News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

CoD2 problemi!? :((((

Started by s1k1, January 08, 2011, 02:50:13 AM

Previous topic - Next topic

s1k1

E ovako...Imam 2 problema.. :(
1. Kada igram na bitange serverima skoro stalno me izbacuje pb...ponekad pise PnKbStr.exe instalazion failed. (tako nesto) , hearbeats stopped...tako nesto...Pokusavao sam na razne nacine. Updejtovao sam pb menjao pakete i nista.
2. Kada mi se posreci pa me ne izbaci pb onda me zeza konekcija. Na svakih 15-30 min pukne. Nekad se vrati a nekada ne.
P.S. Imam windows 7. :)
P.P.S.S. Procitao sam i uradio ono stoje napisao eXer (valjda) za resavanje problema sa pingom...sada mi je uvek <50 :)))
STA DA RADIM???? P.P.P.S.S.S. Pre mi se to nikada nije desavalo. Da li je problem u OS-u? Pre sam imao XP . Pomoc pls!!!!!   :cray  :nervous:

vd|cube(im)

Quote from: s1k1 on January 08, 2011, 02:50:13 AM
E ovako...Imam 2 problema.. :(
1. Kada igram na bitange serverima skoro stalno me izbacuje pb...ponekad pise PnKbStr.exe instalazion failed. (tako nesto) , hearbeats stopped...tako nesto...Pokusavao sam na razne nacine. Updejtovao sam pb menjao pakete i nista.

Probaj sa drugim cfg-om da uđeš na server

s1k1

Hehe...Onda se ovaj topic pretvara u : Dajte mi neki dobar cfg pomocu kog cu resiti gore navedene probleme i koji ce mi povecati fps :DDDD
:clapping2 p.s. probao sam onaj danzigov cfg i opet isto... :(

stewzoR


s1k1

Ljudi ovo ne pomaze. Molim vas pomozite mi. Dojadilo mi je da me stalno izbacuje i da mi stalno puca konekcija. Pre mi se to nikada nije desavalo.  :(  :'( :'( :'(