 AM
srecno subadmini, imacete mnogo posla... zao mi je sto ja nemam slobodnog vremena da se ja prihvatim posla, ocistio bih ja to za nedelju dana sve  :diablo ... mada da se ja pitam, dao bih makiju mesecnu platu i smenu od 8h na serverima... ala bi tu letele glave  :worth
Postoji i bolje resenje. Ukinuti rcon svima i dati ga samo Stekari(poznati vukovarski gej), za tri dana serveri bi bili prazni  :rofl

Srba

LOOOOOOOOOOOOL
ROFL
LMAO

ICHTOT


||NooOooZ||kuntakinte

Nije mi jasno prije 3 do 4 mjeseca iz nepoznatog razloga mi je neko dao server admin na TS,pa mi je nakon tjedan dana neko skinuo server admin,pa je opet proslo tjedan dana pa mi je vraceno i isto tako oduzeto.
Tako ste mi dali sve rcone od servera koje nisam trazio pa ste mi oduzeli,pa neka mi neko objasni cemu to kad moram reci zajebavanje?
I da jos nesto koliko sam samo memorije napunio na svom kompu zbog koje kakih IDIOTA RETARDIRANIH koji psuju haxaju i sl.
Ja nisam neki balavac i predmet necije zajebancije.... :thumbdown  :thumbdown  :thumbdown

vd|cube(im)

Quote from: ||NooOooZ||kuntakinte on January 09, 2012, 07:53:40 AM
Nije mi jasno prije 3 do 4 mjeseca iz nepoznatog razloga mi je neko dao server admin na TS,pa mi je nakon tjedan dana neko skinuo server admin,pa je opet proslo tjedan dana pa mi je vraceno i isto tako oduzeto.
Tako ste mi dali sve rcone od servera koje nisam trazio pa ste mi oduzeli,pa neka mi neko objasni cemu to kad moram reci zajebavanje?
I da jos nesto koliko sam samo memorije napunio na svom kompu zbog koje kakih IDIOTA RETARDIRANIH koji psuju haxaju i sl.
Ja nisam neki balavac i predmet necije zajebancije.... :thumbdown  :thumbdown  :thumbdown

"S" na ts-u je skidao String zato šta su se u to vrijeme server admini povećali za duplo, a rcon je promijenjen kad je netko provalio rcon i kikao bezveze sa HQ servera. Dexon je napisao tu da se jave oni koji nisu dobili rcon, ti se izgleda nisi javija  :smoke:

PACIJENT

1.Poslo sam vecini ovih request na xfireu jos me nijedan nije prihvatio.......    :ne_razumem
2.mislim da nemate lak i poso i postujem to i sve,ali brate ako je admin tu i ako se neko zali na nekoga pogotovo vise igraca moze se bar potrudit i provjerit toga......nekazem da treba odma kick i skakat na svaku ali nastavit hladno igrat bez ikakvog odg dok ovaj mlati ko da je rambo nije bas u redu ni s vase strane! :thumbdown :thumbdown :thumbdown :thumbdown

filadendron

Quote from: PACIJENT on January 22, 2012, 01:42:28 PM
1.Poslo sam vecini ovih request na xfireu jos me nijedan nije prihvatio.......    :ne_razumem
2.mislim da nemate lak i poso i postujem to i sve,ali brate ako je admin tu i ako se neko zali na nekoga pogotovo vise igraca moze se bar potrudit i provjerit toga......nekazem da treba odma kick i skakat na svaku ali nastavit hladno igrat bez ikakvog odg dok ovaj mlati ko da je rambo nije bas u redu ni s vase strane! :thumbdown :thumbdown :thumbdown :thumbdown
meni nisi poslao nista

PACIJENT

reko sam vecini evo i ti si sad medju njima....  :handshake:

ToTo

Quote from: PACIJENT on January 22, 2012, 01:42:28 PM
1.Poslo sam vecini ovih request na xfireu jos me nijedan nije prihvatio.......    :ne_razumem
2.mislim da nemate lak i poso i postujem to i sve,ali brate ako je admin tu i ako se neko zali na nekoga pogotovo vise igraca moze se bar potrudit i provjerit toga......nekazem da treba odma kick i skakat na svaku ali nastavit hladno igrat bez ikakvog odg dok ovaj mlati ko da je rambo nije bas u redu ni s vase strane! :thumbdown :thumbdown :thumbdown :thumbdown

Primedba je na mestu, ako imate ovlascenja da vodite servere, prihvatite ljude na xf, da bi vas mogli obavestiti o problemu ako niste na serveru.

vd|cube(im)

Quote from: ToTo on January 22, 2012, 03:20:06 PM
Quote from: PACIJENT on January 22, 2012, 01:42:28 PM
1.Poslo sam vecini ovih request na xfireu jos me nijedan nije prihvatio.......    :ne_razumem
2.mislim da nemate lak i poso i postujem to i sve,ali brate ako je admin tu i ako se neko zali na nekoga pogotovo vise igraca moze se bar potrudit i provjerit toga......nekazem da treba odma kick i skakat na svaku ali nastavit hladno igrat bez ikakvog odg dok ovaj mlati ko da je rambo nije bas u redu ni s vase strane! :thumbdown :thumbdown :thumbdown :thumbdown

Primedba je na mestu, ako imate ovlascenja da vodite servere, prihvatite ljude na xf, da bi vas mogli obavestiti o problemu ako niste na serveru.

Aj neka je pod broj 1. u pravu, ali ne igramo pogađalice i asocijacije, pa da sam mi pogađamo na koga ti misliš....na kojem serveru igraš ,koji nick koristiš , tko ti je sumnjiv i imaš li dokaza da nekog optuŠ¾uješ ???

Napiši u glavu sta te muči jer ne čitamo misli... :hmm

PACIJENT

kazem samo da pise gore da ovi sto su dobili rcon da prihvate prijateljstva na xf da im se mozemo obratit za pomoc(zasad samo filadendron koji se javio i maloprije prihvatio za njega thx :drinks2
netrazim da pogadas igram na garazi danas sam igro smatro sam da covjek ima nesto trazio da ga se provjeri ako je moguce jer nisam bio jedini koji se zali! bio je admin ali nista,nastavio je normalno igrat....... nisam neki strucnjak nemam dokaze zato sam i trazio da ga se provjeri nisam optuzivo ali ni admin nije nista poduzeo  :down

vd|cube(im)

Quote from: PACIJENT on January 22, 2012, 04:56:17 PM
kazem samo da pise gore da ovi sto su dobili rcon da prihvate prijateljstva na xf da im se mozemo obratit za pomoc(zasad samo filadendron koji se javio i maloprije prihvatio za njega thx :drinks2
netrazim da pogadas igram na garazi danas sam igro smatro sam da covjek ima nesto trazio da ga se provjeri ako je moguce jer nisam bio jedini koji se zali! bio je admin ali nista,nastavio je normalno igrat....... nisam neki strucnjak nemam dokaze zato sam i trazio da ga se provjeri nisam optuzivo ali ni admin nije nista poduzeo  :down

Pa napiši koji ADMIN je bio i šta treba provjeriti ???  :ne_razumem

spy18

Od kako sam subadmin još NIJEDAN zahtev za xf nisam dobio osim par likova koji su hteli da igraju war na serveru grupe VoŠ¾d!!! Tako da ta priča o većini subadmina sa spiska pada u vodu, a i što je neko gore rekao predstavi se i rekneš ime admina koji nije ništa preduzimao u vezi čitera podneseš dokaze i  :suicide :suicide :suicide....... Š alim se, moraš da se izjasniš druŠ¾e ne gledamo svi u pasulj kao neki (????)  :hat

Grave

Quote from: spy18 on January 23, 2012, 12:13:10 AM
Od kako sam subadmin još NIJEDAN zahtev za xf nisam dobio osim par likova koji su hteli da igraju war na serveru grupe VoŠ¾d!!! Tako da ta priča o većini subadmina sa spiska pada u vodu, a i što je neko gore rekao predstavi se i rekneš ime admina koji nije ništa preduzimao u vezi čitera podneseš dokaze i  :suicide :suicide :suicide....... Š alim se, moraš da se izjasniš druŠ¾e ne gledamo svi u pasulj kao neki (????)  :hat
Isto vazi i za mene. Dobio samo par zahteva, prihvatio i to je to. Mada, ja i nisam na spisku za admine. xD

Eskimko

Jel delite jos te rikone,trebo bi mi za TDM?  :tongue2

aske

#22
evo jedan igrac koji bio upozoren na veliki ping i rezili smo to lepo:DDDD

http://screenshot.xfire.com/s/121665775-4.jpg

inace ovo je sa naseg war servera da ne dodje do zabune....

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: DexonDee on December 04, 2011, 07:22:12 PM


Subadmini na bitange serverima su:

1.  *budaletine* VaiiiVaiii ( tymeless1der )     kgigor                   

2. ||NooOooZ||  Lo.Od4k                     darkokuzma - SD                         

3. ||NooOooZ||Micko                        celjustivi                         

4. Drunk P3opl3 bucky                       balint3458

5. grupa VOŠ½D-Ludi livnicar             gagikikinda                         

6. |MR| gurugeorge                       gurugeorge             

7. Lang                                          lang1914

8. [WC] =CounterX=                       mnezirev

9. grupa VOŠ½D-spy18                    spy18pavlov

10. Subzero                                     subzerou - SD

11. *budaletine*filadendron*             djokical

12. ||NooOooZ|| kuntaninte             dsarac83

13. mv Grave                                   drgrave

14. grupa VOŠ½D-Inox                      mmiirroo

15. ||NooOooZ||viljushka                viljushka1

16. mv Tubifeks                               tubifeks - SD

17. lFamiglia Crazy                           crazykg

18. Stek                                           bakitos - SD

19. ||NooOooZ||Oxigen                     moolyx  -SD

20. ||NooOooZ||ROCK'N'ROllA            montellinjo   - SD

21. Jack                                         13devilman13 - SD

da li se zna koje od ovih admina jos aktivan ili najaktivniji ili da li su podeljeni po serverima,...jer kad ti zatreba admin ne mozes da ga nadjes, pa se ceka dex ili "mrsavi" bane da se pojave :whip3:, a sta kad njih nema ??  :violin:

Djuka023

npr danas nije bilo ni jednog admina neko vreme, bio je tu bane, mada i on je bio afk, sa ove liste neki vise nemaju rcon, a neki i ne igraju  :thumbdown

Lang


[dragoni]Shomy

Dexone ažuriraj listu subAdmina :)

Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока