Legija*** Naj ozloglaseniji nick na serverima Bitange PITA?

Started by Legija, November 28, 2013, 10:03:36 PM

Previous topic - Next topic

Legija

cenjenu administraciju Bitanga servera zbog cega je sankcionisan i uskracen igre na istim?
Hvala.

Hollala

I ja sam isto kikan sa tobom i jos jedan decko.
Server Main!
Na serveru nije bio ni jedan Admin/subadmin osim nas trojice koji smo kikani i 4 madjara!

c0C0

Zbog vrijeđanja igraca ,a ponajvise SERVERA NA KOJEM BESPLATNO IGRA !!!!
TRAŽI DRUGI SERVER , KADA TI OVAJ NE ODGOVARA.

Legija

Hvala na odgovoru.
Stavovi su vam katastrofalni sto se sankcionisanja tice...Bar je tako vidim situaciju...Ne kazem da je u redu vredjanje ali brate ako je neko igrao sa citom sto ga ponovo pustate da igra?Sto ga ne kikate ko danasnji dan mene za neku tamo uvredu...
Koji je to igrac bio, nikome se licno obratio nisam ,neka se javi... (mada se iskreno ne secam da sam nesto toliko strasno napisao)

filadendron

Quote from: Legija on November 28, 2013, 11:05:39 PM
Hvala na odgovoru.
Stavovi su vam katastrofalni sto se sankcionisanja tice...Bar je tako vidim situaciju...Ne kazem da je u redu vredjanje ali brate ako je neko igrao sa citom sto ga ponovo pustate da igra?Sto ga ne kikate ko danasnji dan mene za neku tamo uvredu...
Koji je to igrac bio, nikome se licno obratio nisam ,neka se javi... (mada se iskreno ne secam da sam nesto toliko strasno napisao)

Vredjaš server i onda očekuješ da igraš na istom?!
A što se stavova tiče takvi su od početka postojanja ovih servera pa ako ti se ne sviđaju zašto uopšte i igraš na njima??? Idi na servere koje možeš da pljuješ i gde mogu da te psuju dok igraš pa tamo uživaj.

Hollala

a ponajvise SERVERA NA KOJEM BESPLATNO IGRA Hahahahahaha sta napisa covek xD
Da se nisu madjari zalili da smo nekog vredjali? haha
Ae okaci taj ss da vidimo koga smo vredjali!

Bas sam se zapitao sto su Bitange serveri prazni xD

filadendron

Quote from: Hollala on November 28, 2013, 11:45:19 PM
a ponajvise SERVERA NA KOJEM BESPLATNO IGRA Hahahahahaha sta napisa covek xD
Da se nisu madjari zalili da smo nekog vredjali? haha
Ae okaci taj ss da vidimo koga smo vredjali!

Bas sam se zapitao sto su Bitange serveri prazni xD

Koji si nick imao u igri?

Hollala

Pa ako si me kikao onda znas koji sam imao nick! Posto smo ja i legija kikan u isto vreme.

filadendron


filadendron

Ako si taj sto mislim da jesi kikan si zbog psovanja majke adminu

Hollala


Hollala


tubifeks

Quote from: Hollala on November 28, 2013, 11:53:08 PM
Pa ako si me kikao onda znas koji sam imao nick! Posto smo ja i legija kikan u isto vreme.

Tražiš odgovor a nećeš da sarađuješ. Ako si došao ovde da zajebavaš brzo će se to rešiti.

filadendron


Hollala



Hollala

Banaj keru provajdera pa cu ti dokazati ko sam :)
Ovo je smesno :) Nema dokaza pa se pravi pametan hahaha

filadendron

Quote from: Hollala on November 29, 2013, 12:07:32 AM
Banaj keru provajdera pa cu ti dokazati ko sam :)
Ovo je smesno :) Nema dokaza pa se pravi pametan hahaha

Kao prvo nemoj da vredjas nisam ni ja tebe, kerrr je nickname igrača a to vrlo dobro znaš

Hollala

A gde sam te to vredjao?
Kad budes znao ko igra pod nickom: Roy ili Roy Jones na Garage onda ces znati koje kerr!
Do tada vezbaj mozak kvasac..Ae zdravo!

Legija

Mozda je on za kako kazes " kikan si zbog psovanja majke adminu" a sta sam ja pisao ne secam se stvarno daj te ako moze ono iz conzole ili sta vec...Mislim da danas nicim nisam zasluzio da budem sikaniran.Kazem danas,jer ne poricem da je nekih dana i bilo pogrdnih reci koje se mogu razlicito protumaciti...

"SERVERA NA KOJEM BESPLATNO IGRA" jel to znaci da ostali placaju a ja sam izuzetak pa besplatno igram?
Daj te broj racuna da uplatim sta treba pa da na miru igram dok me jedni gledaju kroz zid,kutije itd.,drugi drze na nisan cim promuljim iza coska,treceg moras 12 X da pogodis da bi pao,cetvrti ima bug dim (ali svaki kill),sesti baca fels bombe i slucajno te svaki put pogodi u usta sedmi kada leti (trci) po stepenicama samo sto mu glava ne otpadne od brzine... i da ne nabrajam vise znate i sami ali ne kikate! samo sto ne pocnu iz speca da biju....
U ovakvom rasulu vi ocekujete mir na serveru dragi moji???? Izazvan ovakvim stvarima covek moze u afektu napisati svasta,i naravno odmah ce administracija (uvek puni sebe veoma vazni likovi na serveru sa ovim kako se zove rcon ili sta vec) uciniti svoje remek delo ...KICK kriticara (psovaca) ali problem ostaje jer ce opet neko poceti da psuje zato sto ste ostavili citera....


filadendron

Ti si neki mnogo pametan dečkić, mogao bih ja tebi dati nesto da stiskaš pa da vidiš kako raste i raste kao kvasac

c0C0

Alo cemu rasprava nema igre za Legiju i tocka . pa neka trazi drugi server i tamo vrijeđa .
Nisi ti pisao pravila ponasanja na serveru, svi ih se drze i igraju. Samo ti pametan pa neka ti.

A za tebe Hollala igraj se ti koga hoces imao netko dokaz za tebe ili ne boli me briga ak te je kickao . Kada dodes na forum i ovako se postavis da se mi igramo pogađanja tko je koga kickao.
Ima nas admina koliko hoces i po serveru i van servera. Ako je netko kickao legiju ne znaci da je tebe isti taj. Napises tko si i sta si, te ce ti se netko javiti . Za ovako ponašanje me zaboli ne mora ni imati ss.


Legija

Bhato Bahato nastupas i na forumu isto kao i na serverima a samim tim potvrdjujes ono sto sam u predhodnom postu i opisao...
Daj mi pravilo u kome je dozvoljeno koriscenje cheat_a i ostalih sra*a...
Zaboli istina i te kako zaboli ;)

Hollala

Mene je kikao filadendron misleci da sam ja Sisma :)
Pa je onda pomislio da sam ker
pa onda mu je mozak otkazo :) kvasac :P
Ne zna sad sta da slaze
posto nema dokaz
pa smislja neku svoju pricu :)))

filadendron

Quote from: Hollala on November 29, 2013, 12:35:33 AM
Mene je kikao filadendron misleci da sam ja Sisma :)
Pa je onda pomislio da sam ker
pa onda mu je mozak otkazo :) kvasac :P
Ne zna sad sta da slaze
posto nema dokaz
pa smislja neku svoju pricu :)))

sto mislis da mi treba bilo kakav dokaz

prekini da vredjas jer ces dobiti ban

filadendron

mada kad malo bolje razmilslim evo tebi ban malo da ohladis sa rečnikom i podsetiš se s kim pričaš

P!ck 'n roll

Nisam ni video ovo proseravanje ove dece ovde... Kao prvo uhvati se ti knjige, a ne COD2 jer ces tada nauciti da se rec najozloglaseniji pise zajedno... Drugo vredjate mnogo starije ljude od vas, a sa tim stavom mozete samo po picki da dobijete i ja bih jako voleo da mogu da vas upoznam da popricamo... Nemam pojma odake pisete ali nije problem pronaci, nemojte misliti da ste koale, jer ako se raspitate vec je bilo poseta clanova bitangi raznim idiotima kao sto ste vi pa cak i van Srbije... Pazite sta radite, manje serite, vise ucite, i zivot ce vam biti mnogo jednostavniji... nevaspitana govna, ban obojici, jer jebes mi sve nacicemo gde su, a tada vise nisam siguran u sebe...  :stoner:

Strajdzo

E to sim dobro reko.ja bi voleo da vas upoznam sve bitange igrace na ts ili fb....Ko bude iso na zimovanje na primer Kopaonik nek mi se javi....Strajdzo

Radagast

Strajdzo dodjes do mene na leto kad bude ono 40+ da mi budes lepeza.
Jel dogovoreno brt?


Djuka023

 :shok od kad admini treba da se pravdaju za kikovanje zbog psovanja? Sto se vi pravdate njima ako im se ne svidja traze drugi server i cao. Sad dodje neko na forum i pravi se pametan, trazi ss, a pritom zna da je psovao, ma daj bre   :hmm


Legija

Pa tako covece.Hvala na konkretnom odgovoru.
Ne secam se tacno ali mislim da to nije bilo juce od kad je pocelo ucestalno kikanje...No razumem skupilo se.U nekom od predhodnih postova sam i napisao da ne poricem da je i toga bilo...Ne opravdavam to kao ni  ono drugo koje sam opisao negde iznad.Takodje sam svestan da cu snositi posledice zbog toga i kajem se ,ali....
Sto se tice ovih javnih pretnji i zastrasivanja mislim da nema potrebe za tim...Jer nisu bas svi igraci "deca koja se proseravaju" ;)
QuoteBio banovan ili ne , igrao ili ne igrao vise na vasim serverima ostaje mi samo da se javno izvinim svim postenim igracima a posebno ADMINISTRATORIMA koje  sam (u afektu) direktno ili indirektno uvredio na ovaj nacin.
Hvala

P!ck 'n roll

Da, jesi, jer ne znas ni da pises... Ne znas gde je tacka, gde je zarez... Napravio si sranje, imas svoj stav prema ovim serverima, sa tim stavovima mozes i sam znas gde da ides... Da ne lajem ovde. Ko je tebe uopste pitao za misljenje i kako razmisljas? Da se ti bavis i procenjujes rad admina i subadmina.. Jel si normalan? Da, BESPLATNO, jer postoje ljudi koji placaju te iste servere, ne igraci nego bitange i ljudi iz community-ja. Zato se ti igras free, ali da li to cenis, ne! Sto se tice pretnji, to nisu klasicne pretnje ni zastrasivanje, samo sta bi se moglo desiti ako nastavite, to se posebno odnosi na ovog Hollala, taj je bezobrazniji i od tebe... Sto se mene tice sa tim izvinjenjem mozes da se teras u .....  :whip3:

Legija

 Mozda si previse strog prema meni...Ali u svakom slucaju Hvala  :whip3:  :cray

Strajdzo


P!ck 'n roll

sta da kazem za tebe, izvini, nemam pojma ni ko si jbg

Strajdzo

Upozna ce mo se jel moze na ts.E roll kad budes dolazio na zimovanje na kopaonika da mi se javis....jel moze. :D :drinks2 :ziveli

P!ck 'n roll

nema problema, 30% dana sam na ts... Bane je nick, samo me cimni i to je to, pozdrav

domohomo



Strajdzo


filadendron

brt nije filadredon brt nego fileliuendround brt, što te kikam brt, ne znam brt, mozda brt ono kad si hax*o brt, ili nešto brt drugo brt, ne znam brt, ne secam brt se ne brt brt brt se brt se secam brt..........................

:rock3 :rock3 :rock3 :rock3 :rock3 :rock3 :rock3 :rock3

hardwell.


tubifeks

To ti je zaraza, došlo mi malopre da pola Garage izbacim napolje


tubifeks


Strajdzo

Radi mene mogo si i sve da izbacis i mene si mogo ne bis e ljutio.  ;D ;D

c0C0

Ti si jedan krasan gospodin.

Sent from my LT26i using Tapatalk




bucky


filadendron

brt, brt, brt, brt......    prd, prd, prd, prd..............    :violin:   :snap    :o

Alek

Quote from: filadendron on November 30, 2013, 08:02:45 PM
brt, brt, brt, brt......    prd, prd, prd, prd..............    :violin:   :snap    :o

a da ti pustis decu da se igraju ... ako oni ne igraju ko ce tebe da zaliva ima da se osusis :P


filadendron

Quote from: |KingSerbia|Alek on December 01, 2013, 06:30:41 PM
Quote from: filadendron on November 30, 2013, 08:02:45 PM
brt, brt, brt, brt......    prd, prd, prd, prd..............    :violin:   :snap    :o

a da ti pustis decu da se igraju ... ako oni ne igraju ko ce tebe da zaliva ima da se osusis :P



Dacu ja tebi nesto da se igras, ne mozes ici daleko al ce lepo da se naigras     :* 

Strajdzo

Jedno pitanje da li ja smem da pricam sa bitangama na TS posto sam citer.... :) da glasate samo da ili ne......

c0C0



domohomo