black list

Started by pick n roll, September 12, 2012, 01:36:14 PM

Previous topic - Next topic

pick n roll

ajde posto neki igraci ocigledno ne znaju ko jeste a ko nije na crnoj listi i ne znaju zasto se kikaju od strane admina i sub-admin pa cu staviti nekoliko poslednjih imena na toj listi....

maw tuv1
Desni kut
Piggggggg
Chakuza
Giorgio Armani
Aleksa *Bura

nemojte me samo pitati zasto ste na listi, jer svi znate razlog... ovo je cisto da se ne cudite kad dobijete kik, i ako ga dobijete nemojte mene smarati oko toga, necu vam nista od sada odgovarati, na ovoj ste listi, pomirite se sa tim. Poz svim normalnim i cistim igracima

evo ga jos 1

0 ^1H^7ys^1T^7eri^1C^7'^2GeaK^7         0 213.196.95.30:28960    3284 25000

p1GGGGGG

zbog jedne psovke a ?


haha ako nakon 2-3 g igranja na bitange serverima idem na crnu listu radi jedne psovke (jos sam se lepo i izvinuo)
to znaci da neko ima nesto iskljucivo protiv mene... pa sad...

p1GGGGGG

Cube,poslao sam ti zahtev na xf prihvati....

vd|cube(im)

Quote from: p1GGGGGG on September 12, 2012, 08:03:29 PM
Cube,poslao sam ti zahtev na xf prihvati....

pošalji ponovo  :yes

pick n roll

#4
Quote from: p1GGGGGG on September 12, 2012, 07:53:17 PM
zbog jedne psovke a ?


haha ako nakon 2-3 g igranja na bitange serverima idem na crnu listu radi jedne psovke (jos sam se lepo i izvinuo)
to znaci da neko ima nesto iskljucivo protiv mene... pa sad...

prvo si ispsovao stekaru, pa sam te ja tu izvadio.... posle si mene iznervirao jer si razmazno deriste, pa sam te kikao iz klana, i nemoj recenicu da zavrsavas sa , a? jer ispadas som... posle toga si psovao i cega... sta ti vise treba, polako..... opusti se...  :offtopic

p1GGGGGG

prvo,stekari sam se izvinuo i lik mi je oprostio,znaci ti sa tim nemas nista...
drugo iznervirao te ja sto si ti dosao na server sav neraspolozen i poceo neke gluposti pisati...
trece iz klana me nisi kikao jer sam ja izasao,i ako imas sta protiv mene onda kazes u lice a ne da me kikas sa server-a
pa porices kao nemas pojma o tome,a jedini si bio online od admina i subadmina...Tako nemoj bzvz da pricas neke gluposti,ja znam da si me ti stavio na listu jer jedino sa tobom nisam dobar iz bitangi...nisakim drugim se nisam svadjao,a ta 1 psovka uopste nije neki razlog za izbacivanje na tu "crnu listu" jer to uopste nema logike,cak sam se i izvinuo javno na forumu...

p1GGGGGG

i da nadovezem,da posle nisam nista psovao i to izmisljas...

pick n roll

#7
Quote from: p1GGGGGG on September 13, 2012, 01:11:32 AM
i da nadovezem,da posle nisam nista psovao i to izmisljas...
ovako, nije ti stekara nista oprostio, nego je mene pitao , ko ti je taj mentol, pa sam mu ja rekao da te batali jer bi tada ti vec bio na toj listi, posle si se izvinuo i sve ok, da bi posle psovao i onog Cega... nista ja mali ne izmisljam , postoje ss na privatnom delu foruma, i nemoj biti u zabludi da te ja nesto ne gotivim ili sl, jer nemam bas vremena razmisljati o takvim stvorenjima, ima jos dosta ljudi koju su u tom postu na forumu... ja ako kazem da te nisam kikao, nisam...... drugo meni si napisao da sam konj ili tako nesto slicno, to tako pricaj sa svojim drugarima iz skolice, malo uctivosti i postovanja nije na odmet. Ok nisam te kikao- izasao si sam par sekundi pre kika... (otisao kao pobednik)...  :|| svakako pricaj sa ovim "glavnim" bitangama da te skinu sa liste... meni se vise ne obracaj...

pick n roll

jos jedan wh....

0 ^6|One|^3^6^4H¡GH^7            50 31.176.142.91:10467    3697 25000

http://beta.xfire.com/videos/5ac794/