ponasanje na garazi

Started by tomi11, November 04, 2011, 06:44:01 PM

Previous topic - Next topic

tomi11

evo danas popodne dodjem na garazu i doslovce scaki drugi igrac mi jebe sve po spisku.

pa cemo ubuduce ovako,za sve koji se sluze rcon blokerima ici ce ban na opseg,Masala,a@m@r.to znaci da ce i drugi nastradat zbog vas

ovo je preslo sve granice uvest cemo reda il servera nece biti

$tring

Udaris rcon status jedno 10x i uhvatis mu IP... onda blokiramo ceo opseg i to je to.... Ili prosto popizdimo, stavimo sve servere na original pa hoce da plati 8eura key hoce, a ko nece - dovidjenja prijatno.

Jacⱪ Sparroⱳ™

#2
Tomi, isto tako se i meni desava kada ja udjem na garazu. Nisam ni usao, a vec znam da cu podeliti nekoliko kikova.

cheda

kad ce @m@r do pamet a ja do para  :facepalm:

Srba

na original sve servere sto pre

micko

podrzavam 100% sve na org...pa da vise uzivamo  u ovoj igri :peace:

Lang

#6
potpisujem ,sve na original servere ! :king:

Tasmara

#7
Quote from: cheda on November 04, 2011, 08:37:19 PM
kad ce @m@r do pamet a ja do para  :facepalm:

Chedo kralju  :hat
Podrzavam i ja originalnu ideju, samo nemojte opet ban opsega  :no

misirac

na orginale pa da vidimo junake..... :yahoo

ludi livnicar


cheda

tamara kingice ti si najbolji i najlepsi admin na serveru  :peace:

Tasmara

ahahahah a pa fala,fala  :party2
Neko i da me pohvali :)

cheda

samo realno kazem vrh si i u pamet ne zivciraj se ba bezze ne stoji ti  :) pozzfromkacuni

radaca


$ub3eroU aka Fallen AngeL

Ne mora orig... Mene svaki dan neko cima za kik.. Nego samo malo ecsce da se tamo pojavi nas nekoliko admina... i to je to.. odmah ce se deca smiriti    :ok2

Kreowski

Quote from: $ub3eroU on November 06, 2011, 03:01:30 AM
Ne mora orig... Mene svaki dan neko cima za kik.. Nego samo malo ecsce da se tamo pojavi nas nekoliko admina... i to je to.. odmah ce se deca smiriti    :ok2

bravo  SUBZEROU     tako se  radi,  nemoraju  ici na ORG    samo   admini  i kick

tomi11

gle subaru ,ja se prije svega dolazim igrat ,a ne da svoje slobodno vrijeme trosim na spustanje igrice i kikanja jednog igraca 10 puta u 5 min,fakat mi se neda s time zamarat,na kraju mi jos ta djeca ukljuce rcon bloker.najbolje jos da se zamaram time.zato postoje dvije opcije.prva je da banamo opsege idiota ,al onda ce i neduzni momci popit ban bez razloga,a druga opcija je org server pa da vidimo onda ko ce se zajebavat po cijenu praznog servera.

micko


ludi livnicar

Quote from: tomi11 on November 06, 2011, 01:40:35 PM
gle subaru ,ja se prije svega dolazim igrat ,a ne da svoje slobodno vrijeme trosim na spustanje igrice i kikanja jednog igraca 10 puta u 5 min,fakat mi se neda s time zamarat,na kraju mi jos ta djeca ukljuce rcon bloker.najbolje jos da se zamaram time.zato postoje dvije opcije.prva je da banamo opsege idiota ,al onda ce i neduzni momci popit ban bez razloga,a druga opcija je org server pa da vidimo onda ko ce se zajebavat po cijenu praznog servera.

+1 :clapping2

domohomo

Quote from: tomi11 on November 06, 2011, 01:40:35 PM
gle subaru ,ja se prije svega dolazim igrat ,a ne da svoje slobodno vrijeme trosim na spustanje igrice i kikanja jednog igraca 10 puta u 5 min,fakat mi se neda s time zamarat,na kraju mi jos ta djeca ukljuce rcon bloker.najbolje jos da se zamaram time.zato postoje dvije opcije.prva je da banamo opsege idiota ,al onda ce i neduzni momci popit ban bez razloga,a druga opcija je org server pa da vidimo onda ko ce se zajebavat po cijenu praznog servera.
Pa kome je stalo do COD-a preselit će se, udaraj ban!!

Tasmara

Tomi je skroz u pravu, i mene smaraju iste stvari ... Ne mozes da igras od njih ... Jos ako je neki uporan, mozes da ga kikas i vise od 20x, sto se meni desavalo ... Jos se ja smorim, odem surfujem  i uporedo ga kikam, jer svaki put kad se vrati nekom opsuje mrtvu mater ...
Zato je bolje sve na org i ne vracati na crack .. Kupice oni koji su zavisni, 10e nije mnogo ...  :peace:

GuRuGeoRge

To ja govorim svima na Garage serveru: 'Smetaju vam čiteri,WH,kill kroz smoke..kurci-palci, e onda KUPITE ORIGINAL'. I onda mi se ljudi neki još i bune i smeju, kao u stilu, ne daju mi se pare za staru igru, otkud mi 10 evra za original(a za pivo, cigare, izlaske, pljeskavice posle grada imaš jel'), e pa više, baš me briga!!!! Rekao sam - ja udaram kick za vređanje, aimbot i previsok ping..OSTALO ME NE ZANIMA!!! Ni WH, ni pucanje kroz dim, popeli su mi se više na glavu, te Guru ovaj ima ovo, onaj ono i zamislite neke likove:'Molim te Guru kickaj ovoga 100% ima neštp WH i sl', a mene više jednostavno i bezobrazno rečeno zabole kurac da se cimam i nerviram!! Bio sam u septembru u bolnici visok pritisak 270/160, pijem lekove, sada mi je OK, ali više se cimati i nervirati neću ni zbog ozbiljnih stvari, a kamoli zbog ovog. SVE SERVERE NA ORIGINAL, PA MOLIM LEPO - KO Š½ELI, KUPIĆE I IGRAĆE, KO NEĆE, BEZ NJEGA SE MOŠ½E i ZDRA'O, daleko vam lepa kuća !!!! Onda na original ubacite još i automatski da se izbacuju oni koji psuju i imaju ping preko 100 ili 150 i doviđenja.

$ub3eroU aka Fallen AngeL

Ucitelju, slazem se ja sa tobom, ali ja podjem od sebe da mi se vrlo cesto desi da se na GARAGE serveru neki "kenjac" glupira, psuje, pali aim, vredja druge i sl.. klinacka sranja ali veruj mi da sam zadnjih 10-tak dana ulazio na server i situacija je divna, ili jos kad se pojavi neka Bitanga, extra je.. Deci se skrate "pljuce" i milina ti za igrati, a nazalost mnogi si pate oko tog origa. Nekako mi zao da posle ovoliko godina truda oko svega prelsakom na orig servere, ti serveri ostanu  cesto prazni, a svima nama dojadi da kikamo non stop(opet kazem meni nije, cesto mi je i zabavno da citam kako me dodatno vredjaju  :rofl), no admini tome i sluze da se staraju za "kucni red".

Ako je vecina za orgi servere, String neka "meti", ali bojim se praznih slotova dosta, a to nikome nije cilj...

E, tako.. :clapping2

remy

Ja samo da kazem nemam rcon blocker niti ga koristim meni je fino na garage i volio bi da tako ostane.Mozda je to neko drugi bio pa koristio moj nick jer desavalo se da ulaze neki lazni nickovi i ubijaju kroz dim i to koristeci nickove od admina

ToTo

Quote from: remy on November 10, 2011, 09:12:10 PM
Ja samo da kazem nemam rcon blocker niti ga koristim meni je fino na garage i volio bi da tako ostane.Mozda je to neko drugi bio pa koristio moj nick jer desavalo se da ulaze neki lazni nickovi i ubijaju kroz dim i to koristeci nickove od admina
Sve i da imas rcon blocker mogu te kikati, a subadmini koji ne znaju kako da kikaju nekoga ko ima rcon blocker, neka me cimnu na xf, pa cu im objasniti.

Ince ovih dana sam malo ulazio ˝inkognito ˝na garazu i nije bilo vecih problema.

remy

Ma daj te bogati sta pricate kakav orginal nebi bilo igraca ni pola servera
A znate vec da vam se orginal key moze ukrasti i to veoma lako, tako raja prica...
Ma sve je to uredu na Garage samo je problem u tome sto bi trebalo neke igrace kikati radi kampanja i ubijanja kroz dim...

tajo_



3thw.

Zaista je extra zamisao da svi serveri budu original , medjutim znate i sami , ne treba ja da vam govorim o tome , sadasnji SD-orig server je apsolutno prazan po ceo dan , pre nego sto je prebacen na SD bio je MAIN2-orig ako se dobro secam , i bio je polupun nekih mesec dana , ako je i toliko , tako da kod nas cisto sumnjam da ce promena sa crack-a na org. proci bez posledica ! Garage server je trenutno , ne znam statistike , ne pratim GT, ali koliko mogu da primetim preko XF-a ,ubedljivo najposeceniji server , steta bi bilo da se vecini pravih zaljubljenika i ljudi(dece) koji zaista sve to gledaju kao vid zabave i razonode uskrati mogucnost igranja bas zbog CD-keya , mada i to nije toliki problem , ali kod nas jeste uvek sve problem , pa onda i to ...
Druga stvar , shvatam tomija i mogu da ga razumem , samim tim i da opravdam njegov stav da treba banati subnet , zbog pojedinaca , jer isti ne samo da psuju i vredjaju , jednostavno drugima smetaju da slobodno igraju i koriste svoje slobodno vreme , kako bi mozda najvise voleli !
U svakom slucaju, uciniti treba nesto , a sad sta ....na vama je, mislim da je ipak veca kazna za te prostake ban subneta na neki period , tipa mesec dana , ako se ponovi , onda na duzi period ili slicno ... Jeste da trpe tu  neduzni , ali tako je i u realnom zivotu , nazalost !
Mozda ne bi bila losa ideja da stavite neku vrstu vote-a kao anketu na vasem sajtu , pa da vidite sta misli vecina !

Pozdrav

remy

Sto ne napravite ban na 48 sati tj. dva dana kao sto je to na hrvatskom serveru *eXtreme**Warriors* pa koga god uhvatite sa wh ban...

viljushka11

Danas sam bio na garazi i neki "redovni" igraci igraju neverovatno dobro, a kada ima nekog od admina na serveru nemaju veze sa zivotom, i kada se spomenu njihovi nickovi na forumu oni se  svi vade na ono kao "Ja nemam nista nego je neko usao sa mojim nickom" ili ti na bagove. Vec mije pun ku.... vise tih i samo kidam zivce  :icon_grrr: na serverima kao i vecina igraca (predpostavljam), ja predlazem da se npr. GARAZA prebaci na org recimo mesec dana pa da se proba kako ce da funkcionise, a ako se ti igraci prebace na MAIN, hvala bogu na tom serveru ima uvek nekog od admina ili subadmina pa ce se ponasati normalno.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     s postovanjem Viljushka

ludi livnicar

Quote from: viljushka11 on November 18, 2011, 01:01:03 PM
Danas sam bio na garazi i neki "redovni" igraci igraju neverovatno dobro, a kada ima nekog od admina na serveru nemaju veze sa zivotom, i kada se spomenu njihovi nickovi na forumu oni se  svi vade na ono kao "Ja nemam nista nego je neko usao sa mojim nickom" ili ti na bagove. Vec mije pun ku.... vise tih i samo kidam zivce  :icon_grrr: na serverima kao i vecina igraca (predpostavljam), ja predlazem da se npr. GARAZA prebaci na org recimo mesec dana pa da se proba kako ce da funkcionise, a ako se ti igraci prebace na MAIN, hvala bogu na tom serveru ima uvek nekog od admina ili subadmina pa ce se ponasati normalno.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     s postovanjem Viljushka
Predlog je skroz na mestu. Moglo bi i tako da se vidi kako ce stvari funkcionisati.

Zele

Quote from: viljushka11 on November 18, 2011, 01:01:03 PM
Danas sam bio na garazi i neki "redovni" igraci igraju neverovatno dobro, a kada ima nekog od admina na serveru nemaju veze sa zivotom, i kada se spomenu njihovi nickovi na forumu oni se  svi vade na ono kao "Ja nemam nista nego je neko usao sa mojim nickom" ili ti na bagove. Vec mije pun ku.... vise tih i samo kidam zivce  :icon_grrr: na serverima kao i vecina igraca (predpostavljam), ja predlazem da se npr. GARAZA prebaci na org recimo mesec dana pa da se proba kako ce da funkcionise, a ako se ti igraci prebace na MAIN, hvala bogu na tom serveru ima uvek nekog od admina ili subadmina pa ce se ponasati normalno.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     s postovanjem Viljushka

Da predlog ti je savrsen, ali znam da  ce server bit prazan, i ko sto si reko na mainu ima uvek admina, a na garage nema nikad ili ih nema ili se ne odazivaju  na molbe , p.s. svaka cast Jari Langu, on je najvise i  jedini tu !!!(mislim da bi trebali razmislit jos o kojem subadminu )


                                                                                                                   s postovanjem Zele

GuRuGeoRge

I ja sam subadmin i često dolazim u popodnevnim ili večernjim satima, pogotovo vikendom, onda i prepodne navratim..Ne moŠ¾ete očekivati od admina i subadmina da baš uvek u svako vreme neko bude tamo..Imaju ljudi porodice, posao, svoj hobi/slobodno vreme,ne mogu čučiti vama tamo 0-24h svaki dan..Aimbotere sam zadnjih meseci retko viđao li ih uopšte nije bilo, a jedini problem su WH,pogađanje kroz dim i psovanje/vređanje..Jbg ljudi cracked je server, dŠ¾aba ban ili kick, taj se opet moŠ¾e vratiti pod nekim drugim nickom i igrati kao da se ništa nije desilo tj. praviti se lud..OteŠ¾avajuća okolnost je i to što mnogo ljudi koji su na ADSL-u imaju dinamičke adrese tj. nemaju stalnu IP adresu za lakšu identifikaciju, to znam da je tako tu u Srbiji.Kako je u ostalim drŠ¾avama bivše Jugoslavije ,nisam upoznat s tim..I onda kad se banuje ceo opseg onda stradaju i drugi koji nisu krivi..Ne valja kada je original,bunite se na čitere kada je cracked server..Tako je to ljudima nikad ne moŠ¾eš udovoljiti.. 8|  :stoner:

Zele

Quote from: GuRuGeoRge on November 20, 2011, 12:38:04 PM
I ja sam subadmin i često dolazim u popodnevnim ili večernjim satima, pogotovo vikendom, onda i prepodne navratim..Ne moŠ¾ete očekivati od admina i subadmina da baš uvek u svako vreme neko bude tamo..Imaju ljudi porodice, posao, svoj hobi/slobodno vreme,ne mogu čučiti vama tamo 0-24h svaki dan..Aimbotere sam zadnjih meseci retko viđao li ih uopšte nije bilo, a jedini problem su WH,pogađanje kroz dim i psovanje/vređanje..Jbg ljudi cracked je server, dŠ¾aba ban ili kick, taj se opet moŠ¾e vratiti pod nekim drugim nickom i igrati kao da se ništa nije desilo tj. praviti se lud..OteŠ¾avajuća okolnost je i to što mnogo ljudi koji su na ADSL-u imaju dinamičke adrese tj. nemaju stalnu IP adresu za lakšu identifikaciju, to znam da je tako tu u Srbiji.Kako je u ostalim drŠ¾avama bivše Jugoslavije ,nisam upoznat s tim..I onda kad se banuje ceo opseg onda stradaju i drugi koji nisu krivi..Ne valja kada je original,bunite se na čitere kada je cracked server..Tako je to ljudima nikad ne moŠ¾eš udovoljiti.. 8|  :stoner:

Uh mozda si  pogresno svatijo to  sta se tice admina ne ocekuje niko pa ni ja da ste 0-24 na srv, nego kad se  cimne admina  na xf , da pokusa reagirati( barem meni nikad nije trebalo objasnavati adminima i subadminima zasto nekog  da kikaju, jbg ja sam  matorac na bitangama i znamo se  sa svima pa valjda mi veruju) ili dati predlog sta  da sa doticnim uradimo, da ga slikamo, snimimo?Znam kako je to  bijo sam ja admin  ghodinam:D


                                                                                                                   s postovanjem Zele               

viljushka11

#35
Quote from: GuRuGeoRge on November 20, 2011, 12:38:04 PM
I ja sam subadmin i često dolazim u popodnevnim ili večernjim satima, pogotovo vikendom, onda i prepodne navratim..Ne moŠ¾ete očekivati od admina i subadmina da baš uvek u svako vreme neko bude tamo..Imaju ljudi porodice, posao, svoj hobi/slobodno vreme,ne mogu čučiti vama tamo 0-24h svaki dan..Aimbotere sam zadnjih meseci retko viđao li ih uopšte nije bilo, a jedini problem su WH,pogađanje kroz dim i psovanje/vređanje..Jbg ljudi cracked je server, dŠ¾aba ban ili kick, taj se opet moŠ¾e vratiti pod nekim drugim nickom i igrati kao da se ništa nije desilo tj. praviti se lud..OteŠ¾avajuća okolnost je i to što mnogo ljudi koji su na ADSL-u imaju dinamičke adrese tj. nemaju stalnu IP adresu za lakšu identifikaciju, to znam da je tako tu u Srbiji.Kako je u ostalim drŠ¾avama bivše Jugoslavije ,nisam upoznat s tim..I onda kad se banuje ceo opseg onda stradaju i drugi koji nisu krivi..Ne valja kada je original,bunite se na čitere kada je cracked server..Tako je to ljudima nikad ne moŠ¾eš udovoljiti.. 8|  :stoner:
Guru, druze stari, ocigledno nisi shvatio sta sam hteo time reci, znaci, ako na serveru ima nekog od bitangi, tesko da bi stalni igraci upalili bilo sta posto bi se "plasili" da ce ih mozda neko snimiti, okaciti na forum i sl. Na garazi retko kada ima bitangi a na mainu ih ima uvek, tako da se ne bi "opusteno" igrali sa bilo kakvim pomagalima a bili bi prinudjeni da igraju tu posto bi garaza server bio orginal. Eto, nadam se da sam pojasnio malo sta sam hteo da kazem. Podrav od Viljushke

GuRuGeoRge

Ma Ok je ljudi..  :) Nisam odgovarao na tvoj post viljuška, nego na Zeletov, ali u redu razumeo sam šta ste hteli reći.