News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

CoD2 re-realease 1.4

Started by stewzoR, January 28, 2011, 05:14:21 PM

Previous topic - Next topic

stewzoR

Ovako,pokrenuta je ideja za CoD2 comeback (citaj:povratak cod2). Posto je svima CoD4 vec dosadio,MW2 nula od igre,Black Ops nesto jaci od MW2 ali i dalje lose,stari vCoD se igra, ali je igra u veoma starom engineu i preradjivanje igre ne bi se isplatilo. Svi stariji igraci se secaju CoD dvojke,kakva je scena tada bila,kakvi turniri i sve to. Ideja je pokrenuta na TEK9 Forumu,i bice promovisana na svim vecim gaming sajtovima, u nadi da ce biti ljudi koji su voljni da daju glas na predstojecu peticiju za novi 1.4 PATCH.
Uz to ce naravno biti smenjen PunkBuster, koji je svoj posao odlicno radio do pre 3-4 godine, i verovatno ce biti ubacen neki novi AntiCheat.
Sta je za to potrebno?!

-web stranica sa "contentom" iz CoD2,CoD2 demosi,vCoD demosi,CoD2 LAN-ovi i drugo.
-Photoshop master
-Moviemaker
-Ako vodite CoD2 web portal bice dobro da promovisete ovu ideju
-Ako dobro rukujete nozevima i sekirama,javite se ,pa da zajedno koljemo citere (c) barebonez
-Ako imate neke dodatne ideje ili predloge javite se.


Xfire kontakt : dnjr

ToTo

 :super :super :super

A ima li neki link za nas duduke, gde bismo na vrlo jednostavan nacin mogli podrzati sve ovo???

stewzoR

Bice uskoro pokrenuto,samo da se stupi u kontakt sa Activison-om.

DiDaN

Quote from: stewzoR on January 28, 2011, 07:25:18 PM
Bice uskoro pokrenuto,samo da se stupi u kontakt sa Activison-om.
zvao sam ih ja,ali su ugasili mobilni  ;D

R@mzes

Ne znam cemu sve to kad ce opet da bude isto jer oni koji dobro zaradjuju na citovima sigurno nece odustati od laganih para bice kao sa uac3 odmah drugi dan ce da izadje cit za taj patch.

stewzoR

A ako bi ubacili VAC (Valve anti-cheat ) bilo bi teze...

stewzoR