Kick na garage

Started by ludi livnicar, June 28, 2011, 11:44:26 PM

Previous topic - Next topic

ludi livnicar

Veceras me kickao PB na matmati i to dok sam bio u spec.

[img] http://imageshack.us/photo/my-images/42/unledwmt.png [img]

Sta znaci ova poruka. Nikad nisam igrao sa cheatom

potpredsednik Rambo

hm...mozda ti moj slucaj pomogne...
nesto slicno sam i ja imao
instalirao cod na win7 a nakon par dana instalirao teamspeak 3.
i kod instalacije ts3 on me pita Da li zelite da ukljucite Overlay,,,i ja , neznalica, kliknem YES.

U TS3 overlay ti omogucava da ti je ts uvijek vidljiv, bez obzira sta igrao.
i od tog momenta...pakao. na svakih 5 do 15 minuta ja letim napolje sa slicnom porukom (kazem slicnom jer nisam zapamtio koji je dissalowed driver bio).
kad sam iskljucio overlay u ts sve je bilo ok.

Jacⱪ Sparroⱳ™

Sigurno zbog imena kojeg koristis.

Kreowski

Quote from: potpredsednik Rambo on June 29, 2011, 12:56:05 AM
hm...mozda ti moj slucaj pomogne...
nesto slicno sam i ja imao
instalirao cod na win7 a nakon par dana instalirao teamspeak 3.
i kod instalacije ts3 on me pita Da li zelite da ukljucite Overlay,,,i ja , neznalica, kliknem YES.

U TS3 overlay ti omogucava da ti je ts uvijek vidljiv, bez obzira sta igrao.
i od tog momenta...pakao. na svakih 5 do 15 minuta ja letim napolje sa slicnom porukom (kazem slicnom jer nisam zapamtio koji je dissalowed driver bio).
kad sam iskljucio overlay u ts sve je bilo ok.

prvo pitanje za Ramba     JELI IMAS XFIRE I DALI GA KORISTIS ili ti je team speak ukljucen cjelo vrijeme  a nikad xfire !??
drugo pitanje                  Ako koristis xfire, zasto koristis team speak!??

to me oduvjek zanimalo jer ima opcija na xfire-u za razgovor izmedju igraca, a ja mislim da team speak za to sluzi(nisam siguran jer ga nisam nikad koristio)  :punk :punk :super :super :super

Kreowski

Quote from: ludi livnicar on June 28, 2011, 11:44:26 PM
Veceras me kickao PB na matmati i to dok sam bio u spec.

[img] http://imageshack.us/photo/my-images/42/unledwmt.png [img]

Sta znaci ova poruka. Nikad nisam igrao sa cheatom

jesil pokuso ponovo uci  i jel te izbacilo  i  naravno obavezno UPDATE pb

ludi livnicar

Da, posle toga sam odmah usao bez problema i nije me kickao vise.

djed

i mene je to jednom izbacilo dok sam igro..i posle kad sam uso nije mi se vise pojavljivalo...

Rawentk

Kick dobijes zbog bilo kojeg programa koji ti radi overlay,xfire,fraps ili neki dr. program za snimanje,ts,ventrilo,mumble ako ima okljucen overlay.Znači bilo koji program koji pokazuje informacije dok si u igri i ti to mozes vidjet,jednostavno na svim programima isključi opciju da ide preko dr. programa.

potpredsednik Rambo

Quote from: Kreowski on June 29, 2011, 08:44:09 AM



prvo pitanje za Ramba     JELI IMAS XFIRE I DALI GA KORISTIS ili ti je team speak ukljucen cjelo vrijeme  a nikad xfire !??
drugo pitanje                  Ako koristis xfire, zasto koristis team speak!??

to me oduvjek zanimalo jer ima opcija na xfire-u za razgovor izmedju igraca, a ja mislim da team speak za to sluzi(nisam siguran jer ga nisam nikad koristio)  :punk :punk :super :super :super
Imam xfire ali ga rijetko koristim. ts mi jeste bio stalno ukljucen.
ts koristim po inerciji...recimo, ja nemam pojma da na xfire postoji opcija za pricu medju igracima.
ali opet..sad kad znam to ne mijenja nista, jer je gomila raje na ts serverima bitangi.
navika, sta ces...  :yes

Filozof

Quote from: potpredsednik Rambo on July 06, 2011, 02:06:14 AM
Quote from: Kreowski on June 29, 2011, 08:44:09 AM



prvo pitanje za Ramba     JELI IMAS XFIRE I DALI GA KORISTIS ili ti je team speak ukljucen cjelo vrijeme  a nikad xfire !??
drugo pitanje                  Ako koristis xfire, zasto koristis team speak!??

to me oduvjek zanimalo jer ima opcija na xfire-u za razgovor izmedju igraca, a ja mislim da team speak za to sluzi(nisam siguran jer ga nisam nikad koristio)  :punk :punk :super :super :super
Imam xfire ali ga rijetko koristim. ts mi jeste bio stalno ukljucen.
ts koristim po inerciji...recimo, ja nemam pojma da na xfire postoji opcija za pricu medju igracima.
ali opet..sad kad znam to ne mijenja nista, jer je gomila raje na ts serverima bitangi.
navika, sta ces...  :yes
rambo imam pitanje za tebe : ) jel si naucio vec jednom da igras COD2  :tease

Kreowski

Quote from: |KingSerbia|Alek on July 06, 2011, 02:26:53 AM
Quote from: potpredsednik Rambo on July 06, 2011, 02:06:14 AM
Quote from: Kreowski on June 29, 2011, 08:44:09 AM



prvo pitanje za Ramba     JELI IMAS XFIRE I DALI GA KORISTIS ili ti je team speak ukljucen cjelo vrijeme  a nikad xfire !??
drugo pitanje                  Ako koristis xfire, zasto koristis team speak!??

to me oduvjek zanimalo jer ima opcija na xfire-u za razgovor izmedju igraca, a ja mislim da team speak za to sluzi(nisam siguran jer ga nisam nikad koristio)  :punk :punk :super :super :super
Imam xfire ali ga rijetko koristim. ts mi jeste bio stalno ukljucen.



ts koristim po inerciji...recimo, ja nemam pojma da na xfire postoji opcija za pricu medju igracima.
ali opet..sad kad znam to ne mijenja nista, jer je gomila raje na ts serverima bitangi.
navika, sta ces...  :yes
rambo imam pitanje za tebe : ) jel si naucio vec jednom da igras COD2  :tease


RAMBO----  ako je  tako  onda  ok, i ja  bi na tvom mjestu isto tako!
ALEK----   Rambo je provjeren,  odavno, on zna igrat!! Na tebi je red  da te okusimo malo! Ocekujemo te na MIX EXTREME...
wozdra

potpredsednik Rambo

e ako si mu rekao kreowski...
u zadnje vrijeme postaje ko onaj deda iz mapetovaca...
sjedi, posmatra i gundja  :tease

domohomo

Quote from: potpredsednik Rambo on July 07, 2011, 05:41:46 PM
e ako si mu rekao kreowski...
u zadnje vrijeme postaje ko onaj deda iz mapetovaca...
sjedi, posmatra i gundja  :tease
HAAHAHHAAHHAHAHA baš sam ih se neki dan sjetio koje kraljine  :rofl :rofl :rofl :rofl



potpredsednik Rambo

Quote from: domohomo on July 07, 2011, 08:22:57 PM
Quote from: potpredsednik Rambo on July 07, 2011, 05:41:46 PM
e ako si mu rekao kreowski...
u zadnje vrijeme postaje ko onaj deda iz mapetovaca...
sjedi, posmatra i gundja  :tease
HAAHAHHAAHHAHAHA baš sam ih se neki dan sjetio koje kraljine  :rofl :rofl :rofl :rofl



moram opet da kvotujem domo...cisto da alek ne omasi   :super :super :super

Filozof

Kreowski zanimljivo je na mix -u : ) ali predjite nekad na CTF SD    : )

Rambo   ostarilo se sta da se radi moram da gundjam gledam podjebavam i zajebavam .... ali ti i dalje ne znas da igras  : )


Kreowski

Pa  da ti iskreno kazem  obozavam  HTF   a ni  CTF   nije  los   a sto se tice  SD   e on mi  je stvatno  dosadan,,,,,   ali  ako  bude  vecina  htjela   da se igra  neki  drugi  tip  igre    zasto  da ne,,,,,,,
Vecina  igraca   samo  voli da igra  DM  ili  TDM   a  meni  bas  i  nemaju   neku poantu   ti tipovi   ali   kad  se igraju  broj igraca  se  drasticno   digne  na MIX EXTREME.....
ZASTO   HTF----   naj dinamicniji  je od svih  sto sam igro,  u vecini  slucajeva imam 100killova  po  mapi (zavisno od mape  sto manja  mapa to vise killova imam) i MILOS LUR(super  momak)  je to skonto pa  i on stalno bira  HTF.   i zbog  nekog  razloga  kada  biramo HTF u 92% slucajeva  budu  Mortars  i artiljerija i airstrike .....   tako da vecina igraca koji igraju  cesto  na MIX EXTREME  biraju  HTF,,,,,
ALEK-----  trebas  ti vremena  da se priviknes  na server(razumljivo)  ali vidi  se da si nekad imo skilla :icon_dick: :o :o :o

Nece   me biti  neko vrjeme odo na more kiselit jaja,,,,,  uzivajte 
DEXONE pripazi  na server  po dani  dok se onaj matori DOKINI   ne vrati sa posla :hat :hat :hat

Filozof

Kreowski

1. TDM za mene je to rokaj snimaj ... igras u ubijas nista spec...
2. DM  - to ne igram
3. HTF - CTF skoro ista poenta samo sto kod vas ma mix -u HTF uzmes flag i cuvas ga ...dok na CTF ide overa
4. SD - kako mi ti rece ( moras da se priviknes na server ) u sustini extra igra, i nije nikad dosadno : )


5.( ali vidi  se da si nekad imo skilla  ) nemam ja to ... inace ovaj mix extrim sam igrao samo to je meni sto rece ti dosadno...jer tu imas sva moguca sredstva avioni artiljerija  postavljenja nekih mina sta vec ... brzo trcanje ... samo jos tenk da ubace ... i eto vama BF1942 ; )
Kreowski gori si od ramba igras igricu a ne znas nista  :whistling

Kreowski

hahahahahah   ma ti si meni zakon....  samo  ti dodji  nemoj se stidit...pozzz