News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Administrator

Started by dokini, February 06, 2011, 12:29:17 PM

Previous topic - Next topic

dokini

Mislim da je krajnje vreme da neko od igraca ko igra na MIX u dobije status administratora jer mora da postoji bar jedan policajac na serveru.Zato jer u odnosu na ostale server administrator vrlo retko ili cak uopste ne posecuju isti.Razlog za to je sto ima igraca koji koriste cit i Wh i naznam sta jos a da ne spominjem igrace sa velikim pingom.
Server je super postoji ekipa ljudi koja obozava da ga igra a ima ih bogami i sa strane tako da bi bez ovih problema bilo uzivanje igrati na Mix u . Molim za pomoc unapred zahvalan !!!!!!!!!!!!

acke83

Bravo cika Dokini  :hat
Postavili smo nekoliko postova na forumu, skontace nas valjda neko da nam je stalo do MIX servera..

Kreowski

Quote from: dokini on February 06, 2011, 12:29:17 PM
Mislim da je krajnje vreme da neko od igraca ko igra na MIX u dobije status administratora jer mora da postoji bar jedan policajac na serveru.Zato jer u odnosu na ostale server administrator vrlo retko ili cak uopste ne posecuju isti.Razlog za to je sto ima igraca koji koriste cit i Wh i naznam sta jos a da ne spominjem igrace sa velikim pingom.
Server je super postoji ekipa ljudi koja obozava da ga igra a ima ih bogami i sa strane tako da bi bez ovih problema bilo uzivanje igrati na Mix u . Molim za pomoc unapred zahvalan !!!!!!!!!!!!


u  potpunosti  podrzavam  vas  momci

Atila The Mighty


|EMC|GEGULA

zasto ne radi Xfire ne mogu da se konektujem

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: |EMC|GEGULA on February 06, 2011, 09:59:38 PM
zasto ne radi Xfire ne mogu da se konektujem

Sigurno rade nesto na njemu  :computer

acke83

svima je riknuo  :facepalm:...ali ajde da se ne drzimo dalje od teme.. :scenic

AlekSerbia

Quote from: acke83 on February 06, 2011, 10:14:55 PM
svima je riknuo  :facepalm:...ali ajde da se ne drzimo dalje od teme.. :scenic
nije rikno bas lepo radi :) ofc xfire :P

$tring

:) Slazem se da treba da postoji bar jedan policajac... Vi koji se igrate na serveru predlozite dva-tri admina pa cemo im dati rcon.

dokini

Predlazem acketa 83 ,kreowskog i atila the maighty milsim da sam dobro napisao mislim da su momci sasvim OK za takav zadatak !!!!!!!!!!!!!!!

Kreowski

ja  isto  predlazem  ACKE83   DOKINI  ili  Atila the Mighty   a  moze  i GEGULA   i on  je ok  momak

ToTo

Quote from: dokini on February 07, 2011, 05:13:58 PM
Predlazem acketa 83 ,kreowskog i atila the maighty milsim da sam dobro napisao mislim da su momci sasvim OK za takav zadatak !!!!!!!!!!!!!!!

Ali prvo napravi poseban rcon password za Mix server, a vi momci ostavite xf ovde, kako bi vas mogli kontaktirati, i dati uputstva.

dokini

Ajd objasni kako to da uradimo mislim za rcon . moj X Fire dokini2 !?

redov rajan

hahahahha pa najbolje dajte ovome pavijanu,krelca dva puta ubiješ on odma kaŠ¾e da si čiter   :D

dokini

Ne moram nista da objasnjavam rajana sam je sebe objasnio !!!!!!!

redov rajan

dok god nedokaŠ¾eš da sam čiter,bićeš a veruj mi i ostaćeš čoban  :hat

dokini

Nemoram nista da dokazujem i nisi jedini a da ti je vaspitanje nanivo ma vidi se svaka cast !!!!!!!!!!!!

redov rajan

takvi kao ti bolje nezasluŠ¾uju  :whistling

dokini

Hahahaha !!!!!!!! Bravo radis bas sta hocu !!!Hahahaha

redov rajan

samo nemoj da se nerviraš   :yahoo

acke83

Hvala momci na poverenju  :happy Samo bih zeleo da dodam da smo dobra smo ekipa, poznajemo se, druzimo se i privatno kao i na MIXu i pazicemo na server jer nam je u interesu da se igramo kvalitetno, a ne da nam igra prodje u prepucavanjima  :drinks2 Bitno je da nekoga uvek ima tamo, a to nije NE ivodljivo, jer neko od nas uvek igra, a potrefi se i to da smo svi tamo(onako  |EMC| familijarno, sto bi se reklo)
Hvala rajane sto si nam se pridruzio, ali ja te i ovim putem molim da nas ostavis na miru. Ne mozes ti da igras 30/0, a kad admin dodje da imas skor 15/45...razmisli malo gde gresis.Dosta nam je da gledamo kako pratis kroz zid, vredjas igrace na serveru, psujes kao kocijas...

x-fire: ACKE83 ------> kao i u igrici

Hvala jos jednom  :hat

Imam jedno pitanje. Do kolikog pinga igraci mogu da ostanu u igri?Posto je na garazi 100 limit, a iznad toga...tutupapa...ili? posto nam dolaze ljudi sa ogromnim pingovima i koooooce jaaaaaako.

Atila The Mighty

moj X-fire atilathemighty

Kreowski

Quote from: ToTo on February 07, 2011, 07:55:20 PM
Quote from: dokini on February 07, 2011, 05:13:58 PM
Predlazem acketa 83 ,kreowskog i atila the maighty milsim da sam dobro napisao mislim da su momci sasvim OK za takav zadatak !!!!!!!!!!!!!!!

Ali prvo napravi poseban rcon password za Mix server, a vi momci ostavite xf ovde, kako bi vas mogli kontaktirati, i dati uputstva.

kreowski        imam  te  na  xfire   samo  objasni  javi  se   ili   da  se  ja  tebi  javim  kad  budes  nesto igro

miloslur

Super za ideju, ali to treba da bude neko od nas koji najvise provodimo tamo vremena.....

AlekSerbia

Quote from: miloslur on February 08, 2011, 02:59:21 AM
Super za ideju, ali to treba da bude neko od nas koji najvise provodimo tamo vremena.....
Eto mozes ti :P obozavas mix :P :)

Kreowski

 :flag_of_truce   MILE  za predsjednika   :worth
ako  se  vec  omisljaju  kome  da  dadnu  bolje  da to uradite  brzo  jer  je  smor  igrat  s  wh  momci

komara

#26
Moj savet vam je posto vidim da neki ne znaju ni kako se koristi rcon,da ne kikate zbog WH ako niste 100% sigurni a to je jako tesko osim pucanja kroz Š¾bunje na break,ili ako baš očigledno prati kroz zid.
Š to se tiče redova rajkana ne znam za ponasanje,ali sam dosta sa njim igrao na TDM serverima i nikad mi nije bilo nista cudno(moŠ¾da se nesto promenilo pa neću da tvrdim),a sto se tiče njegovog skora tesko da će tako nesto napraviti na serveru kad sam ja tu.  :drinks2

dokini

Rcon neka koriste oni koji znaju mene ta stvar ne interesuje interesuje me samo da bude OK na serveru !!!!!!!!!!! :)

redov rajan

QuoteHvala rajane sto si nam se pridruzio, ali ja te i ovim putem molim da nas ostavis na miru. Ne mozes ti da igras 30/0, a kad admin dodje da imas skor 15/45.


prvo nigde se ja i nikome nisam pridruŠ¾io

drugo nikoga ja nisam ni dirao dok drugi nisu čačnuli mene

treće kad god budem imao bilo koji od ova dva skora slobodno me kikajte

četvrto za ovo balavljenje oko praćenja kroz zid,neka me snime i ja više neću ući na ovaj server

i naravno na kraju za nekoga ko meni kaŠ¾e da jedem govna,od mene moŠ¾e samo da primi duplu dozu i to na srpskom  :ok2

dokini

Ajde rajane da stavimo tacku na to ako sam pogresio izvini dosta je vidse ovih gluposti kome se igra neka igra ko nece nece i to je to bar to vazi za mene  :flag_of_truce

redov rajan

prihvatam i uzvraćam izvinjenje   :bye2

ako je bilo nekih teških reči od mene,malo sam izleteo iz takta jbg.

vidimo se na MIX-u   :bye2

:drinks2

ToTo

Acke83 je dobio rcon i on je za sada subadmin na Mix serevru. Duzan je pre kikanja uzeti ss sa razlogom za isti, pa prvo razmislite pre nego sto dodjete ovde da kukate. Acke 83 koji je danas ulazio na servere sa aimom(tdm i garaza), je neko drugi ko je stavio njegov nick. Jbg, debila kolko hoces  :-\

Kreowski

Quote from: ToTo on February 13, 2011, 12:10:33 AM
Acke83 je dobio rcon i on je za sada subadmin na Mix serevru. Duzan je pre kikanja uzeti ss sa razlogom za isti, pa prvo razmislite pre nego sto dodjete ovde da kukate. Acke 83 koji je danas ulazio na servere sa aimom(tdm i garaza), je neko drugi ko je stavio njegov nick. Jbg, debila kolko hoces  :-\

hvala  puno  napokon  mira   al  meni  kad  bude  netko   smeto  sada  cu  acke  predlozit  dokaz  i reci mu tko je

dokini

Bravo i hvala valjda ce da bude bolje i lepse za igranje !!!!!!!!!!