News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Duhovi u Novom Sadu!!!!!!!

Started by STEK, February 09, 2011, 02:59:08 PM

Previous topic - Next topic

Jacⱪ Sparroⱳ™

Prekljuce sam bio sa drugom tamo na Petrovaradinu :nervous:

AlekSerbia

Quote from: Jack Sparrow on February 09, 2011, 03:15:58 PM
Prekljuce sam bio sa drugom tamo na Petrovaradinu :nervous:
kad vidis duhove ti reci na engleskom ili nemackom ja igram cod2 posvecen vama ... :D i ne se brines ... nece nista da ti urade ali ako izustis rec na srpskom bices   :aug

Luda Krava

Bacene 43 minute mog zivota na ovo,vece sranje odavno nisam pogledao  :yes

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: Luda Krava on February 09, 2011, 06:47:47 PM
Bacene 43 minute mog zivota na ovo,vece sranje odavno nisam pogledao  :yes
Na Investigaion Discovery emisija The Haunting (prevod: Ukleta kuca) je barem istinito a ovo "Nidje veze"  :rofl

Eskimko

Sto mrzim ove glupe americke kanale to je ispiranje mozga.Snimaju samo gluposti.

AlekSerbia

#6
@Jack Sparrow   bagro sta ce ti prevod  :whip3:  
nego verujes ti u onu pricu 2012 kraj sveta :D .. msm i da je to preterana glupost tj prica .. ovi sa duhovima su smesni .. msm cujes ovo neko me vuce za kosu ..jao dotako mi rame .. udri drzi ..  :whistling

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: Alek on February 09, 2011, 07:26:50 PM
@Jack Sparrow   bagro sta ce ti prevod  :whip3:  
nego verujes ti u onu pricu 2012 kraj sveta :D .. msm i da je to preterana glupost tj prica .. ovi sa duhovima su smesni .. msm cujes ovo neko me vuce za kosu ..jao dotako mi rame .. udri drzi ..  :whistling
Ma to o 2012-oj je cista glupost, neka baba koja je osetila svoj poslednji uzdisaj je lupila to samo da bi se neke budale sekirale oko toga.
Da sam ja njihov kamerman od te emisije Ghost Hunters, ja bih se cepao od smeha ko lud njima  :rofl

AlekSerbia

STEK ja sam cuo da na Kraljevici ima duhova  :whistling

Mykel

Quote from: Jack Sparrow on February 09, 2011, 03:15:58 PM
Prekljuce sam bio sa drugom tamo na Petrovaradinu :nervous:

Na đavu se ide sa drugaricama.  Zar i ti sine brute.  :shok

STEK

Quote from: Alek on February 10, 2011, 04:01:28 AM
STEK ja sam cuo da na Kraljevici ima duhova  :whistling
kad budes navratio u Za,vodicu te na Kraljevicu,ima jedna mala trdjava i u njoj jedna mala sobica... :icon_bad:

AlekSerbia

Quote from: STEK on February 10, 2011, 12:09:53 PM
Quote from: Alek on February 10, 2011, 04:01:28 AM
STEK ja sam cuo da na Kraljevici ima duhova  :whistling
kad budes navratio u Za,vodicu te na Kraljevicu,ima jedna mala trdjava i u njoj jedna mala sobica... :icon_bad:
hahaha :D Evo mali Jack voli da obilazi tvrdjave sa drugarima :D pogutovu nocu  :tease2

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: ALEK on February 10, 2011, 05:14:05 PM
Quote from: STEK on February 10, 2011, 12:09:53 PM
Quote from: Alek on February 10, 2011, 04:01:28 AM
STEK ja sam cuo da na Kraljevici ima duhova  :whistling
kad budes navratio u Za,vodicu te na Kraljevicu,ima jedna mala trdjava i u njoj jedna mala sobica... :icon_bad:
hahaha :D Evo mali Jack voli da obilazi tvrdjave sa drugarima :D pogutovu nocu  :tease2
Oces i ti samnom. Ipak ima tu 16km tunela, valjda nece biti guzve, zovnemo i Steka  :rofl :rofl

STEK


AlekSerbia

Quote from: STEK on February 12, 2011, 02:16:27 AM
po mene mora dodjete ... :baby
hahahaha :D evo Jack dodje po tebe :D odvedi ga na kraljevicu :D posle nek pokupi mene vodim ga na maglic :D taman da vidi tvrdjave :D ono ovo :P