News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

REGGAE = Rifle only?

Started by Nina, January 08, 2008, 02:52:03 PM

Previous topic - Next topic

Nina

Evo jednog predloga...vidim da su novi serveri uglavnom prazni,niko ne igra tamo (iako je prilican broj igraca kukalo sto nema SD ili TDM)...moj predlog je da REGGAE server pretvorite u Rifle only...sad moze CTF ili vec nesto drugo,ali da to bude mesto za okrsaj karabinima. :D

mean

Onda mozemo da se oprostimo od irona :cry:

Nina

Onda bismo igrali sa njim tamo  :)

mean

Sto se mene tice ja sam za ZA :D

Nina

Superiska...ajmo jos...bice veselo  :D

clumsy

i ja sam ZA!!!!  vec je bilo price po forumu da se jednom nedeljno igra samo rifle, ali nije uspelo. Iron ima da ljubi Strinag, a i Ninu jer je pokrenula ovu temu :)

VIP.er

Ja sam ZA koji god game type da bude!!!Uvek sam za rifle :)

Alekre

Na mene ne racunajte je ne volim karabine i ne znam da pucam iz njih. Ja sam pre za Smeisser  8)

[WC]=CyClops=

I to bez granata po mogućnosti, samo karabini i kundaci! :)

$tring

Quote from: "Nina"Evo jednog predloga...vidim da su novi serveri uglavnom prazni,niko ne igra tamo (iako je prilican broj igraca kukalo sto nema SD ili TDM)...moj predlog je da REGGAE server pretvorite u Rifle only...sad moze CTF ili vec nesto drugo,ali da to bude mesto za okrsaj karabinima. :D

Sto se mene tice, nema problema... ja sam otvorio taj server cisto da imamo jedan gde se sve igra... ;) ako mislite da ce ovako biti bolje - no problem....

Nina

Aj da probamo...mislim da je dosta ljudi zainteresovano...mada nista nije garant...i za SD su bili vrlo zainteresovani a vidim sad retko ko igra.Ako ti nije puno posla String preshaltuj ga na Rifle only pa vidimo kako ce se pokazati.

Sluzhba Vneshney Razvedki


$tring

Quote from: "Nina"Aj da probamo...mislim da je dosta ljudi zainteresovano...mada nista nije garant...i za SD su bili vrlo zainteresovani a vidim sad retko ko igra.Ako ti nije puno posla String preshaltuj ga na Rifle only pa vidimo kako ce se pokazati.

Evo samo da vidim kako cu to izvesti... posto bi bilo dobro da kada je rifle only server imas sve ponudjene karabine, na svim mapama i nevezano koja si strana.

VIP.er

Quote from: "string"
Quote from: "Nina"Aj da probamo...mislim da je dosta ljudi zainteresovano...mada nista nije garant...i za SD su bili vrlo zainteresovani a vidim sad retko ko igra.Ako ti nije puno posla String preshaltuj ga na Rifle only pa vidimo kako ce se pokazati.

Evo samo da vidim kako cu to izvesti... posto bi bilo dobro da kada je rifle only server imas sve ponudjene karabine, na svim mapama i nevezano koja si strana.

Slazem se  :)

Nina

Da to je najbolje opcija...svima sve pa onda nije bitno na cijoj si strani.Tako sam igrala na drugim serverima.
SUPERISKA!!! :D