Srbende bajica ping

Started by dokini, August 06, 2011, 04:15:02 PM

Previous topic - Next topic

dokini

http://www.xfire.com/video/4b9947/
Evo samo prim er sa kakvim pingom ljudi igraju pa se zale sto ih izbacuju sa servera a jos i prete !!!!!!!!!!!!!!!! :yikes: :yikes: :yikes:

dokini

Pa ajde igrajte a da ne laguje server i opomenut milijardu puta !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kreowski

moje misljenje  da ima problema  i sa grafickom  i sa internetom   jer  i kad  mu  je dobar ping  teleportuje se....

dokini

Slazem se sa tim ako ima problem neka resi a ne da se ljudi koji igraju zlopate zbog njega ~!!!!!!!!!!!!

||NooOooZ||CAKI

pingeri su cesti, desava se!!!

DexonDee

Quote from: ||NooOooZ||CAKI on August 06, 2011, 06:18:38 PM
pingeri su cesti, desava se!!!

Nisu cesti...momku je stalno ping toliki i 100 puta mu moras reci da gasi torrent sta vec da bi mu bio ok ping...

ToTo

Quote from: DexonDee on August 06, 2011, 07:20:06 PM
Quote from: ||NooOooZ||CAKI on August 06, 2011, 06:18:38 PM
pingeri su cesti, desava se!!!

Nisu cesti...momku je stalno ping toliki i 100 puta mu moras reci da gasi torrent sta vec da bi mu bio ok ping...
Kazes mu dvaput, a posle toga ga kiknes i stvar resena.

||NooOooZ||CAKI


DexonDee

Quote from: ToTo on August 06, 2011, 09:27:58 PM
Quote from: DexonDee on August 06, 2011, 07:20:06 PM
Quote from: ||NooOooZ||CAKI on August 06, 2011, 06:18:38 PM
pingeri su cesti, desava se!!!

Nisu cesti...momku je stalno ping toliki i 100 puta mu moras reci da gasi torrent sta vec da bi mu bio ok ping...
Kazes mu dvaput, a posle toga ga kiknes i stvar resena.

Znam Toto nije problem to nego kao sto vidis Dokini je postavio video jer je mali danas pretio ako ga jos jednom izbacimo sa servera da cemo zavrsiti sa igrom...

ToTo

U tom slucaju, postavi ovde njegov nick name, i IP adresu, a svi admini i subadmini imate naredjenje od mene da kikate idiota kad god ga vidite na serverima u narednih mesec dana, bez obzira na ping. Ovo je samo opomena, a ako se ne opameti preduzecemo dalje korake.

domohomo


Kreowski

Srbende bajica----nickname


ip adressa  bude  drugi put  posto ga je drugi admin kickovo pa ga nemam tu  na rcon-tool



:hat :hat  MOZDA  BI MU MOGLI SVI DONIRAT PO  1â,¬  ZA GRAFICKU  pa ako mu prekomjerno skupimo   nek si uzme  i bolji net...  :super :super

Eskimko

Taj nije u srbende klanu.  :flag_of_truce

DexonDee


dokini

Srvende bajica Nik IP 85.94.100.66    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dijabola

Sta pricate.."pretio"...dokini lazes za medalju... :offtopic

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Dijabola on August 29, 2011, 02:55:14 PM
Sta pricate.."pretio"...dokini lazes za medalju... :offtopic

:omg: :omg: bez bilo kakvog vredjannja,,......to nije lepo da tako pricas prema dedi,   :yikes: .....a malko bolje pogledaj i  procitaj postavljene linkove,..... :yikes:

DexonDee

Quote from: Dijabola on August 29, 2011, 02:55:14 PM
Sta pricate.."pretio"...dokini lazes za medalju... :offtopic

Ovako ja dok sam admin na serverima Dijabila i Bajica nece vise igrati na MIX serveru ako se pitate zasto evo vam razlog
ako treba jos slika recite postavcu!

Bajica





Dijabola










dokini

A sad mi kazi da li ja lazem covek od 45 godina da se pravdam  balavcu od sada cemo ja i ti drugacije da razgovaramo
:thumbdown

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: dokini on August 29, 2011, 08:20:38 PM
A sad mi kazi da li ja lazem covek od 45 godina da se pravdam  balavcu od sada cemo ja i ti drugacije da razgovaramo
:thumbdown

piiiii sto si mator.....cccccc :|| :|| :|| a jos i lazes za godine,.....pii stvarno lazes,..... :violin: :violin: :violin: :violin:

ToTo

Kikaj stoku nevaspitanu, koliko puta treba da vam ponavljam. Narednih mesec dana kick, a posle videcemo  :whistling

Srba



dokini


||NooOooZ||CAKI

strasno to odma leti napolje cim opsuje, za njih nema vise opomena, strasno malo malo pa on!!! :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr: :icon_grrr:

Stekara_1

Ma ne dirajte bajicu, nije to on pisao, vidite da je dexon postavio slike a dečko stalno laŠ¾ira slike u photoshopu !!!!

Dokinija za predsednika :)