News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

World of Tanks

Started by IronC, October 20, 2010, 07:50:45 PM

Previous topic - Next topic

IronC

Aahahhah sto ga " izuo " u letu !  :snap

ugly.fender

Eto VLADIMIRA  ;D   ...  Lepo  ime za Tenak  :super

Eskimko

#302
http://www.youtube.com/watch?v=zS--_qUmUfg
http://www.youtube.com/watch?v=wXNX5lOx_IQ
kupujmo domace! u ovom slucaju modernizujmo domace  :acute
pazi ovaj drugi snimak, igracka koristi municiju 9mm



ugly.fender

II svetski rat: TENKOVI ENCIKLOPEDIJA- Eric Grove

http://#cenzura#.com/files/221670562/tenkoviww2.pdf



prvi srpski forum o Drugom svetskom ratu!

http://www.drugisvetskirat.org/forum/

:)

olo-sh

Quote from: Eskimko on May 02, 2011, 10:31:04 PM
Al su sjebali tech tree
http://statcdn.worldoftanks.eu/comeu_v2_110412_release/uploads/ussr__full%28eng%29.jpg

http://statcdn.worldoftanks.eu/comeu_v2_110412_release/uploads/germany_tree_full%28eng%29.jpg
http://overlord-wot.blogspot.com/
da ga jeb es ovo mi nije jasno
oni su sad nasli da mjenjaju tek tri i kao bice jos jedna mapa :omg:
al su se pretrgli u pm
aj valjda cu stici do t34 da se i ja omastim o ovoj promjeni

Mykel

E ,a kad će ta promena tech tree-a? Zna li iko?

Tek ćemo za mesec dana videti da li je promena dobra ili ne, ko zna, oni misle da je dobra. Super je što je došao još jedan tenk 10.


STEK

Mogo bi neko ko se razume u ovo da odradi u ime klana :
http://game.worldoftanks.eu/news/contests/dress_your_tank

...znam da je Zverko radio neki skin... :king:

olo-sh

al smo se postensik obrukali protiv admina
da stvar bude gora nismo ni pokusali da damo neki otpor i smatram ako mislimo ubuduce da igramo klanski da bi trebali osmisliti neku taktiku
a zatimj i neka pravila ponasanja bar dok smo u tenk kompaniju
baj d vej jna klan je opet isprasio ekipu :offtopic

Eskimko

Quote from: olo-sh on May 11, 2011, 09:27:05 AM
al smo se postensik obrukali protiv admina
da stvar bude gora nismo ni pokusali da damo neki otpor i smatram ako mislimo ubuduce da igramo klanski da bi trebali osmisliti neku taktiku
a zatimj i neka pravila ponasanja bar dok smo u tenk kompaniju
baj d vej jna klan je opet isprasio ekipu :offtopic
Bolje da gubimo uvek nego da budemo retardi kao sto je taj JNA klan.

olo-sh

Quote from: Eskimko on May 11, 2011, 10:27:48 AM
Quote from: olo-sh on May 11, 2011, 09:27:05 AM
al smo se postensik obrukali protiv admina
da stvar bude gora nismo ni pokusali da damo neki otpor i smatram ako mislimo ubuduce da igramo klanski da bi trebali osmisliti neku taktiku
a zatimj i neka pravila ponasanja bar dok smo u tenk kompaniju
baj d vej jna klan je opet isprasio ekipu :offtopic
Bolje da gubimo uvek nego da budemo retardi kao sto je taj JNA klan.
i ti si samo to uhvatio od citavog posta
ajd molim te procitaj opet sta si napisao :suicide

IronC

Slazem se , polako bice sve reseno kad krene clan wars...znam na sta se sve misli...tako da polako...
Osecajte se slobodnim da pisete sta milite nemoj samo da cutite , nema potrebe...

Lun

#314
Quote from: olo-sh on May 11, 2011, 09:27:05 AM
al smo se postensik obrukali protiv admina
da stvar bude gora nismo ni pokusali da damo neki otpor i smatram ako mislimo ubuduce da igramo klanski da bi trebali osmisliti neku taktiku
a zatimj i neka pravila ponasanja bar dok smo u tenk kompaniju
baj d vej jna klan je opet isprasio ekipu :offtopic

Uopšte se ne slaŠ¾em da smo se obrukali, bar ne zato što smo izgubili. Mi svi s brda s dola tenkove protiv IS7, 2 mausa, 4 T30, 2 T7 artiljerije. Jedino ne znam kako im je onaj KV-3 zalutao u tim, valjda da popuni cifru do 90. O kakvoj pobedi tu moŠ¾e da se priča? MoŠ¾da bi im stradao poneki tenak da se nismo sakupili u zadnji minut i da smo razradili neku "taktiku" ali pobeda - no way. Tu ekipu niko nije pobedio u 18 mečeva koliko su odigrali za ta dva sata. Klan JNA je pobedio drugi tim modova. Ako smo se obrukali onda je to zbog nazivanja protivničke ekipe čobanima preko javnog čata, sledeći put ne da neću da pravim kompani nego neću uopšte da igram ako mislite da nastavite sa takvim ponašanjem i tolerisanjem istog. Neću da se blamiram zbog pojedinaca koji ne umeju da se kontrolišu i drŠ¾e jezik za zubima.
Irone, mislim da bi trebalo da se reši dosta stvari pre nego što krene taj CW ako hoćete ovo ozbiljno da igrate, ako se dobro sećam slična priča je bila i u beti, "sredićemo sve kad krene release" a ako se ne varam i dalje je isto stanje kao u beti. Javno vređanje i provociranje protivnika kad se igra klanski bi trebalo da bude zabranjeno (ekipa od nedelje je mogla svima da nam lupi ban da su manje tolerantni). Par varijanti napada/odbrane za svaku mapu koji bi se primenjivao u zavisnosti od sastava tenkova protivničke ekipe i situacije na "terenu" bi bar za početak neko ko se razume i ima dobru volju mogao da odradi. Za početak bi bar toliko trebalo, moje mišljenje.  
:drinks2

Edit: Zaboravio sam još jednu stvar, dogadjaji kao što su ovaj "Kill the Mod", "Drill training camp" i ostali, ne bi trebalo da se propuštaju, što zbog samog treniranja zajedničkog igranja što zbog potencijalnog osvajanja nagrada u goldima koje umeju da budu i poprilično visoke.

Eskimko

Quote from: olo-sh on May 11, 2011, 02:11:40 PM
Quote from: Eskimko on May 11, 2011, 10:27:48 AM
Quote from: olo-sh on May 11, 2011, 09:27:05 AM
al smo se postensik obrukali protiv admina
da stvar bude gora nismo ni pokusali da damo neki otpor i smatram ako mislimo ubuduce da igramo klanski da bi trebali osmisliti neku taktiku
a zatimj i neka pravila ponasanja bar dok smo u tenk kompaniju
baj d vej jna klan je opet isprasio ekipu :offtopic
Bolje da gubimo uvek nego da budemo retardi kao sto je taj JNA klan.
i ti si samo to uhvatio od citavog posta
ajd molim te procitaj opet sta si napisao :suicide
Sta sam lose napisao? Pa vi ajde ako ocete da pravte neke taktike dolazite cesce na TS ko kad moze,a ne ovako.A za taj njhov budjavi klan nemam nista vise da kazem.

IronC

Lun je manje vise sve objasnio...:) Slobodno pisite sta vam ja na umu i sta mislite, od cutanja nemamo nista...
Eskime, opusteno, manimo se corava posla, gledamo nas ...pustite druge nek oni rade sta oce...
Ja iskreno cekam, ovaj patch pa onda malo ozbiljnije radimo na tome ko ostaje ekipi ako ne...lako se to vidi :)
ponavljam sve sto imate slobodno pisite ovde...
A evo i spiska promene u skoro dolazecem ( ako bog da :) ) patch-u:

http://overlord-wot.blogspot.com/2011/05/finalized-patch-notes-of-v064-update.html


olo-sh

+1 lun u potpunosti se slazem i podrzavam
@eskimko jna nije trebalo da bude tema mog posta mada ne znam gdje su ti nacepili gusjenicu i kakvi su vam bracni odnosi (niti me interesuje) :-* i sto se mene tice jbe mi se za njih ali ljudi ocigledno imaju shemu za amine

IronC

Admini nisu nikakvi posebni " skil l" igraci, njihovo najjace oruzijeje sto imaju sve tenkove na raspolaganju i to u max varijanti, plus premuim ammo , plus premium consumables....
I to je to, cekaj malo za koji mesec pa nek ponovo probaju, tad ce ljudi imate maltene sve max...

dexnsk

Olosh pao Mykel i dalje primarna meta.

dexnsk

Mykel overen iz treceg pokusaja.



Mykel

Ma kako da napravim SS u tenkićima? Sve sam probao i neće.  :||

@Dexnsk  - Svaka čast.

dexnsk

Quote from: Mykel on May 17, 2011, 02:15:20 PM
Ma kako da napravim SS u tenkićima? Sve sam probao i neće.  :||

@Dexnsk  - Svaka čast.

Kad odradis print screen slika ce ti se nalaziti tamo gde ti je i igra instalirana.

IronC

Unakazise rusku TD granu, ono sto sa sigurnoscu mogu da potvrdim:
-ISU 152, katastrofa, busi se jako lako, drugim recima postao je samo top na tockovima, popraveke skupe kao i municija u pm...ulazi se lako u minus i to sa prem.
-Obj.704, blagi uzas, to vise nije onaj TD kojeg znamo, sporiji je, ugao rotacije topa hahahahahah isti kao na ISU 152, drugim recima nema ga !,popraveke skupe kao i municija u pm...ulazi se lako u minus i to sa prem.
-BL10 Top- ahahahha, takodje vise nema nikakve veze sa top od pre patch-a, znaci od one penetracija na papiru je ostalo samo mrtvo slovo, lako se dinguje VK3601H, PZIV,KV...ima li potrebe da nabrajam veci tier...
Od artiljerije ginu i jedan i drugi kao da nemaju ama bas nikakav oklop, znaci ako arti i promasi, ubija jednog do dva clana posade, i to po principu, ode vozac i loader, vozac i nisandzija, ode top i jedan do dva vec pomenuta :)
Znaci cista debilana...

Eskimko

A taman sam hteo da vas pitam do kog ruskog TD-a mogu da picim bez premijuma,pa da krenem da grindam,ali sad izgleda da necu da uzimam TD,posto se iron razocarao.  :vava

IronC

Potpuno nepotrebno su zdrkali Mod.704...

dexnsk

T-54 sad mnogo teze ubrzava, zadnja cev dosta skracena (30cm otprilike). IS-3 je malo ojacan. Kod ostalih jos nisam primetio razlike.

Lun

#327
Momci nemojte da opet kasnimo:

http://game.worldoftanks.eu/news/general_news/last_minute_preparations_ultimate_conquest

Tomorrow, May 19, World of Tanks starts the ultimate clan war for domination over Global Map territories.

May 19 is the first day of the Ultimate Conquest and is called Redivision of the World - that day clans are free to land at any province of the Global Map. Please, note that your clan must meet the following requirements:
It should have at least 15 members;
Each clan member must have played at least one battle on a tank, higher than Tier 5.

IronC

Mislim da zadovoljavamo sve uslove ! :snap

olo-sh

Quote from: IronC on May 19, 2011, 12:12:25 AM
Mislim da zadovoljavamo sve uslove ! :snap

ima li kakve organizacije i dogovorene akcije prije nego sto sat otkuca 0:01 :drinks2

IronC

Pa trebali bi da se svi sastanemo na TS, radi kakvog takvog dogvora, javite svima, pa da se veceras sastanemo !

STEK

Veceras zakazotina na TS...kako ko moze,i trebali bi da se dogovorimo skim cemo u savezu...Mefi ce nam biti ministar spoljnih poslova  :baby

Eskimko

A sta ja da radim imam KV.  :console:

STEK

Quote from: Eskimko on May 19, 2011, 01:04:59 PM
A sta ja da radim imam KV.  :console:
pa jel imas onu cevku od 152 mm?

Eskimko

Quote from: STEK on May 19, 2011, 01:08:29 PM
Quote from: Eskimko on May 19, 2011, 01:04:59 PM
A sta ja da radim imam KV.  :console:
pa jel imas onu cevku od 152 mm?
Imam 152 ali kazu valjda tier 5 ne moze.

olo-sh

nisam bas shvatio kad pocinje to zauzimanje al ako je danas onda da vam obratim paznju da ima nekih provincija koje su slobodne za zauzimanje vec od 18 i 30

Eskimko

Ajde ko moze neka dodje uvece na TS da se dogovorimo gde ce da sletimo.  :scenic

IronC

Veceras izmedju 20 - 22 h svi da se skupimona ts , prenesite svima !

STEK


Eskimko



Dobri smo bili,samo jos ja da uzmem s 51 i tihi i nemanja ako ce da uzimaju,komara i lomach sa destroyerima,bice super onda.  :ziveli

ugly.fender


Lun

Za one koji su se pitali čemu koji čin u klanu sluŠ¾i i šta se sa kojim moŠ¾e evo objašnjenja:

Global rights

Any clan member can:

- Leave the clan
- Chat in the clan chat channel
- Participate in rated clan battles
- Participate in clan tournaments
- Participate in Clan Wars battles
- See in formation on the global map available to the clan members (location of you, allies and enemies that where revealed with espionage operations, open information about the clan on the map )
- Accept monetary transactions (in credits or in gold) from the clan treasury
- Send money to the clan treasury
- Make exchange operations inside the clan in accordance with the clan rules
- Accept/decline various invites from the leader and members of the clan
- Send/receive mail messages intended for clan members
- See the list of clan members
- Receive notifications about changes in the clan structure

Privileged rights

There is a set of rights that are by default not available to ordinary clan members. These include:

1. Apply for rated clan battles and tournaments
2. Set clan members' roles (except for clan leader's) accept/ban a right, and set primary role
3. Transfer clan leader rights to another member
4. Accept or reject applications for players to join a clan
5. Send an invitation to join a clan
6. Remove a player from the clan
7. Disband the clan
8. Distribute funds among the members of the clan treasury clan
9. Perform exchange operations with the clan treasury
10. Make payments and purchases by means of the clan treasury

Clan Wars privileges

11. Select players to participate in combat prebattle room
12. Select and invite mercenaries
13. Set intelligence and counterintelligence operations
14. Set diversion operations
15. Make and break diplomatic pacts
16. Manage the tokens on the map (deployment, any movement, including the transfer to and from reserves)
17. Carry out token movements
18. Change taxes in provinces
19. See nonpublic clan information

Distribution of roles



Preuzeto sa WoT foruma.  :drinks2

Eskimko

Oce neko da mu dam sifru za acc da mi grinda imam s51 i su 85b pa neka bira?  :smartass

STEK

Quote from: Eskimko on May 24, 2011, 01:17:53 PM
Oce neko da mu dam sifru za acc da mi grinda imam s51 i su 85b pa neka bira?  :smartass
Lenchugo!!!

Eskimko

Quote from: STEK on May 24, 2011, 01:42:16 PM
Quote from: Eskimko on May 24, 2011, 01:17:53 PM
Oce neko da mu dam sifru za acc da mi grinda imam s51 i su 85b pa neka bira?  :smartass
Lenchugo!!!
Nije meni problem nego ne stizem zbog skole,a propada mi premijum.

ugly.fender

mozda  bih  ja mogao  da  artiljerisem  :)

olo-sh

A DA NASTAVIMO SA NAPADIMA NISMO SE VALJDA  :flag_of_truce
NIJE BITNO dobijali ili gubili cisto da se uvjezbavamo

Eskimko

Fenderu jel oces ozbiljno,nije problem dacu ti sifru,pa ti cepaj,ja igram jedino od 9 do 11 ujutru i uvece od 6 do 8,igraj cime hoces,a ako stignes do sta znam ssu 152 ili isu 152 za ovih 24,25 dana koliko imam premijum ne znam tacno,onih 2500 golda sto imam nece da mi trebaju pa cu da ti posaljem na tvoj acc,ako to bude bilo moguce.A ako hoces cepaj samo sa s 51.  :handshake:

IronC

O stavri, vezanim za acc, davanjem login-a i pass-a, isklucivo na private !
:dummy
:snap

Eskimko

Jel ima neko ko hoce da grinda od su 85b do objecta ili do isu 152,za 25 dana dok imam premijum,dajem  2 500 goldica. Helppp

ugly.fender


Mephisto

Ma "we nailed them bad" i 0% dmg.
Ajmo ljudi grind grind i upadajte u clan treba nam chipova i normalnih ljudi.

P.S. neka netko objasni fenderu sta su chipovi mislim da je opet zaboravio.

Eskimko

#352


Ovako to izgleda kad se ja uhvatim za s 51  :smartass
A ovako izgleda kad igrate sa Fenderom i Komarom,report !  :D





ugly.fender

AHAHAAHAHAHAHAHAHAAHAH   secam  se  ovoga  ;D...  Koma  brate  nije bilo  namerno  :D


Svaka   cast  za  SC   :super

dexnsk


IronC


STEK

to je zaboravio da slika...ne znam sta je teo ovom slikom da pokaze... :shok

dexnsk


STEK


dexnsk

http://www.youtube.com/watch?v=QzyJEusS9RE&feature=player_profilepage

U sledecem pecu izlazi na ruskom serveru sto znaci da najkasnije na evropskom dolazi krajem jula.

Eskimko

#360
Dobro ovo sranje.  :yahoo I voditeljka isto moze da prodje.

IronC

Bice ovo jako interesantno...pitanje samo kad cemo ovo videti u praksi...

Mephisto

Ak bude ko sa clan wars da prvo sve ide na rus server "na isprobavanje" i onda da se nakon godine dana ubacuje na EU server s nicim popravljenim mos si mislit kad cemo mi to iskusit.
Al kako god mislim da se svako veseli nekog gurnut sa mida u Lakevilleu da dobije pravo iskustvo tog jezera  :icon_dick:.
Ili se bacit na Mines dole sa brda nekom gadnom ameru na glavu i izgrebat ga gusenicama (to ce fender radit nekom u T29).

ugly.fender

Nece  biti  penetriranja vec  lomljenja "usiju" gadnom Ameru...  :jump

dexnsk



Za sad nasa najaca partija.

IronC


Eskimko



Evo da gledam sta sam nekad imao.  :girl_cray

STEK

ovako to radi Prva Oklopna // bitange // Divizija ...






dexnsk

Quote from: STEK on June 08, 2011, 04:54:30 PM
ovako to radi Prva Oklopna // bitange // Divizija ...






To za neku teritoriju?

ugly.fender

Jok...klasicno  "grindanje" ...

dexnsk

Quote from: ugly.fender on June 08, 2011, 08:43:42 PM
Jok...klasicno  "grindanje" ...

Ma dokle vise grindate. Ajde zajedno neku teritoriju da napadnemo, mi idemo na irsku posto veceras verovatno gubimo i poslednju teritoriju.

Mephisto



Evo sta bude kad igrate sa komarom nesretnim...

A i teritoriju napadat nema bas smisla... bas raspravljaju na forumu tamo kakve sve propuste rade krepili... dopustaju klanovima da prave 16 divizija po 100 clanova i onda kad napadnes landing zonu koju kontrolira takav clal svi njihovi tu landinguju samo da nas sjebu i onda u finalu protiv ownera izigrajavu draw.
I sto sebe međusobno ne napadaju... primetit ce se da se oni 1PAD, CSA i FTC uopce ne napadaju oni sede po severnoj europi zadovoljni goldom boli ih kurac... dođe neki mali clan okome sa sa svih obliznjih teritorija na njih i poteraju ih odma... cak se i JNA prekinuo sirit... jedino di se ljudi jos nest bore oko clan warsa je u africi di su oni SHINY division i njihova koalicija.
To se događa i na RUS serveru tamo neki RED TIDE il kak se vec zovu kontroliraju vecinu mape i nemos nist.

I onda "dokle grindamo"? Do onda dokle god ima i jedna gusenica da se researcha u tech treeu s kojim smo poceli igrat  :super.
Mi ovde sa balkana treba da se dogovorimo kad se CW whipea da se ograniziramo di ce ko sletit da se mozemo lepo spojit sa teritorijama pa da napravimo neku koaliciju... bar cemo bit pravi saveznici po definiciji a ne 10 divizija istog clana pod istim imenom sa drugacijim brojem. Jer jedino tako mozemo da isteramo ove krepile sa mape...

dexnsk

Quote from: Mephisto on June 11, 2011, 02:10:56 AM


Evo sta bude kad igrate sa komarom nesretnim...

A i teritoriju napadat nema bas smisla... bas raspravljaju na forumu tamo kakve sve propuste rade krepili... dopustaju klanovima da prave 16 divizija po 100 clanova i onda kad napadnes landing zonu koju kontrolira takav clal svi njihovi tu landinguju samo da nas sjebu i onda u finalu protiv ownera izigrajavu draw.
I sto sebe međusobno ne napadaju... primetit ce se da se oni 1PAD, CSA i FTC uopce ne napadaju oni sede po severnoj europi zadovoljni goldom boli ih kurac... dođe neki mali clan okome sa sa svih obliznjih teritorija na njih i poteraju ih odma... cak se i JNA prekinuo sirit... jedino di se ljudi jos nest bore oko clan warsa je u africi di su oni SHINY division i njihova koalicija.
To se događa i na RUS serveru tamo neki RED TIDE il kak se vec zovu kontroliraju vecinu mape i nemos nist.

I onda "dokle grindamo"? Do onda dokle god ima i jedna gusenica da se researcha u tech treeu s kojim smo poceli igrat  :super.
Mi ovde sa balkana treba da se dogovorimo kad se CW whipea da se ograniziramo di ce ko sletit da se mozemo lepo spojit sa teritorijama pa da napravimo neku koaliciju... bar cemo bit pravi saveznici po definiciji a ne 10 divizija istog clana pod istim imenom sa drugacijim brojem. Jer jedino tako mozemo da isteramo ove krepile sa mape...

Ma sta se neriras. Napadajte sto vise to nek vam bude kao tening. Za 20 dana restartuju celu mapu to jest kraj je bete kad izadje novi patch, i naravno bice jos teze drzati teritoriju zbog visokih taxa i spijuna. Lako ce doci do pobune naroda na teritoriji i gubljenje iste.

ugly.fender


ugly.fender

Double  Killllll .... hahahahahaahahah



ugly.fender


Lun


ugly.fender

#377
Moja  divna  84-ka   :cray





Pasuljanske livade  (gadjanje iz topa 125mm)  '00.

dexnsk


Mykel

#379
Fenderu, koliko ti ide ta 84ka?

E ljudi moram da vam kaŠ¾em da sam prezadovoljan. Novi ritam večernjih druŠ¾enja mi baš prija. Jes da nemamo pojma i da nas biju  :vava , ali se super provodimo, bar ja  :super. Nadam se da će ovo da potraje.

Nego bilo bi dobro da se dogovorimo da svi uključite in game chat, samim tim ćemo svi čuti ove koji nemaju TS.  Zatim da se dogovorimo da 2 čoveka pričaju, jedan artiljerac-zbog pregleda igre i Iron-glavnokomandujući, naravno, kao terenac u direktnom okršaju, i da njih 2 budu jedini koji govore jer nekad buka bude zaglušujuća. Svi vičemo u glas. Da nam Iron svima podeli uloge i zadatke pre početka meča.
Treba da ustalimo artiljerisku ekipu i način na koji oni markiraju metu, da se ne bi dešavalo da svi gađaju već uništen tenk. Da se podele uloge teškašima.Neko moje vidjenje koje sam stekao igrajući T30 da je to tenk za drugu liniju, da ide iza Mousa i deli pravdu, jer je znatno mekši ili da ima ulogu TD tj defanzivca jer je pravi udarač :spiteful . Trebali bi više da pravimo zamke i navlakuše. Treba nam bar još 1 Mouse. IS7 treba da ide sa medijumima kao podrška i da oni praktično zbog svoje brzine budu udarne jedinice, ispravite me ako grešim.  Ajde malo da se raspišemo svi i napredujemo. NAPRED BITANGE

Eskimko

Ide 60 km/h na nizbrdici  :tongue2. Treba svaki artiljerac da blinka na T ili da kaze ja gadjam ovog,a ne da gadjam leseve.  :scenic



ugly.fender


Eskimko

#384
Ajmo ljudi poceo update.  :P
http://www.youtube.com/watch?v=FYtRVkRBngo

STEK

Quote from: Eskimko on June 30, 2011, 01:51:10 PM
Ajmo ljudi poceo update.  :P

prejaka pesma,moja omiljena...mada taj T95 nije neki bauk



STEK

a evo ga i nas "Fallen Angel"...


..sino smo ga Baja,Darko i ja tovarili  :whip3:

babke

e da su mi sve partije ovakve:

Victory!
Battle: Ensk Saturday, July 02, 2011 3:04:04 AM
Vehicle: T34
Experience received: 8,885 ()
Credits received: 62,106
Battle Achievements: Top Gun, Invader, Master Gunner, Wittmann's Medal, Sniper

komara

Pao bi T 30 za 2 sata,ja sam sa Objectom uspeo 7900exp  :yes

S-V Nemanja77

#389
sTOCK  IS-4

 Victory! Battle: Himmelsdorf Saturday, July 02, 2011 4:35:08 PM Vehicle: IS-4 Experience received: 1,743 Credits received: 52,803 Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Sharpshooter, Master Gunner, Reaper,




ugly.fender

#390
Hahahahahahahahahahahaha   krndeljana   :super   :hooray:





2 deo ...



IronC

Znaci, sinoc smo odvalili !
I ako nismo mogli da skupimo najjaci sastav, tukli smo 4 vrlo jaka klna, plus sto smo u svakoj borbi imali 2-3 tenka koja su samo popunila brojno stanje...
Ovo od sinoc samo govori da mozemo odlicno da igramo kad ocemo, sve je tu samo jos da se popuni brojno stanje od 30 top tenkova i eto nama zabave svako vece :)
Bravo Bitange !
:hooray: :king:

Eskimko


STEK


Eskimko

Poenta je kako ja mogu da ga vidim dalje od 460m?

Lun

"Vidiš" do 600m uz pomoć radija, neko iz tvog tima ga je detektovao. Š teta što nemam uslikano kad sam sa čunkom na KV-u iz hica dezintegrisao nekog jadnika na 596m.

ugly.fender

Ja mislim  da radio (signal range) ima  ulogu  da vidis protivnicki  tenk ALI samo  kao crvenu  tackicu  na  minimapi
Dok ti (view range) otkriva cao tenk...znaci  vidis  ga

Eskimko

Quote from: ugly.fender on July 05, 2011, 06:36:18 PM
Ja mislim  da radio (signal range) ima  ulogu  da vidis protivnicki  tenk ALI samo  kao crvenu  tackicu  na  minimapi
Dok ti (view range) otkriva cao tenk...znaci  vidis  ga
Pa to i ja mislim,video sam ga na 590 jos sam skinuo optiku.  :tease

ugly.fender

Quote from: Eskimko on July 05, 2011, 06:42:26 PM
Quote from: ugly.fender on July 05, 2011, 06:36:18 PM
Ja mislim  da radio (signal range) ima  ulogu  da vidis protivnicki  tenk ALI samo  kao crvenu  tackicu  na  minimapi
Dok ti (view range) otkriva cao tenk...znaci  vidis  ga
Pa to i ja mislim,video sam ga na 590 jos sam skinuo optiku.  :tease
Ali si zaboravio da skines sociva ...  ;D

ugly.fender

Taktika  za ABBEY mapu


Eskimko

Mene smorila igra vise  :no evo je moja garaza


Uploaded with ImageShack.us

ugly.fender

Mislim  da  te je smorila  jer  cesto igras  sa istim  vozilom (object),to  zna  da smori...Mozda  bi ti  bilo  interesantnije kad bi krenuo npr. Nemce,heavy,med  granu...Ne znam

ugly.fender

#402
Ahahahahahahah   ...  "no arty"   :yikes:

Eskimko


ugly.fender


Eskimko


STEK

pre nekih 2 minuta...


...i naravno



ugly.fender

Krndeljana ...Jedva  se skupismo




dexnsk

Evo da se malo pohvalimo da je nas clan Avramocic dobio danas 3000 zlata za poster koji je napravio za nas klan.

http://game.worldoftanks.eu/news/contests/best-clan-propaganda-posters

Dakle vredi pokusati.

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: dexnsk on July 12, 2011, 06:41:27 PM
Evo da se malo pohvalimo da je nas clan Avramocic dobio danas 3000 zlata za poster koji je napravio za nas klan.

http://game.worldoftanks.eu/news/contests/best-clan-propaganda-posters

Dakle vredi pokusati.

Jeli se moze slati jedan-drugome zlato?

ugly.fender


dexnsk


Eskimko

Do jaja skin,daj link,ne mogu nigde da nadjem za object 704  :yikes:

dexnsk

Quote from: Eskimko on July 12, 2011, 10:26:01 PM
Do jaja skin,daj link,ne mogu nigde da nadjem za object 704  :yikes:
:) Kazi kakav bag. Jos da si vido kako sam izleteo iz njega, teleportovo sam se odjednom na 30m od njega.

STEK

likovi sa 10 Mausa...jos izgubili,boze kakve tragedije!

dexnsk

Quote from: STEK on July 12, 2011, 11:19:56 PM
likovi sa 10 Mausa...jos izgubili,boze kakve tragedije!

Postoji razlika izmedju ljudi koji znaju da igraju sa nekim tenkom ili ne, isto tako postoji razlika izmedju klanova koji pre borbe pola sata razmotre taktiku i naprave 3 plana i razlika izmedju onih koji misle na snagu i bez taktike da pobede.

STEK

Quote from: dexnsk on July 12, 2011, 11:36:25 PM
Quote from: STEK on July 12, 2011, 11:19:56 PM
likovi sa 10 Mausa...jos izgubili,boze kakve tragedije!

Postoji razlika izmedju ljudi koji znaju da igraju sa nekim tenkom ili ne, isto tako postoji razlika izmedju klanova koji pre borbe pola sata razmotre taktiku i naprave 3 plana i razlika izmedju onih koji misle na snagu i bez taktike da pobede.
pa na toj mapi,10 mausa,taktika se sama pravi,zato i kazem,svasta sam se nagledao.Mislim...sve cestitke za vas,nije mala stvar...al ovo je Bruka!


ugly.fender

Izgleda  kao igracka iz kineskog kinder-jajeta :shok

komara

Quote from: ugly.fender on July 14, 2011, 03:21:25 PM
Izgleda  kao igracka iz kineskog kinder-jajeta :shok
hahahahahahahahhahaha

olo-sh

Quote from: ugly.fender on July 14, 2011, 03:21:25 PM
Izgleda  kao igracka iz kineskog kinder-jajeta :shok
+1 hahahaha

Lun

Bolje onda ovako da je:



:P

ugly.fender

Hahahahahahaha...sta ste bre  poludeli  sa tim  lobanjama ?  ;D

Lun

Ova moja bar ima smisla, dok za onu njegovu to ne bih mogao da kaŠ¾em.  :rofl

Eskimko

Sta fali mom  skinu jbt?  :))  :console:

ugly.fender

Quote from: Eskimko on July 14, 2011, 09:13:58 PM
Sta fali mom  skinu jbt?  :))  :console:
A ne fali nista ...ima  viska  ;D

Mnogo  bre  sareno...pravi "black christmas"  tenk  ;D

Eskimko

#426
Stizu kamuflaze,naravno za gold posto je ovo "free to play" igra
na 1:26 mozete videti E-75 i njegovu dugu cevku.

http://www.youtube.com/watch?v=upoybFc-RI0&feature=feedu

ugly.fender

Sssjeeeee...pocece kao i taksisti da naplacuju start  tenkom ili  neke tarife (zavisi da li  se vozis  po pustinji ili po gradu)  :hmm

STEK

pa naravno da je "free to play",tebe niko ne tera da kupis gold,ali bez njega tesko stizes to veceg tier-a i do para,sto je i njihov cilj,tako da njima je u interesu da ti sto vise zakomplikuju igru u tom smeru "free to play" i da ti posle nekog odredjenog vremena kupis GOLD!
Prihvati to vec jednom...

dexnsk

E-75 je otkriven jos samo da izadje i da ga kupim.

ugly.fender



Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: STEK on July 15, 2011, 01:57:55 PM
pa naravno da je "free to play",tebe niko ne tera da kupis gold,ali bez njega tesko stizes to veceg tier-a i do para,sto je i njihov cilj,tako da njima je u interesu da ti sto vise zakomplikuju igru u tom smeru "free to play" i da ti posle nekog odredjenog vremena kupis GOLD!
Prihvati to vec jednom...

Zar nije njima bolje da imaju sto vise igraca, nego sto su posle bete upropastili je jos vise, em su time izgubili dosta igraca.

STEK

Quote from: Jack Sparrow on July 15, 2011, 03:25:44 PM
Quote from: STEK on July 15, 2011, 01:57:55 PM
pa naravno da je "free to play",tebe niko ne tera da kupis gold,ali bez njega tesko stizes to veceg tier-a i do para,sto je i njihov cilj,tako da njima je u interesu da ti sto vise zakomplikuju igru u tom smeru "free to play" i da ti posle nekog odredjenog vremena kupis GOLD!
Prihvati to vec jednom...

Zar nije njima bolje da imaju sto vise igraca, nego sto su posle bete upropastili je jos vise, em su time izgubili dosta igraca.
naprotiv,sve vise i vise igraca pocinju da igraju...sada imas preko 30 000 igraca u borbi preko dana,dok je u beti bilo do nekih 10 000 i to retko kad predje...a provali ovog admina sto ima GOLD-a...umro sam od smeha   :rofl :rofl :rofl



Jacⱪ Sparroⱳ™

#434
Quote from: STEK on July 15, 2011, 03:31:01 PM
Quote from: Jack Sparrow on July 15, 2011, 03:25:44 PM
Quote from: STEK on July 15, 2011, 01:57:55 PM
pa naravno da je "free to play",tebe niko ne tera da kupis gold,ali bez njega tesko stizes to veceg tier-a i do para,sto je i njihov cilj,tako da njima je u interesu da ti sto vise zakomplikuju igru u tom smeru "free to play" i da ti posle nekog odredjenog vremena kupis GOLD!
Prihvati to vec jednom...

Zar nije njima bolje da imaju sto vise igraca, nego sto su posle bete upropastili je jos vise, em su time izgubili dosta igraca.
naprotiv,sve vise i vise igraca pocinju da igraju...sada imas preko 30 000 igraca u borbi preko dana,dok je u beti bilo do nekih 10 000 i to retko kad predje...a provali ovog admina sto ima GOLD-a...umro sam od smeha   :rofl :rofl :rofl

Ok, onda. Pa njemu sigurno nije dosadno, moze igrati s bilo kojim tenkom 8|
Eskimko i Fenderu, mogli bi sprovesti neku pljacku treceg rajha :D. Evo Stek nam je nasao metu ;D

STEK

znam taj smesak (c) Nemes



Jacⱪ Sparroⱳ™

Gde ima da download-ujem skinove? Bio sam pre nasao, ali sada ne mogu naci :down

STEK

Quote from: Jack Sparrow on July 17, 2011, 02:40:45 AM
Gde ima da download-ujem skinove? Bio sam pre nasao, ali sada ne mogu naci :down
http://wotskins.ucoz.ru/index/tanki_sssr/0-8
ovo ti je ruska grana,al imas za sve klase...

Jacⱪ Sparroⱳ™

#438
Quote from: STEK on July 17, 2011, 02:43:42 AM
Quote from: Jack Sparrow on July 17, 2011, 02:40:45 AM
Gde ima da download-ujem skinove? Bio sam pre nasao, ali sada ne mogu naci :down
http://wotskins.ucoz.ru/index/tanki_sssr/0-8
ovo ti je ruska grana,al imas za sve klase...

Hvala Stek  :-*

ugly.fender


komara

Jbt  tema LOWE na WOT forumu sto sam otvorio ce izgleda postati najposecenija   :yes mozda i tu dodele neki gold  :wink:

Eskimko

Zanimljivosti sa test servera

:spiteful

STEK


Eskimko

HAhahah ovaja stekonja cudne travke koristi,uvek mu neko kaze da je citer.  :stoner:

boki_ns


Eskimko

Gazim demonstrante za dzabe.


:whip3:

STEK

Quote from: boki_ns on August 05, 2011, 04:26:30 PM
Stek, jel' to t44?
da,muke zive sa njim imam,al bice T-54!

boki_ns

E bas super. Ja trenutno imam t43. Istrazio sam t44 ali nemam kes da ga uzmem, mada kako je krenulo najvernovatnije cu potrositi pare na t29.

STEK


komara

Jel cevka kad ces vise doci da przimo wot clan wars,dobro bi dosao jos jedan IS 7  :fighting: