crna mamba wh ko vrata

Started by draganoza, December 17, 2011, 09:36:12 PM

Previous topic - Next topic



Zajcev

Kakva crna mamba crni joj dusmani  :tease2 :smartass

Black Mamba

Neko mi krade i kalja nik. Ccc! Ljudi, ako ne mozete sami da smislite originalni nik, roknite se :|| ;D

Tragedija@Mp3

Quote from: Black Mamba on December 22, 2011, 10:52:54 AM
Neko mi krade i kalja nik. Ccc! Ljudi, ako ne mozete sami da smislite originalni nik, roknite se :|| ;D

Mislim da je doslo i to vrijeme da se i ona razotkrije. Haxor! Potrajalo je ali eto urodilo je plodom. Mambo, Crna Mambo  :acute
Imao sam ja jos sumlje u tebe davnih dana ali sada su napokon izasle na vidjelo.
To sto se dokaz koji je mladi gospodin stavio ne vidi to je dame i gospodo dijelo Black Mambe. Naime, kako sam dosao do informacija (iz pouzdanih izvora) receno mi je da je bas ONA rekla doticnom draganoza da ukoloni video sa xf kako se nebi vidjelo o kome se ovdje tocno radi i kako bi se ona mogla izvlacit na druge kako joj drugi igraci kradu nick.

Mislim! To je po meni podmuklo i krajnje ne prihvatljivo. Ja predlazem da se ovaj čin najstroŠ¾e osudi  :doc .
Kao clan NooOooZ klana predlozio bi njeno izbacivanje. Naravno to je samo moj prijedlog, sad dali ce da se usvoji ne znam.  Ali eto. To je to. Meni je zao ali sta je tu je. Za takve (Hax-ore) nebi trebalo imat razumjevanja pa koliko nam oni bili dragi ili simpaticni  :whistling

Š½ivjeli  :drinks2    :baby

Black Mamba


Tragedija@Mp3

 :facepalm: nigdje veze... ccc  :D

To da se roknem ... se je odnosilo na ono koji si ne mogu naci svoj nick ( tako si ti bar navela ).
Posto ja imam svoj nick.... Kakve to veze ima sa mnom ?  :tongue2   :tease 

Black Mamba


Tragedija@Mp3

Smijesi se, smijesi se... samo to ti jos i ostaje...
Znam da bi htjela da se roknem i da te ne proganjam, ali isterat cu te pred lice pravde i ima da odgovaras za svoje postupke.  
A ti se i dalje smij  ;D  
Tko se zadnji smije.... :hmm.........najslade se smije  :tease2    

:whistling

Black Mamba


Black Mamba

Po pravilima foruma, zabranjeno je stavljati samo smajlice, tako da se JA poslednja smejem, a ti ces biti banovan  ahahahhahaa  :D

Tragedija@Mp3

Quote from: Black Mamba on December 24, 2011, 12:39:45 AM
Po pravilima foruma, zabranjeno je stavljati samo smajlice, tako da se JA poslednja smejem, a ti ces biti banovan  ahahahhahaa  :D

O cemu ti pricas Mambo ? Gubis se   :down . Brinem se za tebe :nervous:

:tease

Black Mamba


DexonDee