citeri ponovo 1 na statistikama....dokle???

Started by peckosd, March 20, 2011, 08:26:51 PM

Previous topic - Next topic

peckosd

http://217.26.212.20/stats/pub/themes/bismarck/index.php?config=bitangetdm201103.php  dekxy i just fuck.....1 i 2 na statistikama.....a wh samo tako....!!!! dokle bre vise???? ne moze se od njih igrati normalno

JaguaR

A o kom je nserveru reć? Posto sam mutav pa nemogu da se snadjem  :facepalm:

Jel se radi opcenito o svim BITANGE SERVERIMA ili o odredjenom?

peckosd


STEK


peckosd


fanTom!



dU Lee SRB

#7
pecko nem'o se nerviras xD @ scorpion je
p.s. a deki nema nista nekad sam mu verovao al sad ... i deki ne vredjaj daltone :P idi se igraj sa onom decom iz klana xD

dekxY

#8
au du lee....jbt ko jos video da se pise ime odvojeno Dusan-Du san  :rofl

Ti si mi glup 10 puta ulazis na Bitange SD i pise ti Gvv ban i on dalje oce da udje  :facepalm:

dU Lee SRB

#9
Quote from: dekxY on March 25, 2011, 12:59:58 AM
au du lee....jbt ko jos video da se pise ime odvojeno Dusan-Du san  :rofl

Ti si mi glup 10 puta ulazis na Bitange SD i pise ti Gvv ban i on dalje oce da udje  :facepalm:
sine vidis li da sam stavio da je scorpion ne mogu da pravim prof pa sam se javio sa bratovog.. glupan -.-
i gde si ti video da stavis dekxY        loooool

dekxY

brate i dalje si glup,al ajde ima i takvih :facepalm:

$tring

Quote from: dekxY on March 26, 2011, 01:46:22 PM
brate i dalje si glup,al ajde ima i takvih :facepalm:

A ti si banovan seljaku mali.

Sto se tice citera, mislim da je prica vec bezbroj puta ispricana. Kupite originale pa cemo servere lako prebaciti na orig. i igrati se u miru.

dU Lee SRB


fanTom!

Upravu si string treba da se stave server na orig jer ima mnogo haxora udjem na server i krenem onaj opali meni hs kroz dim...........tako da je ovako bolje  :)

peckosd

jedino tako....ali 70 % ljudi na serverima nema org....i sa kim onda da igramo....jeste bolje,ali je veliki rizik!!!

pick n roll

pa kupi org kljuc... nije skup... ne moras kupiti celu org igru