Samo za LaFamiglia Andrea

Started by Mustang., August 09, 2011, 02:05:44 PM

Previous topic - Next topic

Mustang.

Evo ovako. Usto se ja, lijepo doručkovao, ipalio komp, pobijedio dr. N'gin-a na crash bandicoot 2, ušao na GARAGE, igram i odjednom neki Andre iz Familije počne mene optuŠ¾ivati da sam cheater, da ja imam wh bla bla bla... evo snimio sam video preko xf-a pošto ne znam drugačije.  Postavit ću video samo da se uploada na xf, kad moram na nekog kretena trošit vrijeme... ma i ja sam budala što ovo radim.

Zna li netko je li taj LaFamiglija Andre moŠ¾da onaj error što je igrao na ovim serverima??  :hmm

8)

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: Mustang. on August 09, 2011, 02:05:44 PM
Evo ovako. Usto se ja, lijepo doručkovao, ipalio komp, pobijedio dr. N'gin-a na crash bandicoot 2, ušao na GARAGE, igram i odjednom neki Andre iz Familije počne mene optuŠ¾ivati da sam cheater, da ja imam wh bla bla bla... evo snimio sam video preko xf-a pošto ne znam drugačije.  Postavit ću video samo da se uploada na xf, kad moram na nekog kretena trošit vrijeme... ma i ja sam budala što ovo radim.

Zna li netko je li taj LaFamiglija Andre moŠ¾da onaj error što je igrao na ovim serverima??  :hmm

8)

Haha :D
Mustang, to je taj error. Ne moras da brines konjicu ;D. Neka on lupeta sta oce, znamo da nisi haxor.

Mustang.

#2
Hahaha znao sam da je on, hejter moj najdraŠ¾i.  :R

Ma za svaki slučaj, uploada se ponovno... buraz ušao u igricu i prekinio mi xf upload, za 10 minuta error moŠ¾e uŠ¾ivati.   :peace:
Š ta ako otkrije da sam cheater, jaooo...  :nervous:   :this  :rofl

EDIT: uŠ¾ivajte, al pojede frameove ovo snimanje  :girl_cray

http://www.xfire.com/video/4bc2d0/

Filozof

ma daj Mustang najveci si xahor na ovoj cod2 sceni ... ako te proziva  :tease2

|Mr|max

to nije ista osoba .... to neko fejka nick ... i sam vidis da mu je boja slova ljubicasta + slovo l ka Lafamiglia mu je | taj simbol tak da... i mene je dns isto prozivo :D

||NooOooZ||CAKI


djed

 cisto sumljam da je to Andre..jer je momak stvarno ok vidi se da voli zezat i ako ima neko wh il nesto cisto sumljam da bi on proziv'o...
a Mustang nemoj se sad izvlacit sinoc si na ts meni i maxu prodav'o wh/...:D

Mustang.

Vidi nisam ni vidio ovo u nicku, ma 'ko će ga znat... Ako nije pravi Andre ja se ispričavam erroru.  :)

Alek, Alek, kundak još čeka :P

Filozof

neka ceka ... necu uskoro igrat cod :) vezbaj ti samo :)

Kreowski

Quote from: Mustang. on August 09, 2011, 08:46:08 PM

Alek, Alek, kundak još čeka :P


Vidim  da nisam jedini   zapisam  kod  ALEKA  za kundak....  to je izgleda  poveca  lista.....

Mustang.

Quote from: Kreowski on August 10, 2011, 10:11:36 PM
Vidim  da nisam jedini   zapisam  kod  ALEKA  za kundak....  to je izgleda  poveca  lista.....
Ma ja Aleka imam na listi, moram ga puknit par puta da mu vratim za jednu davnu partiju...  :whip






8|

Filozof

ahahaha ae otvoriti nov topic da vidim kolika je ta lista :D .. ko me guza place za kundakom  :whistling