Nek mi se javi onaj ko me kiko necu mu nista:)

Started by ||NooOooZ||CAKI, September 10, 2011, 09:28:28 PM

Previous topic - Next topic

||NooOooZ||CAKI

veceras me nekoliko puta za redom neko kikao pa me samo zanima ko je???





jos dokaza


http://www.xfire.com/video/4d7d23/

Jacⱪ Sparroⱳ™

Da se nadovezem na ovu temu. Mene je takodje juce neko kikovao dok sam igrao na garazi i na mainu :icon_grrr:

@Caki
Na kojem serveru si tada igrao?

||NooOooZ||CAKI

Igrao sam SD i naravno probao sam opet, i opet sam kikan posle nekoliko minuta, znaci strasno, voleo bih da mi se kaze zasto, a ako se neko sprda isto bih voleo da prestane!!!!

||NooOooZ||CAKI

Sad mi se i KuntaKinte zalio isto da je dobio skoro u isto vreme kik na SD, a evo i jos jedan dokaz od mene!!!

http://www.xfire.com/video/4d7d81/

ToTo

Pa ako se ne javi i ne kaze razlog za kick zna se, menjam rcon i nema ga vise niko, pa igrajte sa citerima dok ja ne upalim comp  :icon_grrr:


fanTom!


djed

ne brini caki... i mene je jedno vrijeme neko kickao dok se nisam ono bas zalio dexonu   i   dok nisu promijenili rcon..od tad nisam dobio kick bez razloga...

MakiMDSS.rs

#8
i ja sam dobijao kick ali sam skontao da i dalje ima RCON BLOCKERA i RCON STEALERA ... postoji program koji se zove rcon stealer i sa njim mozete otici na bilo koji server i skinuti rcon , tako da vam je dzabe menjati rcon , opet ce doci isti klinac i pokrasti ga .

malo googlajte pre nego sto pisete takve stvari . ja znam ko je ali necu na publik delu . toto pm me na xfire .

i nije nicija sprdacina nego vec klinci nemaju sta da rade ili ih iznerviraju bitange sto ih kikujemo za skripte i wh pa se pale i onda hakuju server . prosto i jednostavno logika . ja imam link tog sranja i koristio sam to sranje na CBu za cod4 i cod2 , to je obican program kao i Rcon Tool . znaci NIJE HAX CHEAT ITD glupost vec obican program koji saznaje CFG od servera a na njemu stoje sve informacije od servera .

http://www.nextgenupdate.com/forums/call-duty-modern-warfare-2-exploits-hacks/178964-cod-rcon-stealer.html

http://www.youtube.com/watch?v=ARgEeeCDpAM

inace fazon za CB je bio cim gubis uhaxas im server i kikujes svoje igrace i onda trazis protest za cancel match . glupost ali kad naletis na cheatere i nije tolika glupost . stari fazon jos iz 2009 godine . mozda i pre .

||NooOooZ||CAKI

ma ne znam sta se desava, strasno, treba se bas dobro skrenuti paznja nekima!!!

DexonDee

Ma treba saznati ko to radi i otici do njega i dati mu po usima malo

||NooOooZ||CAKI

pa upravo to, neka log baza bi dosta pomogla oko toga, to je ok Toto promeni rcoon i opet ga da istim ljudima(toto nista lose ne mislim ako me razumes) samo ocu da kazem kao sto dex rece treba se samo otkriti ko to radi, ae nekad iz zezancije ali samo nek kaze a ovo ne bas, taj je mozda u stalju da srusi server ili tako nesto!!!

ToTo

Ne sumnjam u Makijevo poznavanje svega sto se tice cod-a, ali da to ima ikakvog smisla, mene bi kikali svaki dan po 100x, tako da..sumnjam u ovo  :hmm
A za rcon videcemo, ako se bude ponavljalo, menjacu i naravno, vise ga necu nikome davati, samo par bitangi ce ga imati, pa ili cete igrati na org, ili sa citerima, pa se zajebajte i dalje. Mislim da nije niko od subadmina zloupotrebio rcon, vec je negde ˝procurio˝tako da.....

||NooOooZ||CAKI

sve je moguce, na primer danas sam igrao onako odredjen period i nije me niko kikao!

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: ToTo on September 11, 2011, 05:42:13 PM
Ne sumnjam u Makijevo poznavanje svega sto se tice cod-a, ali da to ima ikakvog smisla, mene bi kikali svaki dan po 100x, tako da..sumnjam u ovo  :hmm
A za rcon videcemo, ako se bude ponavljalo, menjacu i naravno, vise ga necu nikome davati, samo par bitangi ce ga imati, pa ili cete igrati na org, ili sa citerima, pa se zajebajte i dalje. Mislim da nije niko od subadmina zloupotrebio rcon, vec je negde ˝procurio˝tako da.....

Nadam se da sam ja medju tih par bitangi :spiteful ili cu morati da otvorim svoj novcanik za Tota :nervous:

||NooOooZ||CAKI

ma ne znam, toto vrlo dobro zna kome daje rcoon i svi su mislim ok, ae neka sala i to, ali kao sto je rekao da je negde mozda procureo ili neko slucajno video ili cuo rcoon, videcemo jos!

MakiMDSS.rs

e sad ne verujem da ce te ga navatati u nekoj bazi jer mislim da nema log rcon IP ocitavac ili tako nesto slicno , mozda gresim mozda i ne . pazi neko daje odredjene kikove nekim ljudima ... npr zasto mene kick ? jedan razlog ? zato sto kikujem sve koji prostace po serveru ili vredjaju ? ili sta ? svi dobro znaju da u naredne 2 godine kad sam uso na server bilo koji da kod mene ima samo POZZZ ili POZZZ , razlog tog kika je ?

DiESEL. and smrT

Pa taj sto kika je iz bitangi.....samo se potpise bezveze dodje na srv i kika koga hoce....nekoliko puta je kikao SMRT-a  :thumbdown

DexonDee


MakiMDSS.rs

odgovorite vi meni jel se to nastavilo i jel je neko zamenio rcone ? i voleo bih da cujem odg na pitanje od dexona ?

DexonDee

rcon se nije menjao koliko ja vidim...pitam cisto radi reda posto kaze "Pa taj sto kika je iz bitangi"

MakiMDSS.rs

pa da zato i zelim da cujem od njega odgovor na tvoje pitanje ...

coper

Stekara je poxaksao rcon i sve vas kikao, malopre mi priznao na ts. Izvini stekara ali ja sam postena dusa i glupo je kriti to od ovih dobroh ljudi  :rofl  :rofl   ps. SVI SERVERI NA ORG!!!!!

||NooOooZ||CAKI


domohomo

Quote from: ||NooOooZ||CAKI on September 11, 2011, 10:39:22 PM
ma ne znam, toto vrlo dobro zna kome daje rcoon i svi su mislim ok, ae neka sala i to, ali kao sto je rekao da je negde mozda procureo ili neko slucajno video ili cuo rcoon, videcemo jos!
Coon, a racial slur used in the United States to refer to black people. Sram te bilo  :P

Staljin

Quote from: domohomo on September 12, 2011, 10:59:54 PM
Quote from: ||NooOooZ||CAKI on September 11, 2011, 10:39:22 PM
ma ne znam, toto vrlo dobro zna kome daje rcoon i svi su mislim ok, ae neka sala i to, ali kao sto je rekao da je negde mozda procureo ili neko slucajno video ili cuo rcoon, videcemo jos!
Coon, a racial slur used in the United States to refer to black people. Sram te bilo  :P
hahahahahah ,a jesi domo jebalija hahaha

DiESEL. and smrT


$ub3eroU aka Fallen AngeL

Neozbiljni Homo...  :super   . Ali Maki mislim da je upravu. Toto postoji to govno ima o tome da se nadje na netu puno. Bas sam te radi toga cimao na xf prekjuce. Ja sam bio na serveru i nisam mogao da kikam dva igraca koji su vredjali naizmenicno Durdena i Raidena. Psovali su non stop.. MIslio sam da mi je puko HLSW, ali ne.. Kasnije sam cuo da oni mogu krasti rcon pomucu tog softvera... Jbg.. Caki nije niko od nas ostalih, a ako se svede rcon na 2,3 coveka onda od igranja nema nista... Nego ima trik za ove pacenike od dece kojima je dosadno pa mozete cimati na xf da vam to objanimo... Ni ja nisam znao do juce..

POzzzz... :clapping

Spinx!!

imate pravo sto se tice tog rcon kurca ali evo jedan predlog
ukoliko se desi da na serveru ima neko sa haxom i ne mozete gra kikati preko HLSW imate opciju pored mesta za upis rocn automatic update status kada to uradite mislim stiklirate onda mozete da kikate tog igraca po ID broju ili pak slotu!!!!

ToTo

Quote from: $ub3eroU on September 13, 2011, 02:37:12 PM
Neozbiljni Homo...  :super   . Ali Maki mislim da je upravu. Toto postoji to govno ima o tome da se nadje na netu puno. Bas sam te radi toga cimao na xf prekjuce. Ja sam bio na serveru i nisam mogao da kikam dva igraca koji su vredjali naizmenicno Durdena i Raidena. Psovali su non stop.. MIslio sam da mi je puko HLSW, ali ne.. Kasnije sam cuo da oni mogu krasti rcon pomucu tog softvera... Jbg.. Caki nije niko od nas ostalih, a ako se svede rcon na 2,3 coveka onda od igranja nema nista... Nego ima trik za ove pacenike od dece kojima je dosadno pa mozete cimati na xf da vam to objanimo... Ni ja nisam znao do juce..

POzzzz... :clapping
Mislim ipak da si pomesao dve teme, odnosno dve situacije. To sto ne mozes da kikas igraca, znaci da neko na sreveru koristi rcon blocker. U toj situaciji, kikas ga preko slota, a kako,........pitajte Suba ili mene na xf, pa cemo vam objasniti.
Ako vam je xf upaljen, pre nego li je debil sa blockerom usao na server, vas ne moze blokirati, vec samo one koji posle njegovog ulaska pokusaju da upale hlsw i kikaju. Sa tim blockerom, ne moze da se ukrade rcon, pa sam skoro sto posto siguran da negde curi, tako da cemo kod sledceih izmena passworda, opet imati smanjenje liste.
Ako se desi da ni ovo kikanje preko slota ne upali, postoji resenje i za takve retose, ali ne bih na forumu o tome, javite se Jack i Dexone, vama cu da objasnim, znate i zasto, i cemu sve imate pristup.
Sve u svemu, bitangama razni idioti, koji prete rusenjem servera i sl, ne mogu nista. Zasto.........pa kad ja , koji sam njubina za ove stvari znam toliko, zamislite sta tek Beg, Maki, Rade ....(neka se ostali ne naljute), znaju da urade  :-\

Uzivajte u igri i zezanju, ostavite se kikanja, psovanja, i svega ostalog sto je zabranjeno na serverima.  :hat

||NooOooZ||CAKI


DexonDee


domohomo

Quote from: ToTo on September 13, 2011, 09:32:46 PM
Quote from: $ub3eroU on September 13, 2011, 02:37:12 PM
Neozbiljni Homo...  :super   . Ali Maki mislim da je upravu. Toto postoji to govno ima o tome da se nadje na netu puno. Bas sam te radi toga cimao na xf prekjuce. Ja sam bio na serveru i nisam mogao da kikam dva igraca koji su vredjali naizmenicno Durdena i Raidena. Psovali su non stop.. MIslio sam da mi je puko HLSW, ali ne.. Kasnije sam cuo da oni mogu krasti rcon pomucu tog softvera... Jbg.. Caki nije niko od nas ostalih, a ako se svede rcon na 2,3 coveka onda od igranja nema nista... Nego ima trik za ove pacenike od dece kojima je dosadno pa mozete cimati na xf da vam to objanimo... Ni ja nisam znao do juce..

POzzzz... :clapping
Mislim ipak da si pomesao dve teme, odnosno dve situacije. To sto ne mozes da kikas igraca, znaci da neko na sreveru koristi rcon blocker. U toj situaciji, kikas ga preko slota, a kako,........pitajte Suba ili mene na xf, pa cemo vam objasniti.
Ako vam je xf upaljen, pre nego li je debil sa blockerom usao na server, vas ne moze blokirati, vec samo one koji posle njegovog ulaska pokusaju da upale hlsw i kikaju. Sa tim blockerom, ne moze da se ukrade rcon, pa sam skoro sto posto siguran da negde curi, tako da cemo kod sledceih izmena passworda, opet imati smanjenje liste.
Ako se desi da ni ovo kikanje preko slota ne upali, postoji resenje i za takve retose, ali ne bih na forumu o tome, javite se Jack i Dexone, vama cu da objasnim, znate i zasto, i cemu sve imate pristup.
Sve u svemu, bitangama razni idioti, koji prete rusenjem servera i sl, ne mogu nista. Zasto.........pa kad ja , koji sam njubina za ove stvari znam toliko, zamislite sta tek Beg, Maki, Rade ....(neka se ostali ne naljute), znaju da urade  :-\

Uzivajte u igri i zezanju, ostavite se kikanja, psovanja, i svega ostalog sto je zabranjeno na serverima.  :hat
Imaš pravo nemogu ja bit neozbiljan i on blokirat rcon!

Dijabola


domohomo



domohomo