MIX server + citeri,hakeri(kako goj oj)

Started by blekcia, December 17, 2009, 04:30:28 PM

Previous topic - Next topic

blekcia

eo u sto je prerasto server svaki dan kad udjem najmanje 1 koristi aim . stvarno dokle tako. nas nekolko oce da igra a oni kvare igru.
anu dako se sjete admini pa da malo posjete server i da se to pocisti to bi  bilo pravo :super

:worth :worth :worth

eo trenutno na serveru 2 su aim koristili

ELDIN SASIC
arhangel

komara

#1
Morace Bitange lenstine da se vise aktiviraju na Mix serveru  :tease2 ,a jel to BLEKICA a ne BLEKCIA?

blekcia

da blekica
zezno sam dok sam piso odje na forum ime

Citadel of Pain

Quote from: komara on December 17, 2009, 07:36:55 PM
Morace Bitange lenstine da se vise aktiviraju na Mix serveru  :tease2 ,

Bas tako, ja tamo skoro nikada ne ulazim  :sorry


tihi


   Ja sam tamo provodio nesto vremena,pokusacu opet da se aktiviram. Vi svakako mozete dodati bilo koju bitangu u XF pa da javite kada imate citera,ili jednostavno nekog ko nije dovoljno vaspitan da se ponasa kao kulturna osoba .

Kurt Rasel

Evo sada odma sada neki smarac cituje po celom serveru, mozda neko da ode da mu se nakikuje majke.Prvo je bio XD a sada valjda je nemam cheat, sto je veoma simpaticno.

Darko


AlekSerbia



IronC



DexonDee

stvarno uvek dodje neki lik koji ima Aim ili WH pokvari celu igru i treba neko od Admina da dolazi na server da prati.


Svim citerima  :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick: :icon_dick:

komara

Ja svratim na mix,a ukoliko nism tamo evo ti moj xf milan021 zovi pa cemo ih se resiti.

redov rajan

e jebali vas vaši serveri,kad svako govance moŠ¾e da dođe i igra po tri sata sa chitom  :icon_grrr:

acke83

Ispricaj lepo ljudima rajane kako si juce koristio cheat na mixu... ostali koji su bili tamo ce da potvrde.

Kreowski

Quote from: acke83 on February 06, 2011, 02:17:09 AM
Ispricaj lepo ljudima rajane kako si juce koristio cheat na mixu... ostali koji su bili tamo ce da potvrde.

ok  frendu  vjerovatno  imas   razlog  al   trebas  imat  dokaz   snimi  ga     da  znamo  svi  da  koristi   cheat
inace   redov  rajan mi  je  frend   al  nikad  ustvari neznas  tko su  ti frendovi.....
preporuka  SCOLL LOCK + V   i  post

acke83

Posto ga nisam snimio, a trebao sam, cika DOkini i Propas, Atila...reci ce ti isto.  :stoner: Znam Kreo da ne sumnjas u nas !... A i naveo je Atila u nekom prethodnom postu imenovanog  :baby

redov rajan

Quote from: acke83 on February 06, 2011, 02:17:09 AM
Ispricaj lepo ljudima rajane kako si juce koristio cheat na mixu... ostali koji su bili tamo ce da potvrde.


koji čit,aj da vidimo šta sam koristio  :hmm

acke83

Seti se ... nismo te snimili na ZALOST, ali nas sestorica nismo bas tolki slepci kako ti mislis pa da ne kontamo sta radis. Ajd da jedan od nas tvrdi, ali bas svi koji su se tada nasli tamo... :omg:
Bilo bi genijalno da igras realno kao sto sa citom igras, jer bi imali takmicarski duh ka tebi, a ovako...  :tease Nije ne izvodljivo da imas skor 30/0... ima svako dobre dane, ali ne pratimo kroz zid i ne vredjamo druge igrace, nemamo ping iznad 150 i prozivamo. Mi iako se salimo, onda je to sala izmedju nas nekoliko koji se znamo. Dignemo i mi medjusobno pritisak jedni-drugima, ali ponavljam...znamo se, i nema ljutis ! Ali tebe ne znamo ni sa jedne pozitivne strane...realno
U ostalom, necu da ulazim sa tobom u raspravu. Popravi se sto se ponasanja tice i igranja postenog, ili nas zaobidji u velikom luku, zamolio bih te.

redov rajan

QuoteBilo bi genijalno da igras realno kao sto sa citom igras


:facepalm:   :D :D :D


QuoteSeti se ... nismo te snimili na ZALOST, ali nas sestorica nismo bas tolki slepci kako ti mislis pa da ne kontamo sta radis. Ajd da jedan od nas tvrdi, ali bas svi koji su se tada nasli tamo...

malo si se pogubio,verovatno zbog nervoze,koja šestorica  :hmm
samo polako bez nervoze

QuoteNije ne izvodljivo da imas skor 30/0... ima svako dobre dane, ali ne pratimo kroz zid i ne vredjamo druge igrace, nemamo ping iznad 150 i prozivamo


evo da rešimo i ovu dilemu,molim te ali molim te snimi me kad budem imao ping 150 i gledao kroz zid,kad god to uspeš da odradiš i postaviš ovde ja ću javno izvršiti harakiri  ;D

QuoteMi iako se salimo, onda je to sala izmedju nas nekoliko koji se znamo. Dignemo i mi medjusobno pritisak jedni-drugima, ali ponavljam...znamo se, i nema ljutis ! Ali tebe ne znamo ni sa jedne pozitivne strane...realno

ovo me uopšte neinteresuje,nemoj da sebi daješ toliki značaj
vaše šale,pritisci i ljutnje imaju veze samnom ko kišne gliste sa rupama u ozonskom omotaču
dok god vi mene budete zaobilazili sa vređanjem bilo na srpskom ili mađarsom jeziku,bićete zaobiđeni u velikom luku,u suprotnom... :icon_twisted:

acke83

Ajd udji u igricu, i pitaj ljude kakvo misljenje imaju o tebi  :suicide
Inace si mi jako recit covek, a i prstis od pravopisa k'o snicla u svepsu  :||
Jesi li snimio da smo te vredjali na srpskom ili madjarskom jeziku?  :yikes: Pa, hajde da vidimo i to  :worth
Snimi i ti mene kada budem psovao...
Za razliku od tebe, ja znam da se izrazim i kazem sta hocu.

redov rajan

za razliku od nekih ja nemam potrebu da se uvlačim u bulju drugima,radi dobrog mišljenja ili kakvih već drugih kompleksa  8)

što se tiče pravopisa,za to se vataju uvek oni rečitiji sa argumentima  :yahoo   zato nikada nerazdvajam ne da bi imali takvi šta da napišu  :D

za psovanje,nek ti bude  :ok2

ovo zadnje,valjda samo ti znaš što si se izrazio i šta si hteo  :hat

acke83

Malo ti je dunuo vetar u krilca rajane...a?!
Bolje se osecas? Izgleda da tebi odgovara da je rasulo na MIX-u. Nisi ni malo timski igrac, nego samo lajes unaokolo i ne preduzimas nista, nego si dosao da kocis nas trud da preduzmemo nesto i prodrmamo malo admine da nas posete po nekad. A ako nisi citer, sta se onda cimas? Ne uvlacim se u bulju nikome, totalno me zabole pravoslavni za to, iskren da ti budem, nemam tu potrebu, niti da se perem od varanja na serveru, za razliku od tebe. A to sto sam u prethodnom postu hteo da ti kazem, verovatno ti IQ ne dozvoljava da shvatis, tako da malo mucni svojom lobanjom i pokusaj da shvatis poentu, pa mi se javi. Ajd sto ne razdvajas reci, nego tvoji postovi smisla nemaju...Procitaj ih malo unazad. Bitno je da si nas izvredjao. Pravi si malogradjanin (ako znas sta to uopste znaci).

redov rajan

#23
QuoteMalo ti je dunuo vetar u krilca rajane...a?!
Bolje se osecas? Izgleda da tebi odgovara da je rasulo na MIX-u. Nisi ni malo timski igrac, nego samo lajes unaokolo i ne preduzimas nista, nego si dosao da kocis nas trud da preduzmemo nesto i prodrmamo malo admine da nas posete po nekad.


menjamo temu,ili šta  :hmm


QuoteA ako nisi citer, sta se onda cimas?

QuoteA to sto sam u prethodnom postu hteo da ti kazem, verovatno ti IQ ne dozvoljava da shvatis, tako da malo mucni svojom lobanjom i pokusaj da shvatis poentu, pa mi se javi

e ovo je već nečiji problem,kome IQ nedozvoljava da shvati
objasni ti meni,ja nisam čiter zašto me cimate
mućni malo lobanjom,probaj da nađeš poentu pa javi  :hat


acke83

Ako nisi citer, sta se onda cimas. Stvarno imas probleme i komplekse. Idi, leci se. poseti malo cika doktora. Na nama je da to dokazemo sta smo zapoceli i verujem da ce nam to poci od ruke. Menjamo temu naravno, jer ova tema nije namenjena za to da se prepirem sa tobom, jer znas kako ide: pametniji popusta. A tvoj karakter si pokazao kakav je. Skini mi se mali, nemam ja nista sa tobom. Forum je namenjen da ljudi pisu pametne stvari,a ako ti je do prepirke i psovanja, trazi to na drugom mestu. ovde zaobidji to ako nemas nista pametno da kazes.

redov rajan

#25
ti si retko NEinteligentan dečko,prvo me vređaš posle prozivaš da sam čiter,pa na kraju pitaš šta se cimam  :facepalm:
ali nisi ti kriv majka priroda je čudo  :D

QuoteSkini mi se mali

 

QuoteForum je namenjen da ljudi pisu pametne stvari,a ako ti je do prepirke i psovanja, trazi to na drugom mestu. ovde zaobidji to ako nemas nista pametno da kazes

sad si i moderator 

acke83

rekao sam, skini mi se, posto drugacije ne shvatas izgleda. To nije prozivka, to ti ovako otvoreno kazem, posto drugacije ne mozes da shvatis.

redov rajan

samo bez nervoze nema potrebe za tim,jedino mi Š¾ao što prekidamo dopisivanje baš je bilo interesantno,ali šta da se radi do daljnjeg  :stoner:

acke83

http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,5009.0.html

http://www.bitange.com/forum/index.php/topic,5007.0.html

Uzas. Sreca njihova pa niko od admina nije tamo. nista novo. A admine koje sam zamolio da odu, nemaju RCON na MIX-u...  :||  :facepalm:  :(
Eno ih, i sada igraju na MIX-u... Inace rajane, YAMAHA R6 je tvoj komsija. On kaze tako. Dal' jeste ili nije, to vec ti znas. Ali ako jeste, jak ti je komsija, nema sta.  :baby  :tease

AlekSerbia

Alo bre ljudi jel ste vi tolika deca pa ne znate da prestanete sa prepucavanjem .. Spustite tu loptu ...  :icon_confused:

dokini

Niko nije dete samo niko ne voli da ga pravi budalo N apali ste svi acketa zbog cega napravio je ranije gresku banovan ,u redu decko se doveo u red kada moze on mogu i ostali sto ne stanete iza servera a ne pojedinih igraca i da kazete ej ovde nesto nije uredu ajde da p;omognemo ljudima koji vole da igarju na ovom serveru. Umesto toga kada je isprozivao rajana vi ste se svi okomili na acketa a ne na problem na mix ako nije u pravu i nije dokumetovao snimkom ili bilo cime drugim ima da cuti i ja sam za to a ne ocete da ga razapnete .Budite fer i resite problem na serveru a ostali problemi ce se resiti kada vi reagujete !!!!!!!!!!!!

acke83

Tako je Dokini. Nadam da ce sve doci na svoje.  :handshake:

AlekSerbia

Niko njega nije napao... ja cisto drugarski kazem iskulirajte prepucavanja .. razumete vi da ljudi rade imaju obaveza .. porodica ono ovo .. polako sredice se sve ...

dokini

Apsolutno si u pravu ali tako treba da kazu svi oni koji zele da se sredi server zalosno je sto se ovo desava i ovo je  IGRA nepotebno je ponasanje kakvo je dosada bilo !!!!! :super

redov rajan

QuoteEno ih, i sada igraju na MIX-u... Inace rajane, YAMAHA R6 je tvoj komsija. On kaze tako. Dal' jeste ili nije, to vec ti znas. Ali ako jeste, jak ti je komsija, nema sta.  Baby  Tease

ti si momak zreo za ,toliko od mene ako sam uspeo da ti pomognem biće mi drago  :thankyou

Quotekada je isprozivao rajana vi ste se svi okomili na acketa a ne na problem na mix ako nije u pravu i nije dokumetovao snimkom ili bilo cime drugim ima da cuti i ja sam za to a ne ocete da ga razapnete

pa nemoj tako dok,ko se okomio na njega  :hmm

poenta je kao i razgovor između mene i tebe,pogrešili jednostavno ali mnogo znači izvini  :bye2

e to ovaj neće da prizna da je pogrešio čak šta više,frajer proziva za IQ,šalje me već gde ....

bla bla...

i sad on Š¾rtva  :yikes: e baš mi ga Š¾ao  :D


acke83


mrvica_******|2shooorty|

ja nekad opalim u dim pa zvajzem neku "nesrecu"  :wink: po sred tintare  :o ali ovo  :ne_razumem   

http://www.xfire.com/video/4103b7/