Za doticnog Adaks-a

Started by AngerFist, February 24, 2014, 05:03:19 PM

Previous topic - Next topic

AngerFist

Molio bi da me doticni odbanuje..igram igram, ne krsim pravila i dodje Adaks, zapreti i to je to...i ovo nije prvi put...

Vennoxia


DexonDee

Ako si ti onaj tenk onda sam mu ja rekao da te banuje

vd|cube(im)

Quote from: AngerFist on February 24, 2014, 05:03:19 PM
Molio bi da me doticni odbanuje..igram igram, ne krsim pravila i dodje Adaks, zapreti i to je to...i ovo nije prvi put...
Pod nickom Adaks ja igram na serveru, a ti si zbog svog jezika i sranja bio banan tko zna koliko puta. Jedno kratko vrijeme si bio normalan, pa si opet zasrao sa svojim psovanjem i sad te banam kad te vidim na serveru i to ću raditi dok me bude volja. Ne treba ti se više žaliti na forumu jer ti neće nitko pomoći dok se ne uhvatiš pameti.

AngerFist

Ne vredjam vise..kolko znam juce nisam nista..i eto ban..kolko traje ban?

P.S Nisam tenk, nik mi je Angerfist (Zemunac, Dijabola :D ) haha :P

DexonDee


vd|cube(im)

Quote from: AngerFist on February 24, 2014, 05:47:58 PM
Ne vredjam vise..kolko znam juce nisam nista..i eto ban..kolko traje ban?

Nisi jučer nego prije 10-ak dana i to si psovao gadljivo, pa te sad banam kad te vidim na serveru. Trajat će dok zaboravim ona sranja koja si pisao.

nobe`pd

prije par dana je psovao na sd serveru ja sam bio prisutan napisao sam mu da se smiri onda je poceo i mene da vredja..mislim da ste mu dosta puta progledali kroz prste vrijeme je da se odmori  malo duze..  :stoner:

cowex

Zasto sam banan ili nisam na ts nmg da udjem ali mislim ako ste banali toga tenka sigurno ste i mene banali ali ja nisam taj tenk to mi je komsija koji ima slican ip pa kad sam ja bio banan probao sam uci sa tenkovog kompa na ts i imao je ban ali razlog isti kao meni zbog prozivanja file. Tenk je pocetnik i malo je glup sigurno je banan zbog pinga, neka on bude banan samo molio bih vas da provjeriti jesm li banan posto nmg uci na ts pise isto kao ono prvi put kad asm banan. Hvala i angera banajte na 6 mjeseci da se malo smiri. Hvala

vd|cube(im)

Quote from: cowex on February 24, 2014, 06:11:18 PM
Zasto sam banan ili nisam na ts nmg da udjem ali mislim ako ste banali toga tenka sigurno ste i mene banali ali ja nisam taj tenk to mi je komsija koji ima slican ip pa kad sam ja bio banan probao sam uci sa tenkovog kompa na ts i imao je ban ali razlog isti kao meni zbog prozivanja file. Tenk je pocetnik i malo je glup sigurno je banan zbog pinga, neka on bude banan samo molio bih vas da provjeriti jesm li banan posto nmg uci na ts pise isto kao ono prvi put kad asm banan. Hvala i angera banajte na 6 mjeseci da se malo smiri. Hvala

Evo rješeno.

cowex

Quote from: vd|cube(im) on February 24, 2014, 06:16:06 PM
Quote from: cowex on February 24, 2014, 06:11:18 PM
Zasto sam banan ili nisam na ts nmg da udjem ali mislim ako ste banali toga tenka sigurno ste i mene banali ali ja nisam taj tenk to mi je komsija koji ima slican ip pa kad sam ja bio banan probao sam uci sa tenkovog kompa na ts i imao je ban ali razlog isti kao meni zbog prozivanja file. Tenk je pocetnik i malo je glup sigurno je banan zbog pinga, neka on bude banan samo molio bih vas da provjeriti jesm li banan posto nmg uci na ts pise isto kao ono prvi put kad asm banan. Hvala i angera banajte na 6 mjeseci da se malo smiri. Hvala

Evo rješeno.
hvala

AngerFist

hahah :P cowex idi igraj tetris ;)

P!ck 'n roll

Dimitrije sine, ajde malo prosetaj sa servera... ok

Strajdzo

Covek radi svoj poslo brt...

domohomo

Kvalitetna ergela na bitange serverima......

AngerFist

KAd ce biti Bitange rodjis da Vam banem malo haha :D