News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

`kerr

Started by vd|cube(im), March 17, 2013, 06:57:23 PM

Previous topic - Next topic

vd|cube(im)



[03.17.2013 16:58:22] New Connection (slot #12) 93.86.87.143:19280 [] "^1' k ^4e ^7r r" (seq 16584533)








SVAKI KOMENTAR JE SUVIŠ AN

don_gagi

E dexone i ti svakog primas u svoj klan!  :tease
A sad mi ker jos draze kakve si samo batine dobijao po serverima i sa tim sranjem...bruko!  :whip3:

tubifeks

Ja mu lepo kaŠ¾em: ako si ker nisi zec da se kriješ po Š¾bunju.
DŠ¾ukela jedna  :dummy  :peace:
Vuf

DexonDee

Ajmo ljudi sad mene DEXONE KAKVI SU TI TO IGRACI ajmo bas sam u nekom ludom fazonu danas hahaha

Pa primio sam igraca i letece...

vd|cube(im)

Quote from: DexonDee on March 17, 2013, 07:20:39 PM
Ajmo ljudi sad mene DEXONE KAKVI SU TI TO IGRACI ajmo bas sam u nekom ludom fazonu danas hahaha

Pa primio sam igraca i letece...

Gagi je provokator ne sekiraj se ti nego kikaj to iz klana  :stoner:

don_gagi

#5
Quote from: DexonDee on March 17, 2013, 07:20:39 PM
Ajmo ljudi sad mene DEXONE KAKVI SU TI TO IGRACI ajmo bas sam u nekom ludom fazonu danas hahaha

Pa primio sam igraca i letece...

Hahahahahah!!!  :tease2

Quote from: vd|cube(im) on March 17, 2013, 07:21:58 PM
Gagi je provokator ne sekiraj se ti nego kikaj to iz klana  :stoner:

Samo ti pazi da tako i sebe ne nahvatas greskom, njube!   :rofl

STEK

SLIKAJ SLIKAJ SLIKAJ!!!!!!!!!

Grave

Tupim zube ja za tog kera vec pola godine, a svi me prave na budalu. Posebno betmen koji kaze da je cist igrac i da mnogo dobro igra. Eto, Bane, nadam se da sad vidis.  :scenic

Black Mamba

Quote from: don_gagi on March 17, 2013, 07:01:44 PM
E dexone i ti svakog primas u svoj klan!  :tease
A sad mi ker jos draze kakve si samo batine dobijao po serverima i sa tim sranjem...bruko!  :whip3:
Kera sam ja primila u klan, tako da nemoj Dexona da uzimaš u usta! A ti si, vidim, jedva čekao da se tako nešto desi, da bi mogao da likuješ...

Tasmara

Iviceeeeee aj sad i T@ju ovako isto leeepo da uslikas  ;D
Ker... Razocarenje....  :no

Lang


don_gagi

Quote from: Black Mamba on March 17, 2013, 09:26:27 PM
Kera sam ja primila u klan, tako da nemoj Dexona da uzimaš u usta! A ti si, vidim, jedva čekao da se tako nešto desi, da bi mogao da likuješ...
Cuj jedva cekao...ma nagovorio Cubeta da to odradi u fotoshopu, i sve napakuju da bi se ti pojavila na forumu. :facepalm: A uostalom, koliko se secam taj ker je bio nesto i u vozdu dok ste svi bili na okupu, tako da...ne sramoti se, godina ti!  :stoner:

hardwell.

a ja stvarno mislio dobar igrac .....  :(

don_gagi

Quote from: Black Mamba on March 17, 2013, 09:50:18 PM
Ma puši kurac babančino dvolična i licemerna. Poltrončino i dupeuvlakaču!
Fala draga gospodjo!  :thankyou
I molio bih sve da se ovo ne obrise, steta bi bilo, ovako lepe reci od jedne dame se ne vide cesto!  :o

Black Mamba

Svakome po zasluzi! U mom zivotu retko ko ZASLUZI takve reci. A onaj ko je brisao moje postove, to si ti! I meni bi bilo drago da ove moje reci upucene tebi ostanu, neka vide svi! (mada cisto sumnjam da ce ostati,  ti ces prvi vuci nekog za rukav od admina da ih brze bolje obrise)

don_gagi

Pa zaboravljas da sam i ja admin, i mogu ovo da obrisem, ali ne zelim, i kao sto vidis zamolio sam i druge da to ne rade...tako da, jos jednom, pises bezveze...al dobro, za razumeti je, kad si isfrustriran/a i rasejan/a!  :hat

Black Mamba

Quote from: don_gagi on March 17, 2013, 10:27:29 PM
Pa zaboravljas da sam i ja admin, i mogu ovo da obrisem, ali ne zelim, i kao sto vidis zamolio sam i druge da to ne rade...tako da, jos jednom, pises bezveze...al dobro, za razumeti je, kad si isfrustriran/a i rasejan/a!  :hat
Hahhaha pa neces ti da obrises, da se ne bi videlo da si TI obrisao.  Tako si se proslog puta zajebao pa obrisao moj post, misleci da necu saznati da si ti, pa se sad kao pravis nesto fin... Pa sta se i ja cudim, totalno tipicno i ocekivano za tvoj karakter. A ja niti sam rasejana, niti isfrustrirana, nemam razloga za to!

P!ck 'n roll

Quote from: Grave on March 17, 2013, 09:07:16 PM
Tupim zube ja za tog kera vec pola godine, a svi me prave na budalu. Posebno betmen koji kaze da je cist igrac i da mnogo dobro igra. Eto, Bane, nadam se da sad vidis.  :scenic
druze taj je izleteo iz mog klana odavno, to sam i rekao dexonu kad ga je primao... da je sumnjiv, a ti debeli aj u apoteku po herbafast  :stoner: :rofl :rofl :rofl :rofl

P!ck 'n roll

sad tek vidim celu pricu, Boze gospode poprskaj ovaj topic svetom vodicom pa da svi izgorimo hehheheheeheheh

http://www.youtube.com/watch?v=9t0o1sbB1UI

don_gagi

Quote from: Black Mamba on March 17, 2013, 10:40:42 PM
Hahhaha pa neces ti da obrises, da se ne bi videlo da si TI obrisao.  Tako si se proslog puta zajebao pa obrisao moj post, misleci da necu saznati da si ti, pa se sad kao pravis nesto fin... Pa sta se i ja cudim, totalno tipicno i ocekivano za tvoj karakter. A ja niti sam rasejana, niti isfrustrirana, nemam razloga za to!

:love

Black Mamba


[/quote]

:love
[/quote]

don_gagi

Jao al si prosta, jadan tvoj muz kad drugima nudis da se motaju oko tvog dupeta!  :o

oxigen

Hahahahahhahahhah!!! Gagi nemoj da si toliko detaljan :D

Black Mamba

Quote from: don_gagi on March 17, 2013, 11:58:42 PM
Jao al si prosta, jadan tvoj muz kad drugima nudis da se motaju oko tvog dupeta!  :o
Moj muŠ¾ uŠ¾iva pored mene, a to što se mnogi motaju oko mog dupeta, a niko ga ne dobija, samo mu imponuje!

' k e r r

Zmijo opushteno samo!
Pusti decu nek se loze  :rofl
74.208.129.187

vd|cube(im)

#25
Quote from: ' k e r r on March 18, 2013, 01:59:35 AM
Zmijo opushteno samo!
Pusti decu nek se loze  :rofl
74.208.129.187

E moj kerru promijenio si IP peko programa za laŠ¾iranje IP-a i sad ispada da si iz SAD-a...Bravo brzo si poletio do Amerike. Slučajno smo te nahvatali hvatajući drugog igrača iznenadio si me majke mi, da toliko nisko moŠ¾eš da se srozaš. Sad ću te banati i sa foruma samo po IP-u koje imam u log bazi, accaunt cu ti ostaviti pa ti probaj da mi odgovoriš sa te IP adrese koja ti je trenutna i koju si postavio na forumu kad si toliko pametan. Pa gdje ti je obraz da se uopće pojavljuješ tu.  :stoner:


Jacⱪ Sparroⱳ™

#26
Znao sam to odavno da je kerr haxor...

Black Mamba, forum ne sluzi za vredjanje.
Nije to prikladno da zene tako govore/pisu, ako si to, ili barem se ponasaj tako...   :peace:

Obrisao sam tvoj onaj post. I bice svaki sledeci (vazi za svakoga).

Rak

Cube nije to moj iP :)

Rak

Gagi ja i ti se vidimo u NSu na Lanu!
Da vidis kakav sam chiter
Dolazim ja i moja ekipa da vidis kakav ce lan da bude kao nikad do sad :)
Nemoj zmiju da diras!
Prvo si se lozio na zmiju a sad je prozivash ccc :)




Rak

A vidi batmana shto laze Hahaha! Prosto ne verujem da si to ti  :ne_razumem

vd|cube(im)

Quote from: drakelord on March 18, 2013, 06:03:36 AM
Cube nije to moj iP :)




Pa šta nisi napisao post sa starim accauntom.

Jel vidiš na SS-u ispod IP, s tim si napisao svoj zadnji post, američki IP imaš dokaz na mom postu ranije...
Ovaj IP 74.208. .. .. si ti okačio, samo nemam pojma šta znači ta IP na koji bi se trebala loŠ¾iti djeca...

Prvi SS u ovom topicu pokazuje da imaš isti IP kao onaj kerr koji je uslikan sa haxom na SD serveru

[03.17.2013 17:23:14] Screenshot /home/bitangemain2/pb/svss/pb002781.png successfully received (MD5=24FF76649322BF6451A508FE27CB7A98) from 12 ^1' k ^4e ^7r r [(VALID) 93.86.87.143:19280]

Pišeš gluposti i praviš još veću budalu od sebe..... :thumbdown  :no

Promijeni nick, xfire i traŠ¾i nove prijatelje, ovima koje si imao do sad zabio si noŠ¾ u leđa....... :||

Govorio si ti da ćeš doći i ranije na lan u NS, pa nisi došao ili te ja nisam vidio.... :hmm

Black Mamba

Quote from: Jack Sparrowâ,,¢ on March 18, 2013, 02:27:55 AM
Znao sam to odavno da je kerr haxor...

Black Mamba, forum ne sluzi za vredjanje.
Nije to prikladno da zene tako govore/pisu, ako si to, ili barem se ponasaj tako...   :peace:

Obrisao sam tvoj onaj post. I bice svaki sledeci (vazi za svakoga).
Znala sam da će neki lik obrisati onako divne moje epitete, koje sam tako slikovito opisala hahhahaha. E mali, jebe mi se više da budem fina. Dosta sam ja bila fina i uvijala kad sam pisala postove i pazila da nikog ne uvredim, pa su mi svejedno postovi bili brisani, tako da sam rešila da promenim taktiku. Od sad sam direktna i prosta hahahah.

Black Mamba

Quote from: oxigen on March 18, 2013, 12:00:28 AM
Hahahahahhahahhah!!! Gagi nemoj da si toliko detaljan :D
Čovek voli detaljno kada je dupe u pitanju, jer je navikao da se u isto uvlači ljudima. Nogice mu samo vire hihihihiihhi!

P!ck 'n roll

sta ti pricas???? Retko kad lazem, mozda kad mi je zivot u pitanju :) ovde nema lazi... Bio je neki snimak posle kojeg si otisao iz klana jer nismo ni mi znali da li jeste ili nije cit, a to nam nije trebalo u klanu... Jos sam ja i hteo malo da te odbranim, jer mi taj snimak i dalje nije validan (ali evo sada slike pokazuju) ...ok , nije uspelo...  Posle me je dexon cimnuo da me pita za tebe, ja sam mu rekao da si ok igrac ali da imas ljagu na sebi, i sta ti sada hoces, i koju pm mene pominjes???  Sa tobom sam zavrsio posle svega sto sam video ovde....

I zar mislis da ce neko sa tobom igrati lan posle svega ovoga :) ti mora da se salis....

Ajd ziveo ti meni 100 godina i uzivaj  :clapping2

@Jack, nisi trebao nista brisati, pa ovo je bolje od novina :)



P!ck 'n roll

Quote from: DexonDee on March 17, 2013, 07:20:39 PM
Ajmo ljudi sad mene DEXONE KAKVI SU TI TO IGRACI ajmo bas sam u nekom ludom fazonu danas hahaha

Pa primio sam igraca i letece...
Naravno, jbg tako i ja primam igrace u klan, jer morate da shvatite da ako pravis nov klan jako je tesko nai dobre igrace, pa primas i one koji su sumnjivi, lako ces ga posle kickati.... jbg, stara je igra, nema vise slobodnih igraca 3000+ sati.... Sto se tice dexona i klana imate moju podrsku, a dzekija izbacite, jbg sad je vec dokazan citer...

ludi livnicar

Quote from: Black Mamba on March 18, 2013, 12:08:48 AM
Quote from: don_gagi on March 17, 2013, 11:58:42 PM
Jao al si prosta, jadan tvoj muz kad drugima nudis da se motaju oko tvog dupeta!  :o
Moj muŠ¾ uŠ¾iva pored mene, a to što se mnogi motaju oko mog dupeta, a niko ga ne dobija, samo mu imponuje!
Brate sesto hahhaahahahahah evo jedan plus za ovak komentar.

don_gagi

Quote from: Black Mamba on March 18, 2013, 08:32:38 AM’ovek voli detaljno kada je dupe u pitanju, jer je navikao da se u isto uvlači ljudima. Nogice mu samo vire hihihihiihhi!
Zaista mi te je zao,il zaista...mislio sam da ce ovo prerasti u zajebanciju i prepucavanja dostojno ovog foruma u ovakvih tema,da se malo zabavimo...al suvise si ti...aj necu biti prost...ipak si ti dama!:D

Sent from my GT-I9300

Rak

Cube sta god da se desi nisam ja kriv!
Batman oces da okacim jednu sliku ovde? :)
Da vidim sta ce Bitange i igrachi da kazu za Batmana!

don_gagi

Sto se mene tice kerrr meni ne treba nista da dokazujes ni na lanu ni vam njega,jer te nisam ja vijao/optuzivao dal imas neko sranje il ne,ljudi se te uhvatili slucajno,i sta bi se tu vise pricalo...pa i pored ovoh haxa,ja nisam rekao da lose igras...a eto i ja sam bio jedan od onih koji je mislio da samo dobro igras,kad su te mnogi napadali da varas,i nije me sramota da to kazem...al eto,pogresi covek.

Sent from my GT-I9300

VaiiiVaiii

#39
Quote from: Grave on March 17, 2013, 09:07:16 PM
Tupim zube ja za tog kera vec pola godine, a svi me prave na budalu. Posebno betmen koji kaze da je cist igrac i da mnogo dobro igra. Eto, Bane, nadam se da sad vidis.  :scenic
hahahahhahahahah MUNEM BANE MUNEM....
pa i ja jeo Gov*a kao grave(on nije jeo ..on je tupio zube  :rofl ) ...dok me ubedjivase da je cist
al ko sto rece gagi ...jos mi milije sad kad je dobijao batine sa ovim sranjima
hahahha
i da .... da ne zaboravim
MUNEM BANE hhahah

vd|cube(im)

Quote from: drakelord on March 18, 2013, 01:32:55 PM
Cube sta god da se desi nisam ja kriv!

Ista Ip adresa na forumu koju si koristio istog dana, pa ista ta IP adresa u log bazi servera kerru koji je uslikan na sd-u, tvoj nick....previše se stvari podudara da ti neko moŠ¾e povjerovati da nisi TI....

Kad već pišeš po forumu bolje se izvini ljudima za svoje neljudske postupke, nego da pišeš gluposti  :stoner:

P!ck 'n roll

Quote from: VaiiiVaiii on March 18, 2013, 02:01:43 PM
Quote from: Grave on March 17, 2013, 09:07:16 PM
Tupim zube ja za tog kera vec pola godine, a svi me prave na budalu. Posebno betmen koji kaze da je cist igrac i da mnogo dobro igra. Eto, Bane, nadam se da sad vidis.  :scenic
hahahahhahahahah MUNEM BANE MUNEM....
pa i ja jeo Gov*a kao grave(on nije jeo ..on je tupio zube  :rofl ) ...dok me ubedjivase da je cist
al ko sto rece gagi ...jos mi milije sad kad je dobijao batine sa ovim sranjima
hahahha
i da .... da ne zaboravim
MUNEM BANE hhahah
pa ne kontam.... kakve ja veze imam sa ovim... meni ste pricali... sta ima meni da pricate??? koji sam ja k ovde??? sto niste zakuvali sednicu pa zasedali oko kera.... jebe mi se za njega posebno posle svega ovoga, mislio sam da je normalan, al pogresi covek...  :violin: :violin: :violin:

DexonDee

Bane pusti ih ne kontaju oni da covek moze pogresiti...


Rak

Cube ta ip adresa sto sam ti stavio nije moja i nema veze sa ovim!

Za WH ne kazem da nisam tad imao.
Nisam nikad haksao na serverima do pre 2-nedelje kad sam dobio wh undetected!  :facepalm:
I ti me bas sad uslikas
da si me slikao ranije nikad nebi  bilo nesto ovako.
Sad mogu samo da se kajem sto sam uopshte palio!
Zasluzio sam zabranu na serverima i to je skroz ok..
I nema potrebe da se izvinjavam nikom ovde poshto nisam nikog uvredio ni ovde ni na serverima!
Al ako se neko nashao uvredjen evo ja mu se ovde lichno izvinjavam!

A ti Batman kazes gravetu da si me davno uklonio iz Silenta!
A znas dobro da sam se podzapo sa Hijenom i da sam zato izasao iz klana!
Nem protiv tebe bash nista al nemoj da prichas lazi koje nisu istinite!
Vamo ogovarate jedni druge a kao ste svi dobri prijatelji! Pusti to...
Kad vidim privatni deo foruma ni ne igra mi se ovde na serverima.


I pitanje za ludaka od Burazera: Zbog chega si kikan iz TF_CLANA?
Jel se secas? :) Zna DAJKA I EKIPA!

A za Gagija vidimo se 100%
Pozz od S.G iz RU! :)

Black Mamba

Quote from: don_gagi on March 18, 2013, 11:52:14 AM
Quote from: Black Mamba on March 18, 2013, 08:32:38 AM
’ovek voli detaljno kada je dupe u pitanju, jer je navikao da se u isto uvlači ljudima. Nogice mu samo vire hihihihiihhi!
Zaista mi te je zao,il zaista...mislio sam da ce ovo prerasti u zajebanciju i prepucavanja dostojno ovog foruma u ovakvih tema,da se malo zabavimo...al suvise si ti...aj necu biti prost...ipak si ti dama!:D

Sent from my GT-I9300
Pre si ti za Š¾aljenje, s tim tvojim dvoličnim i dupeuvlakačkim karakterom! Inače, meni je zaista, ali zaista zabavno, ne znam što tebi nije??? Izgleda da ti je plitka materica, pa ti postalo neprijatno... :spiteful

Spinx!!

Quote from: drakelord on March 18, 2013, 04:58:52 PM
Cube ta ip adresa sto sam ti stavio nije moja i nema veze sa ovim!

Za WH ne kazem da nisam tad imao.
Nisam nikad haksao na serverima do pre 2-nedelje kad sam dobio wh undetected!  :facepalm:
I ti me bas sad uslikas
da si me slikao ranije nikad nebi  bilo nesto ovako.
Sad mogu samo da se kajem sto sam uopshte palio!
Zasluzio sam zabranu na serverima i to je skroz ok..
I nema potrebe da se izvinjavam nikom ovde poshto nisam nikog uvredio ni ovde ni na serverima!
Al ako se neko nashao uvredjen evo ja mu se ovde lichno izvinjavam!

A ti Batman kazes gravetu da si me davno uklonio iz Silenta!
A znas dobro da sam se podzapo sa Hijenom i da sam zato izasao iz klana!
Nem protiv tebe bash nista al nemoj da prichas lazi koje nisu istinite!
Vamo ogovarate jedni druge a kao ste svi dobri prijatelji! Pusti to...
Kad vidim privatni deo foruma ni ne igra mi se ovde na serverima.


I pitanje za ludaka od Burazera: Zbog chega si kikan iz TF_CLANA?
Jel se secas? :) Zna DAJKA I EKIPA!

A za Gagija vidimo se 100%
Pozz od S.G iz RU! :)


domo javi se ovo ne moze da prodje bez tebe... e juce mi baba dala neki hax spremajte se za slikanje.
strasno....
@ grave and vai vai
niste jedini koji ste kukali...ja sam kukao godinama :D

Spinx!!

Quote from: Black Mamba on March 18, 2013, 05:10:30 PM
Quote from: don_gagi on March 18, 2013, 11:52:14 AM
Quote from: Black Mamba on March 18, 2013, 08:32:38 AM
’ovek voli detaljno kada je dupe u pitanju, jer je navikao da se u isto uvlači ljudima. Nogice mu samo vire hihihihiihhi!
Zaista mi te je zao,il zaista...mislio sam da ce ovo prerasti u zajebanciju i prepucavanja dostojno ovog foruma u ovakvih tema,da se malo zabavimo...al suvise si ti...aj necu biti prost...ipak si ti dama!:D

Sent from my GT-I9300
Pre si ti za Š¾aljenje, s tim tvojim dvoličnim i dupeuvlakačkim karakterom! Inače, meni je zaista, ali zaista zabavno, ne znam što tebi nije??? Izgleda da ti je plitka materica, pa ti postalo neprijatno... :spiteful

ne treba da se svadjate makar VASIM GODINAMA TO NEDOLIKUJE. Vidis kako Cube lepo uljudno bez provokacija i vredjanja.
NIJE TESKO BITI FIN I POSTOVATI DRUGE.
@Vanja nije vredno toga....
@Gagi zmijo stara znas uvek da pecnes a da nebudes shvacen

P!ck 'n roll

Quote from: drakelord on March 18, 2013, 04:58:52 PM
Cube ta ip adresa sto sam ti stavio nije moja i nema veze sa ovim!

Za WH ne kazem da nisam tad imao.
Nisam nikad haksao na serverima do pre 2-nedelje kad sam dobio wh undetected!  :facepalm:
I ti me bas sad uslikas
da si me slikao ranije nikad nebi  bilo nesto ovako.
Sad mogu samo da se kajem sto sam uopshte palio!
Zasluzio sam zabranu na serverima i to je skroz ok..
I nema potrebe da se izvinjavam nikom ovde poshto nisam nikog uvredio ni ovde ni na serverima!
Al ako se neko nashao uvredjen evo ja mu se ovde lichno izvinjavam!

A ti Batman kazes gravetu da si me davno uklonio iz Silenta!
A znas dobro da sam se podzapo sa Hijenom i da sam zato izasao iz klana!
Nem protiv tebe bash nista al nemoj da prichas lazi koje nisu istinite!
Vamo ogovarate jedni druge a kao ste svi dobri prijatelji! Pusti to...
Kad vidim privatni deo foruma ni ne igra mi se ovde na serverima.


I pitanje za ludaka od Burazera: Zbog chega si kikan iz TF_CLANA?
Jel se secas? :) Zna DAJKA I EKIPA!

A za Gagija vidimo se 100%
Pozz od S.G iz RU! :)

Ovako, ne mogu reci da se 100% secam sta je tacno bilo... znam i da je nesto sa hijenom bilo... ovo su moje reci od malo pre (imas gore) "Bio je neki snimak posle kojeg si otisao iz klana jer nismo ni mi znali da li jeste ili nije cit, a to nam nije trebalo u klanu... Jos sam ja i hteo malo da te odbranim, jer mi taj snimak i dalje nije validan (ali evo sada slike pokazuju) ...ok , nije uspelo..." nisam nigde napisao da sam te izbacio, a i da jesam, onda je zato sto sam mozda zaboravio sta je tacno bilo, jer Marko, imam puno posla veruj mi da bih to pamtio... I posle toga smo ipak ostali ok, pre ovog lana si me i pitao da dodjes u NS, rekao sam ti da obavezno dodjes... Nisi dosao... jbg

P!ck 'n roll

ovu temu treba sto pre lock.... Malo se community bruka ovde.... evo ja cu je lock, ako neko hoce nesto da doda neka unlock ali mislim da je sve receno.... i vise od toga...

Jacⱪ Sparroⱳ™

@Black Maba;  Nisam mali. Nemoj mi to vise govoriti/pisati.


Quote from: DexonDee on March 18, 2013, 04:12:30 PM
Bane pusti ih ne kontaju oni da covek moze pogresiti...

Deksone, nisi ti kriv sto ovaj klinac koristi haxove...

I nedirajte mi Deksona.

don_gagi

Quote from: Black Mamba on March 18, 2013, 05:10:30 PM
Pre si ti za Š¾aljenje, s tim tvojim dvoličnim i dupeuvlakačkim karakterom! Inače, meni je zaista, ali zaista zabavno, ne znam što tebi nije??? Izgleda da ti je plitka materica, pa ti postalo neprijatno... :spiteful

Kao prvo Bane, ja sam otkljucao temu, jer ako nas par koji ucestvujemo u ovome nismo stavili katanac niti brisali poruke, nemoj ni ti, ja ne bih zeleo da se ikome ovde uskrati da govori, psuje, pokaze svu svoju recitost...a uostalom vidis da su maske popadale sa svih strana steta je to zaustaviti.
Elem Mamba, evo da pridodam nesto, nadam se poslednje...posto si me potpuno poklopila svojim psovkama, epitetima, vulgarnostima, i vrsnim argumentima, pogotovo kao neko ko me nikad nije niti upoznao niti video, al tebi je izgleda tvoja konstrukcija virtuelnog sveta sasvim dovoljna, ja zaista ne bih zeleo da se prepucavam sa tobom na ovom nivou, u pravu su ljudi, ruzno je, pogotovo sto je sa druge strane jedna velika dama. Ali naravno ovo ne znaci da ja nisam sve to sto si ti napisala, cak sta vise, i mnogo sam gore od svega toga, uostalom znaju me ljudi, i eto pokricu se usima posto si me konacno provalila, i ljudima otvorila oci!  :wink: A ja cu se povuci, i pustiti da tvoji virtuelni drugari imaju i dalje lepo misljenje o tebi, i nek misle sve najbolje o nadaleko cuvenoj svetici iz Panceva!  :flag_of_truce

P!ck 'n roll

Gagi zakljucao sam temu zbog, zato :) objasnicu ti na ts... Neka ostane unlock, meni je svejedno...  :stoner:

Rak

Nemoj lock! Imam ja da dodam nesto...

Rak

Sta kazes bane komuniti se bruka? Velika lolchina!
Shta kaze Admin Bitangi za Bitange:


Black Mamba

Quote from: don_gagi on March 18, 2013, 05:55:03 PM
Quote from: Black Mamba on March 18, 2013, 05:10:30 PM
Pre si ti za Š¾aljenje, s tim tvojim dvoličnim i dupeuvlakačkim karakterom! Inače, meni je zaista, ali zaista zabavno, ne znam što tebi nije??? Izgleda da ti je plitka materica, pa ti postalo neprijatno... :spiteful

Kao prvo Bane, ja sam otkljucao temu, jer ako nas par koji ucestvujemo u ovome nismo stavili katanac niti brisali poruke, nemoj ni ti, ja ne bih zeleo da se ikome ovde uskrati da govori, psuje, pokaze svu svoju recitost...a uostalom vidis da su maske popadale sa svih strana steta je to zaustaviti.
Elem Mamba, evo da pridodam nesto, nadam se poslednje...posto si me potpuno poklopila svojim psovkama, epitetima, vulgarnostima, i vrsnim argumentima, pogotovo kao neko ko me nikad nije niti upoznao niti video, al tebi je izgleda tvoja konstrukcija virtuelnog sveta sasvim dovoljna, ja zaista ne bih zeleo da se prepucavam sa tobom na ovom nivou, u pravu su ljudi, ruzno je, pogotovo sto je sa druge strane jedna velika dama. Ali naravno ovo ne znaci da ja nisam sve to sto si ti napisala, cak sta vise, i mnogo sam gore od svega toga, uostalom znaju me ljudi, i eto pokricu se usima posto si me konacno provalila, i ljudima otvorila oci!  :wink: A ja cu se povuci, i pustiti da tvoji virtuelni drugari imaju i dalje lepo misljenje o tebi, i nek misle sve najbolje o nadaleko cuvenoj svetici iz Panceva!  :flag_of_truce
Moji virtuelni drugari nemaju razloga da o meni ista lose misle jer ja nikome od njih nisam iza ledja smestala niti ih pljuvala , a o tvom karakteru se posiroko prica druskane i to bas od strane onih ljudi koji te licno poznaju, ali koji nemaju muda to u lice da ti kazue kao ja,... Aj uzdravlje!

bucky

gagi ne diraj mi pancevo nastradace ti guza. :spiteful :spiteful

Jacⱪ Sparroⱳ™

Black Mamba i Gagi;  tema je "`kerr", a ne balkanski "Bollywood".     :this

Ne idite   :offtopic

Bebica

Svadjate se zbog obicnog citera  :o Banujte ga bre  :super

GEN black


Lo.Od4k

"I pitanje za ludaka od Burazera: Zbog chega si kikan iz TF_CLANA?
Jel se secas?  Zna DAJKA I EKIPA!"


Mačko vidim i mene spominješ,sad kad su te nahvatali malo ti krivo pa bi da ukopaš i mene nije problem uopšte,ta prica pre dve sedmice da si dobio hax ovo ono ne pije vodu barem ne kod mene haxaš ti jos od dajkinih servera dok sam igrao tamo pre sto godina :yes :o sjećam se ja dajke i ekipe tamo sam počeo igrat online cod2 i vremenom me počeli optuŠ¾ivat da haxam i snimali me i vako' i nako' i kikali me iz tog klana pod optuzbom da haxam, i to je uredu svako ima pravo na svoje mišljenje,nije da se kurčim :punk ali optuzuju me i dan danas da haxam opet kaŠ¾em i to je uredu svako ima pravo na svoje mišljenje volio bi da nadješ taj snimak ako ima gdje kako ja "haxam" da vide ljudi,
i još nešto http://217.26.212.20/stats/pub/themes/bismarck/index.php?config=rodjendanfeb2013.php eto ga ta neka statistika sa lana iz NS
gdje sam igrao relativno loše(ne kurčim se) :punk,eto toliko odo sad da se operem dismr loma :*

c0C0

#60
Evo i ja sam umjesan u ovaj razgovor koliko vidim :D

Pa cu samo da pozdravim

Puno pozdravljam svoje roditelje pogotovo mamu i tatu , sestre i bracu , sve koji me poznaju i VAs u studiju i reŠ¾iji :D I kada bi ste me izabrali za miss foruma ja bi se borio za MIR u svijetu i dao bi gladnima da jedu.

HVALA !  :stoner:


i kerrr  ( - )  :whip3:  :whip3:

GEN black

Quote from: drakelord on March 18, 2013, 04:58:52 PM

I pitanje za ludaka od Burazera: Zbog chega si kikan iz TF_CLANA?
Jel se secas? :) Zna DAJKA I EKIPA!


Nemoj ludog da mi diras!!  :icon_grrr: 

Grave


VaiiiVaiii

#63
Quote from: ' k e r r on March 18, 2013, 01:59:35 AM
Zmijo opushteno samo!
Pusti decu nek se loze  :rofl
74.208.129.187

http://www.youtube.com/watch?v=c_ZukBqiEtU

P!ck 'n roll

#64
Quote from: drakelord on March 18, 2013, 06:28:51 PM
Sta kazes bane komuniti se bruka? Velika lolchina!
Shta kaze Admin Bitangi za Bitange:


ovako retardirani covece, ocigledno ti nije dosta sto si sam sjebao stvari  :worth :worth :worth

Ja i dalje mislim za forum to sto si ti izneo, a koliko si ti optrecen govori samo to da si slikao ovo, pa ti si stvarno kreten... vidi, stojim iza svake reci koje sam napisao tu... Suvise si mali covek da bi to shvatio.... cobane retardirani.... strasno... i dalje kazem da je forum zlo, jer nista ovde nema dobrog, a ti se polako leci, pa ko zna... smesno  :clapping2 :clapping2 :clapping2 :clapping2 svaka cast idiote citerski
bolje stavi neki moj citerski demo ako imas  :dummy :dummy mozda se izvuces iz svojih govana

i naravno da se bruka community ali to nema veze sa tobom.. da si mali inteligentniji kao sto nisi shavatio bi na sta mislim, tebi svaka cast, kralj si :)  :rofl :rofl :rofl :rofl

kvota

Morao sam se i ja javit. kerr babanu jedan da Bog da te bannovali na svim serverima, majmune jedan majmunski.

Vidim prozivate taju, ja cu da ga branim jer znam da ne haxa, on i penja su jedini dobri igracu iz kacuna i garantujem
za njih da ne haxaju, eto toliko od mene! :D

with love kVOTA! :D

hardwell.

alo ljudi tiho , prekinite.... banuj to i amen...

don_gagi

Jack jel ovo ontopic?  :rofl


KAD KERU U HRANU IZDROBIS MALO SPIDA!!!

Rak

Pa vidi se bas kolko je forum otisho u K!
Sve sama nevaspitana deca!
To si ti bane pisao sto si sad ljut?  :rofl
String daj smiri ovu napacenu decu! Sramota za ovakvo ponashanje na forumu!

Rak

Gagi izdrobice tebi S.G! :)

Jacⱪ Sparroⱳ™

#70
Quote from: Rak on March 18, 2013, 09:53:04 PM
String daj smiri ovu napacenu decu! Sramota za ovakvo ponashanje na forumu!

Jedino napaceno derishte na ovome forumu jesu kerr i/ili ti.

Rak

Bravo Jack ti jedini kontas ovde neke stvari :) Jebiga ovi matori zatupeli :)


P!ck 'n roll

nemam vise vremena za bolesnika  :offtopic

domohomo

Ovaj, jesam propustio nešto? Sada idi u mesnicu kupi 20 kila svinjskih ušiju pa se doslovno pokrij ušima.... :whip3:

wOo3cA

kako da vidim koliko imam fps?  :whistling

filadendron

Quote from: Batman on March 18, 2013, 09:14:21 PM
Quote from: drakelord on March 18, 2013, 06:28:51 PM
Sta kazes bane komuniti se bruka? Velika lolchina!
Shta kaze Admin Bitangi za Bitange:


ovako retardirani covece, ocigledno ti nije dosta sto si sam sjebao stvari  :worth :worth :worth

Ja i dalje mislim za forum to sto si ti izneo, a koliko si ti optrecen govori samo to da si slikao ovo, pa ti si stvarno kreten... vidi, stojim iza svake reci koje sam napisao tu... Suvise si mali covek da bi to shvatio.... cobane retardirani.... strasno... i dalje kazem da je forum zlo, jer nista ovde nema dobrog, a ti se polako leci, pa ko zna... smesno  :clapping2 :clapping2 :clapping2 :clapping2 svaka cast idiote citerski
bolje stavi neki moj citerski demo ako imas  :dummy :dummy mozda se izvuces iz svojih govana

i naravno da se bruka community ali to nema veze sa tobom.. da si mali inteligentniji kao sto nisi shavatio bi na sta mislim, tebi svaka cast, kralj si :)  :rofl :rofl :rofl :rofl

Čovek je sa telepa, Š¾ivi u kutiji i misli da je heroj, ponekad na kiši trči go po bulevaru sa crnim plaštom i viče BITANGE SU KRIVE ZA GLOBALNO OTOPLJAVANJE, GNEV BOŠ½IJI I NJIH ĆE STIĆI   :jump
  :rofl    :rofl    :rofl

P!ck 'n roll

debeli klavir sa telepa, toliko.....  :rofl :rofl drugo, ja nisam sa telepa... nego ajd dodji u kutiju ispod plasta da ti proradi masta  :dummy

filadendron

MoŠ¾e!  Ja ću svirati a ti ćeš duvati  :rofl   :rofl   :rofl

P!ck 'n roll

Quote from: filadendron on March 19, 2013, 10:20:31 AM
MoŠ¾e!  Ja ću svirati a ti ćeš duvati  :rofl   :rofl   :rofl
krivo ti je sto ja bolje sviram gitaru za 1 god nego ti te dirkice za 15god :P

filadendron

Quote from: Batman on March 19, 2013, 12:03:56 PM
Quote from: filadendron on March 19, 2013, 10:20:31 AM
MoŠ¾e!  Ja ću svirati a ti ćeš duvati  :rofl   :rofl   :rofl
krivo ti je sto ja bolje sviram gitaru za 1 god nego ti te dirkice za 15god :P

nikad kao bane nikad nikad nikad niikkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad......................
http://www.youtube.com/watch?v=p9l6pwakWPc

gr1m

ToTo ili neko ovlasteni neka zakljuca ovu temu jer pocinje stvarno ici u offtopic i na scenu
stupa vrijedjanje jedni drugih.
Psovanje i vrijedjanje je dokaz manjaka rijecnika a svi se dicite nekom intelegencijom.
Ban i kraj price !

MakiMDSS.rs

Ne ne ovo ne moze bez mene da prodje pa zasto sam ja uvek upravu jaooooooooooooooo dok sam pricao sta je sad ovo a? ocu sad javno svi da mi se izvinete ali postenjacki onako , ajde ajde ja pricam a meni svi ma daj maki ne seri maki tebi je svako cheater . MA BRAVO MAKI , cube eto hvala sto si obelodanio ono sto sam ja pricao pre godinu dana :)

DexonDee

#83
Evo sredicemo ti da dobijes Nobelovu nagradu jer si "uvek" upravu...aj prvaku Evrope,Afrike,Azije,Jupitera,Marsa cega vec nemoj da.. idi osvajaj nagrade po svemiru i kaci klipove da ljudi vide kako pleses

jape


GEN black

Nema smisla da se raspravljate ,svaki put kad je rasprava o nekom da tako kazem "poznatijem" iz bitange komjunitija neko okrene temu za 180 stepeni i tu pocinje vredjanje . Pa dokle vise ? Pa odrasli ste ljudi ,nemojte da dopustate sebi da vas ljudi koji prate ovaj forum gledaju kao neke balavce od 10 godina.

3thw.


MakiMDSS.rs

Izvini dexone ali tvoj post ne razumem :) no nije ni bitno ... niti sam tebe spomenuo niti sam zeleo da tebe provociram ili nesto slicno tome ...

Black Mamba


3thw.

Quote from: Black Mamba on March 19, 2013, 10:57:49 PM
Quote from: 3thw. on March 19, 2013, 10:09:05 PM
:violin:  drama
hahhaa  :peace:

zamisli , pitas me pre neko vreme jel znas onog kerr-a sa servera i sta mislis kakav je igrac , jer ti mislis da je moguce da ima nesto ili igra perfektno dobro, na sta ja odgovorim ''pa sta ja znam cini se da igra dobro al' ume da bude prilicno cudan,al' ne poznajem ga pa ne mogu da sudim'' ....
I zamisli ironije i PBSS-a ...
Al' nisam ja drama napisao zbog njega , vec zbog tvog verbalnog duela sa gagijem ... iznenadila si i mene

Black Mamba

Quote from: 3thw. on March 19, 2013, 11:20:17 PM
Quote from: Black Mamba on March 19, 2013, 10:57:49 PM
Quote from: 3thw. on March 19, 2013, 10:09:05 PM
:violin:  drama
hahhaa  :peace:

zamisli , pitas me pre neko vreme jel znas onog kerr-a sa servera i sta mislis kakav je igrac , jer ti mislis da je moguce da ima nesto ili igra perfektno dobro, na sta ja odgovorim ''pa sta ja znam cini se da igra dobro al' ume da bude prilicno cudan,al' ne poznajem ga pa ne mogu da sudim'' ....
I zamisli ironije i PBSS-a ...
Al' nisam ja drama napisao zbog njega , vec zbog tvog verbalnog duela sa gagijem ... iznenadila si i mene
hahha, znam ja jako dobro sto si ti napisao drama :D

oxigen

Kao da vam je 15god   :baby
Uhvacen covek i cao zdravo, nema mnogo rasprave. Razvukla se tema i otisla u... ni pola nas ne znamo gde  :unsure
Ae   :stoner:

[TNT]AL PACiNO

da ne znam da ste svi stariji ljudi pomislio bih da ste tek u pubertetu   8|

Spinx


3thw.

Quote from: Black Mamba on March 20, 2013, 08:23:13 AM
Quote from: 3thw. on March 19, 2013, 11:20:17 PM
Quote from: Black Mamba on March 19, 2013, 10:57:49 PM
Quote from: 3thw. on March 19, 2013, 10:09:05 PM
:violin:  drama
hahhaa  :peace:

zamisli , pitas me pre neko vreme jel znas onog kerr-a sa servera i sta mislis kakav je igrac , jer ti mislis da je moguce da ima nesto ili igra perfektno dobro, na sta ja odgovorim ''pa sta ja znam cini se da igra dobro al' ume da bude prilicno cudan,al' ne poznajem ga pa ne mogu da sudim'' ....
I zamisli ironije i PBSS-a ...
Al' nisam ja drama napisao zbog njega , vec zbog tvog verbalnog duela sa gagijem ... iznenadila si i mene
hahha, znam ja jako dobro sto si ti napisao drama :D

Ma ti sve znas :D , al necu da idem dalje u off , ne pristoji ti da koristis takav recnik stvarno ... ultimum verbum meum !

Black Mamba

Quote from: 3thw. on March 20, 2013, 06:46:50 PM
Quote from: Black Mamba on March 20, 2013, 08:23:13 AM
Quote from: 3thw. on March 19, 2013, 11:20:17 PM
Quote from: Black Mamba on March 19, 2013, 10:57:49 PM
Quote from: 3thw. on March 19, 2013, 10:09:05 PM
:violin:  drama
hahhaa  :peace:

zamisli , pitas me pre neko vreme jel znas onog kerr-a sa servera i sta mislis kakav je igrac , jer ti mislis da je moguce da ima nesto ili igra perfektno dobro, na sta ja odgovorim ''pa sta ja znam cini se da igra dobro al' ume da bude prilicno cudan,al' ne poznajem ga pa ne mogu da sudim'' ....
I zamisli ironije i PBSS-a ...
Al' nisam ja drama napisao zbog njega , vec zbog tvog verbalnog duela sa gagijem ... iznenadila si i mene
hahha, znam ja jako dobro sto si ti napisao drama :D

Ma ti sve znas :D , al necu da idem dalje u off , ne pristoji ti da koristis takav recnik stvarno ... ultimum verbum meum !

Znam da mi ne pristoji, ali neki ljudi jednostavno ne zasluŠ¾uju bolje... Sapienti sat! Dixi!

VaiiiVaiii

Quote from: 3thw. on March 20, 2013, 06:46:50 PM
Quote from: Black Mamba on March 20, 2013, 08:23:13 AM
Quote from: 3thw. on March 19, 2013, 11:20:17 PM
Quote from: Black Mamba on March 19, 2013, 10:57:49 PM
Quote from: 3thw. on March 19, 2013, 10:09:05 PM
:violin:  drama
hahhaa  :peace:

zamisli , pitas me pre neko vreme jel znas onog kerr-a sa servera i sta mislis kakav je igrac , jer ti mislis da je moguce da ima nesto ili igra perfektno dobro, na sta ja odgovorim ''pa sta ja znam cini se da igra dobro al' ume da bude prilicno cudan,al' ne poznajem ga pa ne mogu da sudim'' ....
I zamisli ironije i PBSS-a ...
Al' nisam ja drama napisao zbog njega , vec zbog tvog verbalnog duela sa gagijem ... iznenadila si i mene
hahha, znam ja jako dobro sto si ti napisao drama :D

Ma ti sve znas :D , al necu da idem dalje u off , ne pristoji ti da koristis takav recnik stvarno ... ultimum verbum meum !


quare es vos stilus in Latin

3thw.

Quote from: VaiiiVaiii on March 20, 2013, 07:33:08 PM
Quote from: 3thw. on March 20, 2013, 06:46:50 PM
Quote from: Black Mamba on March 20, 2013, 08:23:13 AM
Quote from: 3thw. on March 19, 2013, 11:20:17 PM
Quote from: Black Mamba on March 19, 2013, 10:57:49 PM
Quote from: 3thw. on March 19, 2013, 10:09:05 PM
:violin:  drama
hahhaa  :peace:

zamisli , pitas me pre neko vreme jel znas onog kerr-a sa servera i sta mislis kakav je igrac , jer ti mislis da je moguce da ima nesto ili igra perfektno dobro, na sta ja odgovorim ''pa sta ja znam cini se da igra dobro al' ume da bude prilicno cudan,al' ne poznajem ga pa ne mogu da sudim'' ....
I zamisli ironije i PBSS-a ...
Al' nisam ja drama napisao zbog njega , vec zbog tvog verbalnog duela sa gagijem ... iznenadila si i mene
hahha, znam ja jako dobro sto si ti napisao drama :D

Ma ti sve znas :D , al necu da idem dalje u off , ne pristoji ti da koristis takav recnik stvarno ... ultimum verbum meum !


quare es vos stilus in Latin

zna onaj kome je upuceno

ToTo

kerr nije haxor, a taj Cubov snimak nije dokaz jer...........................................NEMA PEČAT!!!

:rofl :rofl :rofl

Molim vas, vredjajte se jos malo. Taman je postalo zanimljivo, a vi se vec pomirili, ovo-ono,......aj jos par stranica pliz  :tease2


ToTo

Imam ja dokaz da,  :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl

Bane snima klipove sa gitarom, a ustvari svira na playback  :rofl :rofl :rofl :rofl

Predlazem da ga Fiki kazni u skladu sa svojim sklonostima prema decacima

P!ck 'n roll

toto, vi u futogu ni ne znate ni sta je gitara....

Spinx

futozani znaju sta je samo losa rakija i dobra zecetina.. stekara se licno uverio sas cubancem

ToTo

Quote from: wOo3cA on March 19, 2013, 04:09:26 AM
kako da vidim koliko imam fps?  :whistling

Otvoris kućište pa pogledas tu sa strane ti pise  :rofl :rofl :rofl

:offtopic

Pa naravno da jeste, i to jos od prve stranice i niko sem Jacka ne reaguje.........uzas, odoh da bisem pola vas sa friend liste na xf. Da li vas je bar malo sramota da ovako komunicirate?

Kerr posteno si se obrukao. Dzabe ti sad bilo kakvo dokazivanje na lanovima, jednom citer, uvek citer.

domohomo

Jel tako? I ja jednom se probudio u krevetu sa prijateljem pa eto.... :whip3:

Stekara_1

Quote from: Batman on March 18, 2013, 11:18:00 AM
sta ti pricas???? Retko kad lazem, mozda kad mi je zivot u pitanju :) ovde nema lazi... Bio je neki snimak posle kojeg si otisao iz klana jer nismo ni mi znali da li jeste ili nije cit, a to nam nije trebalo u klanu... Jos sam ja i hteo malo da te odbranim, jer mi taj snimak i dalje nije validan (ali evo sada slike pokazuju) ...ok , nije uspelo...  Posle me je dexon cimnuo da me pita za tebe, ja sam mu rekao da si ok igrac ali da imas ljagu na sebi, i sta ti sada hoces, i koju pm mene pominjes???  Sa tobom sam zavrsio posle svega sto sam video ovde....

I zar mislis da ce neko sa tobom igrati lan posle svega ovoga :) ti mora da se salis....

Ajd ziveo ti meni 100 godina i uzivaj  :clapping2

@Jack, nisi trebao nista brisati, pa ovo je bolje od novina :)




e ovo sam čekao da napiše, znači laŠ¾eš u svakom slučaj, a ko laŠ¾e taj i krade (deci telefone) , ko krade ide u zatvor, ko ode u zatvor, siliuju ga u dupe, a koga siluju u dupe, taj postane baban, ko postane baban, taj ide na gay paradu, ko ide na gay paradu, ubiju boga u njemu, a u kome ubiju boga taj vise nije vernik, a ko nije vernik taj ide u pakao, a ko ide u pakao ne ide u raj, a ko ne ide u raj, jebiga!
eto nama našeg poznatog Baneta ili ti Bane/Ispala

pozz od Š tekare

Lag

Mene blam ove Black Mambe :(

filadendron

betmene mani se gitare vidis da si lowara, uzmi koznu frulu i duvaj ga brate    :whistling
mislim da bi ti stekara prvi izasao u susret za obezbedjivanje instrumenta  :P
a posto volis da se snimas, metes kurcic, okacis klipic i bacis se u etar   :snap

P!ck 'n roll

de ponasajte se u skladu sa godinama, dva konja, evo vama jedna... poduvate vi banetu ili batmanu ono ispod plasta... A sto se tice stekare, tebe sotona odavno ceka tako da se vidimo u paklu... naravucenije, jebite se obojica  :whistling :whistling :whistling
sto se tice gitare ja sam pocetnik, naucicu, polako... a sto sam te juce natrtio na waru, kontam da te jos guza boli, jbg sorry gari moj :)

evo ti i snimak, oko 50-te sek cini mi se da hoces treci po redu da zakucas flag, pa dis kreno sa kurcem u ustima???? hehehehe lowaro telepska

http://www.youtube.com/watch?v=irqNzeDvCzU

Black Mamba

Quote from: Lag on March 22, 2013, 01:27:27 PM
Mene blam ove Black Mambe :(
bolje se osisaj duso  :tease2

Lag

#109
E, imam kosu, baš sam glup. Xexe. Gagi ima mišljenje baš je i on glup. Xexe. Ti si Š¾ensko u muškom komjunitiju, pa kad kaŠ¾eš nešto debilno ne ispadneš uopšte debil. Xexe. Sve jasno.

P!ck 'n roll

Ljudi ajde lock temu ovu, samo se vredjuju ljudi, sta je sa vama, zasto stoji otkljucana?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Ko je sta hteo, rekao je, DOSTA!!!!!

VaiiiVaiii

kontam da sada nema svrhe lockati....
a ovo deluje kao BAN lepak

micko

Cek,cek,znaci Bane zvani BATMAN ustvari je drugi naziv od BABAN??!!Steki jesam oplako sunce ti ludo ahahahahhahaha :D
posto je sve  :offtopic zeleo bi da pitam makia densera,kakav hax koristis za ples kad si medju boljima rodjace??!!! :acute

Black Mamba

Quote from: Lag on March 22, 2013, 03:05:27 PM
E, imam kosu, baš sam glup. Xexe. Gagi ima mišljenje baš je i on glup. Xexe. Ti si Š¾ensko u muškom komjunitiju, pa kad kaŠ¾eš nešto debilno ne ispadneš uopšte debil. Xexe. Sve jasno.
niko nije rekao da si glup, al vidim odmah da si dosao sa ciljem da branis onog babana gagija, a veze nemas o cemu se radi i kakvu sve pozadinu prica ima. Ja se u ono sto ne znam ne mesam...

Lag

Ja znam Gagija vrlo dobro i znam kakav je lik, tako da ću u ovom slučaju verovati da je čovek u pravu štagod da je u pitanju, em zbog toga kakav je, em zbog toga kako se ti ponašaš na javnom delu foruma.

Black Mamba

Quote from: Lag on March 22, 2013, 05:24:30 PM
Ja znam Gagija vrlo dobro i znam kakav je lik, tako da ću u ovom slučaju verovati da je čovek u pravu štagod da je u pitanju, em zbog toga kakav je, em zbog toga kako se ti ponašaš na javnom delu foruma.
ok, veruj u sta hoces i ti i ostali. Ja sam rekla sta mi je bilo na dusi i ne kajem se, jer stvarno to mislim. A to da je muski komjuniti ok, necu vise da vam smetam. Pozz svima!

Lag


domohomo

E Bane odličan frag, kako si uspio ubit onog s leđa pa onog AFK odma iza, skill 10  :tease2

ToTo

Nemojte zakljucavati temu, kome nije jasno zasto neka me pita na xf i dobice objasnjenje.

Ajmo jos, bar jos dve - tri stranice vredjanja i trpanja. Domo i Stekara se taman ukljucili, a vi da zakljucavate.....jok!!


domohomo

Quote from: ToTo on March 22, 2013, 09:29:46 PM
Nemojte zakljucavati temu, kome nije jasno zasto neka me pita na xf i dobice objasnjenje.

Ajmo jos, bar jos dve - tri stranice vredjanja i trpanja. Domo i Stekara se taman ukljucili, a vi da zakljucavate.....jok!!


Idi da spavaš deda, pusti nas da se igramo...

P!ck 'n roll

Quote from: domohomo on March 22, 2013, 09:02:54 PM
E Bane odličan frag, kako si uspio ubit onog s leđa pa onog AFK odma iza, skill 10  :tease2

pro sam sta da ti kazem, mada evo ti jedna citercice maleni

http://www.youtube.com/watch?v=MERuE8-CRns

domohomo

Meni ne smeta, al očito tebi nešto da, jer onako igraju u onom domu za posebnu djecu, pa se hvale s tim hahaha...
YOU BATMAN, ARE SO SPECIAL!!!!!! :clapping2

P!ck 'n roll

hvala, nek si ti meni ziv i zdrav mishu

domohomo

Quote from: Batman on March 22, 2013, 11:34:19 PM
hvala, nek si ti meni ziv i zdrav mishu
Također, svako dobro tebi i mojima, puno sreće u Š¾ivotu, puno fpsa i skilla, da nebudeš više silent warrior i 100 poljubaca!

P!ck 'n roll

ljubi svoje homice... retrd

ToTo

Tooooooooooooo majstori, o tome pricam, ajmo, mozemo mi jos koju stranicu popuniti, joooooos, hocu joooooos  :yahoo

don_gagi

Veliki brat. Ispovedaonica.

ToTo

Quote from: don_gagi on March 23, 2013, 01:38:17 PM
Veliki brat. Ispovedaonica.

Aha, sad sam te uhvatio ti dvolicni covece, znaci gledas Velikog brata, i Farmu, a sigurno gledas i Grand Shou  :spiteful

:rofl :rofl :rofl :rofl

don_gagi

Provaljen sam ja odavno moj Toto, samo niko to osim Mambe nije smeo da mi kaze...pih, da sam bar ranije saznao kakav sam, pa da pokusam da se promenim, ovako, kasno je za mene...svi vozovi odavno otisli...nema vise nade.  :cray

DexonDee

Quote from: Lag on March 22, 2013, 05:24:30 PM
Ja znam Gagija vrlo dobro i znam kakav je lik, tako da ću u ovom slučaju verovati da je čovek u pravu štagod da je u pitanju, em zbog toga kakav je, em zbog toga kako se ti ponašaš na javnom delu foruma.

I ja znam kakav je kako je pricao neke stvari za mene koje nisu istinite kako sam zajebao neke stvari ali znate kako jednu stvar ne znate a to je NEMATE POJMA GDE I PRED KIME PRICATE

DexonDee

I samo da dodam da svi znaju koji je meni kurac!

Samo mi objasnite vi (jer znam da citas ovaj forum i dalje) kako mozete pricati da sam ja sjebao firmu u kojoj sam bio to mi nikad nece biti jasno...

Davnih dana ste se pitali zasto je Dexon napustio vozd klan e pa sacete svi znati pa puklo gde puklo...pricalo su za mene da sam glup i nsposoban kako me treba izbaciti iz vozd-a i bitangi kad sam saznao to sam sam napustio vozd i posle toga poslat je mail da se meni skinu sva prava jer sam ja NIKO I NISTA...i vi onda vidite ko je kakav

don_gagi

#131
Quote from: DexonDee on March 23, 2013, 04:32:57 PM
Quote from: Lag on March 22, 2013, 05:24:30 PM
Ja znam Gagija vrlo dobro i znam kakav je lik, tako da ću u ovom slučaju verovati da je čovek u pravu štagod da je u pitanju, em zbog toga kakav je, em zbog toga kako se ti ponašaš na javnom delu foruma.

I ja znam kakav je kako je pricao neke stvari za mene koje nisu istinite kako sam zajebao neke stvari ali znate kako jednu stvar ne znate a to je NEMATE POJMA GDE I PRED KIME PRICATE

E i bilo je vreme da tako nesto napises, ne da drugi pretpostavljaju...kao prvo, ja nit sam radio sa tobom, nit sam imao veze sa vasom firmom i tim sta se i kako tamo desavalo...to sto sam na srecu il ne, imao mogucnost da cujem sve strane, to je samo meni znacilo i nikom drugom. Da li sam ja ikad prestao da komuniciram sa tobom, da li sam ti ikad uputio neke ruzne reci, bilo tebi bilo Vanji? To sta su drugi prepricavali, il izmisljali, i prenosili vama, mene ne zanima. Ako hoces skupi ih sve na ts, evo ja cu doci, pa nek svi ti ljudi meni u lice kazu to sto imaju, posto kazete ima ih puno, a eto Vanja je kao vrstan pravnik morala sve to u njihovo/vase/tvoje ime to da uradi. Jebe mi se i za vas, i za vase bisve poslove, i svadje, i spletke...i to sto ne verujem u sve sto jedna strana isprica. I pored svega toga vi mene ubacujete u neke vase spletke, dal sam vas ogovarao il ne, dal sam na ovoj ili onoj strani, dal sam davao neke izmisljene minuse na karmi, na nekom vasem forumu, pa se deca uvredila...treba vi jos da odrastete...samo to, i nista drugo.

ToTo

Jaooooooo znao sam, bice bar jos tri stranice  :yahoo

don_gagi

Quote from: ToTo on March 23, 2013, 05:52:57 PM
Jaooooooo znao sam, bice bar jos tri stranice  :yahoo

Nazalost...al ako je za neke ovo jedini nacin da se stavi tacka na razne kafanske price...onda valda to tako treba.

domohomo

Bane što si strog tako? Mentalna blokada? Ili je neki problem iz djetinjstva? :flag_of_truce

COperinjO

gaginjo je   :king: , dajem litar krvi za njega... i uzimam  :diablo

Stekara_1

Sad stvarno više ne mogu da izdrŠ¾im moram i ja da kajŠ¾em štaj mi je !!!!!
Dosta mi vas je svih vas dupeuvlakača koji mislite da ste posisali sav forum sveta, jednostavno pun vam je inbox samoposlanih hvalospjeva i ostalih gluposti upućenih prema nazočnom u ogledalu, vašem egu koji strši sa svih strana, jednostavno ne stane u vidokrug dalji od vašeg štrkljavog nosa, i da kad bi svi otišli kod očnog dioptrija bi bila u plusu i to ogromnom plusu, ali samo za vaš ego i ništa više, zato tićulica i plačite nekome na ramenu a moŠ¾ete nekome i na cu-kur.

Nego rezime nemam pojma zašto ovo pišem, niti za koga je, ali garant će se neko prepoznati u mojim razmišljanjima, i usput ko vas beje, pogotovo baneta i filu i čopera, ustvari filu ću da poštedim ovaj puta, došao je smrad na party a to se računa kao da je obama bio u gerili, ili gerila u njemu.

pozz od vaše omiljene Š tekare (boje vas on sve)

i banaj me toto, ipak si ti taj koji voli male nabildane dečake !!!

tajo_


ToTo

Quote from: Stekara_1 on March 24, 2013, 09:09:28 PM
Sad stvarno više ne mogu da izdrŠ¾im moram i ja da kajŠ¾em štaj mi je !!!!!
Dosta mi vas je svih vas dupeuvlakača koji mislite da ste posisali sav forum sveta, jednostavno pun vam je inbox samoposlanih hvalospjeva i ostalih gluposti upućenih prema nazočnom u ogledalu, vašem egu koji strši sa svih strana, jednostavno ne stane u vidokrug dalji od vašeg štrkljavog nosa, i da kad bi svi otišli kod očnog dioptrija bi bila u plusu i to ogromnom plusu, ali samo za vaš ego i ništa više, zato tićulica i plačite nekome na ramenu a moŠ¾ete nekome i na cu-kur.

Nego rezime nemam pojma zašto ovo pišem, niti za koga je, ali garant će se neko prepoznati u mojim razmišljanjima, i usput ko vas beje, pogotovo baneta i filu i čopera, ustvari filu ću da poštedim ovaj puta, došao je smrad na party a to se računa kao da je obama bio u gerili, ili gerila u njemu.

pozz od vaše omiljene Š tekare (boje vas on sve)

i banaj me toto, ipak si ti taj koji voli male nabildane dečake !!!

Ajde, ajde, pa mozes ti i bolje i necu da te banujem, ko te j....  :rofl :rofl :rofl

Kordoba

Da, Dexone, citam... Nije velika mudrost to znati...

Vidi, nisi ti upropastio firmu jer nisi ni mogao da upropastis... Niti je to za tebe iko rekao...
Ja sam kriv.
Ti si mi rekao da ne zelis vise nista da imas sa mnom i to je posteno...
Uplasili ste se svi da cu biti uhapsen, ubijen i sta sve ne. Sve sto Vam je ispricao neko ko je trebao meni da plati ono sto je duzan ali lakse je bilo ubaciti kosku Vama i okrenuti Vas protiv mene...
Bega sam pozvao telefonom i rekao mu - a nisam slao mail. Zar nije logicno kad nemas nista sa mnom? Rekao je da ne moze tek tako da te se odrekne, imas posla... Posteno, onda nema mene... Sta je tu lose?
Slava Bogu da je to tako!
Jer kao sto vidis nisam ni uhapsen jer ne postoji razlog za to, nisam ni ubijen a po funkciji sam jaci nego ikad. Tim pre sto vise oko sebe nemam ljude koji bi me ostavili i sto oko mene nisu ljudi novca ili interesa radi...
Strah je ljudski, ja ga razumem... I nema zbog cega da se nerviras, ti si mlad, treba da zivis i ja ne mrzim nikoga a posebno nekoga koga sam jako voleo i ko mi je Kum...
To vazi i za tebe i za citavu tvoju porodicu i Boze zdravlja, ako ste se Vi odrekli mene, ja vas nisam...

Sto se tice drugih stvari i dogadjaja, potrebno je vreme, ono je cinilac koji skine masku svakome... Sve sto sam ti ikad rekao i danas stojim iza svake reci. Sta ti drugi kazu, ne interesuje me...

Ne zameram nikom, ali ovoga puta stvari necu ostaviti nerasciscene. Ne zbog uvrede i sujete, nego zbog ogromnog novca koji mi ljudi duguju a moja su deca gladovala u prethodnom periodu a pritisnut sam bio da vracam i postojece i nepostojece dugove, posebno "prijateljima". Tako da je to sve lepo napisano negde, pa ko treba taj i radi na tome...

Svakako cemo se vec negde sresti, jer mene ne zanima sta "masa" misli, mi znamo sta je istina, a ocito sam ti je na pogresan nacin saopstavao... Jbg, svi gresimo...

Budi zdrav i veseo i ne brini zbog mene, ja sam ti najmanji problem  :hat

Kordoba

Eh i da... Osim u COD2... Tu ne mogu da kazem da volim tvoj klan...
Eto, nas klan, tj obojica se maksimalno trudimo da Vas sto vise ubijamo. I ide nam to!
Nismo veliki ali smo ubojiti !

DexonDee

#141
Ne znam odakle da smo se uplasili nema razloga da se plasio da li ces biti uhapsen ili ubijen ja gledam svoj zivot i nikome nista nisam duzan i mogu mirno da spavam i nismo mi psi da nam baca neko kosku...

Sta je tu lose hahha kako se moze reci za nekoga da je glup i nesposoban i da je niko i nista ma nije to nista lose to je bas cool i imam posla to nije nikakva tajna radim

Sto bi se ja nervirao svaki dan sam veseo radim sa extra ljudima sto se tice fotografije a i videa tako da my life is so good

A za COD ma rokajte se vi koliko zelite bas se opterecujem ko koga roka i ko je bolji

Kratko i jasno JA UZIVAM U ZIVOTU I ZABOLE ME ZA NERVOZU

Toto shapke imam molbu lupi jedan pecat hahah

Sent from Samsung Galaxy Tab

DexonDee

Kuco samo da znas tema ti je najposecenija skoro na forumu zelim autogram hahahaha uzivajte ljudi pozz

Sent from Samsung Galaxy Tab

Dzukac

Cube je napravio chitav haos na forumu :)
Ovo nema ni u Diznilendu  :rofl
Vidimo se na mainu drugari!
Sad sam Hungary - vishe nisam srbin :)
I nemojte vishe da se svadjate - ko deca ste!
Treba da se volite kao Batman,Stekara,Fila,Toto i ovi ostali gejevi :)


VaiiiVaiii

jest ovaj Cub neki zlikovac...
pravi haos ...unosi nemire,narusava mir
e moj pappy, pa ne moze k.... u D... i dusa u raj.

ludi livnicar

"Mene zanima da mi..vi mene kazete gde ima jeftina kavurma,cvarci..Mene to brine jutros"

Spinx

a cekaj koje je deo ovo RATI I MIR? 3 ?4?5? rec je o jednom a  ne o drugom
sto se prepucavate ovde ko deca... imate mobilne, fiksne, kucne adrese idite tamo pa se drkajte jedni na druge, zar morate biti predmet ismejavanja celog komjunitia?!?!

filadendron

A za rucak posle kavurmice sa ostalim primesama unutrasnjosti gice prelivene sirom, jajima, ljutom papriciom, zapecenoj u rerni, gemist klizi ko jutarnje mleko mlade majke prvorotkinje i da ne zaboravimo za veceru mladu dzigericu u skrami prelivenu toplim socnim ostacima masti i beli luk pa nek dan potraje!
:drinks2

VaiiiVaiii

Quote from: filadendron on March 25, 2013, 11:26:30 AM
A za rucak posle kavurmice sa ostalim primesama unutrasnjosti gice prelivene sirom, jajima, ljutom papriciom, zapecenoj u rerni, gemist klizi ko jutarnje mleko mlade majke prvorotkinje i da ne zaboravimo za veceru mladu dzigericu u skrami prelivenu toplim socnim ostacima masti i beli luk pa nek dan potraje!
:drinks2
samo fila moze sa punom guzicom , dusom u raj

MakiMDSS.rs

Koliko god se trudili da ocistite servere od cheatera uvek ce ih biti i ostati :) Meni ste to govorili nekada ja nisam slusao , Maki nigde te nece dovesti borba protiv cheatera ima ih mnogo ... E sad je doslo vreme da ja vama to kazem :) Pravili ste mi pesmice a isti ti su i bili cheateri koji su mi pravili pesmicu :) I gde su sad 90% njih ne igra :)