par primedbi

Started by drac, April 18, 2011, 09:03:07 PM

Previous topic - Next topic

drac

Zdravo,

posle godinu i po pauze poceo sam da igram opet na serverima (ko se seca bio sam butters).
Elem, imam par zapazanja na koje bih, nazalost, da skrenem paznju.

Danas, tokom igre na garazi, Lang me iz cistog mira upozorio da ce da me kikuje ako budem klipao jos jednom. U prethodnoj situaciji sam ga fregovao ali tu klipa nije bilo. Ne kazem da se to nikad nije desilo, jeste kao i svima, ali kada se brzo igra desavaju se i takve stvari.
Elem, desilo se da ga odmah zatim opet fregujem, pa sam ga pitao jel to isto bio klip na sta me kikovao. Inace se trudim da ne reagujem na provokacije, ali ne volim da mi neko preti.
U sustini vasa je stvar kome dajete rcon. Ipak, zarad odrzanja integriteta servera i klana, bilo bi bolje da to budu osobe sa minimumom samokonrole.

Druga stvar koja mi prilicno smeta je poseljacenje servera, odnosno likovi koji prozivaju, prete, pominju majke itd. Kontretan primer je dacha, cini mi se sad da ima wc tag. Iz nekog razloga niko nista ne preduzima.

Shvatite ovo kao dobronamerno misljenje sa strane. Inace se ne bih ni javljao, ali bilo mi je nekad lepo ovde i zao mi je sto se pokvarila atmosfera.


poz

Lang

Klipao jesi i to je to. Bio si upozoren . To se pravim igracima ne desava  :tease
pozz

tomi11

lang je inace u ratu sa svima ,al eto istrpi ga ipak je covjek u godinama :)

a sto se tice dache ,nemoj mu zamjerit ,djecak je u onoj fazi kad se tele pretvara u junca tako da hormoni cuda rade

DexonDee

Quote from: tomi11 on April 18, 2011, 10:10:16 PM
a sto se tice dache ,nemoj mu zamjerit ,djecak je u onoj fazi kad se tele pretvara u junca tako da hormoni cuda rade

hahahaha dobro receno +1

drac

Nisam ljut, samo malo razocaran.
Razumem da covek izgubi strpljenje i sve, ali kik i to zbog izmisljenog razloga!?  :/

Sto se tice dache i ostale dece, oni su na ignore listi ;) . Bar dok se ne nauce pristojnosti. :)


poz

olo-sh

+1 tomi
langa za ministra odnosno hajle selasija  boga sunca i garaza (baj d vej +1 za red rad i disciplinu na garazu)

ToTo

Od kad je Lang admin na garazi, jednom ili dva puta su me cimnuli sa tog servera da kikam nekoga, sto znaci da covek radi extra posao, i on i ostali subadmini, tako da..........

Samo napred matori  :super