News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

2 GODINE 'BITANGE' KLANA - Gerila bar!

Started by *MTBOX*, February 02, 2008, 12:19:36 PM

Previous topic - Next topic

*MTBOX*


MeeLanChe

- Hvala MTBOX -  :wink:

  Zelim da se ZAHVALIM,
svima koji su prisustvovali proslavi 2 god. // bitange //  Klana

 Nadam se da ce sto vise slika, sinocne zurke svanuti na nasem forumu!

  -Veliki POZDRAV za Predsednika, koji je jedan od retkih,
uspeo da se organizuje i prisustvuje RODJENDANSKOJ ZURCI!!!!  

      -BRAVO Ekipa-

     :wink:     --Ziveli--

El Muerte

Poceo sam da shvatam...okruzen pichkicama i cinkaroshima - izdani smo!!!!
Napustam formaciju i pokushavam da se probijem, od sada je svaki covek za sebe!!!!Imam mnogo da izgubim, ali sve po cenu da ne ispadnemROZE BITANGA.
Bezim, dezertiram, kasarna je ostala napushtena - ko je i jebe!Ulazim u GAY-RILU trazim svog predsednika koji je uskracen za najvaznijeg coveka zaduzenog da ga zastiti od najezde zlotvora koji mu narucuju pivo!!
E vala nece tako moci! Kako sam ushao ugledam sto gde sve bitange imaju ispod ochiju DIRTY SANCHEZ-a ! Cudan neki obichaj, ali sada mi postalo jasno zasto CAPT.PRICE se nije usudio doci!
Bacam se nashem PREDSEDNIKU za sto i grabim stolicu.Spreman sam.1,2,3 pivo i ja primam sve udarce za njega! U medjuvremenu cujem da je jedna od nezvanichnih bitangi pala od strane zenskog polnog organa! Slava mu! Medjutim mi se jos uvek drzimo!
Na polovini feste izasli smo napolje da se slikamo,celokupna delegacija i nash PREDSEDNIK okruzen najjacim obezbedjenjem jos of JOSIP BROZA TITA koji je izashao na svez vazduh osmatrajuci neke veoma lepe kutije!
Citadel ulece i klizeci se baca na zemlju, osmatrajuci one kutije! DA LI JE TO USTVARI KAMUFLIRANI HUMANI KRUZ!?!?!?
Ja ulecem drugi i osmatram krovice!Shvatam u jednom trenutku - SUNCE TI JEBEM BICE GUSTO !
Kako su svi ostali poceli da se spawnuju u dvoristu za slikanje shvatio sam da smo sigurni.

Slikanje je zavrsheno - prvi upada milache i pokriva za shankom...samo da nije uzeo karabin sunce mu njegovo!
Upadaju ostale bitange i sda smo svi izmeshani - buladetine, bitange....svi smo postali jedno i shvatam da je nasha BUDALETINA ustvari preobrazena BITANGA!
nalet opakih piva se nastavalja - 4,5,6 i ja shvatam da u kafani vishe nikog nema osim pijanog Makarija I Duhana Silnog koji me cudno gledaju  a ja molim boga da su te IZBOCINE NA NJIHOVIM PANTALONAMA USTVARI KLJUCEVI OD LOKALA !!!!!
Pucanje sebi u glavu nema - josh uvek me sluze noge.
Okrenem se i vidim otvorena vrata- IZLAZ !!!
Krecem prema vratima ali zlotvori su modifikovali lokal tako da su se ona pomerala levo-desno non stop kako niko ne bi izaqshao.
Pokushavam da uhvatim momenat - levo-desno-levo-deso .......jebem li ti vojsku pomislio sam !
bacam se napred ali su me vrata fatalno ranila u rame svojim ramom.
Bezim iz kafane , nalazim taksistu koji me zachudjeno gleda dok unezvereno uz velike muke pokushavam da artikulisano izgovorim svoju adresu .
Da nije i ON Nemac- pomislih ?!?!?! "SHULDIGUN?????" "ZURUCK ZEE???"
ili samo "ENKE FLENKE"?
Hvala bogu nije........to je samo bio taxista kojeg sam teshko ranjen i otrovan morao voditi kroz grad objashnjavajuci gde zivim - to je bio najtezi deo moje veceri.
Otvaram oci.....vreme je prelepo...a ja i dalje pokushavam da shvatim odakle ova odeca pobacana na podu dok ovo kucam i ZASTO JA NEMAM NISTA NA SEBI?!?!!?!?!???

clumsy

evo ga jos jedan dudarim :)

svaka cast murta!

*MTBOX*

Quote from: "El Muerte"Poceo sam da shvatam...okruzen pichkicama i cinkaroshima - izdani smo!!!!
Napustam formaciju i pokushavam da se probijem, od sada je svaki covek za sebe!!!!Imam mnogo da izgubim, ali sve po cenu da ne ispadnemROZE BITANGA.
Bezim, dezertiram, kasarna je ostala napushtena - ko je i jebe!Ulazim u GAY-RILU trazim svog predsednika koji je uskracen za najvaznijeg coveka zaduzenog da ga zastiti od najezde zlotvora koji mu narucuju pivo!!
E vala nece tako moci! Kako sam ushao ugledam sto gde sve bitange imaju ispod ochiju DIRTY SANCHEZ-a ! Cudan neki obichaj, ali sada mi postalo jasno zasto CAPT.PRICE se nije usudio doci!
Bacam se nashem PREDSEDNIKU za sto i grabim stolicu.Spreman sam.1,2,3 pivo i ja primam sve udarce za njega! U medjuvremenu cujem da je jedna od nezvanichnih bitangi pala od strane zenskog polnog organa! Slava mu! Medjutim mi se jos uvek drzimo!
Na polovini feste izasli smo napolje da se slikamo,celokupna delegacija i nash PREDSEDNIK okruzen najjacim obezbedjenjem jos of JOSIP BROZA TITA koji je izashao na svez vazduh osmatrajuci neke veoma lepe kutije!
Citadel ulece i klizeci se baca na zemlju, osmatrajuci one kutije! DA LI JE TO USTVARI KAMUFLIRANI HUMANI KRUZ!?!?!?
Ja ulecem drugi i osmatram krovice!Shvatam u jednom trenutku - SUNCE TI JEBEM BICE GUSTO !
Kako su svi ostali poceli da se spawnuju u dvoristu za slikanje shvatio sam da smo sigurni.

Slikanje je zavrsheno - prvi upada milache i pokriva za shankom...samo da nije uzeo karabin sunce mu njegovo!
Upadaju ostale bitange i sda smo svi izmeshani - buladetine, bitange....svi smo postali jedno i shvatam da je nasha BUDALETINA ustvari preobrazena BITANGA!
nalet opakih piva se nastavalja - 4,5,6 i ja shvatam da u kafani vishe nikog nema osim pijanog Makarija I Duhana Silnog koji me cudno gledaju  a ja molim boga da su te IZBOCINE NA NJIHOVIM PANTALONAMA USTVARI KLJUCEVI OD LOKALA !!!!!
Pucanje sebi u glavu nema - josh uvek me sluze noge.
Okrenem se i vidim otvorena vrata- IZLAZ !!!
Krecem prema vratima ali zlotvori su modifikovali lokal tako da su se ona pomerala levo-desno non stop kako niko ne bi izaqshao.
Pokushavam da uhvatim momenat - levo-desno-levo-deso .......jebem li ti vojsku pomislio sam !
bacam se napred ali su me vrata fatalno ranila u rame svojim ramom.
Bezim iz kafane , nalazim taksistu koji me zachudjeno gleda dok unezvereno uz velike muke pokushavam da artikulisano izgovorim svoju adresu ulice.
Da nije i ON Nemac- pomislih ?!?!?! "SHULDIGUN?????" "ZURUCK ZEE???"
ili samo "ENKE FLENKE"?
Hvala bogu nije........to je samo bio taxista kojeg sam teshko ranjen i otvoran morao voditi kroz grad objashnjavajuci gde zivim - to je bio najtezi deo moje veceri.
Otvaram oci.....vreme je prelepo...a ja i dalje pokushavam da shvatim odakle ova odeca pobacana na podu dok ovo kucam i ZASTO JA NEMAM NISTA NA SEBI?!?!!?!?!???
marko proveri ti sad posle ovog da nisi posto devojcica ........

El Muerte

Vidish to je moje drugo pitanje.......zasto nema zenske guzice pored?!?!?!?!?!?
No...ne priznajem nijednu bitangu koja nije ranjena u sinocnoj bitci kod Admirala Gaynerala Silnog.

Zver

Meni je bilo ok, nisam mogao dugo da ostanem, ali sam upoznao svoje saborce. :D

MeeLanChe

:D  :D  :D  :D  :D  :D   :D   :D  :D



                :ziveli:

Podpredsednik

Drage moje BUDALETINE, zelim da Vam uputim reci spokojnosti, od danas ce Vase zene i deca moci mirno da spavaju (ne, nisam Vam svima kupio slusalice)! Presao sam trnovit put, zeleci da Vam obezbedim bolje ratne uslove. Odazvao sam se na srdacan poziv domacina, da proslavimo njihov drugi rodjendan. Na vratima me je cekala lepinja, so i slatko od kupina. Onda su poceli da prste poljupci i "nakon toga sam svima podelio poklone koje sam doneo”, o cemu ce da posvedoce fotografije, da ja ne bih sad mnogo pisao o svojoj velikodusnosti i oduzimao Vam dragoceno vreme, znajuci koliko gorite od zelje da cujete sta se dalje zbivalo. Kao sto dolikuje jednom PREDSEDNIKU, sedeo sam na celu stola i ispred mene se nalazilo peceno prase sa jabukom u ustima. Iscrpljen od dugog putovanja, Vas PREDSEDNIK se odmah bacio na prasetinu i cak u tom slasnom trenutku je mislio na Vas, krckanje kozure pod zubima me je potsecalo na zvuk kundaka koji nam cesto lomi koske u nasim zajednickim ratnim pohodima. U svakom momentu su BITANGE bile oprezne i trudile se da ni na koji nacin ne osetim neku neprijatnost, povrh svega su sa zadovoljstvom izgovorile reci, koje jedva da sam i sam ocekivao, pozvali su nas BUDALETINE da budemo deo njihovog tima. Ta recenica je izvukla i koju suzu radosnicu iz mog oka, jer sam ponosan na Vas, svoje vojnike i Vama pridajem najveci znacaj, jer ste Vi kao uigrani tim doprineli da Vas BITANGE zavole i pozele da imaju takvu elitnu jedinicu u okviru svog tima! Konkretan odgovor u vezi toga im nisam dao, jer zajedno sa Vama moram razmotriti sta nam je najbolje ciniti. Vece je teklo dalje uz dosta ica i pica sto je Vasem PREDSEDNIKU veoma godilo, jer cak od dalekog Barbadosa nije imao tako dobar provod. Svako je pozeleo da se fotografise sa vrhovnim komadantom i nadam se da ce te fotografije uskoro biti objavljene ovde i da Vam makar jednim delom docaraju atmosferu koja je vladala prethodne veceri. Vreme brzo odmicalo i blizio se povratak kuci, nasi saveznici su mog telohranitelja i mene, uz zvuke pocasnog marsa, dopratili do mesta gde smo se spawn-ovali! Rastanak nije bio lak, morali smo krenuti jer su nas minuti delili od svanuca sto nam nije islo u prilog, jer tad je neprijatelj najlakse da nas uoci! U povratku sam jedva krevet potrefio, a kad mi je to uspelo usledilo je kuntanje od dva ipo sata nakon cega su me cekali novi ratni zadatci.

ZAHVALJUJEM SE BITANGAMA NA GOSTOPRIMSTVU, STVARNO STE NAJJACI!!!!
Malo mi je krivo sto nisam upoznao i ostale BITANGE, ali ima vremena i za to!

vasili

Quote from: "*MTBOX*"
Quote from: "El Muerte"Poceo sam da shvatam...okruzen pichkicama i cinkaroshima - izdani smo!!!!
Napustam formaciju i pokushavam da se probijem, od sada je svaki covek za sebe!!!!Imam mnogo da izgubim, ali sve po cenu da ne ispadnemROZE BITANGA.
Bezim, dezertiram, kasarna je ostala napushtena - ko je i jebe!Ulazim u GAY-RILU trazim svog predsednika koji je uskracen za najvaznijeg coveka zaduzenog da ga zastiti od najezde zlotvora koji mu narucuju pivo!!
E vala nece tako moci! Kako sam ushao ugledam sto gde sve bitange imaju ispod ochiju DIRTY SANCHEZ-a ! Cudan neki obichaj, ali sada mi postalo jasno zasto CAPT.PRICE se nije usudio doci!
Bacam se nashem PREDSEDNIKU za sto i grabim stolicu.Spreman sam.1,2,3 pivo i ja primam sve udarce za njega! U medjuvremenu cujem da je jedna od nezvanichnih bitangi pala od strane zenskog polnog organa! Slava mu! Medjutim mi se jos uvek drzimo!
Na polovini feste izasli smo napolje da se slikamo,celokupna delegacija i nash PREDSEDNIK okruzen najjacim obezbedjenjem jos of JOSIP BROZA TITA koji je izashao na svez vazduh osmatrajuci neke veoma lepe kutije!
Citadel ulece i klizeci se baca na zemlju, osmatrajuci one kutije! DA LI JE TO USTVARI KAMUFLIRANI HUMANI KRUZ!?!?!?
Ja ulecem drugi i osmatram krovice!Shvatam u jednom trenutku - SUNCE TI JEBEM BICE GUSTO !
Kako su svi ostali poceli da se spawnuju u dvoristu za slikanje shvatio sam da smo sigurni.

Slikanje je zavrsheno - prvi upada milache i pokriva za shankom...samo da nije uzeo karabin sunce mu njegovo!
Upadaju ostale bitange i sda smo svi izmeshani - buladetine, bitange....svi smo postali jedno i shvatam da je nasha BUDALETINA ustvari preobrazena BITANGA!
nalet opakih piva se nastavalja - 4,5,6 i ja shvatam da u kafani vishe nikog nema osim pijanog Makarija I Duhana Silnog koji me cudno gledaju  a ja molim boga da su te IZBOCINE NA NJIHOVIM PANTALONAMA USTVARI KLJUCEVI OD LOKALA !!!!!
Pucanje sebi u glavu nema - josh uvek me sluze noge.
Okrenem se i vidim otvorena vrata- IZLAZ !!!
Krecem prema vratima ali zlotvori su modifikovali lokal tako da su se ona pomerala levo-desno non stop kako niko ne bi izaqshao.
Pokushavam da uhvatim momenat - levo-desno-levo-deso .......jebem li ti vojsku pomislio sam !
bacam se napred ali su me vrata fatalno ranila u rame svojim ramom.
Bezim iz kafane , nalazim taksistu koji me zachudjeno gleda dok unezvereno uz velike muke pokushavam da artikulisano izgovorim svoju adresu ulice.
Da nije i ON Nemac- pomislih ?!?!?! "SHULDIGUN?????" "ZURUCK ZEE???"
ili samo "ENKE FLENKE"?
Hvala bogu nije........to je samo bio taxista kojeg sam teshko ranjen i otvoran morao voditi kroz grad objashnjavajuci gde zivim - to je bio najtezi deo moje veceri.
Otvaram oci.....vreme je prelepo...a ja i dalje pokushavam da shvatim odakle ova odeca pobacana na podu dok ovo kucam i ZASTO JA NEMAM NISTA NA SEBI?!?!!?!?!???
marko proveri ti sad posle ovog da nisi posto devojcica ........

on je devojcica..nemoras ga pitati

VIP.er

Quote from: "Podpredsednik"Drage moje BUDALETINE, zelim da Vam uputim reci spokojnosti, od danas ce Vase zene i deca moci mirno da spavaju (ne, nisam Vam svima kupio slusalice)! Presao sam trnovit put, zeleci da Vam obezbedim bolje ratne uslove. Odazvao sam se na srdacan poziv domacina, da proslavimo njihov drugi rodjendan. Na vratima me je cekala lepinja, so i slatko od kupina. Onda su poceli da prste poljupci i "nakon toga sam svima podelio poklone koje sam doneo”, o cemu ce da posvedoce fotografije, da ja ne bih sad mnogo pisao o svojoj velikodusnosti i oduzimao Vam dragoceno vreme, znajuci koliko gorite od zelje da cujete sta se dalje zbivalo. Kao sto dolikuje jednom PREDSEDNIKU, sedeo sam na celu stola i ispred mene se nalazilo peceno prase sa jabukom u ustima. Iscrpljen od dugog putovanja, Vas PREDSEDNIK se odmah bacio na prasetinu i cak u tom slasnom trenutku je mislio na Vas, krckanje kozure pod zubima me je potsecalo na zvuk kundaka koji nam cesto lomi koske u nasim zajednickim ratnim pohodima. U svakom momentu su BITANGE bile oprezne i trudile se da ni na koji nacin ne osetim neku neprijatnost, povrh svega su sa zadovoljstvom izgovorile reci, koje jedva da sam i sam ocekivao, pozvali su nas BUDALETINE da budemo deo njihovog tima. Ta recenica je izvukla i koju suzu radosnicu iz mog oka, jer sam ponosan na Vas, svoje vojnike i Vama pridajem najveci znacaj, jer ste Vi kao uigrani tim doprineli da Vas BITANGE zavole i pozele da imaju takvu elitnu jedinicu u okviru svog tima! Konkretan odgovor u vezi toga im nisam dao, jer zajedno sa Vama moram razmotriti sta nam je najbolje ciniti. Vece je teklo dalje uz dosta ica i pica sto je Vasem PREDSEDNIKU veoma godilo, jer cak od dalekog Barbadosa nije imao tako dobar provod. Svako je pozeleo da se fotografise sa vrhovnim komadantom i nadam se da ce te fotografije uskoro biti objavljene ovde i da Vam makar jednim delom docaraju atmosferu koja je vladala prethodne veceri. Vreme brzo odmicalo i blizio se povratak kuci, nasi saveznici su mog telohranitelja i mene, uz zvuke pocasnog marsa, dopratili do mesta gde smo se spawn-ovali! Rastanak nije bio lak, morali smo krenuti jer su nas minuti delili od svanuca sto nam nije islo u prilog, jer tad je neprijatelj najlakse da nas uoci! U povratku sam jedva krevet potrefio, a kad mi je to uspelo usledilo je kuntanje od dva ipo sata nakon cega su me cekali novi ratni zadatci.

ZAHVALJUJEM SE BITANGAMA NA GOSTOPRIMSTVU, STVARNO STE NAJJACI!!!!
Malo mi je krivo sto nisam upoznao i ostale BITANGE, ali ima vremena i za to!

Ma da... pa rekao sam vec da mi je stvaro zao sto nisam mogao doci ali moram opet: zao mi je sto nisam moga doci  :lol:  elem, bilo bi mi drago da sam se konacno upoznao sa doticnim gostima i domacinima na toj zabavi ali eto...sto kazes ima vremena

Podpredsednik

Ne treba sumnjati, bice druzenja, kako najavljuju BITANGE! ;)

korisnik2007a

Cek,ja da obrazlozim svima a posebno MURTI zasto nisam mogao doci...

Prvo - Nemam Pojma di je to
Drugo - Nemam pojma di je to
Trece - Nisam imao vremena
Cetvrto - Za razliku od nekih ja imam odgovoran posao
Peto - KO BRE NORMALAN DOLAZI MEDj PEDERCINE???  :lol:

Podpredsednik

Quote from: "korisnik2007a"Cek,ja da obrazlozim svima a posebno MURTI zasto nisam mogao doci...

Prvo - Nemam Pojma di je to
Drugo - Nemam pojma di je to
Trece - Nisam imao vremena
Cetvrto - Za razliku od nekih ja imam odgovoran posao
Peto - KO BRE NORMALAN DOLAZI MEDj PEDERCINE???  :lol:
Zamolio bih te da ne vredjas!!!!

El Muerte

Quote from: "korisnik2007a"Cek,ja da obrazlozim svima a posebno MURTI zasto nisam mogao doci...

Prvo - Nemam Pojma di je to
Drugo - Nemam pojma di je to
Trece - Nisam imao vremena
Cetvrto - Za razliku od nekih ja imam odgovoran posao
Peto - KO BRE NORMALAN DOLAZI MEDj PEDERCINE???  :lol:

1.kupi kartu
2.rashiri kartu
3.pogledaj kartu
4.raspitaj se medju ljudima- zato postoji forum :D :D :D
5.Znam da ti krivo ali ne brini se......kupili smo kanticu ulja koja ceka na tebe :D

korisnik2007a

pa dobro...doci cu i ja kad tad...Inace stavio sam kucu pod hipoteku i jos nemam para za kartu... :D

@predsednik....sta drugo da ocekujem od budaletine...  :lol: