STATISTIKE (guid statistike)

Started by $tring, September 01, 2011, 07:17:31 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Pocele su sa radom GUID statistike za SD ORIGINAL...

To prakticno znaci da mozete menjati imena koliko god hocete, jer se na kraju sve sabere u jedan GUID.
Samim tim, nema vise skrivanja iza raznih nikova....  :spiteful

Statistike su takodje odlicne sa igrace koji se pojavljuju na serveru i psuju/vredjaju. Sada je dovoljno samo SS da ostavite,
a mi cemo naknadno proveriti koji je to GUID i banovati ga na odredjeni vremenski period....  :bye2

Lo.Od4k


iudex

String...mozes li mi reci sta ce da bude samnom..ja sam napisao onaj topik izvinjenja Pick n Rollu u Communitiy pa daj mi reci sta ce da bude samnom da znam ..jer cekam vec vise od 10 dana cini mi se..banovan sam sa original SD servera i TS servera...Pozdrav  :)

vd|cube(im)

Quote from: iudex on September 09, 2011, 06:54:20 PM
String...mozes li mi reci sta ce da bude samnom..ja sam napisao onaj topik izvinjenja Pick n Rollu u Communitiy pa daj mi reci sta ce da bude samnom da znam ..jer cekam vec vise od 10 dana cini mi se..banovan sam sa original SD servera i TS servera...Pozdrav  :)

probaj tu da napišeš molbu za unban

http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,5855.0.html

iudex


$ub3eroU aka Fallen AngeL

Ma ovo je extra Stringonja..   :yahoo   Sad cemo da vidimo ko je ko.. Prvo cemo da odgonetnemo Cube-ta.. Da vidimo iza kojih se sve nikova skrivo!!!! :tease

vd|cube(im)

Quote from: $ub3eroU on September 13, 2011, 02:46:38 PM
Ma ovo je extra Stringonja..   :yahoo   Sad cemo da vidimo ko je ko.. Prvo cemo da odgonetnemo Cube-ta.. Da vidimo iza kojih se sve nikova skrivo!!!! :tease

Samo igram sa nickom BoŠ¾anstvena  komedija i Angel  :icon_dick:

Lighta

Napokon ce se svi killovi sabrati na jedan GUID ... nice work  :happy

mirzax

Jeli bitange imaju sd original i sd cracked server ? ima ona tema sa listom svih servera i dodao sam svaki server ali samo jedan sd ima... :hmm

vd|cube(im)

Quote from: mirzax on May 01, 2012, 12:44:06 PM
Jeli bitange imaju sd original i sd cracked server ? ima ona tema sa listom svih servera i dodao sam svaki server ali samo jedan sd ima... :hmm

SD ORG je trenutno OFF jer je zjapio prazan  :stoner:

micko

ae cub pali server da te punim tamo :tongue2

vd|cube(im)

Quote from: micko on May 02, 2012, 02:18:17 PM
ae cub pali server da te punim tamo :tongue2

Micko pošto imaš gej sklonosti moŠ¾emo se mi puniti i bez servera  :icon_bad:

salekg

Quote from: $tring on September 01, 2011, 07:17:31 PM
Pocele su sa radom GUID statistike za SD ORIGINAL...

To prakticno znaci da mozete menjati imena koliko god hocete, jer se na kraju sve sabere u jedan GUID.
Samim tim, nema vise skrivanja iza raznih nikova....  :spiteful

Statistike su takodje odlicne sa igrace koji se pojavljuju na serveru i psuju/vredjaju. Sada je dovoljno samo SS da ostavite,
a mi cemo naknadno proveriti koji je to GUID i banovati ga na odredjeni vremenski period....  :bye2
uff sto bi voleo da znam ko je viljuska
mozda jeste decko  admin servera ali je  ono ne prosvecena  kasto
davno sam koristio forume za cod ako  sam se  obratio na pogresnu adresu sorry