//mali vatreni//faker// bitanger

Started by nobe`pd, July 28, 2013, 05:02:52 PM

Previous topic - Next topic

nobe`pd

djecak udje svaki dan na sd server ima wh sto (jack) moze da potvrdi posto ga je on gledao dok smo igrali na sd serveru i tacno po zidu prati ali vidi se da je pocetnik i sa igrom i haxom. a poslje kika udje opet tako da se vidi da je neki uporan i da ga ne vrijedi kikati poduzmite nesto za ovakve igrace... :thankyou

Belick

Uvek kad ga vidim na hlsw-u na SD dobije kick, sad ja ne mogu 24h da patroliram, a  lik je bas naporan..
To je onaj //pitbull//drink

nobe`pd

ma znam da ne mozes da budes tu 24h.ali u zadnje vrijeme udje dosta neki nepoznati igraca na server kad nema nikoga od admina i haxaju tako da isprazne server.

cowex

Dolazio je cak na GARAGE server bilo nas je par nije mi licio na nekog haxora inace mi je bio samo laka meta stoga nezz ja ako ga uhvatite banajte ga ali sa ss nemojte bezveze kickat lika ako ne dokazete nezz ja kako vas on moze tako killat inace za mene je prelako da ga dobijem on je samo 1 u nizu  :dummy :dummy :dummy mojih zrtava na CoD2.  :diablo

domohomo

Quote from: CoWeX on July 28, 2013, 07:18:38 PM
Dolazio je cak na GARAGE server bilo nas je par nije mi licio na nekog haxora inace mi je bio samo laka meta stoga nezz ja ako ga uhvatite banajte ga ali sa ss nemojte bezveze kickat lika ako ne dokazete nezz ja kako vas on moze tako killat inace za mene je prelako da ga dobijem on je samo 1 u nizu  :dummy :dummy :dummy mojih zrtava na CoD2.  :diablo
Izvini pro nisam te prepozno......

cowex

Quote from: domohomo on July 28, 2013, 07:52:02 PM
Quote from: CoWeX on July 28, 2013, 07:18:38 PM
Dolazio je cak na GARAGE server bilo nas je par nije mi licio na nekog haxora inace mi je bio samo laka meta stoga nezz ja ako ga uhvatite banajte ga ali sa ss nemojte bezveze kickat lika ako ne dokazete nezz ja kako vas on moze tako killat inace za mene je prelako da ga dobijem on je samo 1 u nizu  :dummy :dummy :dummy mojih zrtava na CoD2.  :diablo
Izvini pro nisam te prepozno......
Ma oprosteno ti je nema veze mnogi me ne prepoznaju :super

Black Hawk

Na garazi su stvarno sve pro igraci,ko tamo bude prvi stvarno je mnogo jak igrac.

cowex

Quote from: Black Hawk on July 28, 2013, 08:16:50 PM
Na garazi su stvarno sve pro igraci,ko tamo bude prvi stvarno je mnogo jak igrac.
E pa nemozes samo gledat ko je prvi, vec kakav je kako timski igrac ako je 1 igrac doneo 10 zastava i ima score 100 a drugi ubio 100 ljudi normalno je da je ovaj 2. bolji, ali ako igra samo za sebe naravno da je score player i takav nek igra dm a ne ctf, kao na primer  cowex  :happy

RedMan


cowex

Quote from: RedMan on July 28, 2013, 09:20:40 PM
znaci ti si dm igrac  :super
Ma ne brate nisi dobro shvatio malo dublje udji u to pa procitaj par puta mozda i shvatis. :P

Belick

Moras imati 150IQ da bi shvatio Cowexa...

domohomo


cowex


tipico

Ili na razini sobne temperature !?!? :S

domohomo


Lang

Mozda broj cipela ? Ma svasta pro igraci rade   :tease

nobe`pd

 :rofl :rofl :rofl dajte cowex-u rcon da on isprovjerava ko haxa kad je vec ovako pametan  :)

Black Hawk

Quote from: cowex on July 28, 2013, 09:06:23 PM
Quote from: Black Hawk on July 28, 2013, 08:16:50 PM
Na garazi su stvarno sve pro igraci,ko tamo bude prvi stvarno je mnogo jak igrac.
E pa nemozes samo gledat ko je prvi, vec kakav je kako timski igrac ako je 1 igrac doneo 10 zastava i ima score 100 a drugi ubio 100 ljudi normalno je da je ovaj 2. bolji, ali ako igra samo za sebe naravno da je score player i takav nek igra dm a ne ctf, kao na primer  cowex  :happy


Mili sine cemu ovoliko objasnjenje,ja sam se malo zezo sa tobom :O

P.S.Kakav je to srv gdje Tubifeks zavodi red :P haha

P!ck 'n roll

klinac vas podjebava, koji vam je... Cowex budes li nastavio da seres dobices ban i sa foruma i sa TS, nemoj da me pitas zasto..... Ovde je zapoceta ozbiljna tema ti ides u offtopic, a nov si ovde i podjebavas starije od sebe, zaboravi, ok....

vd|cube(im)

Quote from: Batman on July 29, 2013, 12:02:29 PM
klinac vas podjebava, koji vam je... Cowex budes li nastavio da seres dobices ban i sa foruma i sa TS, nemoj da me pitas zasto..... Ovde je zapoceta ozbiljna tema ti ides u offtopic, a nov si ovde i podjebavas starije od sebe, zaboravi, ok....
On je Bane obrisao svoj nalog na forumu.

P!ck 'n roll


tubifeks

Quote from: Black Hawk on July 29, 2013, 12:00:09 PM

P.S.Kakav je to srv gdje Tubifeks zavodi red :P haha

Videćeš večeras, čik dođi... ´vako će se češeš  :vava

Lord


Vennoxia

Quote from: Batman on July 29, 2013, 12:02:29 PM
klinac vas podjebava, koji vam je... Cowex budes li nastavio da seres dobices ban i sa foruma i sa TS, nemoj da me pitas zasto..... Ovde je zapoceta ozbiljna tema ti ides u offtopic, a nov si ovde i podjebavas starije od sebe, zaboravi, ok....

Pa ti njemu daj (V)  ,salim se znam da si uradio to iz dobre namere.Bude li nastavio odma u Sisatovac na letvanje....klinac od kad je dosao pravi se lud i zeza sve redom.

tipico

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay  :offtopic

ali nije mi jasno kako je ovaj lord jos tu  :facepalm:


LP  :stoner:

nobe`pd

lord uhvacen si sa  haxom i jos te  nije sramota doci na forum pisati gluposti.. :facepalm:  ako je tema o haxoru ne znam sto pojedini pisu gluposti i samo bezveze pune temu.. batman zavedi malo red na forumu za ovakve  ljude poput cowexa i lorda.. :thankyou

Lord

Quote from: nob3 on July 30, 2013, 08:11:10 AM
lord uhvacen si sa  haxom i jos te  nije sramota doci na forum pisati gluposti.. :facepalm:  ako je tema o haxoru ne znam sto pojedini pisu gluposti i samo bezveze pune temu.. batman zavedi malo red na forumu za ovakve  ljude poput cowexa i lorda.. :thankyou

Kakve veze ja imam sa covexom?kakave veze ja imam sa redom?koga sam vurijedio na forumu?

u ostalom ko si ti da ovddje naredujes nekom sta da radi?

nobe!

GEN black

Ja predlazem da se ova tema zatvori. Dodjem da forum da procitam sta ce biti sa tim haxorom u ovoj temi a vidim samo prepucavanja.  :offtopic

3thw.

Quote from: vd|cube(im) on July 29, 2013, 12:58:55 PM
Quote from: Batman on July 29, 2013, 12:02:29 PM
klinac vas podjebava, koji vam je... Cowex budes li nastavio da seres dobices ban i sa foruma i sa TS, nemoj da me pitas zasto..... Ovde je zapoceta ozbiljna tema ti ides u offtopic, a nov si ovde i podjebavas starije od sebe, zaboravi, ok....
On je Bane obrisao svoj nalog na forumu.
Preduhitrio vas je , mozda je vidovit :P

nobe`pd

#29
Quote from: Lord on July 30, 2013, 06:27:40 PM
Quote from: nob3 on July 30, 2013, 08:11:10 AM
lord uhvacen si sa  haxom i jos te  nije sramota doci na forum pisati gluposti.. :facepalm:  ako je tema o haxoru ne znam sto pojedini pisu gluposti i samo bezveze pune temu.. batman zavedi malo red na forumu za ovakve  ljude poput cowexa i lorda.. :thankyou

Kakve veze ja imam sa covexom?kakave veze ja imam sa redom?koga sam vurijedio na forumu?

u ostalom ko si ti da ovddje naredujes nekom sta da radi?

nobe!
isti si kao i cowex dodjes samo da napises neku glupost.bolje bi ti bilo da odes na DM-SAT chat i da tamo spamas.ja nikome ne naredjujem sta ce ko da radi od admina ljudi obavljaju svoj poso odlicno. samo bi te zamolio posto je ozbiljna tema o djecaku koji dodje sa haxom i prazni server bezveze da ako nemas sta pametno da napises da izbjegnes temu...lord,eso,capone ili kako se vec zoves. :stoner:

3thw.

Quote from: nob3 on July 31, 2013, 08:52:34 AM
Quote from: Lord on July 30, 2013, 06:27:40 PM
Quote from: nob3 on July 30, 2013, 08:11:10 AM
lord uhvacen si sa  haxom i jos te  nije sramota doci na forum pisati gluposti.. :facepalm:  ako je tema o haxoru ne znam sto pojedini pisu gluposti i samo bezveze pune temu.. batman zavedi malo red na forumu za ovakve  ljude poput cowexa i lorda.. :thankyou

Kakve veze ja imam sa covexom?kakave veze ja imam sa redom?koga sam vurijedio na forumu?

u ostalom ko si ti da ovddje naredujes nekom sta da radi?

nobe!
isti si kao i cowex dodjes samo da napises neku glupost.bolje bi ti bilo da odes na DM-SAT chat i da tamo spamas.ja nikome ne naredjujem sta ce ko da radi od admina ljudi obavljaju svoj poso odlicno. samo bi te zamolio posto je ozbiljna tema o djecaku koji dodje sa haxom i prazni server bezveze da ako nemas sta pametno da napises da izbjegnes temu...lord,eso,capone ili kako se vec zoves. :stoner:
Ako si mu rek'o Pili ( CHICKEN )

Black Hawk

Admini kako ovo dopustate?Kod mene na forumu kad se ode offtopic locka se i zdravo!

nobe`pd

#32
Quote from: 3thw. on July 31, 2013, 05:31:29 PM
Quote from: nob3 on July 31, 2013, 08:52:34 AM
Quote from: Lord on July 30, 2013, 06:27:40 PM
Quote from: nob3 on July 30, 2013, 08:11:10 AM
lord uhvacen si sa  haxom i jos te  nije sramota doci na forum pisati gluposti.. :facepalm:  ako je tema o haxoru ne znam sto pojedini pisu gluposti i samo bezveze pune temu.. batman zavedi malo red na forumu za ovakve  ljude poput cowexa i lorda.. :thankyou

Kakve veze ja imam sa covexom?kakave veze ja imam sa redom?koga sam vurijedio na forumu?

u ostalom ko si ti da ovddje naredujes nekom sta da radi?

nobe!
isti si kao i cowex dodjes samo da napises neku glupost.bolje bi ti bilo da odes na DM-SAT chat i da tamo spamas.ja nikome ne naredjujem sta ce ko da radi od admina ljudi obavljaju svoj poso odlicno. samo bi te zamolio posto je ozbiljna tema o djecaku koji dodje sa haxom i prazni server bezveze da ako nemas sta pametno da napises da izbjegnes temu...lord,eso,capone ili kako se vec zoves. :stoner:
Ako si mu rek'o Pili ( CHICKEN )
ebi ga sina moram mu reci kad ti neces :) :rofl