CODEHOOK KORISNICI - BUSTED

Started by Zver, May 25, 2010, 04:04:19 PM

Previous topic - Next topic

Spartanac

Quote from: dexnsk on June 08, 2010, 12:58:55 PM
Quote from: Spartanac on June 07, 2010, 08:38:04 PM
Quote from: Mak7d7nh0 on May 26, 2010, 03:24:48 PM
postoji jos jedan izreka MAKI JE UVEK U PRAVU , sto se i dokazuje
Vazi ali juce... ;D
Maki je i dalje uveren da sam ja citer, jos ne vidoh taj dokaz... javi mi kad ga nadje :D :D :D
Heheh ja imam dokaze, sad cu da te ucenjujem :diablo
Sad maki da te muci da mu das dokaze. :fighting: :P
Ali stvarno dex, pa ako ti imas dokaze moras te dokaze da podelis sa optuzenim. Pravila suda, inace odose jaja. :suicide

ToTo

AHA!!! Pa iz tvog posta Spartanac zakljucujem da si momcima uvek bio veran  :rofl :rofl :rofl

Samo guraj Maki, svako ko napada coveka, koji hvata citere, nije bas normalan, samo ih ti  :icon_bad:

MakiMDSS.rs

ma ne razumem spartanca sada , nikad mu nisam reko nista licno njemu , jos smo igrali zajedno ako se seca za BWC a mislim da se seca . spartanac ne razumem te al ajd , sa srecom .

Spinx!!

maki toto jarani moji batalite ove balavce vise nisu oni sami sa sobom u glavi...
sve su ti vnagovi kao beb@ phenom i ostala njihova rodbina....
nemaju jarne ni zivot niti ista a seru ovde i prolivaju muda.....
maki ti svoj posao radi i svaka ti cast za taj posao .... za svakog kog si rekao da je je i to si dokazao...
Tako da OSTALI FOF od MENE!!!

SOLID

Rece Maki to i za ceo SRB klan :DDD

Zver

Zaboravih napisati da BEBA NIJE IZBACEN IZ FAMILIJE, prema tome cheateri, znate gde mozete da se prijavite za regrutaciju....

dexnsk


spdR

rekla mi je jedna osoba iz familije (s kojom sam bio dobar zezali smo se i tako) da beba nije haxao, da je to nesto drugo bilo u pitanju, nezn sta je u pitanju... kako bilo da bilo sumnja uvek ostaje...

zliporucnik

Ostavite vise makija na miru,stvarno nije u redu.gde ce vam dusa...skoro da je napustio vise cb,ne moze vise da se bakce sa citerima i warovima.samo jos radi reprezantacije,a njih sada nema.verovatno mu nije nidocega.GG

stewzoR

e moji vi,ne znate vi jos densera dobro,kad ga stvarno upoznate,mozda ce biti kasno... :-\

ToTo

Quote from: stewzoR on June 10, 2010, 12:07:33 AM
e moji vi,ne znate vi jos densera dobro,kad ga stvarno upoznate,mozda ce biti kasno... :-\

Zato smo tebe upoznali odlicno, pogotovo za vreme turnira, i zato molim te...

ToTo

Quote from: spdR on June 09, 2010, 11:36:07 PM
rekla mi je jedna osoba iz familije (s kojom sam bio dobar zezali smo se i tako) da beba nije haxao, da je to nesto drugo bilo u pitanju, nezn sta je u pitanju... kako bilo da bilo sumnja uvek ostaje...

I domohomo je tvrdio isto, ali nije mogao da dokaze da ono na listi nije on, pa ga je String javno, ovde, uz izvinjenje svim postenim igracima, kikao iz klana. Naravno, domo ce ostati nas prijatelj zauvek( moj barem hoce, za ostale ne znam), jer ne moze jedna igrica i glupost da pokvari prijateljstvo, ali je bilo nekorektno da ostane u klanu. Najmanje ovoliko sam i od Suba ocekivao, jer je ludost da zbog jednog coveka, ceo klan bude anatemisan kao citerski. Za neke je cod2 nacin zivota, za mene nije, i Sub ostaje moj prijatelj sta god da uradi, ili ne uradi, ali da sam iznenadjen nereagovanjem, jesam.  :ne_razumem

Zver

Koliko ja znam, gagi je napustio familju bas zbog toga sto je beba ostao...... A beba da je neki lik, napustio bi klan cisto zbog ponosa, ne znam ko ce igrati war protiv njih kada se sada zna da je cheaterski klan

Spinx!!

Quote from: Zver on June 10, 2010, 12:13:49 PM
Koliko ja znam, gagi je napustio familju bas zbog toga sto je beba ostao...... A beba da je neki lik, napustio bi klan cisto zbog ponosa, ne znam ko ce igrati war protiv njih kada se sada zna da je cheaterski klan

Meni je iskreno zao nekih tamo momaka gradili su reputaciju klana i sve i sta su time postigli??
Ja mislim nista i Gagi i Subzerou Crazy i jos pojedini su dali sve od sebe da dignu nivo i kvalitet ali somovi poput bebana i jos pojedinih sve unistise
Pozdrav za sve FER momke i IGRACE....citeri i haksori  :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick:

don_gagi

Quote from: Zver on June 10, 2010, 12:13:49 PM
Koliko ja znam, gagi je napustio familju bas zbog toga sto je beba ostao...... A beba da je neki lik, napustio bi klan cisto zbog ponosa, ne znam ko ce igrati war protiv njih kada se sada zna da je cheaterski klan

Nije Rade Gagi napustio familiju zbog toga sto je beba ostao...ja da sam hteo mogao sam da kikam bebu iz klana, da je za mene to bilo resenje problema, bez obzira sta ja mislim o svoj ovoj situaciji i onoj cuvenoj listi...izasao sam iz klana, jer mi je dosta borbe sa vetrenjacama, isterivanja pravde, objasnjavanja i njakanja oko svega...falilo mi je samo trenutaka kad cu da sednem za komp, odigram koju mapu na mainu, eventualno neki war, bez da me svakih par minuta neko nesto pita il me zamara samo problemima, i resavanjem istih, i unutar i izvan klana...vrlo prosto.  :happy

spdR

Quote from: don_gagi on June 10, 2010, 01:01:36 PM
Quote from: Zver on June 10, 2010, 12:13:49 PM
Koliko ja znam, gagi je napustio familju bas zbog toga sto je beba ostao...... A beba da je neki lik, napustio bi klan cisto zbog ponosa, ne znam ko ce igrati war protiv njih kada se sada zna da je cheaterski klan

Nije Rade Gagi napustio familiju zbog toga sto je beba ostao...ja da sam hteo mogao sam da kikam bebu iz klana, da je za mene to bilo resenje problema, bez obzira sta ja mislim o svoj ovoj situaciji i onoj cuvenoj listi...izasao sam iz klana, jer mi je dosta borbe sa vetrenjacama, isterivanja pravde, objasnjavanja i njakanja oko svega...falilo mi je samo trenutaka kad cu da sednem za komp, odigram koju mapu na mainu, eventualno neki war, bez da me svakih par minuta neko nesto pita il me zamara samo problemima, i resavanjem istih, i unutar i izvan klana...vrlo prosto.  :happy

najrazumniji (ex)clan famiglie (:

greenzieE

Quote from: SOLID on June 06, 2010, 06:56:40 PM
I ti si na listi :DDDDDD
citer nisan niti sam ikada bio!!! ja sam u zagrebu vec 4 mjeseca i nisan igra nikako nego mozda dva puta kada sam doma dosa!!! dugo igram na ovim serverima i mislim da ce se vecina slozit da citer nisan al s druge strane nije mi jasno kako je moje ime na popisu i kako dokazati da to nisan ja bia????

.:Chunky:.

Greenze ajde i ti sad pocni da se izvlacis pa da i tebe oteram u  picku materinu..kako te nije sramota ,da lazes ove ljude na FORUMU,kad sve lepo pise... ??!?!?!??!?!? ?  :doc

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: Spinx!! on June 10, 2010, 12:32:24 PM
Quote from: Zver on June 10, 2010, 12:13:49 PM
Koliko ja znam, gagi je napustio familju bas zbog toga sto je beba ostao...... A beba da je neki lik, napustio bi klan cisto zbog ponosa, ne znam ko ce igrati war protiv njih kada se sada zna da je cheaterski klan

Meni je iskreno zao nekih tamo momaka gradili su reputaciju klana i sve i sta su time postigli??
Ja mislim nista i Gagi i Subzerou Crazy i jos pojedini su dali sve od sebe da dignu nivo i kvalitet ali somovi poput bebana i jos pojedinih sve unistise
Pozdrav za sve FER momke i IGRACE....citeri i haksori  :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick:

I zaboravio si da dodas jos RedCell-a :worth i on je isto FER igrac, dobar covek :super , jedan od graditelja Familije

zliporucnik

#319
ma i ta lista je obican excel fila koji se lako odituje.na tek-9 kazu da je mnogo igraca na njoj,a da nisu citeri.da je drugacije dobijali bi ljudi banove na cb zbog nje.pa da

a sto pominjes red cella?jel treba rodjendan da mu cestitamo? :handshake:

ReGy

Jedno pitanje od stewe :D

[17:22] stewbvious: aj pitaj sto su me banovali na forumu

Objasnite mu pls :D

stewzoR

E regi koji si rajko majke mi  :D
Da,mogu dobiti obrazlozenje sto sam banovan ?

Spinx!!


stewzoR


zliporucnik

sta ne razumes vidis da je ovo neki citer slikao,vidi se bela tacka u nisanu

Zver

Zelenko sigurno nije cheater, i to na listi nije njegov mail....... evo moze da potvrdi covek.

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: zliporucnik on June 10, 2010, 03:53:12 PM
ma i ta lista je obican excel fila koji se lako odituje.na tek-9 kazu da je mnogo igraca na njoj,a da nisu citeri.da je drugacije dobijali bi ljudi banove na cb zbog nje.pa da

a sto pominjes red cella?jel treba rodjendan da mu cestitamo? :handshake:
A jel ti krivo mozda ?????????????????????????????????????????????????????????????
Bolje gledaj svoja posla nego sto si tu dosao niotkuda da nam seres

greenzieE

Quote from: .:Chunky:. on June 10, 2010, 03:38:47 PM
Greenze ajde i ti sad pocni da se izvlacis pa da i tebe oteram u  picku materinu..kako te nije sramota ,da lazes ove ljude na FORUMU,kad sve lepo pise... ??!?!?!??!?!? ?  :doc
hvala chunky najljepsa!!!stvarno to od tebe ocekivao nisan!!!!niti je moj mail niti user name a ode igram preko dvije godine i iman ugled koji nikako ne zelim ukaljati!!!niti sam ikada bio citer niti cu ikada biti!!! SINKO NE TREBA MENI NIKAKAV HAX DA UBIJEM TAKVE KAO STO SI TI KOJI SAMO ZNAJU VRIJEĐATI!!!

Jacⱪ Sparroⱳ™

#328
Quote from: .:Chunky:. on June 10, 2010, 03:38:47 PM
Greenze ajde i ti sad pocni da se izvlacis pa da i tebe oteram u  picku materinu..kako te nije sramota ,da lazes ove ljude na FORUMU,kad sve lepo pise... ??!?!?!??!?!? ?  :doc
Chunky  :thumbdown
Greenzee nije nob ko i ti da koristi neko nedozvoljeno sredstvo ili da psuje i vredja ko ti. Oces malo  :fighting:

tihi


Da je beba citer znalo se i pre ove liste ali se nije imalo dokaza. Ja sam igrac iz hobija,znaci ne spadan pod "pro" kategoriju,prvi put ad sam igrao protiv bene nisam znao gde sam. Covek me je skidao na mapi koa muvu svaki put kad bi probao da pretrcim neku cistinu. Nedugo zatim bitange instaliraju ORG. war server i igramo na njemu,baba opet protiv nas,i familija je znala da je to org. Do jure opasni beba od kog nisam mogao da hodam po mapi je bio toliko los da je imao skor tipa 3-23 (izasao je pred kraj da se ne bi video SS skora) Svaki duel 1 na 1 sam dobijao ,mnogo je bilo lakse da se igra i tehnicki i takticki. Tada sam znao da je beba citer a razlog zasto smo ga guzili u ovom drugom waru je bio u tome sto se decko usro da mu ne vidimo cheat na org pa ga je iskljucio. Posle je ponovo postao onaj stari,valjda je proverio negde da je cheat PB undetectable. Na cast svima koj znaju da imaju citera u klanu i ostaju sa njime.

STEK

Quote from: tihi on June 11, 2010, 05:56:07 PM

Da je beba citer znalo se i pre ove liste ali se nije imalo dokaza. Ja sam igrac iz hobija,znaci ne spadan pod "pro" kategoriju,prvi put ad sam igrao protiv bene nisam znao gde sam. Covek me je skidao na mapi koa muvu svaki put kad bi probao da pretrcim neku cistinu. Nedugo zatim bitange instaliraju ORG. war server i igramo na njemu,baba opet protiv nas,i familija je znala da je to org. Do jure opasni beba od kog nisam mogao da hodam po mapi je bio toliko los da je imao skor tipa 3-23 (izasao je pred kraj da se ne bi video SS skora) Svaki duel 1 na 1 sam dobijao ,mnogo je bilo lakse da se igra i tehnicki i takticki. Tada sam znao da je beba citer a razlog zasto smo ga guzili u ovom drugom waru je bio u tome sto se decko usro da mu ne vidimo cheat na org pa ga je iskljucio. Posle je ponovo postao onaj stari,valjda je proverio negde da je cheat PB undetectable. Na cast svima koj znaju da imaju citera u klanu i ostaju sa njime.
ne vredi vise trositi rec o doticnom i ostalima.....sve se vidi na listi..a papir trpi sve..crno na belo....a klan kao klan..jbg..oni sad kad pitaju nekog za FW..kazu "oce neko fw_4v4 ili 5v5 i ne igra BEB@!"..tako da idemo dalje...  :stoner:

tnt74

Stekenzi prijatelju to su samo deca koja hoce da budu heroji ulice  http://www.youtube.com/watch?v=ZrCyM_gfbbg   :hooray:

Stash

HAX HAX HAX HAX HAX HAX HAX HAX HAX HAX HAX HAX!!!!!!

Spartanac

Quote from: Stash on June 12, 2010, 03:20:20 PM
HAX HAX HAX HAX HAX HAX HAX HAX HAX HAX HAX HAX!!!!!!
Od uvek sam znao da ovaj stesh haxa, sad samo to potvrdjuje. Ispravi me ako gresim. :whistling ;D

Stash

S čime da te ispravim kad si pokvaren do KOSKE brateeee!

oRtodoX

#335
OOoooo pa de ste vi ljudi....Sta ima? Kako ste? Vidim blatite ljude po forumima,neka verovatno niste karali dugo...
Hvala onima koji su me branili....Ovi koji pljuju nek nastave,meni to bas odgovara...prosto mi nekako imponuje :innocent ...
MakiDss posto si toliko perspektivan mladic,organizuj lan,bilo gde u Srbiji,ja cu doci sa nekom ekipom,ne da te bijem to je low,nego da dokazem kako igram,da li haxam ili ne,ili nemoras ti...KGB je planirao da napravi  LAN prosle godine,pa je nesto iskrslo...Cu@Lan 900 pts players :D


Otvoren poziv svim med+/high igracima da me dodaju na xf:vojkanos koji su voljni da igraju za CB clan Elite Troupe,ja sam admin tog klana u pitanju je cod4,ali klan igra i cod2 kao i cod6,ja licno ne igram cod6 ali ima dobrih ljudi koji to igraju....Bicete testirani 2v2 cb match,pa cemo videti...Toliko od mene

                                                                                                                                               **ET=oRtodoX**

Spinx!!

Quote from: oRtodoX on June 14, 2010, 10:03:46 AM
OOoooo pa de ste vi ljudi....Sta ima? Kako ste? Vidim blatite ljude po forumima,neka verovatno niste karali dugo...
Hvala onima koji su me branili....Ovi koji pljuju nek nastave,meni to bas odgovara...prosto mi nekako imponuje :innocent ...
MakiDss posto si toliko perspektivan mladic,organizuj lan,bilo gde u Srbiji,ja cu doci sa nekom ekipom,ne da te bijem to je low,nego da dokazem kako igram,da li haxam ili ne,ili nemoras ti...KGB je planirao da napravi  LAN prosle godine,pa je nesto iskrslo...Cu@Lan 900 pts players :D


Otvoren poziv svim med+/high igracima da me dodaju na xf:vojkanos koji su voljni da igraju za CB clan Elite Troupe,ja sam admin tog klana u pitanju je cod4,ali klan igra i cod2 kao i cod6,ja licno ne igram cod6 ali ima dobrih ljudi koji to igraju....Bicete testirani 2v2 cb match,pa cemo videti...Toliko od mene

                                                                                                                                               **ET=oRtodoX**

cu@bitanhelanparty

in avgust !!!! cu@lan


Spinx!!


oRtodoX


zliporucnik

jel regi di rajko brate jos zainteresovan za LAN?ako on dolazi ,ja pravim klan

http://www.spitorswallow.co.za/blowme.php

oRtodoX

Jedno pitanje samo,Gde je post od Cokija koji je napisan juce uvece,zasto je obrisan,zasto je banovan...........Zato sto je izneo dokaze? Zato sto je isprozivo cod2 admina za srbiju?Ko ce da se udostoji da odgovori?

Spinx!!

Quote from: oRtodoX on June 14, 2010, 12:57:31 PM
Jedno pitanje samo,Gde je post od Cokija koji je napisan juce uvece,zasto je obrisan,zasto je banovan...........Zato sto je izneo dokaze? Zato sto je isprozivo cod2 admina za srbiju?Ko ce da se udostoji da odgovori?

koji sta gde kuda?
meni nije poznato a Vama?

oRtodoX

Pa meni je poznato....i jos par ljudima koji trenutno nisu online


Uploaded with ImageShack.us

komita

Quote from: Spinx!! on June 14, 2010, 01:07:12 PM

koji sta gde kuda?
meni nije poznato a Vama?


Cenzurom ne mozete nista postici... samo se brukate, tj. odredjeni admini foruma koji su obrisali post i banovali Cokija brukaju kult Bitange koji je postigao zavidan nivo organizacije na nasoj CoD sceni... steta sto se tako ponasate.

Spinx!!

Quote from: oRtodoX on June 14, 2010, 01:29:55 PM
Pa meni je poznato....i jos par ljudima koji trenutno nisu online


Uploaded with ImageShack.us

tog nema u bazi banovanih usera tako da bolje cache da obrise pa neka pokusa
HVALA i nemojte optuzivati da nebi stvarno lepo banove!!!

oRtodoX

Verovatno sam se drko pa napravio sliku u PS,imam pametnija posla od toga...A gde je post?post je i dalje obrisan

komita

#347
Quote from: Spinx!! on June 14, 2010, 01:40:01 PM

tog nema u bazi banovanih usera tako da bolje cache da obrise pa neka pokusa
HVALA i nemojte optuzivati da nebi stvarno lepo banove!!!

Bezobrazluk se mogao naslutiti i u tvom predhodnom postu... ali nisam hteo da komentarisem jer sam predpostavio da ce se krivac sam pojaviti... Ovaj tvoj post ako nije bezobrazluk, onda stvarno ne znam kako da ga drugacije okarakterisem. Lepo je postavljeno pitanje gde je post?... ali ti izigravas nekog sarkasticnog lika... pa sad pretis da ces lupati banove... ne kaze se lupati banove, nego ja lupetam banove, nekako mi ovo lepse zvuci mada nema smisla kao sto ni tvoja predhodna dva posta nemaju smisla.

P.S.
Za tvoju informaciju, ovakva stvar ne moze biti povucena iz cache, osim ako pre SQL upita i ucitavanja strane stvarno nije bio taj status u bazi podataka za navedenog korisnika. Lepse bi zvucilo da si izmislio i rekao zasto ste se igrali u Photoshop-u i napravili sliku... pa da se onda bavimo dali ta slika ima artefakte u editovanom delu.

Spinx!!

volim biti bezobrazan to mi je profesija ovde :D
ako imas nesto protiv pisi daciocu mozda ti pomogne
a ja sam samo lepo pitao ako je neko obrisao neka se sam javi a ne moras da izigravas ovde baka policajca!!!

komita

Ok... ako sam pogresno protumacio tvoj post gde se pitas sta to nedostaje u bazi kao Super Admin, onda se izvinjavam... ali drugi post vredja moju inteligenciju i znanje... kao sto rekoh iz kesa se takve stvari ne mogu izvuci. Porazgovaraj sa adminima pa vidi ko je obrisao, lepo reci da... obrisan je post iz tih i tih razloga... imate pravo da brisete, jer ipak je ovo vas forum a mi cemo protumaciti to onako kako mislimo da bi trebalo.

Spinx!!

ja  sam samo imao nameru da pomognem a znas sta je najveci biser .... nigde Vas nema i onda odjednom se pojavi sto ljudi sa po jednim postom i osudjuje druge a mislim da bi bio red da kazete nesto o vama prvo a onda da pricate o ovim citerskim govnima

Spinx!!

Quote from: legi on June 14, 2010, 02:20:40 PM
prijatelju o nama se mnogo zna ko prati cod scenu u srbiji jer trajemo unazad 4-5 godina sto u cod2,cod4,mada ima nekih ljudi koji su prisutni kod nas u klanu jos iz CS.raspadom EUNETA pre 2,5 godine ,mozda ima i vise vecina nas je presla u ELITE TROUPE i tu smo nastavili svoj gaming ugovor.ko god ima od stare garde ovde znace ko smo mi ,do duse znaju ko smo oni koji trebaju da znaju i koji nas se boje sa razlogom jer pricaju koje kakve budalastine o nama....

do jaja eto vidis ja vas ne znam :D
sto je meni dovoljno da ste ovde stranci poptupni a i nesto Vas ne vidjam na COD2 sceni tako da me izvini ako gresim a onaj ko vas se plasi njegova stvar za mene ste i dalje samo user-i (clanovi) obicni!!!

legi

#352
izvini koliko ti je godina? ne zelim nikoga da vredjam ali kazi mi zer dvojka nije zastarela igra???
po nama jeste zato je i ne igramo od kako se pojavio cod 4 mw...zato i neznas za nas..

Spinx!!

Quote from: legi on June 14, 2010, 02:27:57 PM
izvini koliko ti je godina?

nemoj me samo muvati molim te
23 za info

Spinx!!

znas li koliko me interesuje o Vama bilo sta ?
veruj mi nemas pojma gorim od zelje za tim

evo
http://www.youtube.com/watch?v=-DqVjTmwPgs&feature=related

Spinx!!

prema tome svaki sledeci post nevezan za temu bice obrisan a ukoliko se nastavi sa spamovanjem istog sledi BAN
toliko od mene uzivajte u prepucavanju STARIJI CIKO !

tomi11

ajde ti fino spinxu moj ne raspravljaj se sa x,y likovima.ovo tipa coki,legi,komita,kopito,peki,poki,cuki zajebite s tim nickovima.stavite normalne nickove po kojima vas ljudi znaju i onda slobodno raspravljajte do mile volje ,al kad mi uletite ovako sa padobranskim nickovima sve zivo cu izbrisat i svima odmah ban,makar nikad do sada nisam jos obriso neciji post.

ponavljam jos jednom il real nick il noga u dupe,ne pada mi napamet da  se zajebavam tu s vama.ako vam ne pase teraj na druge forume i kenjajte tamo.

i daj dosta vise price o tom ortodoksnom ,pun mi k.... vise price o tom liku.btw koje taj lik?

tomi11

cudno,ja sam bar 5 godina bitanga.od ostalih ozbiljnih klanova u srbiji znam samo za bivsi ZTS,i unazad zadnjih par godina MAW.

za cod4 nemam blage veze nit ista znam o toj igrici

eunet,sry maki al ja se ne sjecam da je to ikad bio ozbiljan klan

cuj mozda sam ja fakat neobavjesten ,mozda ja fakat puno toga ne znam il nisam htio saznat al u kategoriju ozbiljnih klanova stavljam one koji su u rangu bitangi,a koliko ja znam ,prije par godina jedino je ZTS bio ozbiljan protivnik,i u danasnje vrijeme MAW koji je uostalom i dosta jaci od nas .

al da ja sad ne pricam bzvz ,raspitat cu se kod japeta i krasica posto njih drzim ko najmjerodavnije po pitanju cod scene

STEK ti sve znas,jesi ti mozda cuo za cukija ,cokija,komitu i ostalu ekipu?

STEK

a koji su to prijatelji...cuki,coki...i tuki....!? :facepalm:
:bye2


Zver

Gledajte momci, pre nego što počnete iznostiti neke "dokaze" i postovati komentare koji u sebi imaju svadljiv karakter, morate da stvorite neki kredibilitet na ovom forumu, ta priča svaka čast staroj bitange ekipi ne pije vode, evo ja sam stara bitange ekipa, a ne znam nikoga od vas. Broj postova na vašim profilima mi govori da ste se registrovali na naš forum isključivo kako bi se "flejmovali" sa makidancerom. Priča poštovanju stare garde bitange klana pada u vodu jer biste se kao pripadnici stare garde cod scene u srbiji i stari prijatelji bitangi davno pojavili i na forumu ili na serverima, a ne da ovde flejmujete i zalite se kako je neciji post obrisan. Iskreno neću da ulazim u to ko je obrisao vaš post i zašto, ali verujem svim administratorima koji se trude da ovaj forum odrŠ¾i svoje ime i pri tom obavljaju velik posao a motivacija im je samo uspeh naše stvari.... Kada se mi pojavimo na VAŠ EM FORUMU, verujte mi, poštovaćemo pravila, pa vas molim da i vi poštujete naša....

over and out...

ToTo

Ah da, zaboravih da napisem, nisam ja obrisao post tog nekog, jebem li ga mnogo vas je, zaboravio sam kako se zvase. Ja kad obrisem, ja to i napisem. LOL kako ova tema obara rekorde, samo molim vas ne idite  :offtopic

dexnsk

#361
Quote from: STEK on June 14, 2010, 08:39:44 PM
a koji su to prijatelji...cuki,coki...i tuki....!? :facepalm:
:bye2


E pa ja sa cuo za tog Cuki-a. Tako je imao nadimak moj davno preminuli pas. :(

EDIT: Salu na stranu ja za njih i jesam cuo. To su momci iz ET sa kojima sam par puta igrao war i visio na TS. I ne igraju cod2 vec cod4.

lang

izvini koliko ti je godina? ne zelim nikoga da vredjam ali kazi mi zer dvojka nije zastarela igra???
po nama jeste zato je i ne igramo od kako se pojavio cod 4 mw...zato i neznas za nas..
Pa zasto se mesas u nesto sto je zastarelo , axaxaxxaxaxaxa!
Koliko ti imas godina ?"
Za koje bre vas ?
Nikada cuo! :suicide

MakiMDSS.rs

ET vs paranoic = PODIGNUTA BELA ZASTAVA

resili smo na TS sve sto smo imali i dosli do nekog zakljucka koji je nazalost tacan , raspravili smo nasli dokaze da HJZ , Rajko , OrtodoX nisu haxori , CD keyeve koje su koristili bili su tudji itd itd . kako god ko protumacio ovo neka protumaci al sta cete , istina izadje na videlo

ja sam se izvinuo na TS ekipi ET i oni meni jer su nesporozum doneli likovi koji izgleda da zive od toga da zavade druge likove .

jos jednom izvinjavam se likovima , CD key koji su ovi likovi koristili i dobili banove svi su koristeni od po min5 do max20 osoba , sto znaci ORIG pub CD key je . ajd pozz momci i nadamo se mixovima i warovima ubuduce

komita

Quote from: Mak7d7nh0 on June 16, 2010, 01:28:16 AM
resili smo na TS sve sto smo imali i dosli do nekog zakljucka koji je nazalost tacan , raspravili smo nasli dokaze da HJZ , Rajko , OrtodoX nisu haxori , CD keyeve koje su koristili bili su tudji itd itd . kako god ko protumacio ovo neka protumaci al sta cete , istina izadje na videlo

ja sam se izvinuo na TS ekipi ET i oni meni jer su nesporozum doneli likovi koji izgleda da zive od toga da zavade druge likove .

jos jednom izvinjavam se likovima , CD key koji su ovi likovi koristili i dobili banove svi su koristeni od po min5 do max20 osoba , sto znaci ORIG pub CD key je . ajd pozz momci i nadamo se mixovima i warovima ubuduce

Ovo je bio jedini razlog zbog koga se ET ukljucio u diskusiju... Zahvaljujem se Makiju sto je priznao da je pogresio u vezi nekih igraca, i nama najbitnijeg OrtodoX-a jer je on nas klanski igrac.
Izvinjavam se adminima foruma sto sam morao ponovo da postujem nesto sto je off topic za ovu tema... mada je i prvi post u vezi ovog problem bio off topic pa nije bio obrisan. U svakom slucaju, sto se tice ET Clana ovim je zavrsen nesporazum i necemo vise ulaziti u diskusiju sa ljudima kada je u pitanju ova tema.

P.S.
Nije mi bitno da znate ko sam ja... ja znam ko ste vi, tj. ko su ljudi koji su tu maltene od pocetka CoD scene. Ovo nije tema da se o tome raspravlja i nije bilo korektno da se odredjeni sprdaju sa nasim nikovima koje nikad nismo menjali, to je njima na cast.
Nema potrebe da vredjamo jedne druge bez razloga...

laserklaser

HJZ i REGI di rajko brate imaju VISE banova na cb,za razliku od ortodoxa koji nema

ni jedan.glupo je sve ljude stavljati u isto kos.pogotovo bez dokaza.Da bi se neko

banovao na cb-u potrebno je pored njegovog banovanog guida da postoji i 100 posto

IP match(poklapanje).price da su oni delili cd-kijeve sa vise ljudi nije tacna.citeri posle bana razdele kljuceve drugim igracima da KAO

zametnu tragove.

oRtodoX

Stvari sa makijem su razresene,objasnjene su mu stvari oko mog keya...Hvala laserklaser(solid jel?) na podrsci....

ToTo

Quote from: komita on June 16, 2010, 08:01:06 AM
Quote from: Mak7d7nh0 on June 16, 2010, 01:28:16 AM
resili smo na TS sve sto smo imali i dosli do nekog zakljucka koji je nazalost tacan , raspravili smo nasli dokaze da HJZ , Rajko , OrtodoX nisu haxori , CD keyeve koje su koristili bili su tudji itd itd . kako god ko protumacio ovo neka protumaci al sta cete , istina izadje na videlo

ja sam se izvinuo na TS ekipi ET i oni meni jer su nesporozum doneli likovi koji izgleda da zive od toga da zavade druge likove .

jos jednom izvinjavam se likovima , CD key koji su ovi likovi koristili i dobili banove svi su koristeni od po min5 do max20 osoba , sto znaci ORIG pub CD key je . ajd pozz momci i nadamo se mixovima i warovima ubuduce

Ovo je bio jedini razlog zbog koga se ET ukljucio u diskusiju... Zahvaljujem se Makiju sto je priznao da je pogresio u vezi nekih igraca, i nama najbitnijeg OrtodoX-a jer je on nas klanski igrac.
Izvinjavam se adminima foruma sto sam morao ponovo da postujem nesto sto je off topic za ovu tema... mada je i prvi post u vezi ovog problem bio off topic pa nije bio obrisan. U svakom slucaju, sto se tice ET Clana ovim je zavrsen nesporazum i necemo vise ulaziti u diskusiju sa ljudima kada je u pitanju ova tema.

P.S.
Nije mi bitno da znate ko sam ja... ja znam ko ste vi, tj. ko su ljudi koji su tu maltene od pocetka CoD scene. Ovo nije tema da se o tome raspravlja i nije bilo korektno da se odredjeni sprdaju sa nasim nikovima koje nikad nismo menjali, to je njima na cast.
Nema potrebe da vredjamo jedne druge bez razloga...

Konacno neko normalan, i normalan post. Dok se ovako raspravlja, uvek ste dobrodosli, pogotovo ako se toliko razumete u igru i sve oko nje.
+1  :hat

ToTo

#368
Znaci ovako, prsti su pobrisani. Razloga je vise, a glavni je, sto tako pocinju vrlo ozbiljne rasprave, koje se ne ticu igre, i nase zajednice ovde. Odrasli i pametni ljudi, dele druge ljude samo na dobre i lose. Izvinjavam se svima na brisanju postova, ali znam gde bi nas dalja rasprava odvela, i mislim da je ovako bolje. Ko god ima nekih nedoumica oko ovoga, neka pogleda pravila foruma, i sve ce mu biti jasno. Takodje, pobrisani su i svi off topic postovi, a cak sam pobrisao i moje postove, koji nisu imali veze sa temom, ili su bili deo idiotske rasprave. Ubuduce, na sam pomen bilo kakvog nacionalizma, zamolicu Stringa da hitno banuje pojedince. Niko ne brani raspravu ovde, jer pobogu, tome forumi i sluze, cak mozete i da se svadjate ako zelite, ali u granicama pristojnosti, bez uvreda na licnoj ili nacionalnoj osnovi. Prosto, kad pisete post, birajte malo reci, jer, nije tesko biti fin!
I jos nesto da dodam, ako neko zeli da pljuje po Makidenceru, otvoricemo i tu temu, pa izvolite, ali naravno, argumenti, cinjenice, nikako uvrede, vec zdrava rasprava. Znam da se Maki nece ljutiti, naprotiv, bice mu simpaticno da podjebava  :super

MakiMDSS.rs

ma opusteno toto evo danas sam saznao posto da objasnim pricu oko mojih cd keyeva CoD2 i CoD4

CoD2 je nabavljen preko jednog nemca koji igra igricu Moto GP2 i ja sam igrao sa njim u ekipi dok sam aktivno bio u moto gp2 online gamingu - decko mi je nabavio cd key sto znaci od 2005 ja ga koristim i nisam zapazio da je nemac koristio taj cd key . hava nemcu na postovanju .

CoD4 je nabavljen preko UK igraca UkAc ekipe koja je igrala isto moto gp igrice pa krenuli i malo da se pucaju . ja sam imao problema sa tom ekipom jer nisam bas igrao sa njima cesto i oni su resili da mi oduzmu cd key i da daju nekom drugom igracu iz UkAc ekipe , a nesrecom ja sam bio u EUnetu za to vreme i pocela su sranja oko tog cd keya . jbg sta ces kad kod nas cd key 40 evra a tamo sam ga dobio za 10 evra tj za dzabaka . to je bilo 2007 decembar i pocetak 2008 . stepe se ponudio i dao mi cd key koji trenutno on nije koristio a ni zlocko . kad je doso zlocko ja sam njemu dao moj a od stepa ostao kod mene dok nismo shvatili da ovi iz UkAc ekipe ne koriste vise taj cd key , raspao se klan . evo danas pred put na more stepe je davao zlockov cd key koji je jedno vreme bio kod mene svim igracima , pa slucajno sada sjebo stvar i dao moj cd key TWORZI iz euneta kao da koristi dok zlocko ne dodje ponovo . mislim ono kao pogresio pa dao moj cd key i nece vise decko da koristi .

dokazi da ova dva cd keya koji sam i ja vlasnik i prijavljen na CBu a i zlocko sa drugim cd keyom

http://clanbase.ggl.com/guidlog.php?hid=3056828&frame=1&guidid=56 moji guidovi

http://www.ggc-stream.com/index.php?area=guid_search&guid=442c13d5&action=do_search&do=guid_search

http://www.ggc-stream.com/index.php?area=guid_search&guid=23240b33&action=do_search&do=guid_search

da se zna ako dodje do nekog bana ili te haxanja jer znam da sam trn u oku eunetu pa tako da se zna sta moze da sledi , jbg moja greska sto sam prihvatio da mi se pomogne dok se ne resi taj problem al , uveravam vas da cu da kupim orig igru kako znam i umem sada u grckoj ili u crnoj gori posto idem 2 puta na letovanje i pripreme preko faxa i plesa ove godine .

eto toliko o cd keyevima koje ja imam a cod2 ostaje onakav kakav sam ga uzeo odavno - http://www.ggc-stream.com/index.php?area=guid_search&guid=442fbd1d&action=do_search&do=guid_search

hvala da se zna da posle ne bude problem Maki haxa jer taj maki nikad nece da haxa a nikad i nije , tako dusmani mozete opet da me cokite samo i da odete PRC , a ja se nadam da EUnet nije toliko lud da se prave pametni i da mi haxaju cd key jer i njihov cd key je kod mene i to ne jedan nego 2 komada pa da vidimo kome se isplati .

stewzoR

Nece se nista desiti ne boj se...tworza je cd key dobio greskom,izvinjavamo se...bice reseno ASAP....

ReGy

Cu@lan August ? O.o Dolazim 100 % !!!!!!!  :icon_twisted:  I naravno ako je u NS-u ili BG-u .....

Sto se tice bana na cb-u ..... moj account je hakan ( prvi i zadnji MOJ licno napravljen ) i tu nije moglo nista da se sredi od strane admina pa sam resio da uzmem drugi acc i da krenem  i igrao igrao igrao dok nisam naleteo na CORRUPTED admina koji je PLACEN da me bana da protivnicki klan nebi izgubio 120 pts -_-' !  No...Jebe mi se za CB .... Igram ESL vec duze vreme i zadovoljan sam time i samo da bude neki lan kao sto kaze Spinx ili kako vec bitangelan u augustu  :super


stewzoR

cu@LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAn

ToTo

Pa imas org i ovde, mislim da sam u Merkatoru video, 1000 dinara, a imas i kod Irona i Slanog, ne moras ici nigde da bi kupio igru.

S-V Nemanja77

Quote from: tomi11 on June 14, 2010, 07:59:11 PM
cudno,ja sam bar 5 godina bitanga.od ostalih ozbiljnih klanova u srbiji znam samo za bivsi ZTS,i unazad zadnjih par godina MAW.

za cod4 nemam blage veze nit ista znam o toj igrici

eunet,sry maki al ja se ne sjecam da je to ikad bio ozbiljan klan

cuj mozda sam ja fakat neobavjesten ,mozda ja fakat puno toga ne znam il nisam htio saznat al u kategoriju ozbiljnih klanova stavljam one koji su u rangu bitangi,a koliko ja znam ,prije par godina jedino je ZTS bio ozbiljan protivnik,i u danasnje vrijeme MAW koji je uostalom i dosta jaci od nas .

al da ja sad ne pricam bzvz ,raspitat cu se kod japeta i krasica posto njih drzim ko najmjerodavnije po pitanju cod scene

STEK ti sve znas,jesi ti mozda cuo za cukija ,cokija,komitu i ostalu ekipu?

fakat da si ti bitanga 5 godina , nemenja cinjenicu da si neobavesten   i zaslepljen  ljubavlju  prema  bitange main i war serveru i ovim forumom
( mislim nije ovo nista lose ovde, da me ne shavtis pogresno)
otvori oci osvrni se  malo oko tebe, nije ovo 2005, vec 2010

i pitanje sta je po tebi ozbiljan klan?? da ima 6 servera i 7 admina
da me starije bitange neshavte pogresno
toto, prvo gledaj sebe pa druge

P.S. a ozbiljnost brisanja topica i tema, to da ti nepricam,

Zver

Naravno da je tema obrisana kada ste otisli u nacionalisticku OFFTOPIC raspravu, ako te interesuje zasto sam kikovao cica drazu, evo ti objasnjenje:

Covek je na server dosao samo sa jednim ciljem, a to nije da igra, nego da provocira nase kolege sa druge strane dunava i drine. Sto se tiče administriranja foruma, moŠ¾da je kod tebe na forumu drugačije, ali kod nas postoji nekoliko veoma bitnih pravila, među tim pravilima je i ono gde se ne ulazi u rasprave bivših zaraćenih strana ko je u pravu, ko su ratni heroji, a ko nisu jer svaka strana ima svoju istinu  koja je u koliziji sa istinom na drugoj strani, zato ta rasprava treba da se vodi u parlamentima tri drŠ¾ave, kao i na nivou ministarstava spoljnih poslova, a ne ovde. Boli uvo naše komšije ko je bio čiča draŠ¾a, takođe ih ne interesuju nikakve istorijske činjenice, jer svaka strana ima svoje činjenice, prema tome vi ne moŠ¾ete da ne dođete u sukob mišljenja. Moj posao je da to ovde sprečim, potpuno nepristrasno. Jedini način da to uradim jeste da obrišem ceo topic koji se razvija u neŠ¾eljenom pravcu.
Kao što sam već 1000 puta ponovio, moŠ¾ete vi da kritikujete način na koji mi vodimo naš comunity, ali da nije warnova, banova i brisanja topica, ovaj forum odavno već ne bi postojao. Mi smo odabrali put multietničnosti, vi očigledno niste, pa se vi u našoj kući ponašajte prema našim pravilima, a mi ćemo u vašoj prema vašim......

овер анд оуÑ,  :rofl

S-V Nemanja77

zato teme netreba brisati nego lock, da procitamo prvi post ponovo
posto je to tvoj posao ovde, nepristrasan, ali je njegov post bio samo na naziv cica draze
elem da ih boli  za cicu , boli ih, jer mi nemamo pavelica
a na mom forumu nije dozvol;jeno vredjanje bilo koga i iznosenje neistina
ne kritikujem ja nikada prvi, vec sam bio direktan prema tomi11
ako je dosao sa ciljem vredjanja, pa makar se zvao i kraljevic marko , neka dobije sta zasluzuje


Zver

Opet ti pokušavaš da me naučiš kako da radim svoj posao, moŠ¾da ti to tako radiš na svom forumu, ali to ne mora da znači da to tako treba raditi. Ni ovaj tvoj post nema neki nepristrasan ni parlamentaran ton.

Š to se tiče istine i neistine, kao što sam malopre napisao, svako ima svoju istinu i u nju veruje, prema tome bilo kakvo raspravljanje na tu temu moŠ¾e završiti samo na jedan način na bitange forumu. Igrača sa nickom čiča draŠ¾e nisam samo kikovao, nego sam čoveka prvo upozorio, objasnio, i naravno na kraju izbacio, jer kada dodješ kod mene kući, vaŠ¾e moja pravila.

S-V Nemanja77

Таман посла да ја Ñ,ебе учим Ñ,вом послу!
Ñ,о је само сугесÑ,ија , закључаш Ñ,ему, а не сад овако немогу да га циÑ,ирам(и осÑ,али виде и процене ко је будала а ко није)
АпсолуÑ,но ваша кућа ваша правила
и ја посÑ,упам у складу са вашим правилима
Ð'и Ð'иÑ,анге
Ñ,врди Ñ,е да сÑ,е оÑ,ворени Ñ,олеранÑ,ни неприсÑ,расни  иÑ,д... иÑ,д...... иÑ,д..... 5+ за Ñ,руд
али није све Ñ,ако
Ја разумем када доÑ'е госÑ, ( комшија са оне сÑ,ране дрине), да Ñ,реба биÑ,и најбољи могући домаћин
али Ð'ама увек  више смеÑ,а први комшија......
а Ñ,о да ли свако има своју исÑ,ину... Ñ...м........
Ð'аше је да будеÑ,е неприсÑ,расни  и објекÑ,ивни.. а Ñ,о по пиÑ,ању појединиÑ... Ñ,ема, нисÑ,е

ToTo

#379
Evo gledam sebe.....i mislim da mi nista ne fali, ako ti mislis da fali, reci brate, budi malo konkretniji. Ja tebe uopste ne kontam?? O cemu ti zapravo pricas? :ne_razumem

Tomijev post je vezan za potpuno drugu temu od one o kojoj raspravljas sa Zverkom, opet  :ne_razumem 

Postoje ljudi sa one strane Drine, koji su clanovi naseg klana, i admini na ovom forumu, nema ovde komsija, vec dobrih i losih ljudi, a pravila su ista za sve, tako da opet  :ne_razumem tvoju konstataciju, o komsijama??

Molim te pisi latinicom, jer je ovo forum na koji dolaze ljudi sa celog prostora Balkana, a posto veci deo njih ne koristi  i ne zna cirilicu, odlucili smo da se na nasem forumu koristi latinica, hvala.

S-V Nemanja77

Па комшија је Ñ,,игураÑ,ивно, мислећи на босанце и Ñ...рваÑ,е!!!
али ово је много леп Ñ,опик, нећу више  овоме  . послаћу Ñ,и ПП

durd3n

#381
Ja se secam euneta klana, jeste da momci igraju dugo al oduvek su bili vezare :D:D:D:D:DD::D
Tipa ko god ih dobije banuju ga sa svog servera :super :|| :|| :||, (a uglavnom svi su ih dobijali)
:violin: :violin: :offtopic

bila je davno neka sbb liga, sbb je tada imao svoj cod2 server. secam se da su i oni igrali.
i apis i zero itd....

Al_Capone

Da istina, jako lose su igrali /ne znam kakva je situacija danas sa novom postavom/ , no prije kad je Hotstep igrao... Petrovac klan je bio tek9 za njih... Stalno neke optuzbe...

spdR

eunet 2006 nije imao pojma, tad je igrao hotstep, labud, ubicasrbija... ne kazem da su oni losi ali generalno svi su ih drali tada.... bio je tad tamo i neki cipi-cips i jos neki likovi... ugl. losi su bili (:


a za apis su igrali kol'ko se secam urke, dzigi i kompanija... na sbb-ovom serveru tad nikad nisam igrao, igrao sam po hrvatskim i bosanskim serverima tada.... jos sam ISDN imao :D

laserklaser

eunet je oduvek bio low klan.i kad su igrali kokos turista i cipi cips...i stalno su nesto kenjali :)
al osim ovog poslednjeg nisu imali citere.
inace cod je poceo da se igra u srbiji(pored eunet servera) na sbb-u 2004.mnogo pre bitangi

spdR

ja sam poceo tamo 2006., kad me je resa uveo u te gamerske vode :D
tad su klanovi bili zeroissue, brain, ap1s, eunet...

bitange serveri su dosli nesto pre izlaska cod4, ako se ne varam, a tada je cela stara ekipa otisla na cod4 (pa se posle vratili na cod2)... ja sam cod4 igrao god dana :D

veky

 :omg:  jao digli ste tu prasinu vezi toga.... evo ja vec neigram cod 2 , vise od god dana mislim..  i ljepo uzivam u igranju cod 6 mw 2 :) ili  :icon_bad:  .. tako da znam nekada odigrati malo cod 2 na nekom serveru.. inace ovo sto ste vidjeli puca mi kurac... jel sam ja to jel je to jura ili onaj deseti... ako oces smatraj me citerom ili sta god ali kada ja znam da ja na lanu sve dobivam :P   ugl..i da spider onaj  put kada smo igrali CB ja sam te dobio i ako oces imam ja taj demo dan danas mislim.. mislim da cu ga staviti i na youtube.. :)) KAZEM VAM PUSTITE SE CODA UZMITE NESTO DRUGO.. COD JE ZARAZAN.. PROPALA JE TO IGRA...    JEDINO VRIJEDI NA LANU IGRATI ZA NAGRADE I TO JE TO... PPOOOZ SVIMAAAA  :stoner:

spdR

ja cod ne igram godinu dana vec, ali ovo komentarisem iz ugla nekadasnjeg cod playera (:

tomi11

jesi ti onaj mali spider iz famiglie :)?

Spinx!!

Quote from: tomi11 on June 18, 2010, 08:38:14 PM
jesi ti onaj mali spider iz famiglie :)?

da da bas taj mali spider
jedan od retkih dobrih igraca!!!

komita

Quote from: spdR on June 18, 2010, 01:07:04 PM
eunet 2006 nije imao pojma, tad je igrao hotstep, labud, ubicasrbija... ne kazem da su oni losi ali generalno svi su ih drali tada.... bio je tad tamo i neki cipi-cips i jos neki likovi... ugl. losi su bili (:

a za apis su igrali kol'ko se secam urke, dzigi i kompanija... na sbb-ovom serveru tad nikad nisam igrao, igrao sam po hrvatskim i bosanskim serverima tada.... jos sam ISDN imao :D

Igrali su: labud, ubicasrbija, walter, preda, cipi-cips, mengele, ceda, nightrider, vojvoda, zajebani, zlocko, kecman, vasili i ja.
A to da li smo imali pojma ili ne... mislim da ovde nije mesto da se o tome diskutuje, bar ne u ovoj temi. Ono "eunet 2006 nije imao pojma" mi malo deluje uvredljivo, igrali smo kako smo znali i dobro se zabavljali. Bili smo u super odnosima sa svima i sa nasom, Hrvatskom i Bosanskom CoD scenom.
Ti si bese sp1der iz Tarantula?... moje licno misljenje za vas klan je da ste dobri momci, a kako igrate... pa to jedino mozemo da utvrdimo u igri. Ponavljam... ne kazem da smo bili odlicni igraci, ali nismo bili ni losi, mada je to nebitno koliko se secam za ovu temu.

E kako je nekad bilo dobro u vreme CoD2 igre...  :'(

komita

Quote from: spdR on June 18, 2010, 01:45:18 PM
ja sam poceo tamo 2006., kad me je resa uveo u te gamerske vode :D
tad su klanovi bili zeroissue, brain, ap1s, eunet...

bitange serveri su dosli nesto pre izlaska cod4, ako se ne varam,

Ne mogu da se setim kad su se tacno pojavili... ali znam da su se kasnije uklucili u igru... sto uopste nije minus, jer su se odrzali sve do danas.

spdR

nisam ja spdr iz tarantula (:
ali jesam spdr koji je igrao od 2006. odkad je resa osnovao wpack, tacnije prvobitni [KG] - Kraljevska Garda...


inace secam se tebe, igrali smo i cod4 zajedno na nekim serverima, ::FREE:: Komita... ja sam bio x3m: spdR u cod4... i ovo nije bilo upuceno tebi ali posto hotstepa svi volimo da provociramo jos od pocetka 2008. kada je pokusao da srusi cod serbia community (imitirao je tvoj nick) to sam napisao da bi njega prozvao...


eto ti objasnjenje, mada cinjenica je da tadasnji (kao ni sadasnji) eunet nije bio neki skill tim (: da je zajebancija dobra to je ok...

komita

Quote from: spdR on June 19, 2010, 03:32:40 AM
inace secam se tebe, igrali smo i cod4 zajedno na nekim serverima, ::FREE:: Komita... ja sam bio x3m: spdR u cod4...

Izvini... pomesao sam te sa nekim drugim likom koji nosi isti nik, sad sam se setio da si igrao u x3m.

ToTo

Posle 27 stranica zivopisne rasprave, utihnu polako i ova tema, ali samo do pojave novih citercica babancica, a onda nastavljamo  :hat

ugly.fender


stewzoR

 :spiteful  :hang sace oni jos malo...citeri nikad ne spavaju  ;D

Spinx!!

ma de mrtvih citera na sve strane ima
uskoro cemo snimiti film
CITERI SU MEDJU NAMA
ima dosta kandidata za glavne uloge pocev od beb@, brchooo, max, silent, razbijac.......preko phenoma domohomosava i jos mnogo mnogo njih da ne nabrajam sada
Bice lepo videti ih sve na bitange partiju da gicastimo cugu  :spiteful :spiteful :spiteful

URS-mike

Quote from: Spinx!! on June 26, 2010, 03:51:26 PM

CITERI SU MEDJU NAMA

ovo si ti rekao da su citeri medje vama!  :clapping2
nemoj posle meni da se zalis kad popijes bananka  :spiteful

The DoctoR zSpu

Bas mi je krivo sto su se svi nadali da ce mene uhvatiti ovde-ali eto zalim slucaj  :stoner:

Stash

Ja bi volio uvatit te tvoje nabildane sise s avatara...

zlenzlla

Quote from: Stash on July 24, 2010, 12:26:22 AM
Ja bi volio uvatit te tvoje nabildane sise s avatara...

Nemoj ovako javno Stash  :spiteful

Stash

Ja ništa ne skrivam od javnosti. =D

Stash

Osim da sam par puta upalio wallhack na bitangama, al dobro ajd, sad sam presto i super mi je druŠ¾it se s vama svima, to sam ja prije hakso, sad sam se totalno popravio i išo sam u crkvu ispovijedit grijehe čak..

razZz

Quote from: Spinx!! on June 26, 2010, 03:51:26 PM
CITERI SU MEDJU NAMA
ima dosta kandidata za glavne uloge pocev od beb@, brchooo, max, silent, razbijac.......preko phenoma domohomosava i jos mnogo mnogo njih da ne nabrajam sada

Ajde spinx samo mi ovo reci...zasto si stavio brchu i mene?? Ako me ikada nadjes na toj listi kupujem ti jednog bmw-a i pivu  :ziveli    :flag_of_truce

Stash

Zapustili smo ovu temu, jel netko novi otkriven? =DDDD



STEK

Steta sto je banovan sa foruma...inace,sad bi se on ovde pravdao i pricao kako to nije on nego pera iz male jasikove....

jape


PICAj3La

dont kill the messanger..

ni ne znam sta je na tom linku.. samo mi receno da ostavim :>

Dijabola

Sorry, the file you requested is not available.  :doc

Dijabola

Sorry, the file you requested is not available.  :doc


Lang

#414
 Cro  zavidno 1 mesto /14 strana citera/,Bosna 3 strane /2 mesto/,Srbija 1 stranica/3 mesto/. :scenic
Ima ih dosta koji su igrali na Bitanga serverima .... :king:
izvor http://clanbase.ggl.com/cheaters.php

Norm@ndy

Secam se ovoga da je igrao na bitangama:

http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=3405513&suspend=1  :nervous:

Cisto malo da se ozivi tema  :tease

deno!?

#416
Quote from: Lang on October 21, 2011, 09:47:45 PM
Cro  zavidno 1 mesto /14 strana citera/,Bosna 3 strane /2 mesto/,Srbija 1 stranica/3 mesto/. :scenic
Ima ih dosta koji su igrali na Bitanga serverima .... :king:
izvor http://clanbase.ggl.com/cheaters.php
hahahhaa kazes da ima 14 strana probaj staviti onima kojima je expire profil mslim da ima samo 46strana :omg: :omg: nemogu da vjerujem

spy18

#417
Ovaj je igrao i čini mi se da i dalje igra na Bitange serverima  :omg:

http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=3321853&suspend=1

i ovaj čini mi se
http://clanbase.ggl.com/humaninfo.php?hid=3400601&suspend=1

Lang

#418
Pazi deno!? kada se ne secam tebe ........... :nervous:
Pricamo ovde o cod-u a tetris je na drugom  forumu... :doc