News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Citeri na WOT-u

Started by komara, June 15, 2011, 05:30:51 PM

Previous topic - Next topic

komara

Morao sam da otvorim ovu temu jer mi je dosta svega- Fender citerrrrrrrrrrrrrr  :whistling video sam te kako si jadnog Lupocet Mefija pogodio kroz dim i to sve sa zbunjem ispred sebe-WH  :tease2 PRIZNAJJJJJJJ ili ces dozivotno voziti stok KV-1S

ugly.fender

Jeste...  priznajem  da mi  se  ponekad smrkne i  pritisak  mi  drkne ,omakne  se prst i opali  se  "kolega" iz  tima ...
Cesto koristim  skriptu za "skidanje" guZenica ali  price o dimu padaju  u vodu (iskljucio sam  efekte  dima u igri)

Nemoj  me kleti  sa tim  "papirnim"  vozilima ...  vec  imam  jednu zver  koja  "dinguje"  americke artiljerije i ruske  skaute ...  :stoner:

komara

Quote from: ugly.fender on June 15, 2011, 05:57:20 PM
Jeste...  priznajem  da mi  se  ponekad smrkne i  pritisak  mi  drkne ,omakne  se prst i opali  se  "kolega" iz  tima ...
Cesto koristim  skriptu za "skidanje" guZenica ali  price o dimu padaju  u vodu (iskljucio sam  efekte  dima u igri)

Nemoj  me kleti  sa tim  "papirnim"  vozilima ...  vec  imam  jednu zver  koja  "dinguje"  americke artiljerije i ruske  skaute ...  :stoner:
Cekaj,sad kao moramo malo da se svadjamo i drugi da se ukljuce u raspravu  :tongue2

ugly.fender

Pa  ajd'  da  probamo ...mada  na  COD-u  ima  vise   "materijala"  za  prepirke i  svadje... ;D

Mephisto

Fender je chiter... nema sanse da netko pogađa onoliko gusenica... ma nema sanse... ide A20 DETRAK ide VK3002DB DETRAK ide maus DETRAK ide Bison DETRAK...................................
I komara ne vređaj mi KV-1S to je solidan tenkic... bolje on nego vecina gay-ass-fucking-homos koja je vozila KV-3 sa ultra-omfg-super-cb armorom da iskoristi sto oni krepili jos nisu stavili ga u tier7.

olo-sh

mephisto chiter garant posto ga jos nisu banovali zbog jebanja svega i svacega po serverima
garant ima neki hax :diablo

Mephisto

You're gaay....... you're so fucking gaaaaaaaaaaaaaaayyyyy.
Nemas dokaza da sam ja cheater... a sto se tice poljaka i cesa sugavih nek se gona u kurac svoj prokleti i svoje mrtve sieme nek povedu za sobom...
A sto se tice toga oko chata to se bypassa s lakocom ak nemas staticki IP.

stewzoR

JEBENI h44xxxxx0RRRRR *$#*@!*#@ ti @(#$!#( da ti sve %*#$(!4
no offence

Enlighter

Trenutno u ovoj igrici ne postoji ni jedan ozbiljan hakerski program, samo citerska municija zvana premium ammo , koja kada se sracuna kosta 30 din po granati. Pretrazite forume , procitao sam to ngede sam admin je to rekao.

Jacⱪ Sparroⱳ™

Cuo sam da komara koristi wh u wot-u :o

Eskimko

Quote from: Jack Sparrow on June 30, 2011, 05:33:43 PM
Cuo sam da komara koristi wh u wot-u :o
Jeste on vidi kroz zid,ima neke crvene trouglove i kockice.  :tease2

ugly.fender

Koma  ne zna  ni  tenak  da  koristi ... tj.  sklon  je prodavanju  posade i  modula ...tako  da, ne  verujem  da je  takav :no

olo-sh

ti su najgori kao naivni i nista neznaju
mora da je tetka iz vrbasa instalirala cit kad je bila u posjeti i sl.

babke

a i te tetke su se otele kontroli, nekad su pravile mnogo manje pizdarija, a sad hakerishu i instaliraju chitove... sramota...


ugly.fender

Quote from: Enlighter on July 06, 2011, 02:52:19 PM
Sve sumlje o bilo kakvim citovima se ruse ovde :   http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/26936-there-is-no-wot-hack-or-cheats-only-keyloggers/


Nije  ovo  ozbiljna tema ...Znamo  da nema citera   :hmm... Eto  malko  se  podjebavamo  ;D

Enlighter

Pa da imam ja jednog druga citera, ima ih troje u porodici koji igraju igricu i svi igraju na istom akauntu ono 24h bez prestanka , tako da za nedelju dana nabiju 600 bitaka , ja vec dva meseca igram pa sam jedva skupio 600 bitaka  ;D
To ti ono kao grind bot u wowu!