News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Bilo nekad nikad vise

Started by Spinx, July 29, 2013, 09:16:24 PM

Previous topic - Next topic

Spinx

Postovani prijatelji i neprijatelji, braco i sestre ovom prilikom zelim da pozdravim sve koji su bili uz mene, koji su me podrzali na mom putu oporavka posle operacije srcanih zalizaka. Posle skoro 9 meseci nedolaska na TS mirovanja i svih tih gluposti ponovo sam stao na noge IZLECEN skroz. Nadam se da nikog nisam uvredio da bi me sada ovbde ubio a i ako jesam neka primi moje iskreno izvinjenje. Vidimo se preko nisana u narednom periodu i HVALA VAM SVIMA.

DexonDee

Drago mi je sto to cujem da si zdrav i prav :)

tipico

Ne poznamo se bas i nisam bio upoznat s tvojom situacijom ali prika nek ti je sretno i sve najbolje :)


Pozdrav :)

McGrady#1

Nisam znao da ti se to desilo,ali iskreno ti želim sve najbolje,da nam se vratiš još jači! :D

Lo.Od4k

Neka je sad sve ok bratori sve najbolje zelim  :-*  :stoner:

Tasmara

Ja nisam imala pojma... :/ Drago mi je da je sve ok  :yes

J.Lopez

Quote from: tipico on July 29, 2013, 10:34:07 PM
Ne poznamo se bas i nisam bio upoznat s tvojom situacijom ali prika nek ti je sretno i sve najbolje :)


Pozdrav :)

isto ide za mene ;)

GEN black


vd|cube(im)


Belick

Zbegovac nek si ziv i zdrav... :yahoo :yahoo

Jacⱪ Sparroⱳ™

Drago mi je da si dobro i da si izlecen.   :-*  :drinks2

Sto se tice CoD2, mozes da racunas na mene, da te vratim opet u top formu.   :console:

tubifeks


domohomo

nema tebi bez sjekire nista, haj sad na more malo da se jacas

Black Hawk

Chiteru nisam znao za to,u svakom slucaju mi je vrlo drago da si se izlijecio  :drinks2

P!ck 'n roll

Pa sad, mislim da znaš koliko mi je drago što čujem sve ovo, jer mislim da isto tako znaš da kad sam čuo da te je jedan igrač sa COD-a iznervirao i da ti je bilo loše zbog toga, da sam hteo da mu polomim noge  :vava jer je ovde u ns (nije važno ko je), zna Staljin :), jer nisam mogao to da progutam iako te tada nisam lično poznavao... tako da znam da si prolazio kroz sve to i ovo je verovatno najlepša vest koju sam ikada video na forumu... naravno rođenja malih bitangica i sl uvek je lepo čuti, ali kada čujem da se neko izborio sa bolešću... no comment, druže želim ti sada miran kulerski život bez mnogo nervoze i dozvoli samo da te ja jebem na COD2 jer ja jako dobro igram tu igru  :yahoo. Veliki poz i vidimo se preko nišana

Paddy

Nek si ti ziv i zdrav nama, a ko hoces da tako i ostanes ne igraj s Tamarom i Hitmanom u ekipi. Vidimo se  :super

3thw.


Spinx

hvala svima......
bane znam da si upucen u sve i hvala na podrsci i recima koje si uputio
Vidimo se i hvala jos jednom

Lag

Podrška Spinxu, znam i ja sve, svaka dala na srži ratnika i srcu dobrote!

Mr.Hyde