RAZLOG zasto sam stalno kick-an ???

Started by Dark Killer, January 11, 2012, 04:42:32 AM

Previous topic - Next topic

Dark Killer

zdravo svima!! moj nick je [PH] Dark Killer i zelim da mi neko objasni zasto me stalno kickaju sa GARAGE servera??ak postoji razlog neka dokaze i obrazlozi!! hvala unaprijed

Grave

Decko, lepo sam te opomenuo da izadjes sam, ali me nisi poslusao. Posle prvih kikanja si trebao da ukapiras da si nesto pogresio i da treba da se obratis na forumu. E, to sam cekao (nadam se i vecina admina). Tebe je pre par dana izbacio PB zbog aimbota!!! Ako ti jos nesto nije jasno, ili kazes da nisi ti, dzabe je. Slika govori vise od 1000 reci.

http://screenshot.xfire.com/s/120746696-4.jpg

Dark Killer

decko kao prvo nemam nista a drugo ak si me vec uhvatio kao sto kazes sa aim-om zasto ne pustis da to potvrdis,,lepo pusti pa vidis dal postoji taj aimbot o kojem ti govoris..naravno ak postoji izbacit ce me PB i pisat ce to isto a ak ne postoji onda nemas razloga za to al s tobom se ne moze ljudski popricat..zato te molim da se uvjeris u to sto govoris nemoj ti meni slicica nego se uvjeri imas raznih nacina spec me il ostavi pa vidi dal ce taj PB ponovit to sto si ti rekao il ce biti da si uhvatio postenog igraca da izbacujes

Grave

Nemam sta da raspravljam sa tobom. To ti je isto kao da ubijes coveka, a policija te pusti da vidi da li ces da ponovis to iako imaju dokaze da si i prvi put to uradio. Sutra nahvataj tota pa vidi sa njim sta i kako dalje, sada bb i bolje idi spavaj, nemoj da mi tracis vreme.   :whistling

p.s. Pogledaj opet ovaj ss, mozda nisi lepo video.     :||

Dark Killer

sve sam ja lepo vidio samo ti si loood lik ba tebi se ne moze nista reci kao coveku..decak tebi ak je 12 god meni nije ja imam duplo toliko al et ne vredi sa tobom pricati..ja samo zelim da vidimo ak je tako kako govoris to ce PB opet izbacit ak nije onda stvarno ja ne vidim razlog svemu ovom..al nadam se da ce pametnija glava doci da razjasni ovu stvar..a spavat necu i proci se ulazka necu jer to mi ne mozes zabranit tu igram vec skoro 3 godine i sad ces se naci ti da mi zabranis da igram na serveru na kojem sam i poceo da igram cod  :omg:

Grave

Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 05:04:15 AM
sve sam ja lepo vidio samo ti si loood lik ba tebi se ne moze nista reci kao coveku..decak tebi ak je 12 god meni nije ja imam duplo toliko al et ne vredi sa tobom pricati..ja samo zelim da vidimo ak je tako kako govoris to ce PB opet izbacit ak nije onda stvarno ja ne vidim razlog svemu ovom..al nadam se da ce pametnija glava doci da razjasni ovu stvar..a spavat necu i proci se ulazka necu jer to mi ne mozes zabranit tu igram vec skoro 3 godine i sad ces se naci ti da mi zabranis da igram na serveru na kojem sam i poceo da igram cod  :omg:
Dok sam ja tu - neces!!! Makar ne spavao nocas, neces da igras!!!!!  Ne verujem koliko smaras. Jos mi pises po serveru da te pustimo opet dok te ne izbaci PB sa aimom????? Da li si ti normalan?

Dark Killer

pa ocigledno nisi normalan il ti nisu sve kockice u glavi poredane imas pravo jake probleme sam sa sobom..vidis da si se dojo ko pjan plota da uopste covek ne moze da ti objasni neke stvari hmmm a kako bi i mogle tek sad razumem

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 05:21:32 AM
pa ocigledno nisi normalan il ti nisu sve kockice u glavi poredane imas pravo jake probleme sam sa sobom..vidis da si se dojo ko pjan plota da uopste covek ne moze da ti objasni neke stvari hmmm a kako bi i mogle tek sad razumem

cekaj koliko sam shvatio PB te izbacio zbog AIM-a  :omg:,cak ima i ss...a ti se sad bunis sto te  :whip3:  kikuju na pravdi boga i jos trazis neka prava i cak si sebi dao za pravo da vredjas,....ccc....zalosno, :fighting: ....cak koliko sam shvatio trazis da te opet PB izbaci pa onda nesto ovo ono,..bla ,....bla,...bla,...bla,.....stvarno zalosno :yikes:

Dark Killer

gle ja sam mislio da si ti bar malo pribraniji ne trazim ja da mene pb opet kika vec trazim ak je to tacno da dokaze a naravno dokazat ce ak me bude taj famozni PB kick-ao u protivnom niste uredu ni jedan ni drugi jer nemate pravo tako da kikati fakticki nisam ni usao a kick dobio ZASTO ?? sve i da jesam koristio uvjeri se dal sad koristim?? jel ti sad jasnije il da ti nacrtam al u coloru jer ne verujem da ces razumeti ak ne bude u coloru

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 05:43:46 AM
gle ja sam mislio da si ti bar malo pribraniji ne trazim ja da mene pb opet kika vec trazim ak je to tacno da dokaze a naravno dokazat ce ak me bude taj famozni PB kick-ao u protivnom niste uredu ni jedan ni drugi jer nemate pravo tako da kikati fakticki nisam ni usao a kick dobio ZASTO ?? sve i da jesam koristio uvjeri se dal sad koristim?? jel ti sad jasnije il da ti nacrtam al u coloru jer ne verujem da ces razumeti ak ne bude u coloru

ako nisi video pogledaj ponovo  http://screenshot.xfire.com/s/120746696-4.jpg malo uvelicaj sliku,.....pa koliko puta da te love da koristis AIM,....da bi ti shvatio poentu.....


Dark Killer

pa molim te lepo kad je to mene neko ulovio sa tim nekim haxovima??ajde reci mi i ja odma odustajem od svega al ne razumem kako mozes biti tako coskast ko da si popio il popusio nesto lose,,ja tebi ceo vreme o jednoj stvari govorim ti meni nesto sasvim drugo, kao hocu da me 5 puta ulove..ko i kada me je ulovio sa tim sranjima? i jos jednom ti ponavljam ne mozes znati da sam to bio ja ak me ne proveris jel razumes decak? govorim ti da proveris dal sam to uopce bio ja i dal ja to uopce imam taj aimbot? zato ti celo vreme govorim da me proveris osobno il da pustis da ti pokaze pb dal sam to bio ja i dal to posedujem??jel sad jasnije il mi zaista treba block od V razreda i pernica bojica pa da ti nacrtam?   :shok  :suicide

Grave

Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 06:07:44 AM
pa molim te lepo kad je to mene neko ulovio sa tim nekim haxovima??ajde reci mi i ja odma odustajem od svega al ne razumem kako mozes biti tako coskast ko da si popio il popusio nesto lose,,ja tebi ceo vreme o jednoj stvari govorim ti meni nesto sasvim drugo, kao hocu da me 5 puta ulove..ko i kada me je ulovio sa tim sranjima? i jos jednom ti ponavljam ne mozes znati da sam to bio ja ak me ne proveris jel razumes decak? govorim ti da proveris dal sam to uopce bio ja i dal ja to uopce imam taj aimbot? zato ti celo vreme govorim da me proveris osobno il da pustis da ti pokaze pb dal sam to bio ja i dal to posedujem??jel sad jasnije il mi zaista treba block od V razreda i pernica bojica pa da ti nacrtam?   :shok  :suicide
PB je pokazao. Pametnom i jednom dosta. Zakljuci sta je ako tebi treba vise puta da bi ukapirao. I skini mi se vise, hocu i ja malo da igram bre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dokaz postoji, imas priliku i da ga vidis!      :doc

Dark Killer

tebi je suvisno ponavaljati da nisi normalan decak..ja jedno govorim zabranit mi neces u to budi siguran jer ja ne koristim nista od haxova tako da ti lepo uzivaj u kikanju a ja cu u ulazku u igru i jos jednom da ti ponovim ne mozes mi zabranit i nemas razloga za to jer vidim da si gori HIMZO od ovog gore tebi covek da nacrta i u coloru ti bi bleno ko tele u sarena vrata

Jacⱪ Sparroⱳ™

#13
Ipak ima neko gori od Dijabole  :facepalm:
Na njemu se lepo vidi da si koristio aimbot, cak sam i 100% siguran da imas wh. Posle svakog kick-a, zasto se i dalje vracas na server...(jos jedan dokaz da si chiter)

Ti ne vidis taj link sto je postavio Mrvica i Grave  :||
Evo objasnicu ti: pozicioniras (vuces ga po podlozi na stolu,...) se misem na taj "Screenshot" sto je postavio Mrvica ili Grave, kliknes na njega i on ti ga otvori u novom tab-u od tvog pretrazivaca u istom prozoru. Jel' ti treba mozda detaljnije napisati?

Dark Killer

mati mila imal ovde iko normalan..RIFETE da sam citer trazio bi druge servere da hebem raju al nisam a to sto pokusavas bit duhovit uopce ti ne stoji..shvati se bolan..da imam to o cemu ti pricas izbacivao bi me PB kako si tako naivan i ne mozes skontat par recenica koje ti upucijem..a boze svega pameti najvise oduvijek je bilo al vazi i za tebe

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Jack Sparrow on January 11, 2012, 06:28:14 AM
Ipak ima neko gori od Dijabole  :facepalm:
Na njemu se lepo vidi da si koristio aimbot, cak sam i 100% siguran da imas wh. Posle svakog kick-a, zasto se i dalje vracas na server...(jos jedan dokaz da si chiter)

Ti ne vidis taj link sto je postavio Mrvica i Grave  :||
Evo objasnicu ti: pozicioniras (vuces ga po podlozi na stolu,...) se misem na taj "Screenshot" sto je postavio Mrvica ili Grave, kliknes na njega i on ti ga otvori u novom tab-u od tvog pretrazivaca u istom prozoru. Jel' ti treba mozda detaljnije napisati?

jack legendo

dokini

Da bude jasno ko dan PB niko nemoze da namesti i da se zaglupi to sto je izbacio da imas AIM i ima SS o tome nema price vise to ce da odluci tata o tvojoj sudbini .
A pazi kako se obracas ljudima koji su sigurno stariji od tebe i sigurno duze od tebe jna ovim serverima i koji zele da oslobode servere od takvih koji igraju 3 godine na ovim serverima i jos koristis pomagala ma to ti je da ti sa 24 godina koristis vijagru  :facepalm:

Dark Killer

a sta sad ti hoces da kazes da ja nikad necu moci uci na GARAGE lol!! kako si samo naivan..gle ness ja da sam cheater kao sto ti tvrdis zar nebi bilo logicno da odma promjenim nick, ip i kao fol nastavim da varam po serveru al posto nisam vidis pokusavam da objasnim takvim poput tebe al uzalud jer nisam taj sa pomagalima i reci mi samo molim te kako me ne kika sada PB ak to nije nastimano i ak ja imam AIMBOT, i kako ti znas da nije neko drugi prekuco moj nick samo da mene ugrozi..nezz vise kako da ti objasnim al uzlaud je jer ti si jednostavno tvrdoglav ko ovca

dokini

Bas ti hvala za ovo ovca to ce da ti bude posledje na ovom forumu jer si dovoljno izvredjao ljude koji rade svoj poso :hmm

Dark Killer

ti opet meni navaljujes kako ce meni biti sve zabranjeno heheh ajd ok al videt ces da nije tako..samo ti pokusavam dati doznanja kakve su ti kolege da im se neda dokazati..et ti delujes kao najpametniji ovde bar sad za sada pa ak je tako ajde mi odg na ono sto sam te pitao kako me sada ne izbacuje taj PB i zasto neko od tih tvojih kolega koji "rade dobro svoj posao" ne provjeri dal ja to zaista imam?? ajde molim te budi sad pametan pa reci msm stvarno ja da nisam upravu ja se nebi ovoliko bunio al vokri mi sto nisam taj cime me prozivaju i kad kazem ajde proveri me svi se prave indijanci !!

dokini

Prvo me vredjas pa kzes da sam najpametniji slusaj sinko imam duplo godina u odnosu na tebe KO si ti da te neko proverava !?
Taj program PB je postavljen da nalazi ta nazovimo ih pomagala i sasvim je verodostojan za sve subadmine a ako ti neko krade nik e pa tvoj je problem izvoli setaj po serverima pa ga nadji nas poso to NIJE  :wink:

Grave

Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 06:33:25 AM
mati mila imal ovde iko normalan..RIFETE da sam citer trazio bi druge servere da hebem raju al nisam a to sto pokusavas bit duhovit uopce ti ne stoji..shvati se bolan..da imam to o cemu ti pricas izbacivao bi me PB kako si tako naivan i ne mozes skontat par recenica koje ti upucijem..a boze svega pameti najvise oduvijek je bilo al vazi i za tebe
1. Svi smo mi ludi, samo si ti normalan. Zapitaj se da li nesto tu ne stima.  :ne_razumem
2. Mislim da bi trebao da pocnes da trazis druge servere. :hat
3. Jack nije ni pokusavao da bude duhovit, samo ne misli da si imbecil i da je neverovatno da nisi video ss, ali ti je objasnjavao u slucaju da je pogresio u proceni.  :hmm
4. Imas to sto pricamo jer te je PB izbacio.  :doc
5. Postoje i undetected haxovi. :scenic
6. Pomoli se za sebe, mi smo dovoljno pametni.  :worth
7. Nepismen si.  :tease
8. SMORIO SI, CITERU ! ! ! ! ! ! ! ! ! !   :omg:    :whip3:     :jump     :dummy    :fighting:

Grave

Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 07:11:04 AM
a sta sad ti hoces da kazes da ja nikad necu moci uci na GARAGE lol!! kako si samo naivan..gle ness ja da sam cheater kao sto ti tvrdis zar nebi bilo logicno da odma promjenim nick, ip i kao fol nastavim da varam po serveru al posto nisam vidis pokusavam da objasnim takvim poput tebe al uzalud jer nisam taj sa pomagalima i reci mi samo molim te kako me ne kika sada PB ak to nije nastimano i ak ja imam AIMBOT, i kako ti znas da nije neko drugi prekuco moj nick samo da mene ugrozi..nezz vise kako da ti objasnim al uzlaud je jer ti si jednostavno tvrdoglav ko ovca
Znamo tako sto smo uporedili ip sa sadasnjim ip. Jos nesto, posteni?

Dark Killer

gle mozete vi laprdati sta hocete i jedan,drugi,treci i cetvrti a ti Grave ti si ovdje jedini moron i imbecil to za sebe i svoje blizenje mozes reci..a zabranit mi ne mozete ni jedan da ulazim na server u to budite ubedjeni ja vam garantujem pa kako tako izgurat cemo al videt cemo ko je upravu..i za kraj nisam taj za kojeg me optuzujete al et nema frke na kraju se mrtvi broje..server drugi necu trazit jer ovo nije vase da mi vi zabranjujete..to toliko od mene

mrvica_******|2shooorty|

#24
Quote from: Grave on January 11, 2012, 07:35:21 AM
Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 06:33:25 AM
mati mila imal ovde iko normalan..RIFETE da sam citer trazio bi druge servere da hebem raju al nisam a to sto pokusavas bit duhovit uopce ti ne stoji..shvati se bolan..da imam to o cemu ti pricas izbacivao bi me PB kako si tako naivan i ne mozes skontat par recenica koje ti upucijem..a boze svega pameti najvise oduvijek je bilo al vazi i za tebe
1. Svi smo mi ludi, samo si ti normalan. Zapitaj se da li nesto tu ne stima.  :ne_razumem
2. Mislim da bi trebao da pocnes da trazis druge servere. :hat
3. Jack nije ni pokusavao da bude duhovit, samo ne misli da si imbecil i da je neverovatno da nisi video ss, ali ti je objasnjavao u slucaju da je pogresio u proceni.  :hmm
4. Imas to sto pricamo jer te je PB izbacio.  :doc
5. Postoje i undetected haxovi. :scenic
6. Pomoli se za sebe, mi smo dovoljno pametni.  :worth
7. Nepismen si.  :tease
8. SMORIO SI, CITERU ! ! ! ! ! ! ! ! ! !   :omg:    :whip3:     :jump     :dummy    :fighting:

naravno da smo ludi :yikes: kad celu noc ne spavamo da te  :dummy dovedemo u red,... :fighting:

Grave

Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 07:46:10 AM
gle mozete vi laprdati sta hocete i jedan,drugi,treci i cetvrti a ti Grave ti si ovdje jedini moron i imbecil to za sebe i svoje blizenje mozes reci..a zabranit mi ne mozete ni jedan da ulazim na server u to budite ubedjeni ja vam garantujem pa kako tako izgurat cemo al videt cemo ko je upravu..i za kraj nisam taj za kojeg me optuzujete al et nema frke na kraju se mrtvi broje..server drugi necu trazit jer ovo nije vase da mi vi zabranjujete..to toliko od mene
Imbecil je mentalno zaostala osoba koja ima IQ 26-50 i podlozna je kriminalu(sto ti radis). Nisam hteo da te vredjam pa da kazem da si idiot (IQ 0-25), a ni da te hvalim pa da kazem da si moron (IQ 51-70). Mada, mozda sam pogresio. Izvini. Imbecil bi provalio ss i znao bi da je pogresio. Mozda sam te ipak precenio. :hmm

Dark Killer

sebe ti prvo trebas dovesti ured al et kladimo se u zivot da mi necete zabranit jer prvo dovoljno opravdani razloga drugo nisam taj kakvog me prozivate za ostalo nebi da komentarisem jer vama je djaba neke stvari govorit

Grave

Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 07:46:10 AM
gle mozete vi laprdati sta hocete i jedan,drugi,treci i cetvrti a ti Grave ti si ovdje jedini moron i imbecil to za sebe i svoje blizenje mozes reci..a zabranit mi ne mozete ni jedan da ulazim na server u to budite ubedjeni ja vam garantujem pa kako tako izgurat cemo al videt cemo ko je upravu..i za kraj nisam taj za kojeg me optuzujete al et nema frke na kraju se mrtvi broje..server drugi necu trazit jer ovo nije vase da mi vi zabranjujete..to toliko od mene
U pravu si. Nije moje da ti zabranjujem niti imam pravo kao bilo ko od subadmina. Ali, mi smo tu d aprenesemo bitangama sta se radi na serveru i oni ce resiti situaciju. Serveri su njihovi, pa ovo prepustam Stringu, Totu ili nekom drugom da radi. Moje je bilo da te ne pustim na server. Tako ce biti i ubuduce. Kad sam ja tu, neces igrati. Dok ne dobijem drugacije instrukcije.  Au revoir, cao!

Grave

Quote from: mrvica_******|2shooorty| on January 11, 2012, 07:52:14 AM
Quote from: Grave on January 11, 2012, 07:35:21 AM
Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 06:33:25 AM
mati mila imal ovde iko normalan..RIFETE da sam citer trazio bi druge servere da hebem raju al nisam a to sto pokusavas bit duhovit uopce ti ne stoji..shvati se bolan..da imam to o cemu ti pricas izbacivao bi me PB kako si tako naivan i ne mozes skontat par recenica koje ti upucijem..a boze svega pameti najvise oduvijek je bilo al vazi i za tebe
1. Svi smo mi ludi, samo si ti normalan. Zapitaj se da li nesto tu ne stima.  :ne_razumem
2. Mislim da bi trebao da pocnes da trazis druge servere. :hat
3. Jack nije ni pokusavao da bude duhovit, samo ne misli da si imbecil i da je neverovatno da nisi video ss, ali ti je objasnjavao u slucaju da je pogresio u proceni.  :hmm
4. Imas to sto pricamo jer te je PB izbacio.  :doc
5. Postoje i undetected haxovi. :scenic
6. Pomoli se za sebe, mi smo dovoljno pametni.  :worth
7. Nepismen si.  :tease
8. SMORIO SI, CITERU ! ! ! ! ! ! ! ! ! !   :omg:    :whip3:     :jump     :dummy    :fighting:

naravno da smo ludi :yikes: kad celu noc ne spavamo da te  :dummy dovedemo u red,... :fighting:
Mozda si ti u pravu. Ko bi sedeo da kika citera cele noci!

Grave

Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 07:54:41 AM
sebe ti prvo trebas dovesti ured al et kladimo se u zivot da mi necete zabranit jer prvo dovoljno opravdani razloga drugo nisam taj kakvog me prozivate za ostalo nebi da komentarisem jer vama je djaba neke stvari govorit
To cemo videti kad dodje Toto.   :rofl

HyDroxzZz



Grave

E, ludaci! Boli vas dupe, spavali ste do sad, a mi sto smo ratovali sa aimboterom, nema veze!  Beneficirani radni staz ili strajk!!!!!  :clapping :rofl :rofl :rofl

Dark Killer

pa dobro ak sam citer sto nisi pustio i ulovio me pa me se zauvijek resio al siguran sam da i ti znas da nisam taj kakvim me prozivas jer odavno ja igram i sumnjam da me niko nebi primetio da sam citer pa stvarno msm nemam reci

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Grave on January 11, 2012, 08:02:37 AM
E, ludaci! Boli vas dupe, spavali ste do sad, a mi sto smo ratovali sa aimboterom, nema veze!  Beneficirani radni staz ili strajk!!!!!  :clapping :rofl :rofl :rofl

da da  :whistling

Grave

Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 08:02:48 AM
pa dobro ak sam citer sto nisi pustio i ulovio me pa me se zauvijek resio al siguran sam da i ti znas da nisam taj kakvim me prozivas jer odavno ja igram i sumnjam da me niko nebi primetio da sam citer pa stvarno msm nemam reci
Mislim da si ti zauvek resio.  :yahoo   :rofl    :doc   :rofl

mrvica_******|2shooorty|

#36
@grave idi da spavas....nek proba da  igra na praznom serveru ako hoce,.... :tease2

Dark Killer

nisam ja nista resio..ti ak imas nesto da sumnjas dodam te na XFIRE pa udji na moj PROFIL i pogledaj slike koje sam slikao kad god sam bio PRVI ili gde god sam imao DOBAR SCORE..a imas i datume na slikama to mislim da bi trebao znati, isto sto bi trebao znati da bi se po slikama videlo dal imam ta sranja il ne..ak ti to ne bude dovoljan dokaz onda  :suicide

Grave

#38
Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 08:21:14 AM
nisam ja nista resio..ti ak imas nesto da sumnjas dodam te na XFIRE pa udji na moj PROFIL i pogledaj slike koje sam slikao kad god sam bio PRVI ili gde god sam imao DOBAR SCORE..a imas i datume na slikama to mislim da bi trebao znati, isto sto bi trebao znati da bi se po slikama videlo dal imam ta sranja il ne..ak ti to ne bude dovoljan dokaz onda  :suicide
:yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:
Sta sve necu da cujem, majko moja!!!  :clapping :clapping :clapping :clapping :clapping :clapping :clapping :clapping :clapping :clapping
:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl
:|| :|| :|| :|| :|| :|| :|| :|| :|| :|| :|| :||
 :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Grave on January 11, 2012, 08:24:29 AM
Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 08:21:14 AM
nisam ja nista resio..ti ak imas nesto da sumnjas dodam te na XFIRE pa udji na moj PROFIL i pogledaj slike koje sam slikao kad god sam bio PRVI ili gde god sam imao DOBAR SCORE..a imas i datume na slikama to mislim da bi trebao znati, isto sto bi trebao znati da bi se po slikama videlo dal imam ta sranja il ne..ak ti to ne bude dovoljan dokaz onda  :suicide
:yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:
Sta sve necu da cujem, majko moja!!!  :clapping :clapping :clapping :clapping :clapping :clapping :clapping :clapping :clapping :clapping
:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :|| :|| :|| :|| :|| :|| :|| :|| :|| :|| :|| :||  :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth :worth

o tome ti pricam, :doc  ja se celu noc smejem  :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl kao lud  :tease2 :tease2 :tease2 :tease2

Dark Killer

pa sta je sad i to ti nije dovoljno jel ?? lol pa vidis da ne smes da udjes na moj profil da vidis ss koje imam sa bitangi..znaci nemas razloga da me kikas al imas zelju to je vec sasvim druga stvar..drago mi je da si bar u podsvesti shvatio da nisam taj kakvim me prozivas

Grave

Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 08:29:27 AM
pa sta je sad i to ti nije dovoljno jel ?? lol pa vidis da ne smes da udjes na moj profil da vidis ss koje imam sa bitangi..znaci nemas razloga da me kikas al imas zelju to je vec sasvim druga stvar..drago mi je da si bar u podsvesti shvatio da nisam taj kakvim me prozivas
U podsvesti shvatio da si u pravu??????????????????????    :clapping2 :clapping2 :clapping2 :clapping2 :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl

Dark Killer

ma mozes se ti zejebavati koliko hoces al ja ti kazem pogledaj pa se uveri, ne jedi golubove bezveze..ja sam tebi par primjera naveo da nisam i govorim ti kako ces da se uveris a ti ko looodak zapeo po svom, i samo tu slicicu prelepio i dovezo se nje..pa ajde pogledaj jedno od ovog sto ti govorim i uveri se covece boziji

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Grave on January 11, 2012, 08:34:57 AM
Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 08:29:27 AM
pa sta je sad i to ti nije dovoljno jel ?? lol pa vidis da ne smes da udjes na moj profil da vidis ss koje imam sa bitangi..znaci nemas razloga da me kikas al imas zelju to je vec sasvim druga stvar..drago mi je da si bar u podsvesti shvatio da nisam taj kakvim me prozivas
U podsvesti shvatio da si u pravu??????????????????????    :clapping2 :clapping2 :clapping2 :clapping2 :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl

:dummy a da ti malo prosetas,... :fighting: kakvi te skorovi  :omg: bre spopali,...ovo se igra iz zabave ,...sta nas briga koje prvi a ko cuva metle,.... :baby

Dark Killer

pa glupane jedan govorim mu da ce po slikama da se uveri, gde ima i datume slika od prije noc ili dve..ne hvalim ja nicije scoreve a ni metle nego hocu da mu objasnim da vidi na slikama dal imam ta sranja

Grave

Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 08:38:48 AM
ma mozes se ti zejebavati koliko hoces al ja ti kazem pogledaj pa se uveri, ne jedi golubove bezveze..ja sam tebi par primjera naveo da nisam i govorim ti kako ces da se uveris a ti ko looodak zapeo po svom, i samo tu slicicu prelepio i dovezo se nje..pa ajde pogledaj jedno od ovog sto ti govorim i uveri se covece boziji

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 08:43:15 AM
pa glupane jedan govorim mu da ce po slikama da se uveri, gde ima i datume slika od prije noc ili dve..ne hvalim ja nicije scoreve a ni metle nego hocu da mu objasnim da vidi na slikama dal imam ta sranja

pravo recnik ti nije na mestu ali to je tvoje ogledalo licnosti, :facepalm:.....  :|| a to sto u tom momentu nisi koristio pomagala nista ne dokazije,...i nema sta vise da se raspravlja PB te izbacio zbog AIM-a  :vava i gotova prica,....  :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :dummy

http://screenshot.xfire.com/s/120746696-4.jpg   :hmm

Dark Killer

ma za tebe je ona KAKO JE LEPO BITI GLUP !!

Dark Killer

ma neces mi zabranit kad bi bio jos toliki msm nije da neces nego ne mozes da mi zabranis da ulazim na server i sad je tek gotova prica..a ti lepo pogledaj slike od te noci kad je kao fol mene kikao pb pa vidi dal ima taj aimbot glupane jedan pa onda nesto pricaj i procenjuj ko je kakav!!

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 08:52:52 AM
ma za tebe je ona KAKO JE LEPO BITI GLUP !!
:yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes:
pa ti si ne otkriveni talenat, :thankyou ...cccc...ali imam osecaj da ce neko da te pokrije :suicide ,..... :clapping :clapping :clapping :diablo

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 08:56:16 AM
ma neces mi zabranit kad bi bio jos toliki msm nije da neces nego ne mozes da mi zabranis da ulazim na server i sad je tek gotova prica..a ti lepo pogledaj slike od te noci kad je kao fol mene kikao pb pa vidi dal ima taj aimbot glupane jedan pa onda nesto pricaj i procenjuj ko je kakav!!

ala smo nacitani :fighting: ,...svaka cast,.... :facepalm:


Grave


djed

cekaj,zar treba vise od 2 puta da te kicka neki hax da bi bio haxor?
sta reci?


mali bag

#54
Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 08:56:16 AM
ma neces mi zabranit kad bi bio jos toliki msm nije da neces nego ne mozes da mi zabranis da ulazim na server i sad je tek gotova prica..a ti lepo pogledaj slike od te noci kad je kao fol mene kikao pb pa vidi dal ima taj aimbot glupane jedan pa onda nesto pricaj i procenjuj ko je kakav!!

:girl_cray :girl_cray :girl_cray :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: Majko moja kakav pacijent,njemu zahvalite sto sam se registrovao na forum.Dragi SubAdmini i Admini treba ce vama ovde minimalno jos 15-estak stranica da mu objasnite gde moze da vidi kako ga je izbacio pb(sa aimbotom).Decko kao prvo trazi slike sa dokazom,ne razume se decko u konzolu jbg(realno nema pojma sta su mu mrvica i grave postavili)jeste slika al on hoce kao sto je njemu bilo na monitoru kad ga je izbacilo. :super :super SubAdmini  i Admini budite uporni sa  :doc :doc :scenic (objasnjenjima),mozda decku iq postane malo veci ako duze bude pisao pa vas na kraju mozda i shvati gde je pogresio(ustvari da ima neoborivi dokaz).Vama ostaje samo  :worth :worth :worth da ne ode ovo na 34 ili vise stanica dok lik ne ukapira. Lik je stvarno :|| :|| :|| :|| :|| :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :hooray: :hooray: :hooray:.Veliki pozdrav od mene za sve SubAdmine i Admine a najvise za Dokinija

vd|cube(im)

Ako ne zna šta ga je kikalo evo još jednom SS



Na forumu pisati više neće jer je dobio ban zbog vrijeđanja ,a subadmini vi ga kikajte do mile volje sa servera  :whistling

Mr.Hyde

  Aman ljudi............... :facepalm:
Prvo, svaka cast na upornosti.... :worth
Drugo, ne kontam sto se uopste raspravljate sa covekom, prosto kontam da gubite vreme, sen ako ste dokoni.
Lepo kick, nema vise ulazaka i rasprave... dovidjons.... :hat

Norm@ndy

Quote from: Mr.Hyde on January 11, 2012, 01:52:24 PM
 Aman ljudi............... :facepalm:
Prvo, svaka cast na upornosti.... :worth
Drugo, ne kontam sto se uopste raspravljate sa covekom, prosto kontam da gubite vreme, sen ako ste dokoni.
Lepo kick, nema vise ulazaka i rasprave... dovidjons.... :hat
:mahanje  Pa de se raspravljate, kad moram da se izrazim idi*tom, koji nema pojma o zivotu... lock!!!

Grave

Quote from: Mr.Hyde on January 11, 2012, 01:52:24 PM
 Aman ljudi............... :facepalm:
Prvo, svaka cast na upornosti.... :worth
Drugo, ne kontam sto se uopste raspravljate sa covekom, prosto kontam da gubite vreme, sen ako ste dokoni.
Lepo kick, nema vise ulazaka i rasprave... dovidjons.... :hat
Hyde, sinoc je bilo vristanje oko njega. Sedeli smo dokini, mrva i ja. Smejali smo se cele noci!  ;D

Gogo


Lo.Od4k


' k e r r

Ta slika za Aimbot nije nikakav dokaz da decko ima nesto! Nepoznajem Dark Killera al je lik je skroz u pravu...

Mr.Hyde


ludi livnicar

Mene interesuje , da vi meni kazete gde ima da se kupe povoljno cvarci i kavurma

vd|cube(im)

Quote from: kerr on January 11, 2012, 03:48:30 PM
Ta slika za Aimbot nije nikakav dokaz da decko ima nesto! Nepoznajem Dark Killera al je lik je skroz u pravu...

A sta bi trebalo da bude veći dokaz od tog da ga PB izbaci zbog aimbota  :ne_razumem ili si  glup ili ti noge smrde  :facepalm:  :|| :|| :||

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: ludi livnicar on January 11, 2012, 03:53:34 PM
Mene interesuje , da vi meni kazete gde ima da se kupe povoljno cvarci i kavurma

nemoj da  ides  :offtopic

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: kerr on January 11, 2012, 03:48:30 PM
Ta slika za Aimbot nije nikakav dokaz da decko ima nesto! Nepoznajem Dark Killera al je lik je skroz u pravu...


ajj molim te , :hmm.....a cemu sluzi PB,.... :facepalm:

mrvica_******|2shooorty|

Quote from: Mr.Hyde on January 11, 2012, 01:52:24 PM
 Aman ljudi............... :facepalm:
Prvo, svaka cast na upornosti.... :worth
Drugo, ne kontam sto se uopste raspravljate sa covekom, prosto kontam da gubite vreme, sen ako ste dokoni.
Lepo kick, nema vise ulazaka i rasprave... dovidjons.... :hat

danke......nemas predstavu koliko smo se  smejali,....ali je bio cvrst i dug rat  :para zivaca, ....ne znam za grave-ta ali ja sam se smejao     :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl celu noc, ...koliko je lik  :facepalm:  :jump   :|| :|| :|| :|| :|| :dummy

Norm@ndy

Sta ces... ima nas svakavih. Bolje da se ova tema zakljuca idemo u  :offtopic , a slika govori, tako da mislim da cemo se dalje bezveze raspravljati.

Grave

Quote from: Dark Killer on January 11, 2012, 07:25:13 PM
ma nemate vi pojma niko..sad tek vidim zasto toliko zaostajete za HRVATIMA lol
Zar ovaj nije banovan na forumu?

disappointed

 :facepalm:
pa jbt
ne da ne mogu da verujem   citava epopeja oko ovoga
pa zar lock nije trebao biti na 3 eventualno 4 reply ove teme...
ajd razumecu ako se ekipa lepo zabavila oko ove nadprirodne pojave
u nekim kasnim satima...
ali ...nema ali...
ipak ALI
OMG

DexonDee

Dark Killer banovan zbog vredjanja

Lock