BTCT Nirvana

Started by nyxe, June 18, 2013, 02:42:08 PM

Previous topic - Next topic

nyxe

Evo jedan kratak demo, lik ima wh, gledam ga duze vreme
http://www.mediafire.com/?r1t0wj58xtlr5p3

tubifeks

Sa ovim mojim jeftinim i glupim slušalicama sam čuo kretanje u garaži (železničkoj stanici) kod prvog ubistva, ostalo nije vredno pominjati...

I da, verovatno jeste Nirvana ali meni se čini kao da neko krade ime, jer znam kako čovek igra i ovo je smešno.

Mogu da ti snimim svaki dan demo gde ćeš reći da haksa na kvadrat.

nyxe

Ne znam kako se to culo jer ja igram sa zvucnicima+muzika, ali uglavnom nisam imao zivaca duze da snimam, ali sam ga specao i na drugim mapama i stvarno ono je za ne poverovati. A boga mi nije se ni odazivao sta god da mu napisem


Iphone 3gs via Tapatalk 2

Cego

Quote from: nyxe on June 18, 2013, 11:16:46 PM
Ne znam kako se to culo jer ja igram sa zvucnicima+muzika, ali uglavnom nisam imao zivaca duze da snimam, ali sam ga specao i na drugim mapama i stvarno ono je za ne poverovati. A boga mi nije se ni odazivao sta god da mu napisem


Iphone 3gs via Tapatalk 2

De nauci prvo sta je hax pa objavi nesta

tubifeks

Quote from: nyxe on June 18, 2013, 11:16:46 PM
Ne znam kako se to culo jer ja igram sa zvucnicima+muzika, ali uglavnom nisam imao zivaca duze da snimam, ali sam ga specao i na drugim mapama i stvarno ono je za ne poverovati. A boga mi nije se ni odazivao sta god da mu napisem


Iphone 3gs via Tapatalk 2

Pa sledeći put se potrudi da snimiš demo malo duže i kako valja, postavljaš ovde nešto što nije vredno pažnje i optužuješ nekog.

Ovde nema ama baš ništa sumnjivo, samo nam kradeš vreme. Nijedno sumnjivo ubistvo...

Nirvana

#5
nyxe ti ocigledno neznas sta je wh ili aim bot jer da znas ne bi ovo postavio i brukao se svojim neznanjem.Ovo jesam ja tj. pravi Nirvana na ovom snimku.Hvala ti sto si me snimio jer imam jos jedan klip za koji se neko mucio,hvala.Za tvoju informaciju igram cod 6 godina i mislim da je to dovoljno da znas a o svojoj igri neka pricaju drugi .....




Vennoxia

Ma cit!!!!Kiiiiiiiick!   :P :P
Nema nista sumljivo ....gubljenje vremena.Pustite coveka da igra. :stoner: